Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) Crytek válasza jooker82 (#15999) üzenetére


Crytek
veterán

Olyan mint az ára :C

Next PC Upgrade: 2022

(#16002) exelsior1 válasza Crytek (#16001) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hát, a hátlapja elég Samsungosnak néz ki. Szal, gagyi és nincs 1 mm vastag :D

Galaxy S10

(#16003) jooker82 válasza Skynet258 (#16000) üzenetére


jooker82
nagyúr

Félek,h a Prada névért kezdőárnak sokat kérnek majd...
Jól tették,h nem a tegrát választották,igy elkerülhetőek lesznek a 2x-nél anno előjövő gondok...Lényegébe ugyanaz hajtsa mint a 3D-t,csak 1GB RAM-mal...bár összességébe a 3D nem volt gyorsabb a 2x-nél...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16004) jooker82 válasza exelsior1 (#16002) üzenetére


jooker82
nagyúr

Samsungos?? :C :F :F Az valamiféle bőr lesz.... :K Itt talán jobban kijön,h bőr.... A PRAda azért nem adna ki gagyi műanyagot a kezéből,akkor mitől Prada :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16005) peter_27 válasza kmisi99 (#15993) üzenetére


peter_27
aktív tag

Titanium indít/menü gomb/műveletek:
Biztonsági másolat:
1. ez csak a letöltött alkalmazásokat menti (rendszer adatokat nem)
2. csak a rendszer adatokat menti (telepített alkalmazásokat nem ment)
3. telepített alkalmazásokat és rendszer adatokat is menti

Ha más romot teszel fel mint ami fent van (pl: gyári rom után egy cm/miui-t) akkor nem ajánlott a rendszer mentéseket visszaállítani csak a telepített programokat.
Ha csak frissíted a romot vagy visszateszel egy régebbit (pl: miui1.11.25-re ráteszed az 1.12.9-et. vagy CM-7.1 204-re visszateszed a CM-7.1 202-őt) akkor a rendszerbeállításokat is visszaállíthatod.
sms-t én az SMS Backup & Restore-al szoktam menteni/visszaállítani. Telszámok meg a google fiókon vannak. Ezen kívül miután minden mentést megcsináltam lementem a külső belső sd teljes tartalmát, mert ha smarflash-el felrakok egy gyári romot ez törli a belső sd-t és a titanium backup is ide menti a dolgokat, és ez is elveszne. De így smartflash után csak visszamásolom a titanium backup mappáját felrakom újra a market-ról a titanium-ot és már állathatod is vissza dolgokat.

(#15997) Slovak:
Az ingyenes verziónk az a hátránya hogy visszaállításnál minden app telepítésére rákérdez (mint ha market-ról telepítenéd egyesével) a fizetős verzióval automatikusan csinálja, nem kérdez csak telepít. Tehát ha 50+ alkalmazásod van akkor már megfontolandó a fizetős verzió.

Galaxy S10

(#16006) kmisi99 válasza peter_27 (#16005) üzenetére


kmisi99
addikt

Jó lett kösz!

(#16007) Kephamos


Kephamos
addikt

Hali!

Nagyobb tapasztalattal rendelkező kollégák mesélhetnének a tapasztalataikról néhány mondatot.
Hosszútávon mennyire gyors a telefon? Frissítések várhatóak-e hozzá? (Legutóbbi információm szerint lesz ICS, de nem vagyok már biztos magamban.)
Ezt válasszam, vagy kicsivel drágábban a 3d-t?
Mit gondoltok, mennyire időtálló a telefon? Legalább 2 évig még nem szeretnék akadozást tapasztalni.
Milyen előretelepített játékokat adnak hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#16008) Marteen4 válasza jooker82 (#15999) üzenetére


Marteen4
tag

Hát eléggé sajnálom a ki alakítását, látszik rajta hogy milyen széles, sokkal jobban szeretem azokat a telefonokat amik inkább magasak és nem olyan széllesek, de ilyen a Desire HD is, rohadt széles, szinte képtelen az ember 1 kézzel használni.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#16009) membrandj válasza membrandj (#15934) üzenetére


membrandj
nagyúr

Valaki tudna segíteni?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#16010) Slovak válasza membrandj (#15934) üzenetére


Slovak
tag

Nekem losziban" vanegy cimbim" es étien'tis.
Ennyit tudok segiteni.

(#16011) Slovak válasza peter_27 (#16005) üzenetére


Slovak
tag

Koszi szepen. Rdmelem holnalutanig kijon 22 ft-ert. :)

(#16012) Slovak válasza peter_27 (#16005) üzenetére


Slovak
tag

Es meg annyi, hogy aztaz ajfosthasznalja kint, amit itthon, ha hazajon.
en ezen egy percig nem gondolkodnek, ha kiutaznek. fuggetlenitenema telot, att kartya betesz, es gol... szerintem ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#16013) Rotate


Rotate
veterán

MIUI kedvelőknek MiLocker lockscreen :) nekem SGS2-n még kissé bugos, van hogy lassan ugrik fel, meg nem tudok csatlakozni az online skinekhez, meg becsapható a home gombbal, de lehet nektek jól fog működni :) egy próbát mindenképp megér, mert baromi jól néz ki, és nem kell hozzá MIUI rom :)

(#16014) membrandj válasza Slovak (#16012) üzenetére


membrandj
nagyúr

Köszi! Csak az a baj,hogy megnéztük és az At&t-nek pont nincs lefedettsége azon a területen,ahol használva lenne a telefon.. Verzionnak van. A t-mobile-nak is van,de azt olvastam,hogy a t-moilet meg felvásárolja az at&t. Nézegettem neten,hogy melyik milyen frekvenciát használ,de ellentmondásosak.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#16015) membrandj válasza Slovak (#16012) üzenetére


membrandj
nagyúr

Ahogy nézem kb az összes GSM frekvenciát tudja a teló,szóval elvileg működnie kell odakint egy GSM szolgáltatóval(t-mobile). Köszi azért a segítséget ;)

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#16016) Rotate válasza membrandj (#16015) üzenetére


Rotate
veterán

de ha már kinti t-mobile akkor vehetnél g2x-et is, és azzal garantáltan nem lenne gond :)

(#16017) Naras válasza membrandj (#16015) üzenetére


Naras
őstag

Egyébként meg, a helyedben ezt eladnám itthon a francba, aztán kinnt meg vennék egy másikat... akár másmilyet... ami éppen jól esik... tán még nyernél is vele, soxor olcsóbbak a műszaki cikkek... :U De ez is tud minden hálózatot, ha meg kártyafüggetlen, akkor mehet bele akármi, úgyhogy mind1 neki :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16018) snipr


snipr
aktív tag

Megint egy update hátha van akit érdekel...

Feltettem tegnap még a HP-rc9-et is, rc10-hez hasonlóan jól indult, de ott is beugrott egy veletlen reboot, raadasul meg is szabaditott a belső sd kartya tartalmától... mire visszapakoltam mindent gondoltam elég ennyi az rc-kből, próbáljuk ki a stabil release-t... SR2 felmegy (modaco gr5-re) minden tök jó, átlagos akku fogyás... este egy tervezett reboot után viszont ő is megszabadított a belső sd kártya tartalmától...

Nem volt más hátra feltettem a kernelhez tartozó performance pack-et is (PPv8) ettől fáztam kicsit, mert ext4-re konvertálja a particiok egy részét (ext4-el eddig többet szívtam mint amennyi hasznot hozott)... egyelőre kellemesen csalódtam, 7:21kor jelzett az ébresztő, azóta gyakorlatilag minden holt időmben nyomkodom/tesztelem, eddig minden marha gyors és stabil, akku 99%-on :)

Aminek utána kéne olvasni az az, hogy rom frissítéskor mindenképpen vissza kell-e állnom ext3-ra, vagy elég ha rom frissites utan azonnal felteszek egy ext4-es kernelt?! (gondolok itt arra, hogy pl a mindenki által elérhető modaco gr5 az bizony ext3-as és ott is van a readme-ben, hogy aki ext4-ről jön, az konvertálja vissza ext3-ra és csak utána tegye fel... namármost, ez minden esetben igaz, vagy működne egy olyan, hogy mondjuk gr5, hpkernel, PPv8 egymás után gyorsan frissen feltesz és csak ezek után az első reboot?! Nyilván ez akkor lesz majd érdekes, ha kijön a gr6 és az is ext3 only... )

Köszi

(#16019) Kephamos válasza Kephamos (#16007) üzenetére


Kephamos
addikt

Erre valaki?

(#16020) cozyka83


cozyka83
tag

Ma jelent meg a GTA3 a telóra! Ha haza érek, ki is próbálom :D.

LG Optimus 2X

(#16021) mg105


mg105
senior tag

sziasztok! gondolkodom egy ilyen telefon beszerzésén, de azt mindenképp szeretném tudni előtte, hogy a teljesen alap CM 7.1-el mennyire használható? youtube-on néztem, hogy a sebességgel nincs gond, kérdésem inkább a bugok felé irányul. mire számítsak?

(#16022) Tutu7030 válasza mg105 (#16021) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én a 202-es Nightly-val használom. Nálam nincs vele semmi probléma.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16023) Syd69 válasza jooker82 (#15999) üzenetére


Syd69
aktív tag

Nem rossz, bár én most a RAZR-ba vagyok... :DD

Alma

(#16024) snipr válasza Kephamos (#16019) üzenetére


snipr
aktív tag

Nagyjából minden kérdésedre megvan már a válasz a topicban (már amire lehet egyértelmu választ adni)

Kicsit összehányva: gyorsasággal nincs probléma - szerintem nem is lesz 2év mulva sem, ICS-t igértek hivatalosan is, noha hivatalos romokkal egypercet nem uzemeltem (ez kicsit buherálós telefon, "főzött" ROM-al és kernellel az igazi, a gyári idegesito bugokat tartalmaz és nem javitjak oket elég gyorsan), 3D-t nem ismrem, az enyémen nem volt egy fia játék sem előtelepítve (de ez gondolom szolgáltató függő... meghát marketről, torrentről olyan és annyi játékot szedsz le amennyit nem szégyellsz)

(#16025) peter_27


peter_27
aktív tag

Akinek még eredeti 2.2-es telenoros rom van fent és ki tudná szedni az LG időjárás widgetet és elküldené nekem vagy feltenné valahova az nagyon megköszönném.
Vagy ha van valakinek erről a romról egy cwm-es mentése az is jó lenne, abból winrar-al egyszerűen ki lehet szedni .

Galaxy S10

(#16026) Kephamos válasza snipr (#16024) üzenetére


Kephamos
addikt

Köszi szépen, hogy összeszedted, nem volt kedvem végigolvasni a 15 ezer+ hsz.-t. :R
A buherálásnak nem örülök. Előző telefonomat buheráltam eleget. :)

(#16027) gabcsee válasza cozyka83 (#16020) üzenetére


gabcsee
tag

én már le is szedtem, egyelőre csak "próbaverziót" :U
egész vicces, el lehet vele majd hülyülni, úgy látom :C

(#16028) Rotate válasza gabcsee (#16027) üzenetére


Rotate
veterán

nagyon jó cucc, S2-n is hasít :) egyelőre mondjuk nem venném meg, első indításnál nekimentem egy villanyoszlopnak, és kaptam egy Force Close-t :) majd lehet ha kicsit kiforr, lehet meg is veszem, anno gépemen szaggatott, itt most szép folyamatos, jó is vele játszani :)

(#16029) gabcsee válasza Rotate (#16028) üzenetére


gabcsee
tag

én eddig sok mindennek mentem neki, de semmi para nem volt :C
még az irányítását kell kicsit gyakorolni, mert egyenlőre nem a legkönnyebb :))
főleg h munkában vagyok, és közben úgy kéne csinálnom, mintha dolgoznék :DD

(#16030) snipr válasza peter_27 (#16025) üzenetére


snipr
aktív tag

Hogyan? Az img-t az istennek nem sikerult felmountolni, sem linux alól sem winfosban... (ettol fuggetlenul rám ne várj, meg lehet találni neten az apk-t gyorsan: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=915475 )

(#16031) Rotate válasza gabcsee (#16029) üzenetére


Rotate
veterán

azóta már játszottam, csak első indításnál volt ilyen, másodszorra nem kicsit tört össze a kocsi, de nem volt gond :)

(#16032) tothl válasza Rotate (#16028) üzenetére


tothl
addikt

Lehet, hogy a tiedben realisztikusra volt állítva a törésszimuláció... :)

(#16033) berbatov2 válasza Marteen4 (#16008) üzenetére


berbatov2
senior tag

Keskenyebb mint az O3D.

(#16034) Slovak


Slovak
tag

sziasztok.
végre lett problémám:
ha lehúzom a hdmi-t a tv-ről, miután végigmegy egy video és már alvóba lépett, kifagy. akksi ki.
nos, ezt rapszodikusan, de eljátssza a dokkolónál is, levételkor, azzal a különbséggel, hogy azután idővel magától újraindul.

(#16035) peter_27 válasza snipr (#16030) üzenetére


peter_27
aktív tag

Küldet Pü-t

Galaxy S10

(#16036) Rotate


Rotate
veterán

szerintem emellett az SPB Shell elmehet a p*csába :D TSF Shell Android3D UI baromi jól néz ki :)

(#16037) ntomka válasza Rotate (#16036) üzenetére


ntomka
nagyúr

:Y

ツ Headphones on - World off

(#16038) Skynet258 válasza peter_27 (#16025) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem a blog szerverén van fent valami, de nem tudom pontosan, hogy ez-e az. Dobd fel, és kiderül. ;)

https://geekpulse.hu

(#16039) Marteen4 válasza Rotate (#16036) üzenetére


Marteen4
tag

Azta rohadt O.O..amint vissza kapom telefont szervizből felrakom rá, téleg rohadt jól néz ki.

Edit: Jah,még nem jött ki, majd ha kijön D:

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#16040) Rotate válasza Marteen4 (#16039) üzenetére


Rotate
veterán

még úgy sem elérhető, viszont már zajlanak a beta tesztek :)

(#16041) Balázs1986 válasza Rotate (#16040) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem ez tetszett nagyon még tavasszal, de azóta se láttam, hogy kijött volna :(

(#16042) jooker82 válasza Rotate (#16036) üzenetére


jooker82
nagyúr

Itt aztán lehet táncoltatni az ikonokat.. :C Nekem most pár hete a shell3D van fenn ...Tetszetős...
A pradáról már videó is van:
[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16043) peter_27 válasza Skynet258 (#16038) üzenetére


peter_27
aktív tag

Köszönöm, de sajnos nem ez az amire gondoltam.

Galaxy S10

(#16044) no1r


no1r
őstag

akinek nem működik rendesen a gps, az próbálta már ezt:
[link]

nekem eddig semmi problémám nem volt vele, ezért nincs tapasztalatom, de hátha

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#16045) Slovak válasza mg105 (#16021) üzenetére


Slovak
tag

Hogy mire szamits?? Azt mi sem tudjuk. Minden nap uj meglepetest hoz. De vesszuk az akadalyokat, mert jok vagyunk.

(#16046) -SamS-


-SamS-
tag

szerintetek egy [ilyenre] érdemes beruházni ?
MIUI alatt használnám amihez, a hozzá való moddal megtudnám cserélni a belső-ext. memóriát, így végülis erre mentene minden adatot.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#16047) Tutu7030 válasza -SamS- (#16046) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ha van miben használnod, akkor feltétlenül! De a 2X-be ez nem fog beleférni(legalább is a microSD helyére nem):)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16048) Balázs1986 válasza peter_27 (#16043) üzenetére


Balázs1986
addikt

Frissen műtöttem ki v20l eu openből, még ropogós :) Tudom v10-ből kellene, de nézd meg, szerintem menni fog ez.
Boldogul a kisebb településekkel is.

[ Szerkesztve ]

(#16049) -SamS- válasza Tutu7030 (#16047) üzenetére


-SamS-
tag

bazze :D tényleg na nembaj :) köszi h szóltál mielőtt megvettem volna :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#16050) Tutu7030 válasza -SamS- (#16049) üzenetére


Tutu7030
veterán

Okos ember más kárán tanul(én meg a sajátomon).:D
Egyszer rendeltem én is egy 16-os sd-t microsd helyett. :D
Azóta évente egyszer kell csak lementeni a fényképezőgépről a képeket. :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.