Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10451) wolruf válasza bence007 (#10447) üzenetére


wolruf
őstag

Egy gyors kérdés. Az XDA-n írják, hogy 5-ös CWM kell hozzá. Ezt honnan tettétek fel? Én mindenhol 4.akármit találok. Rom managerrel szeditek online (roottal) vagy van esetleg más verzió?
Köszi :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10452) ferikek válasza Szabie85 (#10416) üzenetére


ferikek
aktív tag

Lehet h hardveresen hibátlan, de a a szoftver és hardver csak úgy tud együttműködni ebben az esetben, ha a szoftver is hibátlan:)

(#10453) ferikek válasza csimpok (#10435) üzenetére


ferikek
aktív tag

Végre dolgoznak a moderátorok...

(#10454) Tutu7030 válasza wolruf (#10451) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én a rom managerrel szedtem le.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#10455) tothl válasza bence007 (#10450) üzenetére


tothl
addikt

A touch screen tökéletes lett az 1.6 -tal. Eddig is jó volt nekem...csak a legördülő csúszka volt kicsit érzéketlenebb....most perfekt. :)

(#10456) -SamS-


-SamS-
tag

most ez a topogigi vmi főzött rom ?! én inkább megvárom szerintem a hivatalos 2.3-at.

bár kitudja sok szabadidőm lesz akkor majd lehet belenézek.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#10457) bence007 válasza wolruf (#10451) üzenetére


bence007
tag

Cwm-ből tudod feltenni!A megauploadról simán leszedhető!Nekem 3.x-es cmwem van!Tökéletesen működik!A basebandet is érdemes felrakni hozzá!

(#10458) Eli577


Eli577
senior tag

Azt mondja nekem meg valaki, hogy a Topogigi-féle ROM installjához ha felrakom smartflash-sel a GB-baseband-et, akkor csak magában az fls kiterjesztésű fájlt flash-elem, vagy a bin kiterjesztésű is kell mellé. Ha magában az fls-t nyomom fel akkor az ugyanúgy töröl-e minden adatot, vagy az csak akkor van, ha a bin fájlt is flash-elem?

Ez elég nyakatekert lett, remélem a lényegét a kérdésemnek lehet érteni. :D

(#10459) bence007 válasza -SamS- (#10456) üzenetére


bence007
tag

Igen ez egy főzött rom!A hivatalos 2.3-al nem hiszem, hogy bármiféle javulás történne ehhez képest!Szerintem egy próbát megér..

(#10460) qwerty1125 válasza wolruf (#10431) üzenetére


qwerty1125
csendes tag

Nem sokat szolok hozza ugyse nagyon figyeltek ra.

2.3 oktober vegre volt tervezve. Jo esetben...
Jelenleg a hivatalos (teszt) 2.3 verzio vacak.

(#10461) bence007 válasza Eli577 (#10458) üzenetére


bence007
tag

Csak az fls kiterjesztésű gb basebandet rakd be a smartflashbe!Igen minden adatot töröl, úgyhogy egy backup mindenképpen kell!

(#10462) mattam válasza Eli577 (#10458) üzenetére


mattam
csendes tag

Igen, csak az fls-t rakod fel. A másik sor üresen marad... Én előtte töröltem minden, szal erről nem tudok nyilatkozni.

(#10463) peter_27


peter_27
aktív tag

Ha tényleg ennyire jó ez a topogigi féle rom, akkor megkérnék valakit aki már használja, hogy linkelje be a hozzávalókat pl:
rom "link" ---> x.x.x verziójú cwm-el tettem fel (ext? file-rendszerű)
bb "link" ----> ezzel kell feltenni
kernel " link" ----> (ext? file rendszerű)

Köszi. :)

Galaxy S10

(#10464) Eli577 válasza bence007 (#10461) üzenetére


Eli577
senior tag

Hát, pedig reméltem, hogy nem kell megint fél óráig titanium-oznom. :((

(#10465) Caaabi


Caaabi
senior tag

sziasztok, skypen szeretném megcsinálni h legyen videóhívás ezért letöltöttem ezt a programot : http://www.multiupload.com/S0HV2TJ7UB ( skype patched ) feltettem és elindul a skype, rendes hívás vanm, irni tudok, de ahogy elinditom a videohivást kiirja hogy " Sajnálom! Skype (process com.skype.raider) az alkalmazás váratlanul megállt. Próbálja újra." Valaki tudna segíteni ebben hogy skypeon videóhívást tudjak indítani és fogadni O2X en ?

(#10466) bence007 válasza Caaabi (#10465) üzenetére


bence007
tag

Én úgy tudom, hogy a videóhívás csak 2.3-tól elérhető..Lehet azzal van a gond!

(#10467) Caaabi válasza bence007 (#10466) üzenetére


Caaabi
senior tag

ezen még a gyári 2.2 ... akorigazad lehet.. eseleg gyári 2.3 mikor várható rá ?

(#10468) peter_27


peter_27
aktív tag

Ez a Tegra3 nagyon ígéretesnek tűnik. 5 mag hmm.... , tudom tudom a 2 is "sok" "minek" de miért nem ha van rá lehetőség. :)

Galaxy S10

(#10469) wolruf válasza bence007 (#10459) üzenetére


wolruf
őstag

Feltettem, kíváncsi leszek rá. Fel akartam hozzá tenni a százalékos akksikijelző modot, erre elvette még a ,,szép'' wifi fülecskét is :)
A CRT kikapcsolós animáció viszont megy :)
Skype-ot feltettem hozzá, az alap nem ad lehetőséget videóhívás bekapcsoláshoz. Feltettem egy patcheltet, az meg el sem indul, bejelentkezésnél kilép (még FC sincs :D ).
Majd még küzdök vele, egyelőre itt tartok :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10470) dergander válasza peter_27 (#10468) üzenetére


dergander
addikt

5 mag nem létezik,a tegra 3 4magos lesz és ugyanazon gyártásrendszerrel készül mint a tegra kettő csak 2 maggal több meg persze 4 pixelfutószalaggal...

A tegra 3nak értelme nincs és nem is lesz méghozzá azért mert most egy 2 magos telefon se jobb semmivel mint a singleCore,itt nem a 2.3 androidba kell várni a csodát hanem a következőbe ami kitudja lehet 2.4 vagy valami más lesz,fejlődnek a hardverek amit a software-s rész nem bir követni

Gondolj bele 2006ba jött ki asztali pcbe az első 4 magos proci amit megvettem és mostanáig várni kellet h használni tudja rendesen a windows,

(#10471) peter_27 válasza dergander (#10470) üzenetére


peter_27
aktív tag

Idézet a cikkből amit be is linkeltem "Ez az ötödik processzormag alacsony órajelen, rendkívül alacsony fogyasztás mellett ketyeg majd."
Ez alapján írtam az 5 magot. Ha ott hülyeséget írtak (bár nem hiszem) akkor én is. :P
Valójában én csak 4.5 magnak monadám :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#10472) Tutu7030 válasza peter_27 (#10471) üzenetére


Tutu7030
veterán

Itt írnak róla bővebben..:)
[link]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#10473) bence007 válasza Caaabi (#10467) üzenetére


bence007
tag

A gyári 2.3 elvileg október,november környékére várható...De az LG-t ismerve nem vennék rá mérget.. :O

(#10474) ntomka


ntomka
nagyúr

Én is felraktam a topogigi félét, eddig minden ok. :)

ツ Headphones on - World off

(#10475) Zlika


Zlika
aktív tag

Olyankor mi van ha megvettem a nova2-t és a back stab-et,ma felraktam ezta topogigi-t és a két játék nincs a marketben a megvásároltak között,sőt absolute sehol a marketben.Pedig tegnap onnam vásároltam...

(#10476) Rotate válasza Zlika (#10475) üzenetére


Rotate
veterán

Gameloft játékokat csak Gameloft weboldalról vegyél... Akkor a mailben megmarad a link az apk-hoz, és bármikor újra letöltheted... Sajnos így utólag nem tudom mit tanácsoljak...

(#10477) Cs@bo


Cs@bo
csendes tag

Sziasztok!
Basebandet lehet recovery-n keresztül telepíteni?

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#10478) Tutu7030 válasza Zlika (#10475) üzenetére


Tutu7030
veterán

A gameloft mappádban nincs benne a telepítő apk?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#10479) Rotate válasza Cs@bo (#10477) üzenetére


Rotate
veterán

sajnos nem

(#10480) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!

Mire érdemes odafigyelni vásárlás során? Vannak jellemző típushibái, amit mindenképpen ellenőriznétek vétel előtt? Illetve érdemes használtat venni, vagy túl sok lehet a buktató?

Valamint hogy áll a MIUI? Van benne valami nagyon nagy hiba, ami miatt nem ajánlott, vagy teljesen jó mindennapokra is?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10481) Eli577 válasza syl5 (#10480) üzenetére


Eli577
senior tag

Igazából szerintem édesmindegy, hogy használtat veszel-e vagy sem, az enyém ki tudja honnan származik, de nem jönnek elő a másoknál tapasztalható hibák. Arra kell figyelni, hogy normális garanciát adjanak hozzá, akárhonnan is veszed.
A vásárlásnál azt érdemes megnézni, hogy a kijelzőnél van-e ún. bevilágítás. Első blikkre ennyi.

(#10482) spacer


spacer
aktív tag

Délután óta én is a topogig féle romot használom.
Első benyomások, hogy a melegedés megszünt, gyors mint a villám, és az akksiidő is egész jónak tűnik, pedig elég sokat beszéltem telefonon, a Titanium backup is dolgozott, nyomkodtam is sokat, szal eddig lekopogom szuper. :)

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#10483) galgocziz76 válasza spacer (#10482) üzenetére


galgocziz76
csendes tag

hogy raktad fel ezt a romot? Leírod részletesen?

(#10484) Cs@bo


Cs@bo
csendes tag

Ma délután lehalt a hálózat a telefonon. Már mindent próbáltam, basebandfrissítés, romcsere, de egyik se vált be. Csak azt hajtogatja, hogy érvénytelen sim, vagy no service - romtól függően, ugye. Mit lehetne kezdeni vele? Még visszateszek rá egy gyári romot, de van egy olyan érzésem, azzal sem lesz jó. :(

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#10485) Szabie85


Szabie85
tag

Sziasztok! Először is köszönöm mindenkinek aki segített a telómra játékot találni. :)
De van egy kis bibi. Letöltöttem az Asphalt 6 nevű játékot. Az apk-t felraktam,feltelepítettem aztán wifi-n keresztül letöltöttem az adatokat. Ahogy végzett elindult a játék intrója(egyébként az intro nagyon tetszett. :) ) és ahogy vége automatikusan ki is lép a játékból. :F Ez mi miatt lehet?Valaki ötlet?

Samsung Galaxy S5

(#10486) Eli577 válasza Cs@bo (#10484) üzenetére


Eli577
senior tag

Gyanús, hogy az nem szoftveres probléma lesz. Érdemes lenne egy másik SIM-kártyával kipróbálni. Ha az sem segít, akkor mehet a szervízbe (már ha közben meg nem javul :D).

(#10487) Eli577 válasza Szabie85 (#10485) üzenetére


Eli577
senior tag

Rossz verziót töltöttél le. A warez-es cuccok nem mindig jók. ;]

(#10488) Dawee


Dawee
tag

Azért az bíztató, hogy utángyártó cégek már 1980 mAh-nál tartanak (nagyobb hátlap nélkül) :) igaz még kicsit borsos az ára :)
[link]

Amúgy egy napja használom a topogigi féle 1.6-ot, eddig hibátlan minden pontja, gyors, működik minden, jó akksiidő, vicces a crt-s kijelző kikapcs is :D

Ha a gyári rom már legalább ezt a szintet hozza asszem sokan megelégszünk végre.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#10489) Rotate válasza Cs@bo (#10484) üzenetére


Rotate
veterán

próbáld meg kivenni a simet, megtisztogatni, esetleg a foglalatot kifújni... lehet berakódott porral vagy valami...

Dawee:

Paul nagyon dícséri az SGS2-höz az Anker márkájú aksikat, sokkal több benne a szufla, és utánalestem, gyártanak az O2x-hez is, csak ide a "balkánra" nem nagyon szállít az az eladó aki árulja amazonon... de még utánanézek, lehet valahol találok :)

[ Szerkesztve ]

(#10490) Rotate válasza Rotate (#10489) üzenetére


Rotate
veterán

ez lenne az az aksi, de nem szállítanak csak USA-ba... pedig jó áron van: [link]

sajna sehol máshol nem találtam :(

(#10491) stickrs válasza syl5 (#10480) üzenetére


stickrs
senior tag

pixelhibára is figyelj oda,mert nálam pl az volt. meg h elkapj minden tartozékot: füles, usb,töltő, hdmi kábel kell h legyen.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#10492) Rotate válasza stickrs (#10491) üzenetére


Rotate
veterán

ott a pont, pixelhiba nekem is volt...

(#10493) Skynet258 válasza Cs@bo (#10484) üzenetére


Skynet258
veterán

Az első amit ilyenkor megnéznék, hogy az IMEI számod stimmel-e (megegyezik-e azzal, ami a hátlap alatt/dobozon van)?

https://geekpulse.hu

(#10494) Tutu7030 válasza Dawee (#10488) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ebay-ről rendeltem egy 2430mAh-ás akksit(gyárival egyező méret).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#10495) spacer válasza galgocziz76 (#10483) üzenetére


spacer
aktív tag

Ugyanúgy ahogy a többit. A főoldalon írják. Rom letölt, recovery menüből pedig install zip from sd card.

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#10496) bence007 válasza Tutu7030 (#10494) üzenetére


bence007
tag

Ha nem nyomkodod folyamatosan ugy mennyit bír?milyen a minősége?megéri a 20$-t?

(#10497) bence007


bence007
tag

ismét csak dícsérném a Topogigi féle romot!tegnap tettem fel az 1.6-ot es iszonyatos milyen szuper lett a telefon!a hálozatkezelés tökéletes lett!mindenki tegye fel akinek problémája van/volt a telefonnal!az is akinek nincs! :D

(#10498) wolruf válasza bence007 (#10497) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem nem megy semelyik APN widget, ráadásul ha be van kapcsolva (elvileg tiltott VPN), akkor elkezdi zabálni az akksit. Még ma nézegetem, aztán ha ez nem javul, megy vissza a v10d. Ami miatt feltettem (Skype videóhívás), az nem működik :S Még a patchelt sem.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10499) Weah válasza bence007 (#10497) üzenetére


Weah
csendes tag

feltenném én, ha tudnám, h hogyan kell... :)

(#10500) Weah


Weah
csendes tag

nektek csinálja azt a telefon, h ha nyomogatjátok lezárt bill.zár mellett a bekapcsológombot (nem hosszan), akkor felajánlja a repülés mód és a kikapcsolás lehetőségét? többször is előfordult, h zsebben, valahogy többször benyomódott a bekapcs. gomb, és valszeg a repülés üzemmódot sikerült kiválasztania a jobb combomnak, aztán csak néztem, mikor előkerült a zsebemből. ez normális?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.