Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11551) ntomka válasza -SamS- (#11550) üzenetére


ntomka
nagyúr

Most olvastam egy olyat, hogy az sd kezelőben a belső kártyát le kell választani majd újra csatolni. Egy próbát megér.

ツ Headphones on - World off

(#11552) Máté94 válasza Máté94 (#11549) üzenetére


Máté94
addikt

Megoldva ez is. Következő gond, Marketről nem lehet letölteni. :)

MOD: Ez is megoldva. Csak újra kellett indítani. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11553) ntomka válasza Máté94 (#11552) üzenetére


ntomka
nagyúr

Indítsd újra a telót. :)

ツ Headphones on - World off

(#11554) Máté94 válasza ntomka (#11553) üzenetére


Máté94
addikt

És tényleg... :DDD

(#11555) zoo84


zoo84
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy ki mennyire van megelégedve a telefon által készült fényképek minőségével? Nekem olyan az összes kép, mintha valami fólia lenne elöttük, illetve nagyon pixeles. Egy n97 mini telefonom volt elötte(5 mp), de mérföldekkel jobb képet készített. Próbáltam már sok beállítást, de a lényegen nem változtat. Van valakinek vmi ötlete, hogy mitől van ez, vagy hogy hogyan lehetne ezen javítani? És még egy olyan jelenségem van, ha nagyon nagyon lemerült állapotban töltöm a telefont, akkor kikapcsol, és nem lehet visszakapcsolni csak az akksi kiszedése, visszarakása után. Úgy 20 % töltöttség után megszűnik ez a jelenség.

(#11556) mycso válasza Rotate (#11520) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Egyébként ezt osztom én is, hogy lehet a telefonnak ez az egyetlen baja: Tegra2!!

Ugye a vonzata pedig a mellé rosszul megírt programok és a támogatottság teljes hiánya.

más: 10.1 tabban is tegra 2 van (ez ugye egy elég új cucc), egy rakat fos az egész. Belassulások, én játékoknál sem látok különbséget egy egymagos 1GHz cortex-hez képest, illetve a jól megszokott filmlejátszási problémák...és ugye ez HC 3.1.....így én nem is tudom ki mit vár a 2x esetében a 2.3.x gingertől. :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11557) Tutu7030 válasza mycso (#11556) üzenetére


Tutu7030
veterán

"így én nem is tudom ki mit vár a 2x esetében a 2.3.x gingertől."

Röviden?
Ne legyen rosszabb, mint a jelenlegi FR19. Nekem nincs vele semmi bajom. Nincs nem fogadott hívás/sms, nincs wifi probléma.
Egyedül a mobilnet stabilítása hagy kívánni valót maga után, de ez lehet, hogy a telenor miatt van.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11558) VBenc válasza Tutu7030 (#11557) üzenetére


VBenc
tag

én meg a játékok teljeskörű támogatottságát várom.. egy csomó játék 2.3 ra van de van nagyon sok ami nem megy a telefonon :N

Mondom de mondom!!

(#11559) mycso válasza Tutu7030 (#11557) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Pont nem ezekre gondoltam, hanem amiket konkrétan kiemeltem, 1-2 a hardver miatti hibákról. Vagy nevezhetjük kiaknázatlanságnak is....vagy a hardver támogatottságának teljes hiánya. (ha a 10.1 tab esetében a hc3.1-el sem bírtak átlépni ezeken, akkor itt meddig fognak jutni???? ez lett volna az alap kérdés).

Amit te írtál válasznak, az egy picit ugye irónikusnak is nevezhető....lassan egy éve piacon lévő "csúcs"mobilhoz azért várják az emberek a frissítéseket (frissítést), hogy végre az alapfunkcióit ki tudják használni.

mod: mondjuk úgy legyen, hogy azért készül ennyi ideig, mert a fejlesztők nem csak az alapvető hibákat javítják, hanem tényleg használhatóvá, felső kategóriás telefonhoz méltóvá varázsolják az új rom működését. (bár kétlem :( )

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11560) Máté94


Máté94
addikt

Az hiszem boot-loop-om van, nem boot-ol. Próbáltam letörölni az ADWLauncher-t, terminal írtam pár sort, ami elvileg nem működött, újraindítottam, és most ez van. :(

(#11561) tome.jr válasza Máté94 (#11560) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha egyáltalán nem tudsz belépni akkor újra kell flash-elni a romot.

[ Szerkesztve ]

(#11562) zoo84


zoo84
csendes tag

A telefonomon camera 1.0 veziójú apk van.
Találtam 1.1 is már, de nemtudom lecserélni, mert azt mondja, hogy ez egy rendszerfile csak olvasható. Valaki tudna segíteni,

(#11563) Máté94 válasza tome.jr (#11561) üzenetére


Máté94
addikt

Igen, felraktam 0725.-öt és innen folytatom. :)

(#11564) stickrs válasza zoo84 (#11562) üzenetére


stickrs
senior tag

rootolod a telefont,utána root explorer-ben felülbirod irni az 1.1-re. a system/app-ba felül ha r/o-t ir,akk bökj rá és átvált r/w-re,és akk birod felülirni.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#11565) Máté94 válasza Máté94 (#11563) üzenetére


Máté94
addikt

Felment, de most nem érzékeli a gép a belső SD-t... :((

(#11566) MrChris válasza Tutu7030 (#11557) üzenetére


MrChris
nagyúr

A nem fogadot hívás sms probléma nem a telefon hibája! Az én ismeretségemben három különböző márka három telenoros produkálja. Telenor lesz a hunyó.

(#11567) Máté94 válasza Máté94 (#11565) üzenetére


Máté94
addikt

Megvan.

Valaki elmondaná,hogyan tudom az ADW Launcher-t törölni? Nem engedi sehogy se. Se ES File Explorer nem engedi. Titaniumban nem találom hol kell.

(#11568) zoo84 válasza stickrs (#11564) üzenetére


zoo84
csendes tag

root-oltam. Azt hiszem. A root explorerbe belépve felül kiírja, hogy:
mounted as r/w.
belépek a systembe, és egyből visszavált r/o-ra. Hiába böködöm a mout r/w-t, nekem nem vált át.

(#11569) MrChris válasza zoo84 (#11555) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ha stabilan csinálja ezt a hibát vidd szervizbe, nekem hasonló volt és végül kicserélték az egész belső fődarabot. Szerintem nem szoftveres a gond.

(#11570) tome.jr válasza zoo84 (#11568) üzenetére


tome.jr
addikt

Nálam is volt ilyen gond, de miután frissítettem a root explorert a legújabb verzióra, már hajlandó volt váltani r/o - r/w között.

[ Szerkesztve ]

(#11571) syl5 válasza cozyka83 (#11475) üzenetére


syl5
őstag

Fut a Sprinkle.

#11476) Cs@bo
Videofelvetellel mi a baj?
Gyari alapú es a CM7 romok világosabb képeket csinálnak?

(#11481) balazs8907
Eddig minden nagy játék tükörsimán futott rajta. Asphalt6, minden. Szerintem nincs jól optimalizálva a game, vagy inkabb a mi telónkkal van valami, mert ha kiadják 2x-re akkor annak simán kellene mennie szerintem, kulonben nem hoznak ki.

Ekezetekert sorry, telorol lassu a gepeles ugy.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11572) mycso válasza MrChris (#11569) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ezen mondjuk már túl lehetne lépni, nálam 2 készülék is produkálta t-mobile-os kártyával. Pároméknál telenoros flotta van a cégnél, 90%-uk okostelefon, olyan 100-as nagyságrendû flotta és érdekes módon ott senki nem panaszkodott erre. Még annó féléve amikor elkezdte ezt a nagy átállást a telenor akkoriban volt párszor 1-2 nap, amikor valóban voltak ilyen gondok, akkor természetesen a hálózat miatt.

Tehát egy kis részét valóban generálhatta a hibáknak a telenor is.

zoo84 a root explorerbôl nem feltétlen a legújabb verzió a jó megoldás, némely készülékeken csak a régebbi verziók mûködnek tökéletesen

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11573) Cs@bo válasza syl5 (#11571) üzenetére


Cs@bo
csendes tag

Videoval az volt a gondom, hogy 1080p-ben csak 15 fps-t produkált. Camera moddal 30-at. Gyári romon tutira világosabb képet csinál, CM7-et viszont még nem próbáltam.

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#11574) cjvt3o válasza zoo84 (#11555) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

A fátyolos kép szvsz szoftveres hiba (egy sima auto color adjustment egy bekonfigolt photoshopban vagy gimpben simán helyrehúzza, tehát nincs kiégve a kép, vagy ilyesmi), ez a jó hír része.

A rossz hír meg az, hogy a camera 1.1 sem javítja (legalábbis én nem tapasztalok változást).

(#11575) b3Ro


b3Ro
senior tag

Sziasztok

Kernelt probalok felrakni, csak 1 problemam van vele, mikor ujrainditom a telefont install utan, utanna csak LG logo, es tolt. Csinalja 10 perce. Ez normalis, tehat sok ido kell neki a telepiteshez/felallashoz, vagy valami nem stimmel ?

(#11576) cozyka83 válasza b3Ro (#11575) üzenetére


cozyka83
tag

Akkor sajnos neked is az a problémád, mint ami nekem volt. Csináltál backupot? Esetleg, ha csináltál, akkor próbáld meg vissza tölteni. Ha a cwm nem jön be, akkor NVflash, vagy pedig flasheld rá újra a gyári szoftvert. Gondolom gyári szoftverre tetted rá a Neoblaze kernelt?

LG Optimus 2X

(#11577) b3Ro válasza cozyka83 (#11576) üzenetére


b3Ro
senior tag

csinaltam backupot a gyarirol, de feltettem a miuit, es erre probaltam a kernelt felrakni, de csak tolt ujrainditas utan. szoval most fent van a miui, es cpu masterrel belottem a procit.

(#11578) Máté94


Máté94
addikt

Abszolút pozitív eddig CM 7. Mondjuk az kijelző kicsit érzéketlen a programok között, de ezt betudom a kijelzőnek, mert máshol is írták, hogy ilyen. Sőt gyárin is ilyen. :)

Apropó, új MAC címe lett a mobilnak, tehát nincs ez beleintegrálva a chip-be. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11579) Balázs1986 válasza Máté94 (#11578) üzenetére


Balázs1986
addikt

Dehogynincs benne gyarilag. Leirtam mar egyszer. Ha visszateszel barmilyen, nem cm7 (alapu) romot, ugyanazt a gyari cimet fogod visszakapni. Nem veletlen :-)
Csak annyi, hogy ugy tetted fel a cm7-et hogy nem olvastad el a changelog-ot :-) Irtak mar regebbieknel is, hogy volt valami baj a wifi kapcsolattal es ugy oldottak meg, hogy szoftveresen valtoztattak a mac cimet. Lehet, hogy kovetkezo csatlakozas utan megint mas cimed lesz. Ugy emlekszem irtak ilyeneket. Ez azoknak gond akik mac szuros rendszerrol neteznek engedelyezo filterrel (akik cime bent van a tablaban, netezhetnek). Ha folyton valtozik a cim az igy szivas. De lehet, megoldhato a fixen tartas pl azzal a szoftverrel amit eddig hasznaltal. Nem tudom. Bocs az ekezetert, telefonrol irtam.

[ Szerkesztve ]

(#11580) Máté94 válasza Balázs1986 (#11579) üzenetére


Máté94
addikt

Csak WifiAid-el az a baj, hogy csak Static IP-vel enged csatlakozni, viszont olyankor nincs internet. Mutatja a jelet, de nincs. Egyébként ez fekete listás, nem fehér. Tehát ez a jobbik eset, hétfőn kiderül, hogy megy e.

(#11581) engine88


engine88
aktív tag

Üdv
Milyen memóriakártyát ajánlotok a telefonba?
32GB-osat szeretnék, és a leggyorsabbat. Ugye az a Class 10-es?

(#11582) -SamS-


-SamS-
tag

MIUI-n volt aki, tudott videótelefonálni ? én speciel skypeot próbáltam de nem sikerült összehozni. igaz lehet a vevőfélnek nem volt alkalmas a készüléke.

csak azért kérdem mert ugye a bb az 0725-s de a rendszer meg 2.3.5 és elméletileg van rá opció.

A többi 2.3-as appokat simán viszi a miui, gondolok itt pl a sprinkle-re :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#11583) Balázs1986 válasza Máté94 (#11580) üzenetére


Balázs1986
addikt

Tényleg arra tudok gondolni, hogy van egy proxy szerveretek is bent, amit be kell lőni a telón, hogy kiengedjen netre. Erre vannak programok marketen. (Gondolom a dns szerver meg az alapértelmezett átjáró címe meg lett adva a statikus ip beállításoknál...és persze a beállított ip cím se ütközik egy már kiosztottal.)

[ Szerkesztve ]

(#11584) Szabie85


Szabie85
tag

Tud vki Nekem küldeni egy linket arról,hogy hogy néz ki szétszedve az Optimus 2X? Illetve a NFS Shift van Optimus 2X-re vagy ha Shift nincs akkor GT Racing?

Samsung Galaxy S5

(#11585) Balázs1986 válasza Szabie85 (#11584) üzenetére


Balázs1986
addikt

Én már szedtem már szét csontra az enyémet. Fénykép nincs, de kb emlékszem a dolgokra, már ha nem valami nagyon apró részlet kell. Mire vagy kíváncsi?

(#11586) Máté94 válasza Balázs1986 (#11583) üzenetére


Máté94
addikt

Épp azt mondtam múltkor is, hogy ez nekem kínai. De azt értem mire gondolsz, csak nem tudom, hogy mit, hol, hogyan kellene csinálnom. :)

(#11587) Szabie85 válasza Balázs1986 (#11585) üzenetére


Szabie85
tag

Úgy ahogy ez az Iphone 4:http://mobilarena.hu/dl/cnt/2010-06/61909/isuppli-iphone4-cost.jpeg
Csak kíváncsi vagyok,hogy nézhet ki. :)

Samsung Galaxy S5

(#11588) MrChris válasza mycso (#11572) üzenetére


MrChris
nagyúr

Nálam ez egy éve folyó probléma ezért nehéz ezen túllépni, pláne hogy másoknál is az. Eddig hiába fordultam a telenorhoz.

(#11589) peter_27 válasza Szabie85 (#11587) üzenetére


peter_27
aktív tag

Tessék:
[link]

[link]

Galaxy S10

(#11590) Szabie85 válasza peter_27 (#11589) üzenetére


Szabie85
tag

Köszönöm. :)

Samsung Galaxy S5

(#11591) ntomka


ntomka
nagyúr

Topogigi 2.0

Spica 24bpp RC1 HP kernel - SuperchargerV6 update 8 in /system/xbin (the file is called v6sc.sh) - Rebased on v20e with libraries, part of the framework and apps from other releases - Google apps updated - Superuser and su binary updated - Es file explorer updated - Polaris office updated from v20j - Back to the old market: it will update by itself if you follow the installation instructions (reboot after the setup wizard) and it will not give any compatibility problem - Introduced gps.conf for faster GPS fix - THIS ROM WIPES YOUR DATA! BACKUP FIRST! SIMPLY REBOOT IF MARKET DOES NOT DOWNLOAD APPS. [ACTUAL]

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#11592) Cs@bo válasza ntomka (#11591) üzenetére


Cs@bo
csendes tag

Lehet gondom abból, hogy a GB basebandet nem tettem fel hozzá? Hübelebalázs módjára csak feltettem a romot, és most nézem, hogy az is kellett volna.

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#11593) dergander


dergander
addikt

olvastam a ph-n hogy közeleg a 4.0,kiváncsi leszek ezt rálehet-e majd tolni az o2x-re

(#11594) ntomka válasza Cs@bo (#11592) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem árt. De ha elindult a teló rendesen, akkor nagy baj nincs. :)

ツ Headphones on - World off

(#11595) Marteen4 válasza dergander (#11593) üzenetére


Marteen4
tag

Hát ha a hivatalasos LG ICS-t várod akkor olyan 1-1,5 év, custom romból meg majd rálehet tolni ha kiadják o2x-re

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11596) syl5 válasza Marteen4 (#11595) üzenetére


syl5
őstag

Elvileg jövő hét közepén jön a Prime és az új Android. Szerintem 1-2 hétre rá már lesz beta port 2x-re is.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11597) Marteen4 válasza syl5 (#11596) üzenetére


Marteen4
tag

ááá....szerintem minimum 1 hónap, de ne legyen igazam :D

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11598) -SamS-


-SamS-
tag

topogigi-vel lehet video telefonálni skypeon ?

amúgy egy kis összegzés miui-ról hátha valakit érdekelne :
67 órája megy a telefon semmi probléma vagy lassulás, 6 és fél órája volt feltöltve a telefon, most van 70%on az aksi, ebben volt durván 30-40p zenehallgatás a beépített lejátszóval, félóra skype, és kb 5p netezés.

ennyi idő elteltével a telefon 115 mb szabad memóriával rendelkezik.

én speciel nagyon meg vagyok vele elégedve :) annyi hibája van hogy a külső memória kártyát nem látja, (igaz erre még megoldást nem is kerestem)

a gyári, és a topogigi emellett szerintem "ronda" :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#11599) Skynet258 válasza syl5 (#11596) üzenetére


Skynet258
veterán

Max ha azonos lenne a hardver, de nagyon nem az... Esetleg pár hónap múlva. Esetleg. ;)
BTW kint a 3D teszt a blogon, ha valakit érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#11600) ntomka válasza Skynet258 (#11599) üzenetére


ntomka
nagyúr

Láttam. Hót vicc ez az LG a 2.2-es Androiddal... :(

ツ Headphones on - World off

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.