Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68551) A`rpi válasza FuRiONight (#68550) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Csajos játékok:

LittleBigPlanet
Trine
Start the Party (ps move kell)
Ratchet and Clank - All 4 One
Puppeteer
(game paly-t nézz feltétlen, hogy tetszenek e...)

Legó játékokat javasolják még.
(Ezeket nem ismerem, de gamepaly alapján valamit majdcsak le tudsz szűrni. )

(#68553) FuRiONight
Nem feltétlen csajos cucc kell, lehet hardcore is! Birja a párom!

Akkor gyakorlatilag minden szóba jöhet ami local coop, vagy slipt screen.

[ Szerkesztve ]

(#68552) Wlac válasza Petreszku (#68548) üzenetére


Wlac
Ármester

De az a vicc, hogy alapesetben bírom a platformer cuccokat. A Prince of Persiákat csukott szemmel lenyomom, és az ilyen pengés fal szerű cuccok nem szoktak kifogni rajtam, erre hetekig szenvedtem ezzel. Ha a játék elején lett volna, akkor azt mondom, hogy oké, hagyom a fenében, de mivel tudtam, hogy már csak Árész maradt utána, ezért mindenképpen folytatni akartam. Végül harmadik próbálkozásra haverom csinálta meg, aki életében nem játszottam se GoW-val, se PoP-pal, hanem FPS-TPS párti.

FuRiONight: a PS3-mon még elég egyszerű az account megosztás. Egy profil maximum két gépen lehet aktív, nem kell vendég, fő, meg egyéb account beállításokkal foglalkozni, mint a PS4-en. Szimplán létrehozol két profilt a gépen, egyiken belépsz a te PSN accountoddal, a másikon a haverodéval, és szabadon mehet a játék. Amikor bekapcsolod a gépet, akkor ki tudod választani, hogy melyik profilon szeretnél játszani. Ennek olyan téren van jelentősége, hogy például a letöltési listában az adott profilhoz tartozó account dolgait látod, de miután letöltötted a játékot, már a saját profilodon játszhatsz minden további gond nélkül.

Ami a játékokat illeti, itt van pár ajánlás: Little Big Planet, Plants vs. Zombies Garden Warfare, Splinter Cell Blacklist, Army of Two.

“The wha-"

(#68553) FuRiONight válasza A`rpi (#68551) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem feltétlen csajos cucc kell, lehet hardcore is! Birja a párom! :))

(#68554) Wlac válasza FuRiONight (#68553) üzenetére


Wlac
Ármester

Akkor Blacklist. Mi nagyon régen sírtunk annyit a röhögéstől haverommal, mint azalatt. Szimplán ő FPS beállítottságú, és nagyon nem akart ráállni a lopakodásra, de próbáltuk kimaxolni a pályákat. Ráadásul az osztott képernyőt is meg kellett szokni. Szokott akciós lenni, úgyhogy meleg szívvel ajánlom!

“The wha-"

(#68555) Petreszku válasza FuRiONight (#68553) üzenetére


Petreszku
senior tag

Akkor érdemes ránézni a Lara Croft and the Guardian of Light-ra is, vagy az Uncharted 3-ra.
Az útobiban van osztott képernyő, a Lara-t online co-op-ban játszottuk, de bitang hangulatos kis játék.

Wlac: a penge falat úgy 15 próbálkozás után meg is másztam, volt is öröm. :)
De a fal tetején nem mentettem és keresgélés közben nagyot ugrottam, és leestem a fal aljára, volt is nagy :O .
Itt picit feszült lettem.....

[ Szerkesztve ]

(#68556) #63050240


#63050240
törölt tag

Sziasztok
Szeretnék venni a fiamnak na meg magamnak egy Ps3 slim 320Gb os gépet a CECH-3004B alaplapút, állítólag annak már nincs baja.
A neten keresgéltem, új már rég nincs használtat sem sokat találtam ebből a tipusból.
Ha volna valakinek megbízható forrásból, mert már egy géppel pórul jártam azt megköszönném.
Szép napot

(#68557) $p@rr0w válasza A`rpi (#68541) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Hogy lehet kétszer igényelni 14 napos trialt?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68558) A`rpi válasza $p@rr0w (#68557) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kvázi bármennyiszer lehet, csak létre kell hozni egy új fiókot, miután megadtad a kártya adatokat érdemes törölni. (Ne vonjon le pénzt.)

Vagy lehet készíteni olyan profilt is (Brazil), ami nem kér kártyát.

(#68556) SoproniPeti

Vegyél egy 500GB super slimet, azok keveset futottak. Vagy nézhetsz eleve garanciálisat is.

[ Szerkesztve ]

(#68559) $p@rr0w válasza A`rpi (#68558) üzenetére


$p@rr0w
őstag

de ha mindig ujakat hozok letre tudom folytatni a mentesemet?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68560) LordVenom válasza Wlac (#68542) üzenetére


LordVenom
tag

Én is beszereztem mindet, és el is kezdtem az első részt. nekem egyenlőre nagyon tetszetős kis aprítós játék. :)

(#68561) Wlac válasza LordVenom (#68560) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, a darabolós részeket imádtam (oké, a Cerberusok elmehetnek a ...csába :D), a platformerekre vagyok mérges. Ha jól tudom, a későbbiekben már nem lesznek ennyire dominánsak/szívatósak, szóval egyszer mindenképpen neki fogok esni a többinek is, csak hát a játékból sok van, a szabadidőmből meg nem.

“The wha-"

(#68562) A`rpi válasza $p@rr0w (#68559) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Persze, aktiválod a triált, és léphetsz is vissza abba a fiókba amivel szoktál játszani.

Ha lejárt 14nap, készítesz új fiókot, letöltöd játékot, vissza lépsz saját fiókodba, szintén onnan folytatod ahol abbahagytad.

[ Szerkesztve ]

(#68563) LordVenom válasza Wlac (#68561) üzenetére


LordVenom
tag

Nagyon ismerős érzés. :) Most szereztem be az összes GoW részt, és az összes Assassins részt. De félek ezekkel el leszek vagy egy évig, ha abból indulok ki, mennyi játékra szánt időm van. :)

És egy kérdés mindenkihez: magyar nyelven milyen PS 3-as játékok jelentek meg? (ha egyáltalán jelent meg valami) Aminek nem csak a borítója magyar, hanem a játékban is a felirat esetleg. (fifán kívül, a focit utálom).

(#68564) crue válasza #63050240 (#68556) üzenetére


crue
őstag

Tudok egy boltot, ahol van ilyen gép 35k-ért 1 hónap garival. Azt mondjuk nem tudom, milyen alaplap van benne. Ha érdekel, akkor linkelem neked.

(#68565) Petreszku válasza LordVenom (#68563) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Dishonored, talán a Dead Space 1.

(#68566) perge666 válasza LordVenom (#68563) üzenetére


perge666
veterán

NFS részek,Assassins Creed részek,a Book Of Spells az magyar szinkronos,
Watch Dogs,Splinter Cell BlackList is? azt hiszem,GranTurismo6,meg van még csak hirtelen ennyi jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#68567) crue válasza LordVenom (#68563) üzenetére


crue
őstag

Beyond Two Souls

(#68568) james001 válasza perge666 (#68566) üzenetére


james001
veterán

NFS-ből csak a Shift jelent meg magyarul nem?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#68569) perge666 válasza james001 (#68568) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem az Undercover is,meg azt hiszem a Carbon is.

(#68570) james001 válasza perge666 (#68569) üzenetére


james001
veterán

Ja igen Undercover is,Carbon nem tudom az PS2-n nem volt asszem magyar,csak azon játszottam vele. De ha jól emlékszem a Pro Street magyar volt PS2-n úgyhogy gondolom PS3-on is az.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#68571) Elims válasza james001 (#68570) üzenetére


Elims
veterán

Nekem magyar feliratos carbon van meg ps2-re.

(#68572) LordVenom


LordVenom
tag

Köszönöm a tippeket, Assassins Creed 3, és a Black Flag csak, ami magyar az enyémek közül. A többi rész is megjelent magyarul, vagy a 3. résztől lett feliratozva? Mert akkor le kell őket cserélnem.
Az NFS Shift is megvan. ;) A ProStreet nem magyar.

[ Szerkesztve ]

(#68573) ekko98 válasza LordVenom (#68572) üzenetére


ekko98
tag

A 3.résztől van magyar felirat....Rogue-ba már nincs

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#68574) james001 válasza Elims (#68571) üzenetére


james001
veterán

Akkor gondolom PS3-on is az. Nekem lehet valami külföldi darab volt meg még anno azért nem volt rajta.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#68575) $p@rr0w válasza A`rpi (#68562) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ez jol hangzik de gindolom az a hatranya hogy kesobb hiaba ujitom meg a fo accon a plust a korabbi jatekok nem lesznek rajta elerhetoek mert nem azzal lettek letoltve.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68576) $p@rr0w válasza $p@rr0w (#68575) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Mit javasolnatok:
herdon jon meg a ps3, eddig xboxom volt csak, az exkluzivok miatt vettem ps-t. Kerdesem hogy erdemes-e plust vennem, vagy vegyem meg 30-40.000-ert dobozosan az osszes jatekot ami erdekel inkabb? Surgosnek nem surgos, de mivel az exkluzivok erdekelnek mi szolna a plusos verzio mellett? Abban az esetben ugye lutri hogy mi lesZ ingyen, vagy learazva...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68577) Sirandrish válasza $p@rr0w (#68576) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a Plusba ugye visszamenőleg nem kapsz meg semmit. Arra meg az esély hogy pont azokat az exkluzív játékokat adják ami neked kell, szinte nulla.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68578) $p@rr0w válasza Sirandrish (#68577) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Es a learazasokkor konnyen lehet exkluziv cimeket szerezni olcson?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68579) perge666 válasza $p@rr0w (#68578) üzenetére


perge666
veterán

Használt lemezes exkluzívok már nem drágák.

(#68580) Sirandrish válasza $p@rr0w (#68578) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kell leárazásokra válni. A használt piac tele van PS3 játékokkal, és a legritkábbak sem drágábbak már 5-6K-nál, de a legtöbbet beszerezheted 2-3K/darab áron :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68582) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A Topik nem apró!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68583) juhasz22 válasza A`rpi (#68558) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Brazil account is kér cerdit card ot sajnos :( már csekkoltam

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#68584) $p@rr0w válasza Sirandrish (#68580) üzenetére


$p@rr0w
őstag

es a 14 napos triallal a tobbi psn plus instant collectionos jatekokhoz is hozzaferek?

juhasz22: de amint megadtam ki is torolhetem nem? nincs semmi kockazat?

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68585) Sirandrish válasza $p@rr0w (#68584) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem! :N

Visszamenőleg már nem tudod begyűjteni azokat, csak úgy ha közösködni kezdesz egy régi plus előfizetővel és ő megosztja veled a profilját.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68586) $p@rr0w válasza Sirandrish (#68585) üzenetére


$p@rr0w
őstag

ugy ertem ami most elerheto, kollekcio 10 vagy hany jatekbol allo?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68587) A`rpi válasza $p@rr0w (#68586) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ami bekerül a listádba, azt újra le tudod tölteni ha lesz aktív előfizetésed.
(Ha lejárt az előfizetésed, akkor a listában nem fogod látni a játékokat, csak ha előfizetsz újra.)

(#68588) Tegla80 válasza $p@rr0w (#68586) üzenetére


Tegla80
addikt

Minden honapban altalaban 3 jatekot kapunk.(ha tobb labon allsz es van ps4/vita is akkor tobbet)Szoval az a 10 jatek amit neztel az valszeg a2012evi plus ra csabito ajanlat.(En spec azota vok plus tag)
Szoval nem ugy van ,mint azt gondolod es nezz utana megint mielott csalodas er.
Ha elofizetsz,akkor attol a naptol lesz majd ingyen amit latsz.Viszont ami elmult az mar nem jon ingyen csak akciozva.Itt van elonye esetleg annak,h plus os vagy ,mert olcsobban megkapod utana.
En azt mondom,h ha nem akarsz foglalkozni tul sokat a PlayStation vilagaval,akkor neked nem kell plus.Vedd meg lemezen amit gondolsz,majd probald eladni/becserelni a kobetkezo kiszemelt jatekba.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#68589) Sirandrish válasza $p@rr0w (#68586) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs semmiféle kollekció. Ha most veszel plust akkor megkapod a ehavit és ennyi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68590) erahurka


erahurka
félisten

Na megvettem a Puppeteert, ha jól emlékszem jókat írtatok róla. Remélem tetszeni fog és nem kerget túlzottan őrületbe. Tegnap Watch Dogs alatt eltörtem az utolsó ravasz kiegészítőmet, még visszament, de ha megint felidegesít valami akkor kuka lesz :DDD

(#68591) fausto


fausto
addikt

Végre rászántam magam, hogy kivegyem a ps--ből a hdd-t és betegyem a pc-be: öröm, boldogság, hibátlan, 100%-os :C
Mit tanácsoltok, hogy formázzam le, a ps-be nyomjak egy restore-t vagy formázzam le a pc-ben?

(#68592) Tegla80 válasza fausto (#68591) üzenetére


Tegla80
addikt

En nem xarakodnek vele pc-n.
Siman rakd bele es majd a ps elintez mindent. Ujrarakaskor kell majd nyomnod egy "start es select" kozoset 5mp ig es birtokba veszi maganak.Azt ofw-t neki es go. ;)

Sony® & PlayStation®

(#68593) crue válasza fausto (#68591) üzenetére


crue
őstag

Windows lemezkezelőben töröld róla a partíciót, majd rakd vissza a ps-be.

(#68594) fausto válasza Tegla80 (#68592) üzenetére


fausto
addikt

Oké, de akkor pontosan mit is kell csinálnom? :) És ilyenkor formázza a hdd-t, nem csak gyári állapotba rakja?

Szerk.: akkor eddig 1:1 :)

[ Szerkesztve ]

(#68595) Tegla80 válasza fausto (#68594) üzenetére


Tegla80
addikt

Tokmind1 mit csinalsz vele pc-n mert utana ismeretlen lesz neki.Ugyis felajanlja miutan beleraktad a hdd-t,h birtokba venne. Irja,h nyomj start/select et 5mp-ig es formazza neked,majd usb-n keri az ofw-t es kesz is vagy. Nezz yt ot,ha nem vagy biztos magadban,de sztem nem lehet elrontani.

Sony® & PlayStation®

(#68596) fausto


fausto
addikt

Itt valamit nagyon elrontottam :(
Formáztam a hdd-t, visszaraktam a ps-be. Ha bekapcsolom egy pittyeg, egy kis időre zöldre vált a led, majd elalszik. Aztán se kép, de hang. Ki tudom kapcsolni, akkor megint piros lesz. Mi lehet a gond?

(#68597) Elims válasza fausto (#68596) üzenetére


Elims
veterán

Nem hiszem,hogy sok köze lenne hozzà,de fat-re formàztad?

(#68598) fausto


fausto
addikt

Ezt csinálja: https://youtu.be/ljcjGscqHnc
Nem tudom mennyire hallatszik, amíg ég a led, addig felpörgeti a ventilátort, majd leáll. Próbáltam formázni a hdd-t fat32-be, ntfs-be és próbáltam particionálatlanul is, de ugyan ezt csinálja

(#68599) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

KosZonom a segitsegeteket.
Igy mar tiszta a kep, nem annyira eri meg a plus csak ha hosszu tavon vagy kimondottan a megfelelo idoszakban veszem. De akkor sem tulzottan mert ha veszek egy 90 napost es csak egy jatek miatt akkor jobban jarok ha megveszem azt az egyet...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68600) fausto


fausto
addikt

Közben még egy info (aztán lassan befejeztem, kezdek álmos lenni és amúgy is közel állok ahhoz, hogy az egészet kivágjam az ablakon)
Ha kiveszem a hdd-t, be tudom tenni safe mode-ba a gépet. Ha benne van, nem tudom behozni a safe mode-t. A hdd a pc-ben meg vígan működik, semmi baja...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.