Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37001) S&B


S&B
csendes tag

Üdv srácok, még új vagyok optimus 2x téren és lenne egy kérdésem;
ahogy hozzám került a telefon rögtön raktam rá sima cm10-et
A kérdésem pedig az lenne, hogy az normális e, hogy sima használat mellett 1-2-3percenként veszít 1%ot az aksi? Este, 8óra alatt alvó állapotban pedig kb 10%-ot? Ennél jobbat, többet is ki lehet belőle hozni, vagy csodát ne várjak?:)

(#37002) babhun válasza Istvan89 (#36996) üzenetére


babhun
aktív tag

De így kell ahogy leírtad, csak előbb a leállításra nyomj, aztán tiltsad, de ha így sem tűnik el, akkor 1 restart neki és újraindulás után nem lesz ott, mert le van tiltva!

(#37003) Kloss válasza S&B (#37001) üzenetére


Kloss
őstag

Ha ezt tetted fel, akkor rakd fel hozzá a kernelt is.
Nekem éjszaka 2%-ot esett az akku.

(#37004) S&B válasza Kloss (#37003) üzenetére


S&B
csendes tag

én a cm oldaláról szedtem le mert lusta voltam xda-n keresni, meg gondoltam kipróbálom az alap CM-et, ott frissebb verzió volt, azt hiszem, de a kernelt kipróbálom. köszi

(#37005) winery


winery
aktív tag

Van olyan Jó Cm rom V30a ra ami akkut nem zabálja szét ?tehát közel olyan mint a gyári v30a üzemidőre, esetleg egy hozzávaló kernelt is kérnék ami bevált neketek .

ha igen kérnék szépen egy linket és akkor rootolom, mert idegesít hogy nem tudom fogadni a hivásokat a telefon lassulása miatt :S

(#37006) zragon18


zragon18
tag

Sziasztok. V30a romot használok és látom hogy van olyan lehetőségek hogy témák. Esetleg tudok még hozzá letölteni? És ha igen akkor hol találom ezeket?
Valamint vannak esetleg jobb kernelek V30a gyári romra?
Válaszotokat előre is köszi..:R

[ Szerkesztve ]

(#37007) babhun válasza zragon18 (#37006) üzenetére


babhun
aktív tag

Az alkalmazás kezelőben tudsz még letölteni hozzá 3 témát + pár dolgot.

(#37008) karpathy


karpathy
csendes tag

Sziasztok.
Szeretném használhatóvá tenni a telefonom, de amiket itt írtok, annak én neki sem merek állni.
Kérdésem: Van valaki Debrecenben aki fel tudna nekem tenni egy olyan cuccot a telefonomra (természetesen nem ingyen), amivel nem kell öt percenként néznem, hogy nem kapcsolt e ki, nem fagyott e le, nem merült e le pillanatok alatt, amivel elképzelhető az a mostanra luxusnak számító dolog, hogy fel tudjanak hívni?
Előre is köszönöm.

IB 37 kurblis, Sokol 403, 71/16 Pajtás, Hermes IGV 44.

(#37009) Silenzio válasza buktagt540 (#36998) üzenetére


Silenzio
addikt

Jogos, de nekem már volt hasonló, mikor leejtettem a Samsung Wave-et és elrepedt az alaplapja. Csakhogy ezzel a telóval nem történt semmi. És hardveres hiba volt mégis. Kicseréltem az aksit és 100-ra töltöttem a 220V-on, egyből felismerte a gép megint. Újra se kellett indítani. A háttértár dolgot megnézem.

Aggódom, hogy mégis a vadiúj gépem a ludas, pár hete kipurcant egy USB-je pusztán mert/miután lehúztam egy ventit az alaplapról. Csipesszel csináltam, de biztos kézzel, kikapcsolt táppal és fémet is fogtam... Nem értem, de elég aggasztó.

A telóval más bajom nincs. A Galaxy S-nél jobb a képe, nincs az az ocsmány amoledes színátfolyás amit Wave-nél is láttam, meg a leginkább S-nél a Cyanogenmod indító animációnál. Ugyanaz az anim, csak nem folyik össze-vissza a kép. A teljesítmény kielégítő, a Vice City korrektül fut, S-nél minimum grafikán volt vagy 7 fps-em. A gyári füles minősége viszont pocsék. :) Az üzemidő is korrekt, 13%-ot csökkent egy órányi xvid lejátszása után. Az szerintem normális.

Szerk: ha nem purcan ki a teló, akkor sokáig megmarad. Már most elkezdek gyűjteni a következőre, mert soha többé nem vállalkozom ilyen nagy kiadásokra mint a gép plusz telefoncsere egyben, szolgáltatótól meg semmit sem, elvből. Nem tudom mi lesz a következő telóm, de van egy sanda gyanúm, hogy még nem is létezik...

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#37010) deminos válasza winery (#37005) üzenetére


deminos
aktív tag

Feletted kettővel linkelte Kloss kolléga a Pengus féle CM10-et, melyhez saját kernelét és Wifi optimalizációját is ajánlja. Nekem is ezek vannak fent és nagyon meg vagyok elégedve vele.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#37011) winery válasza deminos (#37010) üzenetére


winery
aktív tag

köszönöm szépen a választ

(#37012) babhun válasza deminos (#37010) üzenetére


babhun
aktív tag

Hali! Ebben van kamera alkalmazás?

(#37013) babhun válasza babhun (#37012) üzenetére


babhun
aktív tag

Lejárt az idő. Esetleg ezt fel lehet tenni hozzá (kamera)?

[ Szerkesztve ]

(#37014) dergander


dergander
addikt

Van valami forbidden v30c link fent,esetleg lehet hogy kapunk még valami frissítést?

(#37015) rbence válasza dergander (#37014) üzenetére


rbence
senior tag

hohó,ez engem is érdekel :))

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#37016) Algotis válasza Balázs1986 (#36993) üzenetére


Algotis
addikt

CM10.1 alatt siman smartflashhel cserelhetem a basebandot?
Legyszives valaki tudna linkelni egy jo BB-t es egy jo kernelt amivel novelhetnem az elettartamat a telefonnak? (ugy ertem hogy kevesebbet fogyasszon)

Androidos Outlookból küldve

(#37017) god992


god992
aktív tag

cm10(új bootloaderes) hez felraktam a lg kamera appot. és végre tudok rendesen fényképezni vakuval is, illetve nem kell az sd kártyák cserélgetésével foglalkozni, mert lehet módosítani az appban a mentés helyét, most már biztos hogy soha nem térek vissza gyári romra :D

(#37018) SBMke


SBMke
tag

Hello,

Asszony reggel közölte velem hogy CM10Pengus ban nincs FM rádió .. lehet valahogy bele rakni ? Mert ugyan én nem használom, de totál igaza van, mert nincs benne.

Ötlet ?

-- SBM --

(#37019) babhun válasza god992 (#37017) üzenetére


babhun
aktív tag

Hali! Melyik kamera appot?

(#37020) god992 válasza babhun (#37019) üzenetére


god992
aktív tag

(#37021) Algotis válasza Balázs1986 (#36993) üzenetére


Algotis
addikt

Nah, feltettem, de mindent letörölt :DDD
No de nem baj, mert nem sok cucc volt rajta ;)

Androidos Outlookból küldve

(#37022) god992 válasza Algotis (#37021) üzenetére


god992
aktív tag

én is megszívtamm úgy emlékeztem én is hogy nem töröl, de legalább megszabadultam pár felesleges dologtól :D

[ Szerkesztve ]

(#37023) babhun válasza god992 (#37020) üzenetére


babhun
aktív tag

Köszi! Nemrég ezt kérdeztem, de akkor most már nekiállok áttérni CM10 V30A-ról. Eddig csak a kamera hiánya miatt nem tértem.

(#37024) god992 válasza babhun (#37023) üzenetére


god992
aktív tag

Kamera volt benne,a galeria alkalmazas tartalmazza! De az lg kameraval vegre normalisan lehet fenykepezni, ez az 1dolog bosszantott csak, de igy mar tokeletes!

(#37025) Petcsihhh


Petcsihhh
csendes tag

Helló!
lenne egy keresem vki tudna egy olyan v30 linkelni ami már rootolva van és smartflashel kell fel rakni pls ! Fontos lenne mert egy barátomnak kell
előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#37026) Balázs1986 válasza Algotis (#37021) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az úgy érdekes...nálam hétfőn minden megmaradt :F
(Bár, nem is teljesen futott le a folyamat...telepítés végén, amikor már felmásolta, download complete helyett valami szinkron error volt...de nagy szemétség lenne, ha kiderülne, hogy akkor csinálja a wipe-ot, feleslegesen).

Petcsihhh: Ilyen nincs. Amit SmartFlash-sel teszel fel, az full gyári állapotot ad, tehát semmiképp se lesz root jog a telepítés után közvetlenül. Viszont utána AIO Toolkit-tel tudod root-olni.

[ Szerkesztve ]

(#37027) S&B


S&B
csendes tag

valaki megtudná nekem mondani hogy AIO-bol hogyan lehet custom(?) recoveryt telepíteni? Hova kell másolni a recoveryt hogy felismerje?

(#37028) babhun


babhun
aktív tag

Biztos volt már róla szó, CM10-hez honnan lehet témákat tölteni?

(#37029) SBMke válasza SBMke (#37018) üzenetére


SBMke
tag

Bump :)

Hello,
Asszony reggel közölte velem hogy CM10Pengus ban nincs FM rádió .. lehet valahogy bele rakni ? Mert ugyan én nem használom, de totál igaza van, mert nincs benne.
Ötlet ?

-- SBM --

(#37030) rbence válasza SBMke (#37029) üzenetére


rbence
senior tag

Maga az alkalmazás hiányzik,vagy nem tudja kezelni a rádiót?

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#37031) SBMke válasza rbence (#37030) üzenetére


SBMke
tag

Hiányzik az alkalmazás is!

-- SBM --

(#37032) rbence válasza SBMke (#37031) üzenetére


rbence
senior tag

Most így elsőre ezt találtam,de nálam nem működött.

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#37033) babhun


babhun
aktív tag

Felraktam a CM10-et, eddig tetszik, gyors is a V30A után. Rádiót én is hiányolom. Kíváncsi leszek a fogyasztására.

(#37034) esox válasza esox (#36802) üzenetére


esox
senior tag

5 napja van fent a Django X1.2.1. Eddig hibátlanul tette a dolgát. Végre nem kell ki-bekapcsolgatni a wifi-t hogy csatlakozzon a korábban már belogolt wifi ap-hoz, Nincs call bug, Reggel 8-tól este 6-ig bírja az akku, úgy hoyg egész nap megy a wifi és a 3G-is autmatikusan, ha kijövök az irodából.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#37035) draco84 válasza esox (#37034) üzenetére


draco84
tag

Sziasztok jó estét mindenkinek!! Segítséget kérnék szépen tőletek! Mostanábam fogok hozzájutni egy ilyen 2xhez és az lenne a kérdésem hogy megéri váltani sony xperia soláról erre?? Egy kis tapasztalat véleményt kérek! Előre is köszi!

(#37036) ben800 válasza draco84 (#37035) üzenetére


ben800
aktív tag

A 2x csak kijelző méretben és kamerában jobb a sola-nál :)
Talán a sola-ban újabb Processzor van tudomásom szerint.

(#37037) zragon18 válasza draco84 (#37035) üzenetére


zragon18
tag

Szia, nekem nem olyan régen volt egy Solám ( kb 2-3 hete ) gyári 4.0.4-el használtam. De a 2X Gyári V30a nekem sokkal jobban bejön. Ráadásul 2X-re milliószor több rom van, kijelzője szebb az is tuti meg persze nagyobb is. Én tuti elcserélném....:)

(#37038) draco84 válasza zragon18 (#37037) üzenetére


draco84
tag

Köszönöm ez meggyőző válasz olyas valakitől akinek volt solaja!!;)))

(#37039) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok! Egy gy új Optimus 2x tulaj vagyok. Kérdésem,hogy az eredeti Froyo rom-hoz képest mennyivel fogyasztanak kevesebbet az újabb romok?

(#37040) Klon


Klon
aktív tag

Sziasztok!

a superuser progit szeretnem lecserelni supersu-ra. most mindketto fent van, nem engedi leszedni a superusert :(
tudnazok ebben segiteni?

(#37041) Crytek


Crytek
veterán

LGP990AT-00-V30a-EUR-XXX-NOV-30-2012 Ez van most fent a telefonon.

Ezt hogyan lehet rootolni, mi kell hozzá?
Mert remélhetőleg 3 hét múlva megérkezik amcsiból az új aksim és csinálnék egy aksi kalibrációt!

Next PC Upgrade: 2022

(#37042) deminos válasza KisBundi (#37039) üzenetére


deminos
aktív tag

Sajnos semmivel sem fogyasztanak kevesebbet, ellenben végre kihasználják a 2 magot és sokkal gyorsabb velük a telefon. Ami természetesen azt jelenti, hogy sokkal jobban merül így a 2x, de valamit valamiért szokták azt mondani.

(#37041) Crytek: Ezzel az AIO toolkit-tel lehet a gyári v30a-t root-olni a legegyszerűbben.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#37043) Silenzio


Silenzio
addikt

Baromi jó ez a kis telefon, most próbáltam ki a Most Wantedet, ha nem is hibátlanul, de szaggatás nélkül viszi. Viszont a grafikát miért nem lehet állítani...?

A HDMI-vel akadt próblémám, nem forog el a tévén fektetett módba. Van erre valami megoldás?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#37044) Algotis válasza Silenzio (#37043) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem elfordul. Lehet, hogy nálad nincs bekapcsolva az auto elforgás.
Kapcsold be. Stock ROM-on úgy kell, hogy lehúzod az állapotsort és fent valamelyik.

Androidos Outlookból küldve

(#37045) Crytek válasza deminos (#37042) üzenetére


Crytek
veterán

Ez nekem kínai. Akkor marad úgy ahogy van.

Next PC Upgrade: 2022

(#37046) dergander


dergander
addikt

Rootoltam a telefonom ezzel az AIO packel,majd belépek a CWMbe felakarok tenni egy romot mondjuk a CM10.1-et és nem tudom mert ahogy feltettem újraínditom még mindig a stock rom jön be...valaki hasonló hibával?

(#37047) Algotis válasza dergander (#37046) üzenetére


Algotis
addikt

Megvolt előtte a wipe cache/factory reset és a wipe dalvik cache?

Androidos Outlookból küldve

(#37048) dergander válasza Algotis (#37047) üzenetére


dergander
addikt

Megvolt,volt hogy többször is,érdekes anomália :D

(#37049) babhun válasza dergander (#37046) üzenetére


babhun
aktív tag

Tedd fel a legújabb cwm-et. Én sem tudtam azzal feltenni a cm10-et amit az AIO felrak. Nem biztos hogy ez a baj, ez csak 1 tipp.

(#37050) Klon


Klon
aktív tag

37040-re valaki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.