Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29001) dergander válasza Balázs1986 (#28999) üzenetére


dergander
addikt

nincs letöltési szerver mindig ez fogad,átkéne tenni valami értelmes oldalra,mert a mai napig énse tudom letölteni a v20q romot

(#29002) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Honnan fogom megtudni leghamarabb,hogy megjelent a 4.0-as frissítés?Melyik oldalt kell lesnem?

Tudom itt is,de valami konkrét hely?

[ Szerkesztve ]

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#29003) wolruf válasza atti1848 (#29002) üzenetére


wolruf
őstag

Én az XDA-t szoktam nézegetni. Szerintem ha meglesz, ott lesz kint leghamarabb az infó :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#29004) Dusee válasza dergander (#29001) üzenetére


Dusee
őstag

feltöltöm dropbox-ra a smartflash-es v20q-t, csak győzzétek kivárni míg az 1mbit-es feltöltésemmel felmegy az a 659mb :(

(#29005) peter_27 válasza banderasz77 (#28992) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ezt én töltöttem fel, és most ellenőriztem, minden link működik, nem értem miért nem megy neked? :F

Galaxy S10

(#29006) atti1848 válasza wolruf (#29003) üzenetére


atti1848
senior tag

Köszi.
Akkor nézem is.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#29007) Magnat


Magnat
veterán

Az normális egyébként, ha wipe data/factory reset után is ott van minden a belső sd kártyán?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#29008) Dusee válasza Magnat (#29007) üzenetére


Dusee
őstag

persze, az lenne normális ha nem lennének ott :D
a factory reset csak a /data, /cache partíciókat törli.

szerk: vagy te melyik memóriára gondolsz a belső sd alatt?

[ Szerkesztve ]

(#29009) Magnat válasza Dusee (#29008) üzenetére


Magnat
veterán

Erre igen, csak visszanézve flashelés előtt vki kifejezetten ajánlotta a belső SD mentését és egy pillanatra elbizonytalanodtam, h lehet h annak is törlődni kellene és vmit kihagytam :)

Vki meg tudná mondani, mennyi a default érték a GuestOC System Monitorában a CPU polling intervalra?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#29010) banderasz77 válasza peter_27 (#29005) üzenetére


banderasz77
addikt

Közben nagy nehezen mindegyik part jön lefelé. Gondolom kicsomagolom és kész.

(#29011) Dusee válasza Magnat (#29009) üzenetére


Dusee
őstag

sose árt lementeni, akármi megtörténhet, de a fájljaidat csak a smartflash törli, az kipucol mindent.

nekem 200ms a polling interval.

(#29012) peter_27 válasza banderasz77 (#29010) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igen, a végeredmény egy mappa benne a .bin és . fls fájlokkal. Sajnos a data.hu-ra nem lehet 200MB-nál nagyobb fájlt egyben feltölteni úgy hogy azt mindenki elérhesse, ezért kellet szétbontani, de a winrar összerakja automatikusan.

Galaxy S10

(#29013) Magnat válasza Dusee (#29011) üzenetére


Magnat
veterán

Persze világos, csak hirtelen kétségeim támadtak, h mindent jól csináltam-e :R

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#29014) stickrs válasza babhun (#28892) üzenetére


stickrs
senior tag

nekem is ugyanez a problémám cm 7.2-nél.. hogy tudom visszatenni a gyári kamera apk-t? mert ha rányomok az install-ra azzal nem megy fel..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#29015) HeZzZ


HeZzZ
senior tag

sziasztok ugyebár tegnap megoldódott a problémám a gyári gueste féle romm-al, de ha feldugom a gépre usb-vel, hiába csatlakoztatom, nem látom a gépen a telcsit.

biztos valami egyszerű a megoldás, de hirtelen nem jut eszembe semmi.

powered by Tiger Lake & GA10x

(#29016) dergander válasza Dusee (#29004) üzenetére


dergander
addikt

Isten vagy végre,valami értelmes feltöltő oldal :R

(#29017) babhun válasza stickrs (#29014) üzenetére


babhun
aktív tag

Már nagyon nem emlékszem, de azt tudom hogy én is szenvedtem vele. Emlékeim szerint total commanderrel töröltem a system\appban a camera.apk-t, aztán bemásoltam oda az eredetit és utána nyomtam rá és feltelepült. Valahogy így volt. Próbáld meg felrakni ezt recoveryból. Utána töröld az összes képed és elvileg jó lesz már. Én ezt a modot használtam és ezzel nem volt már gond.

[ Szerkesztve ]

(#29018) banderasz77 válasza peter_27 (#29012) üzenetére


banderasz77
addikt

Sajnos a smartflash hibaüzenettel leállt. Utána újra próbáltam, de még hamarabb beadta az unalmast. :O

Most mi legyen? Nincs valami drasztikusabb flash, ami ráerőszakolja magát erre a telóra?

(#29019) wolruf válasza banderasz77 (#29018) üzenetére


wolruf
őstag

Szia!

Nem olvastam vissza, ha csak fel akarsz tenni egy biztosan települő firmware-t, akkor nvflash megoldja, aztán frissítgetheted. Ezzel tudod a teljesen tégla telefont helyrehozni.
Link

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#29020) banderasz77 válasza wolruf (#29019) üzenetére


banderasz77
addikt

Oh, köszönöm.

Most egy másik gépen megy a smartflash egyenlőre, ha behal ott is, akkor jöhet ez, már le is szedtem.

Nagyon szépen köszönöm mindenkitől az eddigi önzetlen segítséget a párom nevében is... :R

(#29021) banderasz77


banderasz77
addikt

Na új fejlemények.

A Smartflash lement, zöld mezőben download complete. És a teló a kis LG felirattal a közepén villog. Most le merjem húzni az USB-ről? Ezek szerint sikerült?

(#29022) peter_27 válasza banderasz77 (#29021) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igen, most lehúzhatod, akku vissza és bekapcs., sokat vár vár vár , majd örül. :)

A smartflash szokott szórakozni néha, de ilyenkor nem kell feladni, másik usb port, vagy csak telefon lehúz majd újra rádugod ahogy le van írva, vagy a programot indítod újra, és egyszer csak elindul. Lehetőleg közvetlen alaplapi usb csatlakozóba kel dugni a kábelt

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#29023) deminos válasza banderasz77 (#29021) üzenetére


deminos
aktív tag

Lassú voltam. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#29024) wolruf válasza peter_27 (#29022) üzenetére


wolruf
őstag

Ha mégsem örül, akkor lehet az, ami nálam is kellett (ha minden elfikkant), mehet az nvflash :D De neked ne ez legyen :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#29025) peter_27 válasza wolruf (#29024) üzenetére


peter_27
aktív tag

Amíg a telefon elindul "download" módban addig nincs gond.

Galaxy S10

(#29026) wolruf válasza peter_27 (#29025) üzenetére


wolruf
őstag

Kivéve, ha a feltöltés után sem megy :-/ Szívtam vele vagy 1 napot, mire újra életre tudtam kelteni az enyém, mindegy mit tettem rá. Aztán a tiszta lapos nvflash megoldotta a kérdéskört :)
Ja, igen. Ma még nem kérdeztem... hol a gyári ICS-ünk? :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#29027) Dusee válasza dergander (#29016) üzenetére


Dusee
őstag

végül sugarsync lesz, dropboxra 300mb/fájl limit van, de még csak a felénél tart mert elment aludni a gép :W

[ Szerkesztve ]

(#29028) banderasz77


banderasz77
addikt

Ohlálááááá....

Minden faszagányos.... barátnő örül.

Még1x nagyon szépen köszönöm a segítséget.... :R :R :R

(#29029) Psychonaut válasza banderasz77 (#29028) üzenetére


Psychonaut
addikt

Helyes. :)

(#29030) peter_27 válasza banderasz77 (#29028) üzenetére


peter_27
aktív tag

Szívesen.

Akkor hogy örülne ha hibrid vagy miui romot raktál volna fel neki. :)

Galaxy S10

(#29031) banderasz77 válasza peter_27 (#29030) üzenetére


banderasz77
addikt

Most már kifejthetjük ezt is.
Miben különbözik ez? Illetve miben jobb, mint a V20r?

mod.: ugyan úgy smartflash?

[ Szerkesztve ]

(#29032) peter_27 válasza banderasz77 (#29031) üzenetére


peter_27
aktív tag

A Gueste2X Hybrid Jobban optimalizált, CM alapú, stabilabb, nem lassul be pár nap használat után, jobban testre szabható. Nagy vonalakban ennyi. A miui azért már egész más, kinézetre és kezelésre is. A testre szabhatóság itt még nagyobb, rengeteg előre elkészített téma közül lehet válogatni és a témákon belül is lehet cserélgetni szinte bármit, viszont itt nincs fm rádió és az usb-pc kapcsolattal vannak gondok. miui

Ezeket a romokat nem úgy kell feltenni mint a v20r-t de nem olyan bonyolult, ez sem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#29033) baluka6


baluka6
aktív tag

Nekem viszont a Hybriddel vannak gondjaim...sokan dicsérik,lehet,hogy nekem is csak újra kellene tennem. Nem akar egy hedasetet sem felismerni a teló,néha berecseg a hangszóró,amikor csörög,memkarit néha elfelejti,aztán eszébe jut,hogy még is van...
Most közben már rajta van a V20S. Nekem a V20Q sem volt jobb, mint ez. Most eddig ez remekel. Headsetek működnek stb...viszont érezhetően lassúbb, mint a Hynrid,ezért az este folyamán megpróbálkozok vele még egyszer. Érdemes a 3.-et feltenni vagy a 3.6 biztosabb? :R

(#29034) simi12345 válasza baluka6 (#29033) üzenetére


simi12345
tag

3.7 tutibb, az új kernellel

(#29035) banderasz77 válasza peter_27 (#29032) üzenetére


banderasz77
addikt

Értem.

Szerintem nem bolygatom az ügyet neki. Örüljön most. Viszont lenne egy kérdésem. Amit most feltettem neki lehet megszűnik az állandó újraindulgatás?

Üdv.

(#29036) simi12345 válasza Dusee (#29027) üzenetére


simi12345
tag

pár napja használtam, és akkor nem volt még limit a dropboxra. most vezették be?

(#29037) Dusee válasza simi12345 (#29036) üzenetére


Dusee
őstag

passz, én fel akartam tölteni rá a 659mb-os fájlt, és kiírta, hogy too big, 300mb per file :F

(#29038) Dusee


Dusee
őstag

közben felment a V20Q sugarsync-re.

Smartflash-es V20Q letöltése

(#29039) HeZzZ válasza Dusee (#29038) üzenetére


HeZzZ
senior tag

ezt tehetem a gueste féle 3.7 es romomra rá?

powered by Tiger Lake & GA10x

(#29040) banderasz77 válasza Dusee (#29038) üzenetére


banderasz77
addikt

Ezek a Q R S miben különböznek?

(#29041) Dusee válasza HeZzZ (#29039) üzenetére


Dusee
őstag

ezt akármelyik romra ráteheted, de smartflash-sel kell telepíteni.
ez a telefon gyári romja.

(#29040) banderasz77: sebességben, stabilitásban, ilyenekben.
a legtöbben gyári romból a V20Q-t ajánlják, azzal a leggyorsabb, legstabilabb a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#29042) snipr válasza banderasz77 (#29040) üzenetére


snipr
aktív tag

LG-nél igy verzióznak (v10 a froyo volt, v20 gingerbread, a betűk meg az egymást követő verziók, ahogy adták ki őket sorban... v30at várjuk (ics) jelenleg)

Ahogy az előttem szóló is mondta, nem biztos, hogy a "latest" a legjobb gingerből...

(#29043) Levi941127 válasza snipr (#29042) üzenetére


Levi941127
senior tag

Ja, csak várjuk, de fölöslegesen, max jövőre ha lesz (se).

(#29044) banuszzs79


banuszzs79
tag

Srácok ha a gingert nem tudták megcsinálni normálisan akkor mit vártok a Ics-től szerinem egy össze tákolt szar lesz mint ezek a romok egyik ezért nem jó másik azért nem jóóó ...stb

(#29045) HeZzZ


HeZzZ
senior tag

valaki ötlet hogy miért nem érzékeli a PC_m a telcsit? :F

powered by Tiger Lake & GA10x

(#29046) Dusee válasza banuszzs79 (#29044) üzenetére


Dusee
őstag

én speciel nem a gyári ICS miatt várom a romot, csak hogy végre tudjanak normális CM10-et csinálni, HW gyorsítással.
és mellesleg a V20Q-val már nincs sok probléma, csak nekem nagyon bután néz ki az LG UI 2.0 (az alap "launcher"), meg a sok felesleges gyári app (de hát azok melyik gyári romban nincsenek?).
ezeken felül az első pár gyári ICS biztos nem lesz fenékig tejfel, le merném fogadni, hogy lesz valami hibájuk.

(#29045) HeZzZ: kicsit kifejthetnéd :F

[ Szerkesztve ]

(#29047) HeZzZ válasza Dusee (#29046) üzenetére


HeZzZ
senior tag

miután felraktam a gueste féle 3.7 es hibrid rom-ot, azóta amikor feldugmán usb-n keresztül a pc-re a telcsit, a pc nem érzékeli :(

powered by Tiger Lake & GA10x

(#29048) Dusee válasza HeZzZ (#29047) üzenetére


Dusee
őstag

na így mindjárt más.
másik usb portba próbáltad már dugni?
pc suite nem érzékeli, vagy az USB-háttértár se megy?

(#29049) stickrs: 3.7-nél nem kell már külön felrakni cam modot, integrálva van.
én az LG féle kamerát használom, és nekem se fényképezésnél, se videózásnál nincs hangja :F

szerk: cyanogenmod beállításokban is le kell tiltani a kamera hangot: beállítások/cyanogenmod beáll./hangerő/ és itt kamera hang némítása, mute camera focus részeket pipáld be.

[ Szerkesztve ]

(#29049) stickrs válasza babhun (#29017) üzenetére


stickrs
senior tag

kösz,de annyira dicsérték a hybrid rom-ot,h feltettem azt :D ott eddig okés. a 3.7-nél kell külön vmi cam mod?(mármint van ami jobb mint a gyári?) nekem valamiért nem akarja kikapcsolni a kamera hangot,hiába azon van a pipa h ne legyen :((

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#29050) banuszzs79


banuszzs79
tag

Miért most van normális főzött énitt olvasgatlak benneteket de mindenki csak a gondokról számol be ez nem jó az nem jóóó amaz nem jóóó elég fura ez nekem hogy minek csinál valaki valamit ha csak félig jó pl nem megy a kamere stb...a másikon nem jó a gps meg ilyenek :D szkeptikus vagyok pl most feltettem ez a q romot és már harmadszor fagyok ki hivás közben ami elég idegesitő kezd lenni :D meg nem hallanak rendesen stb...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.