Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34002) Balázs1986 válasza banuszzs79 (#34001) üzenetére


Balázs1986
addikt

Olyat javasolj, amihez te is tartod magad. Máskülönben még azt hisszük, politikus vagy :)

(#34003) tsoft válasza cjvt3o (#33991) üzenetére


tsoft
csendes tag

Pontosan ez volt a gond. Sajnálom, mert szépen haladtak a dolgok a leakekkel.

Mellékesen jegyzem meg az elégedetlenkedőknek, hogy számomra fontos, hogy tudjak telefonálni, ezért inkább csak olvasok és várok egy stabil verzióra, ha arra nincs lehetőségem, hogy például logcat file-okkal segítsem a fejlesztést.

(#34004) suppe válasza banuszzs79 (#33999) üzenetére


suppe
tag

Akkor megtanulhatnál helyesen írni az itteni okos emberektől, ha annak idején nem voltál rá képes... egy gyenge képességű negyedikes is előrébb tart nálad... bár lehet te még erre is büszke vagy.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#34006) suppe válasza banuszzs79 (#34005) üzenetére


suppe
tag

Nem vagyok a barátod szerencsére, de a tanácsot szívesen. Bár tudom, hogy a te konditeremben szocializálódott agyadon ez sem segítene...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#34007) akela91 válasza banuszzs79 (#34005) üzenetére


akela91
addikt

Legrosszabb ellenségemnek sem kívánnám, hogy téged olvasson. Szörnyű az írásképed, nem használsz írásjeleket... Másrészt eléggé arrogáns vagy, ami nem kell ide. Ha tényleg fogalmad nincs a programozáshoz, egy szót ne szólj a fejlesztőkről. Ez egy szakmai fórum, nem kell minden "gondolatod" kiömleszteni, ráadásul többször ugyanazt.

(#34008) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

banuszzs79: Legyél szíves normális módon fórumozni, ma már kaptál ezért egy figyelmeztetés, remélem értesz belőle! Köszönöm.

(#34009) dergander


dergander
addikt

Szerintem hamarosan csak lesz megint valaki aki foglalkozik ezekkel a Leak-el,vagyis jóvolna követni mi hogy merre , ahogy láttam a v28g se lehet letölteni megszüntette a linket az LG , lehet szinkron van köztük :D

(#34011) tsoft válasza dergander (#34009) üzenetére


tsoft
csendes tag

Már van egy :) Az XDA-ra nem rég (pár órája) tett fel egy srác egy új romot, ami a 28g-re épül. Állítása szerint az elmúlt héten azt használta és nem jelentkezett nála a hívás probléma.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#34012) buktagt540 válasza tsoft (#34011) üzenetére


buktagt540
senior tag

Jól hangzik!Lehet,hogy kipróbálom,jónak tűnik. :)

(#34013) snipr válasza SamS20 (#33976) üzenetére


snipr
aktív tag

Handy-faq.de oldalon még meg lehet őt (és a munkáit) találni...

(#34014) tsoft


tsoft
csendes tag

buktagt540: Igen jól hangzik. De én még biztos várok, amíg többen is visszajeleznek, hogy minden ok.

snipr: Elvileg csak a saját szerverét szüntette meg a rajta lévő tartalmakkal együtt, de a tükrökkel nem törődik a levele alapján, onnan egyszer majd úgy is törlődnek...

Szerk.: elírás javítása

[ Szerkesztve ]

(#34015) SamS20


SamS20
senior tag

Csak nem igazán értem, hogy mit mondhattak neki, és mennyien hogy ennyire elkeseredett így azokkal baszott ki akik rendesek voltak. És esetleg próbáltak segíteni is neki.

Most már csak annyit tudunk tenni hogy várunk és várunk, a leak kereső oldalt úgyis kitiltotta az LG, szóval azzal semmire nem mentünk volna csak fájdítottuk volna feleslegesen a szívünket. Max talán nyomon lehetne követni, hogy hol tart a fejlesztés.

Amúgy a forráskód, az az ICS megjelenése után jött az SU660-ra nem ? Ha jól emlékszem 2 héttel, sajnos akkor nekünk még odébb van a cm10 rendeltetés szerű használata.

Amit nagyon sajnálok hogy a gyári ics-ben nincs benne : AF videózás alatt, CM10-en nagyon szépen működött, és jó volt látni hogy tényleg működik.

Sajnos én már attól tartok, hogy a fejlesztők (akik mondjuk egy évvel ezelőtt még aktívak voltak) mára már más telefont bütykölnek, és a jó kis kiegészítések elfognak maradni. ( Pl : 30mbit/s videófelvétel, javított képminőség, braviahack, stb stb)

[ Szerkesztve ]

(#34016) Cruiserke válasza banuszzs79 (#34010) üzenetére


Cruiserke
tag

Senki sem zaklat. Nézd meg az írásképed. Ha legalább rendesen tagolnád vagy valami. De így eléggé átláthatatlan. Azért figyelhetnél erre jobban is.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#34017) Balázs1986 válasza banuszzs79 (#34010) üzenetére


Balázs1986
addikt

Idézek:
amit tiltunk fórumunkban:
- minden olyan beavatkozást, mely hátrányosan változtatja meg a fórum megjelenését, illetve akadályozza annak rendeltetésszerű használatát.
-> esetedben pipálva, még csak off-ba se teszed a hülyeségedet.
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot). -> gondolom, nem igényel kommentárt.
- minden olyan hozzászólást, amely faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért. -> Ricardo származására utalgattál...
- minden olyan hozzászólást, amely "flame"-nek minősül. Ide értve az erőteljes érzelmi töltettel ellátott, személyeskedő, felesleges indulatokat gerjesztő, öncélú, a másik fél lejáratására és a közösség rombolására alkalmas, észérveket nélkülöző, provokáló hozzászólásokat. -> pipálva...bár, néhány hsz-ed után ebbe már mi is belementünk.

Jótanácsok, további szabályok:
ha hozzászólsz:
- figyelj a helyesírásra és az érthető fogalmazásra. Sokkal nagyobb valószínűséggel kapsz választ egy összefogott, érthetően tagolt kérdésre, mint egy nehezen értelmezhető betűhalmazra.
- ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.

"Csak" ennyi dolog miatt lehetne figyelmeztetni...végül is csak a házirend fele. Szarni bele, szólj be a moderátoroknak is még párszor ;)

[ Szerkesztve ]

(#34018) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Valaki tud egy jó naptár programot a lényeg hogy több színü bejegyzéseket lehessen írni és valamivel szinkroznizáljon a legjobb az outlook lenne.
es ha van magyarul az sem árt :)

(#34020) zragon18


zragon18
tag

Sziasztok, érdeklődnék hogy van-e már értelmes ICS Rom 2X-re amiben már működik normálisan minden??...:R Vagy esetleg mikor jön a gyári?

(#34021) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.
Ha valaki már kipróbálta ezt az új ROM-t ami a V28G-re épül, írjon már róla valamit. :R

Zragon18: Én már egy pár hete a V28G-t használom.Nagyon meg vagyok vele elégedve.Eleinte volt van lelassulás, de ha a fejlesztésben módosítasz dolgokat, akkor mintha gyorsabb lenne: Nem valós helyzetek engedélyezése (pipa), GPU megjelenítés kényszerítése (pipa), Háttérfeldogozás korlátja ( 4 ).
Én ezeket állítottam be és nekem nagyon jól mőködik.

[ Szerkesztve ]

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#34022) SBMke válasza atti1848 (#34021) üzenetére


SBMke
tag

Hali,

Én is ezt használom...

Pozitiv: Lehet telefonálni, akksi "egész jól" bírja.

Negatív: Kicsit lassúcska

Röviden ennyi :D

-- SBM --

(#34023) zragon18 válasza atti1848 (#34021) üzenetére


zragon18
tag

Ez egy gyári rom lenne? esetleg egy linket kérhetek....:R

(#34024) atti1848 válasza zragon18 (#34023) üzenetére


atti1848
senior tag

Ahonnan én töltöttem le azt már törölték, de itt vannak Gueste félék.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#34025) grobi007 válasza atti1848 (#34021) üzenetére


grobi007
tag

Köszi a tippet, látványosan gyorsabb lett a telefon ezzel a 3 módosítással.

(#34026) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Valaki tudna linkelni egy gyári ICS leaket? (SmartFlash jobb lenne) Ami jelenleg a legstabilabb és leggyorsabb :)

(#34027) atti1848


atti1848
senior tag

Azokat az .apk fájlokat amiket letöltök Play-ről, azokat megtudom valahogy szerezni, hogy ne kelljen folyton töltögetnem? Akár a telorol, akár máshonnan.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#34028) Naras válasza atti1848 (#34027) üzenetére


Naras
őstag

Csinálj backupot... pl. Astro file manager is tud, nagyon egyszerű... de létezik még millió meg egy ilyen jellegű progi :K

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#34029) Psychonaut válasza Kurzuh (#34026) üzenetére


Psychonaut
addikt

V28G (link talán XDA-ról, de nem emlékszem, napokkal ezelőtt találtam). Ha visszaraktad, jelezz vissza, hogy jó-e, mert akkor kiegészíttetem keresőszavakkal is ezt a hozzászólást, hogy könnyebb legyen megtalálni másoknak.

(#34030) Kurzuh válasza Psychonaut (#34029) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Ez Smartflash? Ezzel gyors, stabil, minden működik? Aksit is jól kezeli?

(#34031) Psychonaut válasza Kurzuh (#34030) üzenetére


Psychonaut
addikt

Smartflash, igen, és ha veszed a fáradságot, hogy rákeress a keresővel, láthatod a véleményeket róla. Alapvetően ugyanolyan kedvezően vélekedett róla mindenki, mint a V28E-ről, de vannak, akik még jobbnak érezték.

(#34032) Kurzuh válasza Psychonaut (#34031) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Köszönöm!

(#34033) akela91


akela91
addikt

Új romot (nighlty-t) raktok fel, mindig nyomjatok battery wipe-ot. Mivel most feltöltöttem, nyomtam egy resetet a battery statra, elkezdtem lemeríteni, és fél órája 1%-on áll. Ergo rosszul mérte... :) Pedig ez már a 7. nightly rajta, és mindig nyomtam rá.

[ Szerkesztve ]

(#34034) akela91 válasza akela91 (#34033) üzenetére


akela91
addikt

Mármint FULL fényerővel, wifivel, BlueToothal, gps-el áll fél órája 1%-on....

(#34035) babhun válasza Kurzuh (#34026) üzenetére


babhun
aktív tag

Én ezt használom, feltöltöttem neked! Link
Ha nem tudod letölteni, dobj 1 privit!

(#34036) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Na, én is itt vagyok. Nekem még mindig a v28e van feltéve. Ez, de semmi bajom vele. Megvan a gyári rom-os restart nélküli rekordom is! Egy 330 óra ennél a telefonnál eddig elképzelhetetlen volt. Most itt virít előttem, s a sebesség ugyan az még mindig, mint restart után. Semmit nem lassult, a hanggal sincs semmi bajom.
Nem bánnám, már ha jönne a végleges, hogy kicsit gyorsabb legyen, de ez sem zavaró.
De egy kis érdekesség. Mikor v20-as romot használtam, s 3-4 naponta nem indítottam újra, annyira belassult, hogy újra kellett indítani, játékok akadoztak... Na, de ezzel ellentétben a v28e nálam nem igényel restartot, játékok nem akadoznak, WiFi-re mindig csatlakozik. Nem dobálja el. Mobilnet folyamatosan be van kapcsolva, hol GPRS, hol EDGE, 3G, HSDPA, mivel elég sokat utazok. A hálózatváltást a 2-ik generációnál nem venni észre, értem itt a GPRS és EDGE közöttit, a második és harmadik generációs közti váltás (E->3G) egy picit lassabb, olyan fél, háromnegyed másodperc (500-750ms) ami jónak mondható. Innentől kezdve 3G->HSDPA megint észrevehetetlen.
Ez a két hét nekem elég kemény tesztidőszak volt, de ilyen stabil rendszerrel még nem találkoztam a telefonra, s mindemellett, minden működik, mire nekem szükségem van! :)

Ennyi használat után kimerem jelenteni, hogy végre megbízható a telefonom, s bárkinek ajánlom a V28e-t. Igaz a G-t nem próbáltam, nem tudom, hogy milyen, de nem is fogom, mert ezzel is elégedett vagyok.

Igen, tudom, hogy már többször írtam róla az elmúlt két hétben aktuális tapasztalatokat, de most éreztem, hogy megint itt az ideje, mert ez hihetetlen... 330 óra ennél a telefonnál... :-) Na, megyek tolok egy kis NFS MW-t. :-)

Jók legyetek! :)

(#34037) buktagt540


buktagt540
senior tag

Most három napja már én is a v28g-t használom.Megosztom tapasztalataimat.
Felraktam,már elején éreztem,hogy kicsit lassabb mint a CM10 de azért jó.Tetszik,hogy sok beállítási lehetőség van ahhoz képest,hogy stock ROM.A felület is egész szép,én csúnyábbra számítottam.

Felraktam az apex launchert ahogy ajánlották,de én lassúnak éreztem.Elég hamar le is cseréltem a szintén agyon dicsért Nova launcherre.Ez már kicsit jobb volt,de úgy is sokat akadt,hogy minden animáció gyorsra volt állítva.Az egész telefont lefogta,vagy nem tudom,de gondoltam egyet és letöröltem.Most a gyári launchert használom és lám sokkal gyorsabban nyílnak/lépnek ki az alkalmazások,smothabb a rendszer,alig van akadás.Persze a fentebb leírt fejlesztői beállításokban elvégezett kisebb változások is hozzájárulhattak ehhez. (a háttérfeldolgozás korlátja restart után visszaáll alapértelmezettre)

Egy szó mint száz,most meg vagyok vele elégedve ami kellett a megfelelő sebességhez az néhány módosítás a fejlesztői opciókban,illetve gyári launcher használata.Ha jók a visszajelzések és 100%,hogy megy a hívás abban a módosított kerneles v28g-ben akkor azt is felrakom tesztelésre,mert a visszajelzések alapján jónak tűnik.

(#34038) dergander


dergander
addikt

Szerintem elhúzzák karácsony előttre a dolgot,de lehet január lesz belőle amilyen trehány az LG,sajnálatos hogy a Korai verzió sokkal hamarabb kapta meg ez olyan hogy leszarom a többi országot élljen Korea

(#34039) buktagt540 válasza dergander (#34038) üzenetére


buktagt540
senior tag

Nem értem őket,maguk alatt vágják a fát. :W

(#34040) dergander


dergander
addikt

Megláttam ezt a ZTE Grand X intel Atom telefont és lehet eladom mert annak van jövője és meg olcsó is nameg a kijelzője is qHD , ez a telefon meg csak szenved,mert az összes Nvidia telefon halálra van itélve,na meg az LG,ezt a lemaradást sose hozzák be,már rég JB-t kellene az optimusunkra,márcsak pláne mert kárpótolna minket....dehát mit várjon az ember ? :)

(#34041) everest140 válasza akela91 (#34033) üzenetére


everest140
tag

Látom te CM10 nightly-kat tesztelsz, esetleg nem tudod, van már mindennapos használatra alkalmas verzió?
Illetve milyen bugok vannak?

(#34042) buktagt540 válasza dergander (#34040) üzenetére


buktagt540
senior tag

Ismerősömnek van,nyomkodtam nézegettem,de nekem az optimus jobban bejön.A ZTE megjelenítőjének színei messze elmaradnak az LG IPS-től.

[ Szerkesztve ]

(#34043) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Azta,itt még mindig nincs ICS? Karácsony? január? Úr isten! Én még időben kiszálltam ebből az agyrémből,másnak is szívből javaslom az Xperia tábort!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#34044) zsoltiz válasza Ferenczi Áko (#34043) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Örülünk, hogy időben ki tudtál szállni, csak egy baj van: hogy visszajöttél fikázni.

Ezt egyébként olvastad?

http://www.hwsw.hu/hirek/49232/sony-xperia-google-android-jelly-bean-ice-cream-sandwich-okostelefon.html

"Tiszta vizet öntött a Sony a pohárba és egyértelművé tette, hogy mely okostelefonjait fogja Android 4.1-re (Jelly Beanre) frissíteni. A Sony támogatási blogján megjelentek szerint az újabb csúcsmodellek egyöntetűen megkapják az új rendszert, a tavalyi készülékek azonban kivétel nélkül kimaradnak a szórásból."

Szóval milyen xperiád van?

:C

(#34045) Ferenczi Áko válasza zsoltiz (#34044) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szóval megkapom én is a Jelly Beant. Szerintem előbb mint az O2X az Ics-t! Amúgy személy szerint magasról teszek a frissítésekre, mert nekem Gb van a telefonomon annak ellenére hogy már egy hónapja van rá Ice cream sandwich. Csak csodálkozom, hogy az Lg mennyire tolja az O2X Ics megjelenését.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#34046) jooker82 válasza Ferenczi Áko (#34045) üzenetére


jooker82
nagyúr

És akkor mért nem az ICS-el használod az xperiát??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#34047) jooker82 válasza Ferenczi Áko (#34045) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ja,hogy ezért,meg az alatta levő 4-5 hsz-ért látom neked is lassabb,meg akad,meg jobban melegszik az ICS,mint a GB.... szóval kiadja a sony az ICS-t,meg JB-t,de használhatatlan....Mindenki visszateszi a 2.3-at..
Köszönjük Emese!!! :D

nézd meg az L9-et semmi baja ICS-el...pedig nem erősebb,mint a P,sehol egy akadás,vagy lagg..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#34048) Rickenstein válasza jooker82 (#34047) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Jah, kb. egy hónapja jött ki az xperia P-re az ICS, tehát valsz. az van a kollégának is. Egy ismerősömnek is xperia P-je van ...ő felrakta az ICS-st, de ugyanolyan röcögős. Jó, hogy 1GB RAM van benne és gyors az sd kártya, de gyenge a procija. Antutu Benchmark szerint a P990 rendesen elveri az xperia P-t. Mióta látta a benchmark számokat le is akarja cserélni egy Motorolla Razor MAX-ra :DDD

[ Szerkesztve ]

PS C:\>_

(#34049) jooker82 válasza Rickenstein (#34048) üzenetére


jooker82
nagyúr

1GB rammal egyáltalán nem szabdna röcögnie.......

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#34050) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Akkor a tisztánlátás kedvvéért a teljesség igénye nélkül: Az Optimus 2x a másfél éves fennállása óta 1 azaz 1 frissítést kapott 2.2-ről 2.3ra. Még egy nyavajás javítást sem adtak ki hozzá! Ez enyhén szólva is elég szégyenletes. Ha nem lennének custom romok, akkor a telefon eltűnt volna a süllyesztőben. Azt még halkan hozzátenném, hogy az Xperia Ics laggolás meg van oldva mindenféle hókuszpókusz nélkül is : csak egy javítást kell futtatni a Sony PcCompanion-al és láss csodát. Az meg, hogy valaki az Antutu alapján ítél meg egy telefont, a telefonokhoz való hozzááértését minősíti. Többet nem foglalkozom ezzel a témával. Volt Lg-m is tudom miről beszélek ha azt mondom, hogy a Sony jobb. Az meg ne ossza az észt, aki csak hallotta, hogy ilyen meg olyan a telefon vagy a fórum 7000 hozzászólásából kiragad 4-5-öt amiben valaki éppen panaszkodik. Azt hiszem, hogy ebben a fórumban nagyobb arányban fordulnak elő hibákra utaló hsz-ok. Üdv

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.