Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11251) Skynet258 válasza MrChris (#11250) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát osztán? :D

https://geekpulse.hu

(#11252) Marteen4 válasza MrChris (#11250) üzenetére


Marteen4
tag

Out-of-the-box? Hazugság.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11253) Balázs1986 válasza MrChris (#11250) üzenetére


Balázs1986
addikt

Lejátszani, nem rögzíteni!
VIDEO
Videolejátszó Igen
Maximum videofelbontás - képkocka/másodperc 1080P @ 30 (MPEG-4 / H.263 / H.264 )

(#11254) ferikek válasza Rotate (#11222) üzenetére


ferikek
aktív tag

Örülök h sikerült neked!
Azt nem is tudtam, hogy Te Szlovákiában élsz, ott vetted a telót + az ottani ügyfélszolgálathoz fordultál:) így könnyű:)
Szlovákia nagyban más mint Magyarország, ott az ilyen ügyintézés barátibb, mint itt, de meglátjuk mire megyünk a magyarral:)

(#11255) Rotate válasza ferikek (#11254) üzenetére


Rotate
veterán

pedig itt élek :D az volt a vicces, hogy szlovák a support, de a hölgynek lengyel neve volt a mailben, majd a cseh LG hívott fel :D

majd ha már a számlámon lesz a pénz akkor fogok igazán örülni :D

egyébként meglepődtem, hogy ennyire simán ment... elküldtem ugye a hibalistámat, és anélkül, hogy bárki látta volna a telefonomat, beígérték, hogy visszakapom a pénzem, mivel elégedetlen vagyok... tudjátok mit bizonyít ez? hogy tudnak a hibákról, és félnek, hogy jogi útra terelném a dolgot...

amúgy szerintem nálatok sem mehetnek a dolgok annyira máshogy... az LG weboldalról írtam a supportos résznél, ott kiválasztottam talán valami harver/szoftver nem tudom mit, és beírtam, hogy már egy ideje érlelődik bennem ez a dolog, egyre több a baja, már nem tudom mit csináljak vele, és mivel az max 1000 karaktert fogad el, ezért egy doc fájlban csatoltam a hibákat (6-700 szavas doksi)... és a supportos hölgy mondta, hogy van lehetőségem panaszt tenni a minőségre, és teljes visszatérítést kérni... szerintem majd eleve erre utalj, hogy papanszt tennél a minőségre, és szeretnéd visszakapni a pénzed, mivel te nem ezért fizettél... (azért majd figyelj, hogy ne legyen túl fenyegetőző a hangnem :D )

remélem tényleg összejön, meg hogy azért neked is :)

[ Szerkesztve ]

(#11256) cozyka83


cozyka83
tag

Na, köszi, megoldódott cm7-en a memória kártyás probléma, illetve az usb-s is. Rohadt jó ez a rom :)

LG Optimus 2X

(#11257) Vizinyenyec válasza cozyka83 (#11244) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

v10d-ről frissítettem topogigi 1.6-ra. a kérdésem az lenne, hogy megéri -e feltenni az 1.7 vagy 1.8-as topogigit.

(#11258) stickrs


stickrs
senior tag

nahát,egyre kevesebben elégedettek a tellel :U nemtom...én ugy vettem h tudtam a(az esetleges)hibákról,de nekem 1 pixelhiba volt az első készüléknél(másnap kaptam a másikat helyette),másiknál meg gyors merülés,utána fr19 és azóta no problem..remélem nem kiabáltam el :D

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#11259) stickrs


stickrs
senior tag

nektek a hátlapon van lg felirat? mint itt

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#11260) Bear válasza stickrs (#11259) üzenetére


Bear
aktív tag

Nekem nincs.

(#11261) Vizinyenyec válasza stickrs (#11259) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

nekem nincs lg logo. Én viszont az elégedett tulajdonosok táborát gyarapítom. Nagyon tetszik a telefon;) Első androidos telefonom. Nehezen is bírja az aksi nálam.Alváson kívül szinte folyamatossan használom :DD :DD

(#11262) dinike911


dinike911
csendes tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy net nélkül használható a gps ? és ha igen akor hogyan ? mert wifivel tökéletes, de ha kikapcsolom, akkor keresi a műholdat de nem találja meg :S.

(#11263) cozyka83 válasza dinike911 (#11262) üzenetére


cozyka83
tag

Milyen GPS-t használsz? Ajánlom a három betűset, az offline:D

Vizinyenyec: Szerintem megérné frissíteni 1.8-ra.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2X

(#11264) dinike911 válasza cozyka83 (#11263) üzenetére


dinike911
csendes tag

Igen azt már felraktam, :D de sajnos még nem jutottam el oda, hogy vegyen is falami féle jelet a műholdtól.

(#11265) Vizinyenyec válasza dinike911 (#11264) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Nekem gond nélkül megy a gps a 3 betüssel. igaz hogy néha elég lassan talála jelet, de ha megvan akkor stabilan fogja

(#11266) Vizinyenyec válasza cozyka83 (#11263) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

holnap akkkor frissítem 1.8-ra. elvileg csak jobb lehet tőle :D

(#11267) cozyka83 válasza Vizinyenyec (#11266) üzenetére


cozyka83
tag

Igen, ha meg nem tetszik ajánlom, hogy próbáld ki a CM7-et. Állati jó kis rom :DD

LG Optimus 2X

(#11268) MrChris válasza Balázs1986 (#11253) üzenetére


MrChris
nagyúr

Nem azért hogy ezen lovagoljak, de nincs ott hogy csak felvétel, vagy csak lejátszás. A VIDEO rész leírásának egyik pontja az hogy: Maximum videofelbontás - képkocka/másodperc 1080P @ 30 (MPEG-4 / H.263 / H.264 ). Mint ahogy az ALAPJELLEMZŐKnek is több pontja van amiknek azon belül nincs közük egymáshoz.

(#11269) stickrs


stickrs
senior tag

jolvan,akk nemvok egyedül :D nekem is talál jelet 3betüssel... igaz ha pl legutoljára mo-n használtam,utána meg itt szerbiába akarok navizni,akk azért tényleg kell idő mire megtalálja...

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#11270) Szabie85 válasza stickrs (#11259) üzenetére


Szabie85
tag

Nekem sincs és ahogy látom a Google felirat is nagyobb,mint az Én telefonomon.

Samsung Galaxy S5

(#11271) Balázs1986 válasza MrChris (#11268) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerintem a video rögzítés inkább a kamera funkcióihoz kell, hogy tartozzon. A leírásból egyértelműen kiderül, hogy ez a lejátszásra vonatkozik. Az enyém legalábbis rögzítéskor nem ajánl fel 4 fajta kódolási lehetőséget...ez kb a butított leírásba való belekötés...szerintem...de ha te boldog vagy ettől, hajrá :U :D

dinike911: Szabad ég alatt (esetleg autóban, szélvédő alatt) próbáltad, legalább 4-5 percig egy helyben? Offline módban kb ennyi kell neki.

[ Szerkesztve ]

(#11272) dinike911 válasza Balázs1986 (#11271) üzenetére


dinike911
csendes tag

10percig próbáltam, de azt bent a szobában. Holnap ki fogom próbálni kint is, köszi :)

(#11273) Balázs1986 válasza dinike911 (#11272) üzenetére


Balázs1986
addikt

Na akkor ez a baj, szobában általában még a hagyományos pna-k sem találnak gps jelet, nemhogy egy telefon :)
Kint menni fog :)

[ Szerkesztve ]

(#11274) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Topogigi v1.9
Leírás alapján érdemes lehet feltenni, nem kizárt, hogy kipróbálom nemsoká...vagy a GR3-at...nem tudom :D
1.9 Solved the issue with wifi settings (so I hope) - Theme Morpher (v20i) compatability - Reworked framework and systemui, now they are entirely based on v20i - Solved issues with installation process. Now we can install 1.9 directly (market works after the first reboot as usual) - Patched gtalk video call (need feedbacks, cherry picked from GR3) - Solved issue with poweroff - Reduced battery drain (so I hope, need feedback)- Now the icons on the status bar have the position they have in all other Android phones when wifi is active. - Solved the issue with network settings (need feedback) - THIS ROM WIPES YOUR DATA! BACKUP FIRST! SIMPLY REBOOT IF MARKET DOES NOT DOWNLOAD APPS. [ACTUAL]

(#11275) porkolabda


porkolabda
csendes tag

Valaki akinek v10d romja van nézze már meg nekem, hogy neki is inaktív-e az alkalmazáskezelőben az alkalmazáson belül a leállítás gomb.
Köszönöm.

(#11276) ntomka válasza Balázs1986 (#11274) üzenetére


ntomka
nagyúr

"THIS ROM WIPES YOUR DATA!"

Akkor ezt hétvégén fogom megnézni. :)

ツ Headphones on - World off

(#11277) Balázs1986 válasza ntomka (#11276) üzenetére


Balázs1986
addikt

Engem is ez (pontosabban a lustaság az emiatt végzendőkre :D ) tart vissza :)

(#11278) ntomka válasza Balázs1986 (#11277) üzenetére


ntomka
nagyúr

Legjobb: [link]. :)

ツ Headphones on - World off

(#11279) Tesztelo.hu válasza porkolabda (#11275) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nekem is inaktív, de különösebben nem zavar, Task Killer megoldja ezt a problémát.

(#11280) Balázs1986 válasza ntomka (#11278) üzenetére


Balázs1986
addikt

Beteges :D

(#11281) Bagoly81 válasza Rotate (#11222) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

sgs 2 vegyél kull teló fejlesztik, vehetsz hozzá 2000mah os aksit, igy tudi a 2-3 nap, pontos a kijelző , ugyanugy vannak rá játékok, és atom stabil, jobb a fülhalgató mikrofonja, tisztábban érted mit mondanak, fasza a kamerája, stb :D csak ajánlani tudom, volt nálunk htc is azis nagyon jó telefon de valahogy a sgs2 jobban átjött

[ Szerkesztve ]

(#11282) Rotate


Rotate
veterán

fákje :D találtam SGS2-t másik boltban 450-ért, így akár egy az egyben is tudom cserélni, hozzáfizetés nélkül :) zsírosdeszka, egyre jobban körvonalazódik, hogy SGS2 lesz belőle :) már elgondolkoztam azon is, hogy bevállaljam-e fehérben :D

(#11283) dinike911


dinike911
csendes tag

Hali! Nekem nagyon alacsony a készenléti idő, kb1 nap vagy annyi se, leszedtem ezt a 2x battery alkalmazást, valaki használ ilyet? használ valamit ?

(#11284) suppe válasza dinike911 (#11283) üzenetére


suppe
tag

nem tudok olyan battery-s appot mondani, ami ne szívná még jobban... felejtsd el őket szerintem...

viszont ezt ajánlom figyelmedbe: http://andro-id.info/2011/09/26/battery-calibration/

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#11285) jooker82 válasza dinike911 (#11283) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mennyit és mire használod?? szoktad újrainditani??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11286) dinike911 válasza jooker82 (#11285) üzenetére


dinike911
csendes tag

Csak szerda óta van meg. Egyből felraktam a v10d-t, tegnap indtottam újra először. Felraktam a tasks killert amit akkor használok ha kilpek valamiből mert tudom hogy azt nem zárja be az android magától -.- . Pénteken úgy emlékszem hogy kb 2óra zene hallgatás,Fél óra WIFI,és kb 1óra játék után olyan 35%-on volt.

(#11287) jooker82 válasza dinike911 (#11286) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az reális lehet... ha folyamatosan aktiv a kijelző,akkor ne számits jobbra.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11288) dinike911 válasza jooker82 (#11287) üzenetére


dinike911
csendes tag

Értem :/ .Hát akkor be kell szereznem majd még egy aksit hozzá

(#11289) medvetalp78


medvetalp78
tag

:C :C :C Elkészült végre a telefon.... Teljes belső csere volt ,de kaptam egy gyári független belsőt az lg-től......... ( Nagyon jó eddig gyors.. ) Hurrá !! :C :C :C

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11290) spacer válasza Balázs1986 (#11274) üzenetére


spacer
aktív tag

Most megy felfelé. Holnap majd megosztom az első benyomásokat. :K

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#11291) stickrs


stickrs
senior tag

fatengős tv-re kötési lehetőség hdmi to dvi, dvi to vga, vga to rca :D külön külön müködnek,de ha összekötöm mindet? :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#11292) Balázs1986 válasza spacer (#11290) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nálam már fent van. Eddig kifejezetten gyorsnak, eddig a leggyorsabbnak tűnik.
Viszont az akksit szereti enni :N
Valamit, a root jog körül volt némi anomália: bár elvileg volt, mégsem tudtam adni a Titanium Backup-nak (mással nem próbáltam, első körön az adat-visszaállítás volt a cél). Frissítettem a superuser app-ot, újraraktam a busybox-ot, aztán már ment minden.

stickrs: Hogy akarod minddel összekötni? Elvileg a teló hdmi kimenetét esetleg egy kb. 20ezres dac-cal tudod analóg jellé alakítani, de még ha több fajta analóg kimenete is van, esélyesnek tartom, hogy egyszerre 1 aktív. Vagy nem értem a kérdést :)

[ Szerkesztve ]

(#11293) Balázs1986 válasza Balázs1986 (#11292) üzenetére


Balázs1986
addikt

...basszus, most fogtam fel, talán. szóval ez 1 darab kötés lenne, és így sorbabuherálva a kábeleket? Jézusom :D ...szerintem nem. A jelet valamivel analóggá kellene tenni :)

[ Szerkesztve ]

(#11295) jooker82


jooker82
nagyúr

Melyik drivert is kell telepiteni,h a számitógép felismerje a telefont?? csak sima adattár módba....Egy linket légyszives....az 1 hsz-ba nemigen találtam...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11296) stickrs válasza Balázs1986 (#11293) üzenetére


stickrs
senior tag

:D de ha gépbe dugom a dvi-t tvbe meg a hdmi-t akk ahhoz nem kellene?(mert arról láttam videot hogy megy sima átalakitoval) mert egy sima átalakitoval használom a dvi-s kimenetü video kártyát vga monitorba..onnan gondoltam h ha dvi hdmi megy,meg hdmi vga is megy,akk mért ne lehetne összekötni 1sorba az összeset ;]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#11297) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Felfedeztem az első hsz-ben emlífett képernyőelválást. Nagyon minimális mértékben. A kérdésem az lenne, hogy ez megmarad ekkora vagy a késöbbiekben nagyobb lesz? Mert ha marad ekkora és csak esztétikai hiba akkor nem viszem vissza a telefont.

(#11298) Balázs1986 válasza stickrs (#11296) üzenetére


Balázs1986
addikt

Számítógép-monitor között dvi-vga működésére az a megfejtés, hogy a dvi csatlakozón elvileg van olyan tű is, ami analóg jelet ad ki. Így, ha a gépben a dvi-ra vga átalakítót teszel, az lényegében annyit tesz, hogy továbbítja a dvi-on kijövő analóg jelet a monitor felé, amit az már a saját vga bemenete mögött át tud visszaalakítani digitálissá. Szóval -ha jól tudom- ugyanott vagy, mint amikor a videokártya vga kimenetét összekötöd a monitor vga bemenetével, csak más lett a csatlakozó formája :D
A lényeg, hogy azokban a kis átalakítókban nincs konverter, ami a jelet átdolgozza. Konverter csak a videokártya kimenete előtt van (analóggá), és a monitor bemenete mögött (vissza digitálissá).
Viszont a telefon kimenetén egyáltalán nincs analóg jel, csak digitális, így sehogy sem tudod megkerülni, hogy konvertert használj.
Ha hülyeséget mondtam, majd valaki kijavít :)

(#11299) stickrs válasza Balázs1986 (#11298) üzenetére


stickrs
senior tag

hát ha igy van akk be kell ruháznom egy rendes tv-re :) pedig már azt hittem beválhat az ún. amit össze lehet dugni azt össze dugom elképzelés :DDD

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#11300) Dawee


Dawee
tag

Amúgy egy olyan kérdés jutott eszembe, hogy még a Motorolámon amikor MIUI volt abban olyan funkció volt, hogy ha hosszan nyomtam a vissza gombot akkor bezárta azt az alkalmazást. Szerintetek van ilyen program amivel ugyanezt el lehetne érni? Én azt imádtam, mert nem kell semmi taskkiller, ha be akartam végleg csukni, hosszan nyomtam ha nem, akkor csak röviden. Ez számomra a legegyszerűbb ilyen téren (nem is értem az androidnál miért nincs ilyen eleve alapból)

A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.