Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) tome.jr válasza P-SZ-S (#13000) üzenetére


tome.jr
addikt

Hivatalosan nincs dual, amit úgy neveznek az a 2x. A G2X amúgy csak USA-ban került forgalomba.

[ Szerkesztve ]

(#13002) KonzolKartel válasza tome.jr (#13001) üzenetére

Azert azok telenorosak...

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#13003) Rotate válasza P-SZ-S (#13000) üzenetére


Rotate
veterán

A 2x-et hívják Olaszországban Dual-nak, német/holland/más hasonló ajkú országokban Optimus Speed :)

(#13004) Knife.McL


Knife.McL
tag

Én nem értem itt a sok sok khm félreértést.
Nem nagyon írok, de most muszáj úgy érzem.

Először is, mielőtt valaki telepítésre adja a fejét OLVASSON! Ha nincs rá ideje, vagy kedve, akkor ne frissítsen, így sok felesleges munkától és aggodalomtól kíméli meg magát és a segítőkész fórumtársakat.
Két féle telepítési mód van kdz-vel, az egyiket Rotate leírta, de akinek nem működik(mint nekem pl), az keresse fel a modaco fórumot (flash for dummies).
A root szintén ilyen dolog, oneclick nem működik, de mielőtt az ember nekiesik ész nélkül nézze már meg előbb, hogy fog-e működni a mit csinálni akar.

Nade legyen egy kis tapasztalat megosztás is.
Én sokáig használtam a v10d-t. Semmi, ismétlem semmi bajom nem volt vele. Működött rendesen minden funkciója, azonban itt-ott kicsit lassabb volt, meg gyorsan merült. Spica után ez így is egy álom volt. Aki SII-höz hasonlítgatja az vegyen azt, másfélszer ennyiért. Részletkérdés, hogy voltak ezek egy árban is, pár hétig. Aki akkor vette bukta sajnos. A reálértéket tessék nézni. Mit ad, mennyiért. Árában pedig verhetetlen, közelében nincs egy készülék sem ekkora funkcionalitással. Ami még ilyen bestbuy az a zte blade.
Már a v10d is jól használható stabil rendszer volt, álom volt netezni vele. Persze persze lehet mondani az SII mennyivel szmútabb, de annyival nem mint amennyivel többe kerül, és nekem nem érte meg, nem éri meg a különbséget.
Sajnos a kinézete olyan amilyen(szoftveresen, mert hw gyönyörű és iszonyat kényelmes ez a lekerekített él). NinjaMorphal alakítani akartam és sajnos többé nem indult.
Ezután ha már úgyis flasheltem felkerült a CM7.1, aztán miui, aztán vissza a cm, és most a v20l. És maradok is ennél, meg a hivatalos frissítésnél el is mondom miért.
Kényelmi funkciókban a miui adja a legtöbbet. Beépített adatszámláló, tűzfal, átdolgozott menüstruktúra, proxy stb, de több alkalmazás is fc-zik. CM7.1 volt nekem a leggyorsabb, nincs fc csak a torchnál, megnövelt üzemidő, stabilitás. De sajna a távolság szenzor bugos(hívásnál elsötütél ha a fülemhez emelem, de mikor kapcsol újra felvillan), gps néha belassul és késik a pozíció, de lehet a sygic miatt is, a 2G/3G váltás miatt néha fél percekre nincs kapcsolat.
Aztán itt a v20l aminek a sebessége vetekszik a CM-el, stabil, nem találtam még hibát, akku úgy bírja mint cm sőt talán picivel jobban. 2.-a óta használom, 7-18 ig folyamatos 3g Lotus traveler miatt fut, 20-40 telefonhívás, levelezés, kis játék, net, SPB launcher és lefekvéskor még minden nap 10-25% van az akksin. Nekem ez megfelel.

Amit én plusszban mindig megcsinálok egy új telepítésnél, hogy a Talk automata bejelentkezését tiltom és kijelentkezek, mert úgyse használom. Rootoltam, azután TB-vel fagyasztottam az F-Secure-t, SNS-t, LG óra widgetet, beépített backupot. Zenelejátszóban bekapcsoltam, hogy 10 perc után lőjje ki magát. Video lejátszáshoz MX Videot használok. NEM használok taskmanagert és akku widgetet vagy figyelőt.

Én egy elégedett vásárló vagyok. És azt mondom nekem nagyon megérte.

Elnézést, hogy ilyen hosszú lett. :))

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#13005) dfcwolf válasza Knife.McL (#13004) üzenetére


dfcwolf
tag

Szia!

Adnál egy linket a flash for dummies topichoz? Én nem találom a modaco oldalán...

Kösz!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#13006) szezso15


szezso15
addikt

Szép napot!
Lenne egy kérdésem...:B
Ha én veszek egy Telenoros 2X-et, de rápakolom pl. az olasz hivatalos 2.3-at, vagy más custom ROMot (pl. MIUI, CM7), akkor független lesz a telefon? Tehát ezek a ROMok mindenevőek szolgáltatóilag? :)

Ha alapelvekbe ütközök, akkor légyszi PÜ-ben válaszoljatok, nagyon fontos lenne! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#13007) wolruf válasza szezso15 (#13006) üzenetére


wolruf
őstag

Szia!
Nem lesz belőle független

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13008) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Más tulajdonosok írnának az üzemidőről? Mit és mennyit használnak rajta egy átlagos nap és hány %-on áll estére? Nagyon érdekelne.
Nekem 1 óra 3g, 1 óra intenzív 3D-s, fps játék, 1 óra wifi, 10-20 email és zenehallgatás 4-5 órában. Egy ilyen használattal szerintetek mennyit merülne 1 nap?

(#13009) szezso15 válasza wolruf (#13007) üzenetére


szezso15
addikt

Mármint arra gondoltam, hogy amíg az a ROM van fenn, addig minden SIM kártyát megeszik-e? :)

Pl. MIUI-val megenne-e egy T-Mobile-os SIM-et?

*Hajrá Loki!* i15+

(#13010) dipeti válasza P-SZ-S (#13008) üzenetére


dipeti
senior tag

Napi nyolc órában nyomkodod a telefonodat? :F :C

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#13011) P-SZ-S válasza dipeti (#13010) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Mindenképpen ide kellett trollkodni? Szerinted zenehallgatás közben folyamatosan nyomkodom? :U , és nyílván ne úgy képzeld el hogy elhatározom, leülök és akkor 1 óráig folyamatosan netezek, hanem átlagosan. De te nyugodtan bámuld a az album képét, miközben hallgatod a zenét.

[ Szerkesztve ]

(#13012) kun0203 válasza szezso15 (#13009) üzenetére


kun0203
tag

Sajnos ez nem blade. Magyarán semmilyen rom sem függetleníti tudtommal.

(#13013) tome.jr válasza kun0203 (#13012) üzenetére


tome.jr
addikt

Így van, rommal nem lehet függetleníteni.

(#13014) Land válasza syl5 (#12995) üzenetére


Land
veterán

És akkor mit használjak helyette? Sokszor, mikor feloldom a kijelzőt, jobban merül a program szerint mint kellene. Megnézem a futó folyamatokat és bezárom, mai nekem nem tetszik, aztán fél óra múlva újra feloldom és ha jó az érték, nyugodtam zárom le a telefont. :)
2-10 mA-rel merülök lezárva 2G-val. Vagy max 20 mA-rel. Nem tudom ebből mennyit fogyaszt a program ,de így 3-4 napig is elmenne...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13015) dipeti válasza P-SZ-S (#13011) üzenetére


dipeti
senior tag

Jajj, bocs. Úgy látom bal lábbal keltél fel.
Természetesen igazad van. Ne haragudj, hogy belerondítottam a topik(od)ba. :R

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#13016) Knife.McL válasza dfcwolf (#13005) üzenetére


Knife.McL
tag

Bocs, eltévesztettem xda-n.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#13017) szezso15 válasza kun0203 (#13012) üzenetére


szezso15
addikt

Rendben, köszönöm a választ! :R
Akkor kénytelen leszek függetlent venni...

*Hajrá Loki!* i15+

(#13018) n_g_


n_g_
csendes tag

Hello mindenki!

Szeptember óta van meg eme telefonom (telenoros) eddig semmi különösebb nem volt vele ezért csak olvastalak titeket, de most hogy feltettem a 2.3 nem igazán akar működni a Navim (3 betű Primo) megtalálja a pozícióm majd 2mp múlva ismét nincs jel eddig ilyen nem volt, előrébb olvastam hogy járt már így más is, tud valaki valami megoldást.

(#13019) dfcwolf válasza Knife.McL (#13016) üzenetére


dfcwolf
tag

Köszönet!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#13020) jooker82 válasza P-SZ-S (#13008) üzenetére


jooker82
nagyúr

Úgy nagyából,ha reggel levetted a töltőről,estig birná....Feltéve,ha a 3g és a wifi alatt netezést értettél.....talán úgy 20% maradna estére...

N.G Irtam egy privit..:D

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13021) P-SZ-S válasza jooker82 (#13020) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Igen, netezést. Na az nekem pont elég. Mellesleg 1 napos akksi sokkal jobb mint a 1,5 napos. :)

[ Szerkesztve ]

(#13022) Magnat válasza syl5 (#12998) üzenetére


Magnat
veterán

2.2-vel csinál(t)a, de a 2.3 is érdekes, tegnap és ma is 6 órakor vettem le reggel, gyakorlatilag alig használva tegnap délben már 70% alatt volt, most meg még mindig 75, pedig majdnem másfélszer annyi idő telt el, mint délig.

Jah igen, tegnap több alkalommal is azt csinálta, h átmentem egyik helyről a másikra és nem állt át a másik wifire, hanem maradt az előzőn, persze forgalom nem volt (tehát nem azt csinálta, amit 2.2 alatt gyakrabban, h bekapcsolt wifi mellett egy hálózatra azt mondta, h kikapcsolva és manuálisan kellett csatlakozást nyomni), ma meg gond nélkül átállt eddig minden alkalommal, pedig nem is restartoltam.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13023) Rotate válasza Knife.McL (#13004) üzenetére


Rotate
veterán

adj egy konkrét linket privátban a másik kdz leíráshoz, és kipótlom vele a magyart :)

P-SZ-S:

ezzel szerintem örülhetsz ha kihúzod nap végéig... az óra játék az olyan kb 30-35% ha nem több :) a maradékkal meg talán elnyomkodod nap végéig :)

[ Szerkesztve ]

(#13024) P-SZ-S válasza Rotate (#13023) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Gyárin vagy CM7/topogigi/v20l -on?

(#13025) Rotate válasza P-SZ-S (#13024) üzenetére


Rotate
veterán

gyárin/topo valszeg... cm7-en sztem annyi sem...

más: ahogy előbb meglestem azt a kdz linket, új updater van a kdz-hez, át kéne csinálnom a leírást... csak nem nagyon érek rá :(

[ Szerkesztve ]

(#13026) jooker82 válasza Rotate (#13025) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem működött ezzel is....
Eddig hibátlan 1 nap után a 2.3...semmi gond vele... :) A net az kb 2x gyorsabb lett...már szinte a laptopommal vetekszik...
Sajnos a nagyitást még mindig nem tudták úgy megoldani,mint az Iphoneba,meg az S2-be...de azért nincs vele gond...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13027) Rotate válasza jooker82 (#13026) üzenetére


Rotate
veterán

neked... de sokaknak nem, és úgy nézem ez az új fajta updater sokkal jobban működik, szal nem ártana lecserélni :)

(#13028) Rotate


Rotate
veterán

kaptam linket egy magyar leíráshoz is, beleraktam az én leírásomban mint link, úgyhogy nem kell annyit keresgélni :) P920-hoz írják, de jó 2x-hez is :)

(#13029) jooker82 válasza Rotate (#13027) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem az a B2 nevű hivatalos telepitő nem töltődött le,és azt máshonnan szedtem...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13030) wpatrik14


wpatrik14
csendes tag

Hello!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy akinek eredeti gyári ROM van, és felrakta a 2.3.4-et, az megírná, hogy milyen kernel és alap verziója van?
Az enyém:
Alap_verzió: 1035.21_20110725
Kernel verzió: 2.6.32.9

Szerintetek ez jó?
Amúgy megy minden, talán a GPS-t kivéve, 2.3.4-el.

Köszi

Google Nexus 5 - Android 5.1 Cataclysm

(#13031) wolruf válasza wpatrik14 (#13030) üzenetére


wolruf
őstag

Ugyanezek a verziók nekem is.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13032) janes74


janes74
senior tag

A Modaco-s GB-re tudtok linkelni működő modot?( százalékos akksi miatt)

(#13033) Crytek


Crytek
veterán

Kár volt beleélnem magam hogy ma már hozzák a telót :(
Mindenki dolgozik csak a futárszolgálat nem aki hozta volna :(

Next PC Upgrade: 2022

(#13034) Rotate


Rotate
veterán

ha valakinek kell szexi Live Wallpaper tessék: [link]

gyönyörűen néz ki a SAMOLED+on, de IPS-en sem lehet csúnya, csekkoljátok :)

(#13035) kun0203 válasza jooker82 (#13026) üzenetére


kun0203
tag

Használj operat, azzal jó a nagyítás.

[ Szerkesztve ]

(#13036) balazs8907


balazs8907
tag

Help me!!!

Nekem most topogigi 2.0+ sp3+ horse power rc8 kernel van fent.
Rengeteg program van telepítve.
Az init.d mappában és a build.prob-ban változtattam a dolgokon.
A fájlrendszer full ext4
a belső sd-n sok letöltött tartalom

A kérdésem az lenne hogy.....ha frissítem a kdz updeterrel akkor nekem ezek közül mi fog változni/ tőrlődni??
Előre is köszi

(#13037) jooker82 válasza Rotate (#13034) üzenetére


jooker82
nagyúr

Erre a nőre vhogy nem indultam be... :N
Kun0203: az operát nem szeretem Dolphint használok...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13038) Rotate válasza balazs8907 (#13036) üzenetére


Rotate
veterán

én erre nem frissítenék kdz-vel... nem gyári rendszert gyári frissítéssel megerőszakolni nem a legokosabb ötlet szerintem... rakj fel Smartflash-el valamit, és arra rakd a kdz-t :)

jooker82:

nyilván nem abban az értelemben szexi, hanem baromi jól néz ki :) főleg élesben :)

más téma:

írtam a Beautiful Widgets fejlesztőinek, hogy szívesen lefordítanám, és beleegyeztek, de azt még nem tudom mikor leszek kész, és hogy hány verzióval később kerül bele az appba hivatalosan, de már 53%-nál tartok :)

[ Szerkesztve ]

(#13039) szezso15 válasza Rotate (#13038) üzenetére


szezso15
addikt

Blade-en se rossz, köszönet! :R
Mondjuk én visszatoltam a CM7 alap Nexus LW-ét, az jobban bejön "Sexy Nexus" beállításban...:B

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#13040) hodostamas válasza Rotate (#13034) üzenetére


hodostamas
addikt

Ezt nagyon szépen köszönöm én is, még a lassú sg3-on is értékelhetően fut úgy, hogy nem lassítja a telót :DD

(#13041) balazs8907 válasza Rotate (#13038) üzenetére


balazs8907
tag

köszönöm

(#13042) dergander


dergander
addikt

valaki tud ajánlani valami nagyon tuti video playert amibe van equalizer nem számít ha fizetős,de a videóklippekbe is jólenne a bass

(#13043) lbalog01


lbalog01
tag

Valakinek a GB alatti GPS szarakodásra van megoldása?
Nekem gyári V10c-re ment fel a V20L, minden ok, csak a GPS nehezen talál jelet és ha megvan már el is dobja...szvl használhatatlan így :(
köszi

***ROGER***

(#13044) drpele válasza lbalog01 (#13043) üzenetére


drpele
senior tag

Milyen BB/RIL van a telefonon?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#13045) Tutu7030 válasza janes74 (#13032) üzenetére


Tutu7030
veterán

(#12652)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13046) Tutu7030 válasza drpele (#13044) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem is ugyanez a helyzet gps ügyben.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13047) Magnat válasza Tutu7030 (#13046) üzenetére


Magnat
veterán

Hmm, nekem azt mondja, ismeretlen a Baseband ... lehet, feltolom megint a GB-t, hátha segít...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13048) lbalog01 válasza drpele (#13044) üzenetére


lbalog01
tag

Azt sajna nem tom /ezt a BB/RIL számot nem tudom hol kell lenézni, a beállítások/telefon adatoknál csak kernel+verzió szám van/, de ez az előélete ez a telónak:
telenoros teló, LG updaterrel V10d-re frissítve, majd később /nem volt GSM adatkapcsolat/ smartflashal LGP990AT-00-V10c-EUR-XX-MAY-05-2011+0_CP & AP-re downgradeltem, innen ment fel a ZIP-es V20l cwm-el recovery módban SD-ről
most éppen egy LGP990AT-00-V20c-EUR-XX-AUG-02-2011+0_CP.fls-t tolok rá, hátha ez javít rajta...
ötlet?

ja, már látom ........Getril prg...

[ Szerkesztve ]

***ROGER***

(#13049) wpatrik14


wpatrik14
csendes tag

Sziasztok!
Nos, ma felraktam a 2.3.4-et. Végre ezzel a fentebb említett updater-rel felment.

Eddig ADW Launcher EX-et használtam, a gyorsaság kb. ugyan ott van vele, nem érzékelhető a változás.

Ami új:
- Galéria már kicsit könnyebben kezelhető, (nem ugrál egyik oszlopból a másikba)
- Billentyűzetnél sok új karakter megjelent (amikor hosszan tartom a magánhangzóknál)
- Ha valamit elgépeltél, könnyebb visszalépni az "elgépelés" helyére
- Amikor scrollozol, egy kék fény jelzi ha az alján vagy a tetején vagy... :)
- SmartShare kicsit újabb lett, vagyis úgy néz ki
- Képernyő ki és bekapcsolása talán egy kicsit szebb, mivel raktak rá valami elsötétüléses effektet. (de ez nem biztos)
- Megy a Skype frontkamera is (jó hang+videó)

Megjegyzés:
- Sajnálom, hogy leszedte az LG-s naptár és weather widget-et...
- A értesítés fül (ami lehúzható) elég gyengén néz ki... (félig szüre, az alja fekete, semmi átmenet, a gombok meg maradtak ilyen kékes-zöldek... szóval nem szép)
- A GPS jelet megtalálja, működik, csak valamiért nem jelzi, amikor működő GPS adatkapcsolat van... az pedig jó lenne, ha továbbra is jelezné. Bár úgy veszem észre kicsit gyengébb ez az egész GPS dolog, mint a 2.2-ben...
- A többit majd meglátjuk, Wifit talál, megy, hanghívásokkal minden rendben.

Hát se nem jobb, se nem rosszabb, mint a 2.2 V10D

Gyári ROM,
Kernel:2.6.32.9
Alap:1035.21_20110725
Android: 2.3.4

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 - Android 5.1 Cataclysm

(#13050) dergander válasza lbalog01 (#13048) üzenetére


dergander
addikt

Adnál egy linket ahonnan letudom szedni ezt : LGP990AT-00-V20c-EUR-XX-AUG-02-2011+0_CP.fls

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.