Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) anzo


anzo
senior tag

Most már tölthető az FR19 a MoDaCo-ról

(#6002) Rotate válasza anzo (#6001) üzenetére


Rotate
veterán

paul ezt az alcímet adta a releasenek :D "ahogyazlgnekkikellettvolnaadnia" fr19 :D

(#6003) Peet91


Peet91
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Olyan kérdésem lenne, hogy nem tudom, hogy mi honnan szerezte be saját x2-jét, de gondolom azért a döntő többség, valamilyen akciós előfizetés keretein belül vásárolta meg a Telenornál. Nekem az alternatívákra lenne szűkségem. Érdeklődtem a T-Mobile-nál, ott azt mondták hogy lesz lesz náluk is x2, de majd csak a későbbiekben. Ezért engem pl az olyan budapesti, vagy székesfehérvári üzletek érdekelnének, ahol ti esetleg már vásároltatok függetlenül ilyen készüléket, és hogy mi volt a véleményetek a boltról.(Minden benne volt-e a csomagban, nem volt-e kijelzőhiba, és az olcsóbb helyek közül való volt-e) Nagyon hasznos lenne ha tudnátok ajánlani nekem valami olyan helyet, ahol személyesen meg lehet vásárolni, ki lehet próbálni, és megfelel a fent említett kritériumoknak.

Előre is köszönöm!

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#6004) Rotate válasza Peet91 (#6003) üzenetére


Rotate
veterán

azért kijelzőhibába bárhol belefuthatsz, erre nem igen lehet alapozni...

(#6005) jooker82 válasza Peet91 (#6003) üzenetére


jooker82
nagyúr

3 hozzászólással feljebb linkeltem 2 helyet....Ezektől lehet van kicsivel olcóbb,de ott csak egy akkumlátort kapsz... :P Én a Partnerótól vettem,nem volt gond....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6006) simi12345 válasza Rotate (#5998) üzenetére


simi12345
tag

köszönöm a segítségeteket :C
sikerült felrakni a v10c neu-t :))

most pakolgatom vissza a dolgaimat rá :DD

(#6007) Peet91


Peet91
aktív tag

Tehát a fent említett két helyen, 2 akksit adnak hozzá alapból, + minden tartozék?

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#6008) jooker82 válasza Peet91 (#6007) üzenetére


jooker82
nagyúr

Félreérted, :D viccből irtam az aksi dolgot.... olyan helyekről nem érdemes venni,ahol pl 90 alatt adják,mivel valószinű tartozékokat vesznek ki a dobozból....ezért tudják olcsóbban adni.....A partnerótól és xxlgsm-től,ha veszed,ott minden gyári tartozékot megkapsz....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6009) Backrau


Backrau
aktív tag

Sziasztok! Nagy a problémám! Van egy P990em, tenni akartam rá egy új gyári rom-ot a topic elején írt cikk alapján. A telepítés közben error-t írt ki a progi. Onnantól semmit sem csinált. Újraindítottam a telót, minden okénak tűnt, de nem kér PIN kódot és hálózatom sincs és az akksinál is egy forgó jel van! Mi a teendő! Légyszi gyorsan írjatok vmi okosat!!! KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!!

(#6010) tome.jr válasza Backrau (#6009) üzenetére


tome.jr
addikt

Fuss neki mégegyszer a smartflash-el. Hátlapi usb-re dugd a telefont. Milyen rom volt fenn előtte?

(#6011) mycso válasza Backrau (#6009) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Melyik romot raktad fel rá??? Mi a pontos neve??? Ha romcsere közben dobott egy errort, akkor azért elég érdekes, hogy elindul....

Némelyik módosított romban karikával jelöli az akkut és az adw launcher miatt, alapértelemben nem futtatja a sim kártyát, be kell külön állítani.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6012) Backrau válasza tome.jr (#6010) üzenetére


Backrau
aktív tag

A gyári! Egyszer frissítettem a gyári progival és kész! V10C! Nem engedte másodjára sem. Most töltöm 10C 22062011-et. De lehet ebből rootolás lesz ha nem lesz jó :S Egyébként van már 2.3 and.?

(#6013) Backrau válasza Backrau (#6012) üzenetére


Backrau
aktív tag

Pontosan ez: LGP990AT-00-V10c-EUR-XX-MAY-05-2011+0

(#6014) Backrau válasza mycso (#6011) üzenetére


Backrau
aktív tag

Letöröltem róla a launcher-t, újraindítottam a telót és arra lettem figyelmes, hogy mikor kérné a pin-t feljön a sarokba egy simkártya jel, hogy kérné a kódot, de hirtelen el is tűnik :S

(#6015) Peet91


Peet91
aktív tag

Nagyszerű, köszönöm szépen. Így háromszor újra elolvasva + két hideg vadász után, megértettem hogy csak egy akksit kapok, nem pedig egy darabot. Köszönöm szépen a helpet, következő hónapra tervezem a vásárlást, addigra remélhetőleg olcsóbb lesz, és ha akkor is jó áron adja majd a partnero, akkor mindenképp onnan veszem. Köszönöm a segítséget!

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#6016) Echoo


Echoo
senior tag

FR19 a MoDaCo-ról

Ha jól olvasom, ez a rom magától konvertál ext4-re, vagyis az ext3-ra telepített bootloop-oló rom telepítés megoldódik?

(#6017) tome.jr válasza Backrau (#6014) üzenetére


tome.jr
addikt

Nem érzékeli vagy hibásan érzékeli a sim kártyát. Próbáld megigazítani majd újraindítani.

Echoo: Az fr19 is ext3-as, ha ext4-en vagy akkor vissza kell tenni azt ext3 .zip-et cwm-ből. Az "auto convert ext4" szöveg valószínű fr17 idejéből maradt ott, de az nem jó infó.

[ Szerkesztve ]

(#6018) jooker82 válasza Peet91 (#6015) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nincsmit....Szinte hetente csökken az ára 1-2 ezerrel,ugyh vélhetően olcsóbb lesz...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6019) Echoo


Echoo
senior tag

A mediafire letöltésazonosító képernyője:

ELŐJEL?

(#6020) Backrau válasza tome.jr (#6017) üzenetére


Backrau
aktív tag

Semmi, ugyanaz maradt a probléma :S

(#6021) tome.jr


tome.jr
addikt

Mikori a sim kártyád? Valószínű egy csere megoldja a problémát. Nézz meg egy másik romot, hátha azzal jó lesz. De ha meg is javul vele én javaslom a kártya cserét, mert lehet a későbbiekben ez okozhat más hibát is.

[ Szerkesztve ]

(#6022) Backrau válasza tome.jr (#6021) üzenetére


Backrau
aktív tag

alig 2 hónapos a kártya

(#6023) Backrau válasza Backrau (#6022) üzenetére


Backrau
aktív tag

Szted rootoljam a telót és feltegyem ezt a romot? ship-rebuild-10C-22062011.zip

(#6024) Backrau válasza tome.jr (#6021) üzenetére


Backrau
aktív tag

00:00.0 Sec :Download Start...
00:02.0 Sec :RomBinary Download start
00:02.0 Sec :PSI RAM writing start
00:12.0 Sec :Timeout error is occured
00:12.0 Sec :error!

ilyesmit írt ki, amit találtam angol forumon hasonlót :S

(#6025) tome.jr válasza Backrau (#6023) üzenetére


tome.jr
addikt

Inkább az új fr19-et próbáld ki, az a végletekig lett finomítva, a legújabb gyári szoftra épül, remélhetőelg minden eddigi hibát javítottak benne.

A gépeden az alaplapi usb-re kötötted a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#6026) Pumba3 válasza tome.jr (#6010) üzenetére


Pumba3
tag

FR19rc2 ShcJosh milyen? Visszaraltam azt ami eddig volt fent neked is, de rohadtul merül :S

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6027) mycso válasza Backrau (#6024) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Esetleg az összes létező lg drivert le kellene gyalulni, majd ccleanerrel is az utánuk maradó lomokat elseperni, majd restart aztán felrakni az lg usb drivert.

Ilyen időtúllépéses hibát általában a rossz driver okoz...
Illetve, amit írtak figyelj oda, hogy melyik USB-re kötöd!

mod: nagyon nem mind1 a laptopon sem, hogy hova kötöd!!!!!! Arra kösd ami egyedül álló, nem hub-ra csatlakozó USB port!!!!

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6028) Backrau válasza tome.jr (#6025) üzenetére


Backrau
aktív tag

Szia! Linket tudnál küldeni a szoftról? Laptopom van, mindegy hova kötöm, mind alaplapi!

(#6029) tome.jr válasza Pumba3 (#6026) üzenetére


tome.jr
addikt

Iszonyat jó. :) ADW launcher van rajta alapból, a menü és a böngészés is félelmetesen gyors. Akksira nem merek még mondani semmit, mert 67 %-on telepítettem és utána a FEAR 12.1-hez képest kicsivel jobban kezdett merüli. Most csontra merítettem, 100-ra töltöttem (most húzom le) úgyhogy innentől tesztelem majd igazán. Csak közben leszedtem a fr19-et meg az fr19 vanilla-t is, és nem biztos hogy kibírom, hogy most este ne tegyem fel mindkettőt :)

Backrau: Nem mindegy, olyanra kösd ami egyedül van. [link]

[ Szerkesztve ]

(#6030) Backrau válasza tome.jr (#6029) üzenetére


Backrau
aktív tag

Oké! Próbálkozok!

(#6031) Pumba3 válasza tome.jr (#6029) üzenetére


Pumba3
tag

Nekem a 17.6-11 MoDaCo FR19 B3 Fear Edition 12.1 is elég gyors :D Csak ne merülne :S Majd szólj, hogy mik a fejlemények az új romokkal kapcsolatban :) Kíváncsian várom :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6032) Backrau válasza tome.jr (#6029) üzenetére


Backrau
aktív tag

Konkrét linket tudsz adni? Nem találom a downloadot innen? :S

(#6033) Backrau válasza Backrau (#6032) üzenetére


Backrau
aktív tag

megvan :)

(#6034) tome.jr válasza Pumba3 (#6031) üzenetére


tome.jr
addikt

Ez odaver sebességre a fear 12.1-nek. Holnap reggelig kibírom, addig nem bántom, kíváncsi vagyok mennyit merül.

Balázs1986: Érdemes vele egy próbát tenned mert ez már full magyar nyelvű és van karakter számláló is sms írás alatt ;)

[ Szerkesztve ]

(#6035) Backrau válasza tome.jr (#6029) üzenetére


Backrau
aktív tag

Ebbe a szoftba van magyar nyelv?

(#6036) tome.jr


tome.jr
addikt

Van persze.

(#6037) Backrau válasza tome.jr (#6036) üzenetére


Backrau
aktív tag

Röviden leírod nekem (igaz elől le van, de..) a rootolást és hogyan tegyem fel a szoftot? Nem akarom elbaszni semmiképp!! :S

(#6038) tome.jr válasza Backrau (#6037) üzenetére


tome.jr
addikt

Olvasd el az első hsz-t, ott minden le van írva. Ha a cwm-et rom manager (market) alól telepíted akkor root nem kell.

1. root /rom manager-ből telepített cwm esetén nem kell
2. cwm telepítés
3. recovery boot/manuálisan (hangerő le + power) vagy rom manager-ből
4. wipe data/cache/dalvik cache
5. fr19 telepítés/install zip from sd card

Egyébként a root-olás 1 perc és az később jól tud jönni ha takarítani akarsz pl. az app-ok között.

[ Szerkesztve ]

(#6039) Pumba3 válasza Backrau (#6037) üzenetére


Pumba3
tag

Rootolás: (1 HSZ!)

Telefon bekapcs. USb-n rádugod gépre. USB hibaelhárítás és adattár bekapcs. Elindítod a install-ext-clockworkmod-windows.bat-ot, pár másodperc és meg is van rootolva.

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6040) Backrau válasza tome.jr (#6038) üzenetére


Backrau
aktív tag

Minden oké eddig, elég egyszerűnek is tűnik! De mindenképp kell microSD kártya?? Vagy elég a telefon memóriájára tenni?

(#6041) tome.jr válasza Backrau (#6040) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha minden igaz ezzel tudsz a belső sd kártyáról is romot telepíteni: [link]

Pumba3: BlazingDragon v1.9b

(#6042) Backrau válasza tome.jr (#6041) üzenetére


Backrau
aktív tag

Fent a friss rom, szép és jó, de térerő még mindig sehol, nem kér pin kódot :S

(#6043) tothl


tothl
addikt

Jajaj érzem a végzetemet.....nem fogok tudni ellenállni, de úgy belaktam már az FR17 -es anzo editiont és annyira jól működik, az akkuidőt kivéve....hajaj.....

(#6044) Backrau válasza Backrau (#6042) üzenetére


Backrau
aktív tag

Kipróbáltam a kártyát másik telefonnal, működik!!! A sim kártya jó! Mi lett a telefonommal?? Nincs térerő!! Sim kártyát meg se kérdezi hogy van-e! Valaki segítsen légyszives!!!

(#6045) Backrau válasza Backrau (#6042) üzenetére


Backrau
aktív tag

Kipróbáltam a kártyát másik telefonnal, működik!!! A sim kártya jó! Mi lett a telefonommal?? Nincs térerő!! Sim kártyát meg se kérdezi hogy van-e! Valaki segítsen légyszives!!!

(#6046) yimm


yimm
aktív tag

Próbáld ki hogy a másik telóval szedd le a pin kód kérést. Csak egy tipp

(#6047) Rotate válasza Backrau (#6045) üzenetére


Rotate
veterán

ezen smartflash fog csak segiteni...

(#6048) Backrau válasza Rotate (#6047) üzenetére


Backrau
aktív tag

és ott mit csináljak? milyen szoftvert szedjek le??

(#6049) mycso válasza Backrau (#6045) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nem lehet, hogy az a probléma amit fentebb is írtam???? Vagy másoknál ment ezzel a rommal egyből a sim???

A CM7-es romokban ez volt rá a megoldás:

A SIM indításához: "Beállítások/CyanogenMod beállítások/Tablet tweaks/Disable lockscreen" elől a pipát kivesszük, majd a kezdőképernyőre ugorva már kéri is a PIN kódot és szépen meg is keresi a hálózatot (nem tudom alapból miért van ez letiltva...)

Egyébként ha végkép nem megy akkor rakj fel gyári romot, amit már szintén többször/többen leírtunk.
A legújabb: [link]

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6050) Backrau válasza mycso (#6049) üzenetére


Backrau
aktív tag

ilyen nekem nincs a beállításokban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.