Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) kun0203 válasza Rover623 (#10550) üzenetére


kun0203
tag

"minden olyan hozzászólást, amely "flame"-nek minősül. Ide értve az erőteljes érzelmi töltettel ellátott, személyeskedő, felesleges indulatokat gerjesztő, öncélú, a másik fél lejáratására és a közösség rombolására alkalmas, észérveket nélkülöző, provokáló hozzászólásokat."

Olvasd el a szabályzatot és ne személyeskedj és ne minősítsd jooker82-t mert az ilyet nem toleráljuk ezen a fórumon.

[ Szerkesztve ]

(#10552) jooker82 válasza Rover623 (#10550) üzenetére


jooker82
nagyúr

Kérdés,h én tettem e a feljelentőnek rosszat :F ... az meg a fórum magánügye legyen,ha nincs elegendő emberük....
Ennek ellenére aki egy épkézláb mondatot benem ir ide,annak mért jó az,ha mégis betud köpni másokat.....
az utcánkba is van egykét valaki,aki kinn hagyja az utcán a sódert,pedig tilos...mi mégse jelentsük fel...mert minket nem zavar és senki sem fizetne nekünk azért..... De egyébként már volt olyan is aki megtette a feljelentést... de ők előtte konfliktusba voltak.....
Szóval én értem és beismerem ha hibáztam,egyáltalán nem a modokat szidom,hanem az olyan kárörvendő fontoskákat....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10553) dergander válasza jooker82 (#10552) üzenetére


dergander
addikt

én mondom kegyetlen világba élünk :D

(#10554) Rover623 válasza kun0203 (#10551) üzenetére


Rover623
félisten

Olvasd el a szabályzatot és ne személyeskedj és ne minősítsd jooker82-t mert az ilyet nem toleráljuk ezen a fórumon.
MEGALOL... :C

primus inter pares

(#10555) Rover623 válasza jooker82 (#10552) üzenetére


Rover623
félisten

Te tényleg nem vágod? :F
Ha elburjánzik a warez (márpedig ellenőrzés nélkül el fog, mert ez itt Magyarisztán!), abból a fórum üzemeltetőinek lesz gondja...aminek akár jogi következményei is lehetnek, extrém esetben pedig az is lehet a vége, hogy bezárják.

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#10556) kun0203 válasza Rover623 (#10555) üzenetére


kun0203
tag

A szerkesztés gombot is használhatnád néha.

(#10557) VBenc válasza kun0203 (#10556) üzenetére


VBenc
tag

azt hittem hogy itt egy telefonról van szó... :W

Mondom de mondom!!

(#10558) kun0203 válasza VBenc (#10557) üzenetére


kun0203
tag

HA nincs fent a clockworkmod recovery vagy nem tudod hogyan kell használni akkor ne kezdj hozzá mert előbb fel kell rakni.

Szedd le az 1.6-os topogigi féle v20e-t és másold az sd kártyádra: [link]
Innen szedd le a bb-t: [link]
és a smartflash-t: [link]
és a drivereket: [link]

Rakd fel a drivereket és indítsd el a smartflash-t, kapcsold ki a telefont kapd ki az akksit majd tartsd lenyomva a hangerő le gombot miközben bekapcsolod. A telefonon megjelenik a software update üzenet és a progiban a com port rész megjelenik.

Válaszd ki a smartflash progiban a felső részen a ROM Copy D/L fület majd bizonyosodj meg arról hogy a normal mode ki van választva és hogy az erase call nincs. A CP Bin mellett katt a browse-ra majd keresd ki a basebandet (bb-t) majd katt a START gombra. Ezzel felkerült a telóra az új baseband. Most már csak a cwm-ből kell felrakni wipeolás után az sd-re másolt 1.6-os topogigi féle romot.

[ Szerkesztve ]

(#10559) Tutu7030 válasza kun0203 (#10558) üzenetére


Tutu7030
veterán

kamera mod kell hozzá?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#10560) kun0203 válasza Tutu7030 (#10559) üzenetére


kun0203
tag

Nem kell hozzá, de ha a telefon kameráját érdemben használod akkor ajánlott. A gps fix-et is érdemes felrakni mert van akinél ment enélkül is de nálam csak ez javította meg.

[ Szerkesztve ]

(#10561) Atigyerek89


Atigyerek89
csendes tag

uraim a gps fix telepítésének a menetét hol találom? mert sajnos első hozzászólásban nem, ennyi hozzászúlást meg már szinte lehetettlen végigolvasni :)) előre is köszönöm a sehgítságet :C

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#10562) kun0203 válasza Atigyerek89 (#10561) üzenetére


kun0203
tag

Kell hozzá a clockworkmod recovery, amit a rom managerrel tudsz a legkönnyebben felrakni.
Leszeded a marketről, rámész hogy flash clockworkmod recovery kiválasztod a telót és jobb esetben feldobja a legfrissebb cwm-et. A recoverybe 2 módon juthatsz, vagy a rom managerben rámész arra hogy restart into recovery vagy a telefon bekapcsolásánál lenyomva tartod a hangerő le és a bekapcsoló gombot addig amíg az animáció meg nem jelenik. ott az install zip from sdcard és choose zip from sdcard megnyitásával kitallózhatod az sd kártyára másolt gps fix-et.

[ Szerkesztve ]

(#10563) jooker82 válasza Rover623 (#10555) üzenetére


jooker82
nagyúr

De azt nem nekünk,fórumtagoknak kell ellenőrizni:D

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10564) janes74 válasza jooker82 (#10543) üzenetére


janes74
senior tag

Üdv újra köztünk!

(#10565) peter_27 válasza kun0203 (#10558) üzenetére


peter_27
aktív tag

Kösz a leírást, ilyet kértem itt.

De mivel a gyári v10d rom ex3-as (ha jól tudom), a cwm-el felrakott topogigi rom automatikusan megcsinálja az ex4 konvertálást, vagy azt előtte kell?

Galaxy S10

(#10566) ntomka válasza peter_27 (#10565) üzenetére


ntomka
nagyúr

Megcsinálja magától, legalábbis az 1.6 biztosan. :)

ツ Headphones on - World off

(#10567) LaptopSystem

Sziasztok van már hir a 2.3 androidrol?hogy mikor lesz már a telohoz?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#10568) LaptopSystem válasza jooker82 (#10543) üzenetére

Ez igy van szomorúan hallom hogy bántanak téged rengeteget segítettél önzetlenül többek között nekem is nem igazán értem miért kell egymást bántani egyébként rengeteg az irigy ember ne is törődj vele a tudást úgysem veheti el tőled senki :)

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#10569) cjvt3o


cjvt3o
aktív tag

Kicsit elkavarodtam (úgy fest, vmit folyamatosan benézek, de nem jövök rá, hogy mit), úgyhogy kellene egy kis segítség.

Tehát v10dneu euro open van fenn. Gondoltam cserélek topogigire, kezdve a basebanddel.

A telefon "root"-olt, fenn van a rom manager, ami felrakta cwm-et is (5.x, ha jól tévedek).

Elindítom a smartflash-t, telefon kikapcs, kiveszem az aksit, usb felköt, hangerő LE + BEKAPCS nyom.

Bejön a logó egy darabig nézhető, aztán minden felvillan, és a telefon kikapcs.

Ezt még bármennyiszer képes ismételni, különböző USB portokon. (Ugyanakkor az USB kapcs. működik, rom-ot felmásoltam, stb.)

USB lehúz, akksi vissza, telefon simán bekapcs, erreföl bejelentkezik a recovery menü.

Ott power off, telefon lekapcsolódik, ezután telefon simán bekapcs, erre simán el is indul és belogol (sim, stb.).

Magyarul nem tudom összehozni a smartflash-el a telót, mintha a smartflash összeakadna a cwm-mel.

Nincs valakinek ötlete, mit nézhetek be?

(#10570) Skynet258 válasza LaptopSystem (#10568) üzenetére


Skynet258
veterán

Azért menjetek egy kicsit bele a másik oldalba is...
Nekem is pl. van fórumom, ahol a warez tiltott. Nem azért, mert álszent vagyok, vagy irigylem az emberektől a "tudást" (bár a Google használata szerintem nem minősül annak manapság...), hanem mert ha pl. IGO warez linkekkel lenne tele, akkor hamarosan megkeresnének, hogy vagy intézzem el a dolgokat rövid távon, vagy jogi útra terelődik a dolog. Nekem, mint tartalomszolgáltatónak ez hiányzik a legkevésbé, gondolom ez mindenkinek érthető. Az itteni srácok sem azért hozták létre a fórumot, hogy aztán ismeretlen emberek miatt mászkáljanak a bíróságra. :U
Mindennek megvan a maga helye, a wareznak is. Ez a fórum nem az a hely, ezt el kell fogadni, és mindenki el is fogadta, amikor ide regisztrált.
Nincs ebben rossz indulat, sem irigység, csak vannak szabályok, amiket néha illik betartani.
Amíg nem csináltok fórumot vagy egyéb publikus dolgot, addig lehet, hogy nehéz ennek megértése, de próbáljátok meg. ;)

https://geekpulse.hu

(#10571) ntomka


ntomka
nagyúr

CyanogenMod romot próbált már valaki?

ツ Headphones on - World off

(#10572) LaptopSystem válasza Skynet258 (#10570) üzenetére

Ebben egyet értek veled :)
nem tudjátok hogy a 2.3 android mikor jön ki a telora?már nagyon várom!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#10573) ntomka válasza LaptopSystem (#10572) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem vagyunk jósok. :)

ツ Headphones on - World off

(#10574) zoo84


zoo84
csendes tag

Tök jó!
Frissítettem a telefon szoftverét. Lett belőle V10E, de sajna a magyar nyelv eltünt.
Várhatóan akkor a 2.3 is nem magyar lesz nekem? Akkor mérges leszek...

(#10575) LaptopSystem válasza ntomka (#10573) üzenetére

Már vagy 4 hónapja várok rá hogy megjön hátha megszűnnek a gyerek betegségek is ez által!
Mindig van valami baja a telefonnak ez szerintem nem szabadna hogy normális legyen!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#10576) ntomka válasza LaptopSystem (#10575) üzenetére


ntomka
nagyúr

Persze, hogy nem normális, de minden 50. hsz-ben le van írva kb. valami infó a GB-ről. :) Tömören: nem tudjuk, csak a szokásos ígérgetés megy.

ツ Headphones on - World off

(#10577) wolruf


wolruf
őstag

Most mar biztos,hogy a bsod a belapcsolva hagyott wifi miatt van.Ha a wifi policyben az van,hogy ne menjen keszenletbe,nincs bsod.Ha mehet standby,akkor doglik:) Amugy ilyenkor csengeni tud,csak reagalni nem lehet ra:)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10578) syl5 válasza LaptopSystem (#10575) üzenetére


syl5
őstag

Mik azok a gyerek betegségek? Tudnátok részletezni?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10579) zoo84


zoo84
csendes tag

;) ;)

(#10580) LaptopSystem válasza syl5 (#10578) üzenetére

Részletezem akkor beszéd közben kifagy a telefon van olyan hogy eltünnek az SMS-ek Igo8-at használok sürün nem látja a müholdakat egyszerüen megszünik a jel hát ilyenekre gondoltam :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#10581) ntomka válasza zoo84 (#10574) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem v20e?

ツ Headphones on - World off

(#10582) syl5 válasza LaptopSystem (#10580) üzenetére


syl5
őstag

Végre valaki, aki leírja a konkrét hibákat! :R

És ezek mennyire gyakoriak? Csak hosszabb beszéd közben fagy ki?
Navigálás közben eldobja a gps jelet?

Még valami esetleg? :)

És módosított romot nem próbáltál/próbáltatok? Azokkal mi a helyzet ilyen téren?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10583) cozyka83 válasza LaptopSystem (#10580) üzenetére


cozyka83
tag

Nekem nincs ilyen problémám. Sőt, tökéletes a telefon!

LG Optimus 2X

(#10584) LaptopSystem válasza syl5 (#10582) üzenetére

Igen eldobálja a jelet folyamatosan!modositott Ram van most is rajta de az a tapasztalatom hogy csak ideig oráig müködnek ezek csak elöbb utobb be hülyül a telefon sajnos!ezért is várom a 3.2 androidot hátha javul a helyzet :))

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#10585) ntomka válasza syl5 (#10582) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én topogigi féle GB alapú romot használok, nem igazán tapasztalok hibákat, sőt. :) Talán annyi, hogy gyorsabban merül valamivel az akksi, de ezt sejtem mi miatt lehet.

(#10584) alfa156: "ideig oráig müködnek ezek csak elöbb utobb be hülyül a telefon" - Ideig óráig nem teszel fel valami hülye alkalmazást, amitől aztán előbb utóbb behülyül a telefon? :U

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#10586) LaptopSystem válasza ntomka (#10585) üzenetére

De sajnos az alkalmazások tulzott használata telepitgetése eröteljesen befolyásolja a müködést negativ irányban!
de ez minden androidos telonál igy van?

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#10587) syl5 válasza LaptopSystem (#10584) üzenetére


syl5
őstag

Na várjál, mert ez így sok volt egyszerre! :)
Szóval:
-módosított ram nem nagyon létezik, módosított rom már annál inkább
-és 3.2 android-ról se hallottam még, de 2.3-ról már igen!

(#10585) ntomka
Ezt jó hallani!

MIUI amúgy hogy áll?
FM rádió nálam nem játszik, de bt a2dp igencsak jó lenne...Bár ha minőségi a gyári headset, akkor sem gond.
Van ezenkívűl valami ordítóan nagy hibája a MIUI-nak?

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10588) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Nem bírtam magammal, mégis feltettem a v20e + 1.6 kombót (overclocking-ot nem használok). Vegyes érzelmek... Alapvetően gyors és stabil, de azért a kezdőképernyők között van szaggatás. A v10d alatt simán ment (gyári launcher-t használok). Meg az LG widget-ek is ki lettek gyomlálva, nekem hiányoznak. Egy részüket vissza tudtam tenni, de nem az igazi. Valakinek nincs meg a komplett pakk? Anno leszedtem, meg szerintem még ide is belinkeltem a forrást, de most nem találom.

alfa156: A 3.2-ra még várhatsz egy ideig, főleg úgy, hogy RAM legyen :D Egyelőre a 2.3-as ROM -talán- reálisabb :D

syl5: Ez pontos, konkrét volt? :) Épp azt nem tudjuk, melyik ROM alatt észlelhetők ezek jelenleg. Mivel, ha visszaolvasol x oldalt, rengetegen írnak konkrét ROM-okhoz konkrét hibákat :) Jelenleg az lehet érdemi új információ, ha v10d (0725 bb-vel kiadott), vagy v20e alatt tapasztalható hibák jönnek. A régieket ismerjük :)
szerk.: na, a 3.2-es ram-mal megelőztél :D
MIUI-ról nemrég írta valaki, hogy nem stabil. Én még régebben próbáltam, nálam sem volt az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#10589) LaptopSystem válasza syl5 (#10587) üzenetére

Jol mondod :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#10590) ntomka válasza Balázs1986 (#10588) üzenetére


ntomka
nagyúr

Engem a cyanogenmod rom érdekelne, azt nem próbálta fel senki az utóbbi időben? :)

ツ Headphones on - World off

(#10591) syl5 válasza Balázs1986 (#10588) üzenetére


syl5
őstag

Ez is olyan, mint a jó öreg ZTE Blade, hogy ahány példány, annyi hiba?

Ajaj LG! :DDD

Mondjuk mindenesetre én jelenleg úgy vagyok vele, hogy szerintem be fogom próbálni ezt a 2x-et! Azért gondolom hardveres tekintetben tökéletes a telefon, nem hiszem, hogy egy 100k körüli telefon esetében megengedhetnék maguknak, hogy selejt hw-eket tegyenek bele. A szoftver itt a nagy gyány és van egy olyan érzésem, hogy ha eljön a gyári 2.3 és javítják benne a gondokat, akkor nagyon is ütőképes lesz ez a telefon! Lehet még az ára is emelkedni fog...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10592) dergander válasza Balázs1986 (#10588) üzenetére


dergander
addikt

a v20e az már ginger rendszer?

(#10593) ntomka válasza syl5 (#10591) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hát hardveresen nagyon durva. Bár nekem egy kicsit nyekereg a hátlap, azért az nem olyan menő, de ez legyen a legnagyobb hibája. Meg lehet a legtöbb embernél nem is teszi ezt. :)

(#10592) dergander: Igen.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#10594) dergander


dergander
addikt

Miért csak az nv telefonok meg tabok szenvednek ennyit az os-el,és már ennek örömére jön a tegra 3,azzal is majd mi lesz,bele se merek gondolni :D

[ Szerkesztve ]

(#10595) cjvt3o válasza cjvt3o (#10569) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Nos meg van a megoldás (ha valaki ilyenbe futna), szóval helyesen:

elindítom a smartflash-t, telefon kikapcs, kiveszem az aksit, hangerő LE nyom (BEKAPCS NEM!!!), és úgy kötöm fel USB.

innentől ment minden, mint a karikacsapás.

Jött helyette más gond.

A ROM felrakása előtt a recovery-ben nyomtam egy Wipe data/factory resetet, és Wipe cache partition-t (mást nem), majd ezután raktam fel a topogigi 1.6-ot.

Azóta viszont bármilyen app-ot akarok telepíteni a Marketről, azt mondja, hogy Hiba a(z) "App neve amit fel akarok rakni" letöltése közben. Nincs elég hely az eszközön.

Az alkalmazás kezelő szerint
belső tárhely: 160 MB használt, 1,3 G szabad
belső SD kártyán: 0,88 G használt, 4,4 G szabad
RAM: 136 MB használt, 201 MB szabad
külső SD kártyán: 15,1 G teljes terület, 7,17 G szabad

Ismét csak: valakinek valami ötlete esetleg?

(#10596) jooker82 válasza Skynet258 (#10570) üzenetére


jooker82
nagyúr

Linkeket ezen az oldalon se látni....sőt még csak a neve kiejtését is kerültük....
Én abban az egyben lehetek hibás,h felajánlottam az eljuttatását egy másik személyhez....De azt én se gondoltam,hogy rögtön ide 5-en beis irnak,h kell nekik...Ha privátba szólnak,akkor kevésbé lett volna feltünő.....
És erre lett figyelmes a kedves, minden topicot bejáró kolléga... :P

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10597) Balázs1986 válasza cjvt3o (#10595) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nyomj recovery-ben egy advanced / wipe dalvik cache-t is, biztos, ami biztos. Nekem megy a market telepítés. (melyik cwm-mel raktad fel? Lehet, hogy a régiek nem tudják rendesen felrakni, mindenképp az 5-öst ajánlják).

syl5: Fórum-beli tapasztalatok alapján pár telefonnál előfordul, hogy nem lehet normális üzemre bírni, de nem jellemző. Úgyhogy inkább azt lehet mondani, hogy ahány rendszerverzió, annyiféle hiba. De azért a legújabb verziók már teljesen vállalhatóak az eddig gondokkal küzdő tulajok túlnyomó többsége számára is.

ntomka: A cyanogenmod-dal szenvednek sajnos. 1 RC volt, még a 60-as nightly környékén, azóta sorra csak nightly-k jönnek, már 150-nél járnak. Magam részéről inkább a rendes gyári 2.3.4-et várom :)

(#10598) VBenc


VBenc
tag

ebben a Topogi ban nincs widgete a zenelejátszónak :S valaki esetleg tudna küldeni egy apk-t a gyári romból vagy hogy tudnám megoldani?

Mondom de mondom!!

(#10599) Balázs1986 válasza VBenc (#10598) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ebben a pack-ban azt hiszem, a Zene pont benne van. De sajnos ebben sincs benne az összes LG widget. .apk formátum, úgyhogy csak fel kell másolni az sd-re, telefonon telepíteni, és már ott is lesz az LG Widgetek menüben.

(#10600) VBenc válasza Balázs1986 (#10599) üzenetére


VBenc
tag

köszönöm :D már csak a kedvenc névjegyek widget hiányzik

Mondom de mondom!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.