Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11651) jooker82 válasza Marteen4 (#11650) üzenetére


jooker82
nagyúr

Már láttam,fogtam és használtam,igy irom,hogy jó telefon a 3D....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11652) dergander válasza Rotate (#11630) üzenetére


dergander
addikt

Énis szépen bedobozoltam és felküldtem Pestre.Ötödjére volt immáron szervizbe és mikor megcsináltak egy hibát jött a másik,a pixel hiba sikeres elhárítási sorozata után a kijelző ragasztás vált el annyira h olyan bevilágítása volt h azt már nappal is észre lehet venni,persze nemjavitották ki mert nem befolyásolja a müködést.Szóval addig addig hogy kikértem a csereutalványt,ilyen helyzetbe nemvoltam még,nemtudom konkrétan hogy most ezt csak ugyanilyen optimusra lehet becserélni a telenornál vagy a 3Dre.

Egybe bizok ha a következő telefon megint o2x akkor csak kifogok egy olyat ami nem selejt,mert kicsit az durva hogy több időt volt szervizbe mint nállam.De csak csak kibirom,igaz nincs cseretelefonom,igy csak a simkártya porlik a monitor előtt.

(#11653) Marteen4


Marteen4
tag

Na felhívtam szervizt azt mondták valami alkatrészt várnak a telefonhoz, hét második felére vagy jövőhetén elején lehet menni érte...várhatóan

jooker82: Elhiszem hogy jó, de nem hiszem hogy megéri azt a nem kevés pluszt akkor már inkább S2...

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11654) tamasgal válasza dergander (#11652) üzenetére


tamasgal
senior tag

Hát barátom, minden tiszteletem a tiéd!

Ha ez velem történt volna, ez a főcim jelent volna meg a napi lapokban rólam:

"Töbszörös gyilkossággal vádolnak egy 2x használót!"

:)

(#11655) tamasgal válasza tamasgal (#11654) üzenetére


tamasgal
senior tag

És igy folytatódna:

"de az ügyészség nem emel vádat mert ők is 2x használók"

:)) :DD :)

(#11656) willigair


willigair
csendes tag

Sziasztok!

Ez egy kicsit nekem is hihetetlen, de mindenképp megosztom.

Felhívtam a magyar LG ügyfélszolgálatot. Szerintük szeptember vége óta a független 2x-re elérhető a 2.3 de ezt csak a szervizben lehet frissítettni. Kb 4x visszakérdeztem, hogy ez biztos-e, és azt mondta, hogy kifejezetten biztos benne mert egy ideje ez a hivatalos válasz.

Az más hogy spec nekem Telenoros a készülékem és arra kell várni amíg a Telenor kiadja a saját frissítését, de erről nekik semmilyen információjuk nincs, és azt sem tudja hogy ez majd milyen formában lehet elérhető.

Kérlek tisztázzuk, hogy ez most igaz vagy csak egy nagyon magabiztos, de hozzá nem értő ügyfélszolgálatossal volt dolgom!!!!

willigair

(#11657) wolruf válasza willigair (#11656) üzenetére


wolruf
őstag

Szerintem nem igaz. Valószínűleg keveri az Optimus Black-el.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11658) jooker82 válasza wolruf (#11657) üzenetére


jooker82
nagyúr

Vagy az ő tarsolyába csak ez a dátum maradt meg,mivel egész nyáron ezt kellett irnia,vagy mondania....:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11659) assalka


assalka
csendes tag

Bocsánat, h itt kérdezem meg csak gyorsan szeretnek választ kapni a kérdésemre! Előre is köszi! Nagy vonalakban annyi történt, h vásároltam alkalmazást marketröl, pénzt levonta és azt írja vásárlás elutasítva! A letöltés meg el sem indul.. Valakinek valami ötlet?!

(#11660) willigair válasza wolruf (#11657) üzenetére


willigair
csendes tag

Most felhívtam a Telenort és rendkívül készségesek voltak, de azt nem tudta megmondani hosszas telefonálgatás után sem, hogy náluk van e már a rendszer amit majd nekik kéne kiadni.

Viszont tényleg ők fogják kiadni... mégpedig a www.telenor.hu/android oldalon lesz majd egy olyan menüpont ahol le lehet majd tölteni a szoftverfrissítést.

willigair

(#11661) tamasgal válasza dergander (#11652) üzenetére


tamasgal
senior tag

Nekem egyébként az a véleményem, hogy ezt igenis javítaniuk kéne:

"a kijelző ragasztás vált el annyira h olyan bevilágítása volt h azt már nappal is észre lehet venni,persze nemjavitották ki mert nem befolyásolja a müködést"

Egy telefonnak nem csak müködésbeli paraméterei vannak hanem van burkolata, kinézete is! Ezeket a jellemzőit is kifizetted, igy a garancia is jár rá ha nem elhasználodásból adodó probléma van vele!

Én igy gondolom

(#11662) janes74 válasza tamasgal (#11655) üzenetére


janes74
senior tag

:C

(#11663) tamasgal válasza dergander (#11652) üzenetére


tamasgal
senior tag

Még egy mondat és befejeztem

Mond ezt a szervízben:

A telefonban található ragasztott szivacs átengedi a fényt, tehát nem látja el azon feladatát amire eredetileg tervezték! Ergó funkcióját nem látja el maradéktalanul igy elromlottnak tekinthető! Ha veszek egy rolót az ablakomra és egy hónap után áttetszővé válik mint az üveg és be süt a nap a szemembe akkor azt a rolót is elromlottnak fogom tekinteni függetlenül attól, hogy le tudom ereszteni és fel tudom húzni!

Ha ez nem jönne be akkor probáld ki ezt:

Vagy kicseréled vagy szétütöm a fejed!

:)

(#11664) Jazz^


Jazz^
tag

Üdv.

Kis segítség kellene. Az elmúlt napokban előjött egy olyan probléma, hogy a mobilnet csak és kizárólag böngészőkben működik, semmi másban. Így egyetlen app se frissít, market se tölt be, gmail se szinkronizál... A közelmúltban feltett appokat leszedtem, de nem történt változás.
V10d van rajta.

Esetleg valami ötlet, hogy mi lehet a gond? :F

(#11665) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

ugye jól csináltam: Az 1.6-os topogigire hangerő le+bekapcs majd utánna telepítettem a 2.0-át. Nem csináltam wipe-ot mert az a telepítés megcsinálta. Az sp1-et hozzá hogy tudom feltenni?

(#11666) tome.jr válasza Vizinyenyec (#11665) üzenetére


tome.jr
addikt

Ugyanúgy mint a 2.0-át.

(#11667) Vizinyenyec válasza tome.jr (#11666) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

oks akkor azt is megcsinálom holnap. selytettem, csak nem voltam benne biztos. olvasgattam miatta xda-t csak nem vagyok annyira penge még angolból :)

(#11668) drlovi válasza willigair (#11660) üzenetére


drlovi
aktív tag

Most olvastam egy német fórumon egy levelet a német lgtől.
Ahol az irja, hogy napokon belül kint lesz az új szoftver. ( a mailt okt 11. én küldte)

Szóval akkor most már csak megérkezik :DD :DDD

(#11669) Vizinyenyec válasza tome.jr (#11666) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

kicsit későn jut eszembe de ugye az sp1 már nem törli az adataimat. mondjuk nem tart sokból újra rakni az alkalmazásokat csk akkor most nem fejezem be

(#11670) tome.jr válasza Vizinyenyec (#11669) üzenetére


tome.jr
addikt

Az sp1 csak kisebb hibajavításokat tartalmaz, szerintem nem fogja törölni az adataidat. Én egyszerre raktam fel őket cwm-ben tehát nem tudom 100%-ra biztosan mondani.

(#11671) Vizinyenyec válasza tome.jr (#11670) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

én is egyszerre csináltam volna, ha biztos vagyok abban hogy jól csináltam :)
az sp1 meg felmegy majd holnap majd ha szerzek megint egy sd kártyát ;)

(#11672) tome.jr válasza Vizinyenyec (#11671) üzenetére


tome.jr
addikt

Első hsz-ben le van írva a cwmr menüpontban, hogyan lehet belső sd kártyára feltenni a cwm-et, így az sp1-hez nem kellene külső sd kártya.

(#11673) Vizinyenyec válasza tome.jr (#11672) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Régebben én elvileg úgy csináltam, de nem megy. Nem baj majd holnap megcsinálom. Pénteken meg végre veszek egy 16 gigás sd-t és minden sokkal gördülékenyebben fog menni :DD

(#11674) Rotate válasza jooker82 (#11649) üzenetére


Rotate
veterán

jesszus, még az kéne :D az egy bumfordi nehéz tégla... ráadásul LG, ráadásul Froyo és még minimum decemberig az is marad, a 3D része meg nem hogy nem hat meg, kifejezetten zavar, hogy benne van, csakúgy mint a duplakamera a hátulján...

nem láttam még a 3D kijelzőjét, de nem tudok elképzelni, hogy szebb lenne mint az SGS2-é, esetleg ugyanolyan szép... de nagyon esetleg...

pont annak örülök, hogy jól használható, és nekem elég variálnom a Launcherekkel, appokkal... nem kell használhatóvá tenni, mert már az :)

(#11675) Rotate válasza Skynet258 (#11640) üzenetére


Rotate
veterán

igen, feltűnt, hogy a pár nap alatt amit figyeltem ott, kb 1 hszt írtál :)

(#11676) Zlika


Zlika
aktív tag

Nah ez remek...Topogigi 1.6 volt fent, gondoltam rárakom a 2.0-t valaki írta itt hogy az simán mehet rá.Azóta boot loop de mindennel ám még fr 19-el is,miui-val is.Nah ilyenkor mi van?Lehet smartflash-el ujra tolni a gyárit?

[ Szerkesztve ]

(#11677) Zlika válasza Zlika (#11676) üzenetére


Zlika
aktív tag

Jah az lett...

(#11678) VBenc


VBenc
tag

Hát kezdek teljesen kiakadni erre a telefonra :W
Nem akar csatlakozni a gépre.. rádugom és csak tölti. már a huszadik drivert teszem fel de semmi (64 bit win7)
régebben nem volt semmi gond de hát már komolyan...
lehet leváltom HTC sensationra az sokkal bejövősebb..
tényleg el kellene gondolkoznia az lg nek

Mondom de mondom!!

(#11679) Rotate válasza VBenc (#11678) üzenetére


Rotate
veterán

hát, én a Sensationről is inkább rosszatt hallottam mint jót :(

(#11680) VBenc válasza Rotate (#11679) üzenetére


VBenc
tag

nem hiszem h ennél rosszabb lenne
nekem a HTC sense kezelőfelület tetszik nagyon :D ha rá lehetne portolni valahogy erre azis jólenne :)

Mondom de mondom!!

(#11681) Balázs1986 válasza VBenc (#11678) üzenetére


Balázs1986
addikt

A telón a legördülő értesítő sávban sincs ott, hogy rá tudj kattintani és felajánlja az adattár módot?

- Win restart
- telefonon "csak adattár mód"
- hibakeresés véletlen sincs bekapcsolva

Ezek közül valamelyiknek kell lenni a ludasnak, jó esetben.
(Milyen rom alatt tapasztalod?)

(#11682) Rotate válasza VBenc (#11680) üzenetére


Rotate
veterán

ott állítólag hardveres gondok vannak... érzéketlen kijelző, meg ilyenek... a sense nekem is bejött, még a desire idején, most már szerintem betúloztak vele, nagyon csicsás...

(#11683) tome.jr válasza VBenc (#11678) üzenetére


tome.jr
addikt

Ilyen hibát a rom is tud okozni, illetve az sem mindegy melyik usb hubba csatlakoztatod a készüléket.

(#11684) Vizinyenyec válasza Zlika (#11676) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

én írtam korábban, de nálam semmi gondnem volt. xda-ról szedtem a telefonra és onnan telepítettem is. simán ment minden.

(#11685) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Az sp1 is simán felment. kíváncsi leszek most javult-e az aksi időm. ha nincs nagy változás csinálok egy battery wipe-ot.

(#11686) peter_27


peter_27
aktív tag

Tegnap kísérletező kedvemben voltam, és felraktam a topogigi 2.0 + sp1-et +hozzá való BB-t. Hmm.... elsőre nem estem tőle hanyatt, sőt a ram kezelés nálam még rosszabb volt mint a V10D-nél. Ugyanazokat a programokat és beállításokat használva V10D=110-130 MB szabad ram, topogigi=85-95 MB. Ez nem tetszett ezért Skynet258 által linkelt (köszi) autokillermemory-t is feltoltam hozzá. Javult a helyzet de nem győzött meg a rendszer eddig arról, hogy hosszútávon is ezt kéne használnom. Még kap pár napot, mert kíváncsi vagyok az üzemidő javul e a V10D-hez képest. Eddig egyetlen pozitívum, hogy a skype videotelefonálási funkciója végre az első kamerát használja (még választani is lehet első-hátsó között)

Galaxy S10

(#11687) Rotate válasza peter_27 (#11686) üzenetére


Rotate
veterán

próbáld ki a Gr4-et, Paul nagyon dicséri :)

(#11688) Rotate


Rotate
veterán

Fejlemény!!!

Írtak a bolttól, hogy visszaérkezett hozzájuk a telefon, és azt írta nekik a szerviz, hogy nincs alkatrészük a javításhoz, ezért ők vissza tudják adni a pénzt! Vissza kell még küldeniük a hivatalos disztribúcióba a telefon-t, de elvileg hétfőre le kéne zárulni az ügynek! Azzal zárták az email-t, hogy szeretnék elkérni a számlaszámot, ahova majd utalhatják a pénzt!

FUCKYEAH :D

El sem hiszem, hogy sikerült :) Valószínűleg jövő héten már SGS2-vel gurigázok :)

(#11689) ntomka válasza Rotate (#11688) üzenetére


ntomka
nagyúr

Gratula! :)

ツ Headphones on - World off

(#11690) wolruf válasza Rotate (#11688) üzenetére


wolruf
őstag

Szia, jó volt veled! :O
:C

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11691) peter_27 válasza Rotate (#11687) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ok, thx, az lesz a következő, de jelenleg nem működnek a letöltő linkek. (vagy csak nekem nem?) Van valakinek alternatív letöltési forrása?

Galaxy S10

(#11692) Rotate válasza wolruf (#11690) üzenetére


Rotate
veterán

nyugi, maradok itt :D itt jobb a légkör mint az SGS2 topicban :) amik engem érdekelnek (launcherek, hátterek, más nyalánkságok androidra) azok úgyis elvileg vannak mindkét telóra... szal akár veletek is beszélhetek róla :)

(#11693) syl5 válasza dergander (#11652) üzenetére


syl5
őstag

Én úgy tudom a csereutalványt az értéke erejéig bármelyik telefonra beválthatod. Ha meg nem akarják engedni, akkor megmondod, hogy ezek után te köszönöd, de nem kérsz többet a 2x-ből.

(#11674) Rotate
Nagy a szerelem azzal a SGS2-vel :DDD

(#11678) VBenc
HTC-t én Mo.-on a szerviz miatt mégegyszer nem vennék... :(

(#11688) Rotate
Melyik ország is ez? :)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11694) Rotate válasza syl5 (#11693) üzenetére


Rotate
veterán

Szlovákia :) és igen nagy a szerelem, egyre nagyobb, amióta volt a kezemben, meg már alig bírom kivárni, hogy meglegyen :)

(#11695) peter_27 válasza Rotate (#11694) üzenetére


peter_27
aktív tag

Jól látom rajtad az android elvonási tüneteket? ;]

Galaxy S10

(#11696) BloodRay válasza Rotate (#11674) üzenetére


BloodRay
veterán

3D nagyon rendben van szerintem. :P
Igaz, hogy froyo, de sok minden nekem nem hiányzik a 2.2-ből.
Plusz 2X-el ellentétben itt semmit nem kell mókolni, gyakorlatilag tökéletes a gyári szoft. Egyedül a launcher-től szabadultam meg izibe. :)
GS2-höz képest nekem pont a súlya, anyaghasználata miatt tetszik jobban. Az persze tény, hogy a Samu-n sokkal frissebb a rendszer.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11697) Zlika


Zlika
aktív tag

Nah arra már rájöttem hogy az üzemidő v10d-vel sehol sincs a topogigihez képest...Kb a fele.

(#11698) Rotate válasza BloodRay (#11696) üzenetére


Rotate
veterán

nekem fontos lenne a videóhívás előlapi kamerával, meg most rá vagyok kattanva a vékonyságra/könnyűségre :D meg sztem az ICS jó ha az életben még lesz a 3D-re, ami az első bemutatók után nagyon bejön, jó lenne rá minél hamarabb frissíteni :) sztem SGS2 jó eséllyel még idén megkapja :)

(#11699) Skynet258 válasza BloodRay (#11696) üzenetére


Skynet258
veterán

Az a baj szerintem, hogy mi akik az LG nyomisága miatt váltottunk, nem nagyon akarunk több LG telefont látni a kezünkben... szerintem a kolléga is így van ezzel. :D
A 3D meg szép és jó, csak nem mindenkinek jön be a súlya, a kinézete, és... maga a 3D. Tőlem pont ma vitte vissza a futár a tesztkészüléket, és nem lett könnyes a szemem... Megírtam róla a tesztet, aztán szóltam is, hogy vihetik.
Gyerekcipő még ez a telefonos 3D, én pedig gyerekcipőért nem adnék ki 150-et. ;]

https://geekpulse.hu

(#11700) Magnat válasza Balázs1986 (#11681) üzenetére


Magnat
veterán

Hi,

adattár módnak jó alternatívája lehet a SwiFtp is ... ok, ha 20 gigát kell áttolni, akkor valszeg nem éri meg wifin tökölni, de 1ébként sokkal kényelmesebb. Routeren be kell lőni a telefonhoz egy statikus dhcp-t, akkor a címmel sem kell mindig trükközni, és Total Commanderben kényelmesen lehet tallózni a telefont.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.