Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43001) babhun válasza Kloss (#42998) üzenetére


babhun
aktív tag

Hy!
Honnan tudok basebande-eket letölteni? Nekem is néha torz a hang telefonálás közben, néha alig értem mit mondanak. Most Django van rajta V30A basebanddel, a telefon gyári független. Baseband csere után törlődik valami?

(#43002) csampei válasza babhun (#43001) üzenetére


csampei
senior tag

Mondjuk innen: [link] És általában minden törlődik!!!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#43003) david_97 válasza csampei (#43002) üzenetére


david_97
senior tag

utoljára mikor cseréltem,semmi sem törlődött :DDD

(#43004) csampei válasza david_97 (#43003) üzenetére


csampei
senior tag

Nekem meg rendszerint minden!A rom alapállapotba került.

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#43005) Kloss válasza babhun (#43001) üzenetére


Kloss
őstag

csampei már adott linket is, onnan tölts le egy SU660-ast és próbáld ki. Mentsd el a romot előtte, mert töröl mindent az új baseband!

(#43006) david_97 válasza csampei (#43004) üzenetére


david_97
senior tag

Optimus 2x én így szeretlek!!! ;]

(#43007) csampei válasza david_97 (#43006) üzenetére


csampei
senior tag

Ennyi :DDD Toljunk egy Half Life-ot multiba :DDD

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#43008) babhun válasza Kloss (#43005) üzenetére


babhun
aktív tag

Okés, köszi, kipróbálom. Csak a belső SD-t törli ugye?

(#43009) david_97 válasza csampei (#43007) üzenetére


david_97
senior tag

inkább Counter Strike :DD

(#43010) esox


esox
senior tag

sziasztok,
jó régóta nem voltam már a topicban, nem is tudom hol jár most a romozás...
Nálam egy django x1.6.5 van fent és egy ideje újraindulgat. Egyzser csak nem reagá semmire és kb fél perc-egy percen belül újraindul. Régen panaszkodott itt valaki viberre. Lehet hoyg emiatt csinálja? Nemrég raktam fel, lehet, hoyg azzal hozható összefüggésbe?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#43011) Tutu7030 válasza esox (#43010) üzenetére


Tutu7030
veterán

Egyszerűen kideríthető. Szedd le a vibert, és használd úgy pár napig.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43012) Balázs1986 válasza krepp (#42999) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

Bootloader nyitást nem írtál, hogy lett volna. Anélkül meg new bl ROM nem megy fel.
Javaslat első körön: AIO Toolkit letöltése / telepítése, AIO indítása, Install new unlocked bootloader. Aztán majd a menü már írja a többit.
Ha végzett, CWM fel, ROM fel, kernel fel, restart, kész.
(Flash the latest kowalski kernel kowalski-kernel-100p3-newbl.zip -ez messze nem a legújabb. 100p5, vagy Exp124)
Ha magától nem találna driver-t a telefon "nvflash-módú" csatlakozásánál a gép (akksi_ki, hang_le + hang_fel nyomva tart, usb-re dug) akkor az AIO mappájában a ToolKitFiles\nvflash\driver mappában megtalálod.

(#43013) krepp válasza Balázs1986 (#43012) üzenetére


krepp
tag

Köszönöm a kimerítő választ.
Nekiugrok..
Ha nem sikerülne...
Ugyanitt: alig használt, kifogástalan, karcmentes O2X olcsón eladó (csak sajnos lemerült)
:))

"Mi nem szenvedünk! Mi így élünk!" ...Hofi

(#43014) laci laci válasza krepp (#43013) üzenetére


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Csak 100% akkuval csinálj akármit.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#43015) krepp


krepp
tag

ÉÉÉS Igen...
Műxik, köszönöm hogy leírtad a megoldást. Még nagyobb kösz mert valószínűleg nem először írtad le.
És a hiba is az volt....

Azért nem találtam a megoldást mert volume up/down kombóról nem tudtam. Az AIO ról mondjuk igen de nem próbáltam ki mert azt hittem a bootloop miatt úgyse működik..

:R :R

"Mi nem szenvedünk! Mi így élünk!" ...Hofi

(#43016) dancergabor


dancergabor
tag

http://www.androiddrawer.com/10047/download-viber-free-calls-messages-2-3-6-338-app-apk/#.UcoaE5zcMi1
Itt megtaláljátok a régebbi Viber -eket.

(#43017) Balázs1986 válasza krepp (#43015) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nincs mit. Bocs, hogy kicsit tömör lett, közel két napos ébrenlét után csak gyorsan összedobtam tessék-lássék alapon, aztán dőltem is ki egy jó sör mellett :D De a lényeg akkor, hogy kb. érthető volt :) Kérdezz nyugodtan a telóval kapcsolatban, így tanulsz. Arra már rég rájöttünk, hogy az 1. hsz-t senki se olvassa (meg mellesleg nem is aktuális már), és hogy a keresés is kis hatékonyságú a nagy hsz szám miatt. Szóval aki tud, válaszol. Ez egy ilyen mindenkibaromirasegítőkész topic, ha másért nem is, de már emiatt megéri 2X-et venni :K :D

(#43018) laci laci válasza Balázs1986 (#43017) üzenetére


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Ez így van MINDENKI kivétel nélkül segítőkész itt.Akinek ilyen teloja van az tudja mit lehet ezzel a teloval "szenvedni" és ......De mégis lehet szeretni. :R :R :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#43019) Lisztharnat


Lisztharnat
csendes tag

Érdekes egy telefon ez a pé kilenckilencven. :D

Néha zéró használat mellett 20 százalékot merül 4 óra alatt.
Van amikor netezéssel peercenként egy százalék.
És van amikor 25 perc folyamatos mobilnetezéssel (buszon hazafelé) 4 százalékot merül csak.

Érdekes oO

Kő követ nem követ követ!

(#43020) david_97 válasza Lisztharnat (#43019) üzenetére


david_97
senior tag

detto ugyanez van nkm is,az ics romok ebben jobbak,hogy nem memerül ha nem használod,de ha elkezded akk odab@sz neki :DDD

(#43021) JOEKER15


JOEKER15
csendes tag

hello. valaki tudna segíteni abban, hogy az elsődleges és másodlagos memoriakártyát hogy lehet felcserélni a telefonban? 5 giga édeskevésnek tünik. előre is köszönöm

(#43022) puskmik


puskmik
tag

Sziasztok.
A link2SD-ről szeretnék kérdezni egy samsung s5570 esetében. Rootolt telefon kell e hozzá? Ill. hogy is van pontosan ez az egész?
Előre is köszi a válaszokat.

(#43023) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv! :R

Én is szert tettem egy ilyen kis szépségre (ami régi nagy álmom volt)! Az előző tulaj egy DjangoM X 1.6.1-el adta át. Kérdésem ezzel kapcsolatban: ezzel a rommal másnak is rosszalkodik a gyári kamera app, továbbá az aksi gyengeségére utalhat ha 4 óra alatt, 2G üzemódban, ha nem is érek hozzá 18% merül?

A bekapcsoló gombra sem reagál mindig van úgy, hogy 3x kell megnyomni, mire a kijelző felvillan, ezt a hangerő gombokkal nem lehet kikerülni?

Bocs a sok kérdést. :B

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43024) harry3


harry3
őstag

A basebandek próbálásának végére értem, az eredmény: az SD kártya miatt merül a telefon.
Tapasztalt már valaki ilyet?

F.B.I.: Én tennék fel rá egy 1.6.5-öt, mert ami most van rajta nem a legfrissebb verzió.

[ Szerkesztve ]

(#43025) F.B.I. válasza harry3 (#43024) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem vagyok egy nagy romolós de megpróbálom, mert elég betegszamár módjára megy, akadozik. Honnan érdemes leszedni a romot, illetve a kernelt is cserélni kell ilyenkor? Milyen módszer alapján szoktál romot cserélni? :R

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43026) harry3 válasza F.B.I. (#43025) üzenetére


harry3
őstag

Semmit nem kell cserélni, mivel már custom rom van rajta, így elő van készítve a telefon.
Innen le lehet tölteni. A 30A verzió kell. Rá kell másolni a külső SD kártyára. Ki kell kapcsolni a telefont, majd a bekapcsoló gomb és a hangerő le együttes nyomva tartásával várni kell, amíg be nem lép a recoverybe.
Itt a wipe data/factory resetet kell választani, majd wipe cache, utána az advanced menü alatt egy wipe dalvik cache, végül a mounts and storage alatt format system. Utána install zip from sd card, majd install zip from external sdcard. Belép a telepítővarázslóba és kiválasztod, hogy miket szeretnél: kernel, alkalmazások, tweakek stb. A telepítés után én még szoktam ismételni amit a rom telepítése előtt, kivéve a format systemet(!). Fejből írtam a menüpontokat, lehet hogy más a nevük. :)
A rom fórumát itt találod.

Szerk.: Azt hiszem lehet a belső memóriába is tenni, azt nem bántja és nem formázza, de inkább külsőt írtam.

[ Szerkesztve ]

(#43027) F.B.I. válasza harry3 (#43026) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm! :R
Ha nincs külső SD kártyám, akkor mi a történet (azon kívül, hogy menjek egyet venni a boltba)? :F

Közben legyen adatkábellel a PC USB-re kötve a telefon?

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43028) harry3 válasza F.B.I. (#43027) üzenetére


harry3
őstag

Nem kell rákötni, de azért ne 1%-os töltöttséggel kezdj neki. :)

(#43029) F.B.I. válasza harry3 (#43028) üzenetére


F.B.I.
veterán

:R
Akkor SD beszerzés lesz, addig nem babrálom de nagyon lassú valamiért.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43030) harry3 válasza F.B.I. (#43029) üzenetére


harry3
őstag

Nem szoktam figyelni, de megcáfolva amit az előbb írtam valószínűleg formázza a belső memóriát, szóval inkább nem nyilatkozok ez ügyben, majd valaki olyan, aki biztosra tudja. :F

(#43031) tami92 válasza F.B.I. (#43029) üzenetére


tami92
aktív tag

Nem feltétlen kell sd. Lehet úgy is hogy a belső memóriárá másolod a romot és úgy telepíted CWM-ből

harry3 ha cwm-ből telepítesz akkor nem törlődik a belső sd

[ Szerkesztve ]

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#43032) david_97 válasza harry3 (#43030) üzenetére


david_97
senior tag

belső memoriat csak smartflash,nvflash és te tudod törölni

(#43033) F.B.I. válasza tami92 (#43031) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor még egy hülye kérdés: cwm-be lépés=akkor bekapcsológomb és hangerő le együtt?

Ez a Django amúgy jó rom (csak frissítsem) vagy érdemes mást feltenni? Nekem végül is a kamera jmegfelelő működése lenne a legfontosabb.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43034) Tutu7030 válasza F.B.I. (#43033) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem a 2x-en hónapok óta a django 1.6.5 van, nálam jól működik.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43035) F.B.I. válasza Tutu7030 (#43034) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor megcsinálom és marad. :R

Új aksit mit érdemes venni: gyárit vagy van nagyobb kapacitású, ami bevált?

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43036) Tutu7030 válasza F.B.I. (#43035) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én ezt a 2800mAh-s akksit vettem hozzá. Ég és föld a különbség a gyári és ez között. :)
Igaz, kicsit vastagabb lesz tőle a telefon, de nekem ennyit megért.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43037) F.B.I. válasza Tutu7030 (#43036) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kösz, tényleg jól néz ki és korrekt áron van. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43038) F.B.I.


F.B.I.
veterán

A letöltött rom zipet kicsomagolva másoljam a belső memóriára és mindent telepítsek, ami benne van?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43039) harry3 válasza F.B.I. (#43038) üzenetére


harry3
őstag

Nem, magát a zip-et kell rámásolni és telepíteni.

(#43040) Tutu7030 válasza F.B.I. (#43038) üzenetére


Tutu7030
veterán

Első körben csinálj mentést az adataidról (sms, meg ilyenek, ha van köztük fontos, valamint, ha nem szinkronizálsz a google fiókodra, akkor a névjegyeket is tanácsos lementeni (MyBackup vagy más egyéb programmal)). Utána recoveryben csinálj teljes wipe-t, majd mehet fel a rom (.zip), majd a kernel is, ha nem a romban lévőt akarod használni. Arra már nem emlékszem, hogy a gapps benne van e a romban, de ha nincs, akkor azt is a recoveryből tudod telepíteni (ugyanazzal a módszerrel, mint a romot, csak nem kell már a teljes wipe).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43041) F.B.I. válasza Tutu7030 (#43040) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az a kernel jó, ami benne van, egyáltalán van jelentősége másra cserélni, miben segít? Gapps az mi? Fontos?

harry3: köszönöm! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43042) Tutu7030 válasza F.B.I. (#43041) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én a KoB kernelt szoktam használni.
A GAPPS a a Google alkalmazásokat takarja (play és társai).

Na, közben itt, ha jól értem, akkor azt írják, hogy tartalmazza a gapps-t.

És leírja a rom telepítés menetét is.
"ATT: suggested installation process for users coming from previous Stock Based ROMS:
1 - wipe cache
2 - wipe dalvik
3 - install rom
4 - fix permission

BUT IF YOU WANT TO ENJOY PURE DMX EXPERIENCE DO A FULL WIPE!!!!"

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43043) F.B.I. válasza Tutu7030 (#43042) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor töltsem le a kob zipet is és ha felment a rom és újraindult akkor tegyem fel -már mindenféle wipe nélkül- azt a zipet, továbbá keressek egy gappot is és az is menjen fel cwm-ből?
Tutira akarok menni ez lesz az első romolásom. :B

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43044) Tutu7030 válasza F.B.I. (#43043) üzenetére


Tutu7030
veterán

gapps nem kell,elvileg van benne. Rom telepítés után mehet rögtön a kernel is, nem kell reboot.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43045) F.B.I. válasza Tutu7030 (#43044) üzenetére


F.B.I.
veterán

Rendben, rámegyek. Majd írok ha tégláznám. :R :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43046) Tutu7030 válasza F.B.I. (#43045) üzenetére


Tutu7030
veterán

Tégla nem lesz, maximum boot loop. :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43047) F.B.I. válasza Tutu7030 (#43046) üzenetére


F.B.I.
veterán

ELindítottam de egy csomó dolgot be kellett pipálni, az LG appoknál nem pipáltam ki semmit az baj?
Felment. kernel 2.6.39.4-Kob-0.7_OC. Ez jó így nem? De a benne lévő kernel ez.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43048) Tutu7030 válasza F.B.I. (#43047) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ja, az Aroma installer.:) Bocs, de nem emlékszem, hogy mi kell, és mi nem a pipálást illetően. :DD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43049) F.B.I. válasza Tutu7030 (#43048) üzenetére


F.B.I.
veterán

Végig ment minden. Wipeoltam, meg reseteltem meg minden :D . Kopp-kopp-kopp, jó lett!

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R :R

Ha miuit vagy mást akarok majd, azoknál is ez a rom felrakásának menete?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43050) harry3 válasza F.B.I. (#43047) üzenetére


harry3
őstag

Én például a sima kernelt választom (no oc, no ramhack), mert nem akarom húzni a processzort.
A többi opciónál disabled mindenhol, illetve az LG alkalmazások közül párat kipipálok.
Igen, ez a módszer a romok telepítésénél, azonban vigyázz, hogy az adott romhoz régi vagy új bootloader kell. Neked most az új van.

Régi bootloader esetében a telefon bekapcsolásakor az azonnal megjelenő LG logó fehér, az új esetében színes.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.