Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68851) bandika753


bandika753
csendes tag

Sziasztok.
Segítsetek légyszi.
PS3-at eddig CRT tv-n néztük.
Hogyan kell átállítani HDMI kimenetre?
Most vettünk egy lcd tv-t.

(#68852) VooĐoo válasza bandika753 (#68851) üzenetére


VooĐoo
tag

Tartsd nyomva a power gombot bekapcsoláskor amíg 2x nem sípol, ez reseteli a display beállításokat.

PSN: Neon--Skyline

(#68853) bandika753 válasza VooĐoo (#68852) üzenetére


bandika753
csendes tag

Ez nem jó.
Megkérdezi, hogy akarjuk-e a hdmi kimenetet, ráokézunk, de semmi.

(#68854) $p@rr0w válasza KaitouP (#68846) üzenetére


$p@rr0w
őstag

a gt5? mi a normalis verseny?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68855) $p@rr0w válasza Wlac (#68821) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Szerintem is amugy a tobbi arat figyelembe veve... Licittel nyertem meg.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68856) erahurka válasza james001 (#68850) üzenetére


erahurka
félisten

Az F1-gyen meg a DTM-en kívül szinte minden autós versenysorozatban két verseny van egymás után ugyanazon a pályán :U De nem kötekedem tovább :DDD

Más: befejeztem ma a Puppeteert. Az utolsó boss meglepően könnyű volt, és vártam valami fordulatot a végére (spoiler, hogy majd az a boszorkány megkaparintja a cuccokat amit gyüjtögetni kellett és kiderül hogy gonosz volt, spoiler vége), de nem volt semmi. Amúgy a játékmenet elég változatos volt annak ellenére, hogy sok minden ismétlődött. Néha idegesítő volt az irányítás, de nem nevezném összességében egy nehéz platformernek (az LBP utolsó pályáját pl. még egyszer sem tudtam megcsinálni, az a nagy kerék a végén számomra lehetetlen). Abszolút megéri a kb. 3000 forintos akciós árat, érdemes lecsapni rá. :R

(#68857) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

meg csak 1 hete vettem a ps3-at de mar tobbszor (2) kifagyott ez normalis?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68858) $p@rr0w válasza erahurka (#68856) üzenetére


$p@rr0w
őstag

lbp ennyire nehez? coopban is? puppeteerben van coop? mert a kedvesemmel gondoltam hogy jatszhatjuk de igy necces...

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68859) erahurka válasza $p@rr0w (#68858) üzenetére


erahurka
félisten

Az az egy rész nehéz szerintem, amúgy nem vészes. Must have cím az összes PS3-ra.

(#68860) VooĐoo válasza $p@rr0w (#68857) üzenetére


VooĐoo
tag

Store kétszer fagyasztotta be első napon amikor vettem, szóval igen. :D

PSN: Neon--Skyline

(#68861) kenny123 válasza kenny123 (#68848) üzenetére


kenny123
addikt

Sziasztok!
Regeltem magyar profilt, beléptem a játékba, meg sincs ingyenes VIP tagság a bf storeban.
Akkor hogy is van ez? :(

yo

(#68862) Wlac válasza $p@rr0w (#68857) üzenetére


Wlac
Ármester

Sajnos igen. A Store rendszeresen fagy, illetve ha a The Last of Us multiból szeretnék kilépni, akkor mindig újraindul a gép. Nem volt még szerintem klasszikus játékon belüli fagyásom, bár a The Wolf Among Us anno az első indításnál loading loop-ba került, és nem is működött, amíg újra le nem szedtem.

Mármint az LCD-re rádugjátok, és ott okézzátok le? Szóval már magát a kérdést látjátok az LCD tévén? A kábel/csatlakozó hiba kiszűrése végett kérdezem.

“The wha-"

(#68863) Sirandrish válasza erahurka (#68856) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaaaaj emlékszem arra a nagy kerékre :C
Asszonyt már majdnem levertem a kanapéról...:DD

Nem azért mert elrontott valamit, de már meg kellett (volna) ütnöm valakit :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68864) KaitouP válasza $p@rr0w (#68854) üzenetére


KaitouP
veterán

A GT5 -höz nem volt szerencsém, de anno úgy olvastam, hogy volt baj azért vele, már technikailag (lassú betöltések, stb.)

A GT6 sokat nem ad pluszba, de szerintem jobb választás az 5-nél. Picit talán szebb, picit talán jobb, több autó, speckó VGT autók, speciális eventek, és az online rész is működik, szezonális eseményekkel, ahol autót, új festéseket nyerhetsz a kredit mellett.

Vannak ugye kategória versenyek, amik egész jók többségében, de azok a hosszútávú versenyek, ahol az ember igazán úgy érezhetné, hogy versenyez, hiányzik, helyette van 25 perces verseny, kötelező boxkiállással... Értelmes. :(((

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#68865) pulyka jocó válasza kenny123 (#68836) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szia! Én is pont most vettem meg a bc2-őt,és állandóan kiirta hogy vegyem vip-t,majd bementem játékon belül a store-ba és kb 100kb ot leszedett,ugyhogy megvan a vip ingyér.

(#68866) erahurka válasza Sirandrish (#68863) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem nem volt ennyire emlékezetesen nehéz amikor haverokkal játszottuk. Egyedül viszont borzasztó. Ráadásul a végén van hogy ha meghalsz kezdhesd elölről.

(#68867) pulyka jocó válasza kenny123 (#68861) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Uk profilt csinálj azzal megy.

(#68868) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

VooĐoo, Wlac: Legalább az megnyugtat hogy akkor nem egyedi a probléma.

GhostPetya: nekem az 5 perces verseny is sok. :D

pulyka jocó: Érdemes Bad Company 2-t venni multira még?

Valaki segítene hogy hagyjam a kölcsön psn plus előfizetéses profilt aktivalva a gepemen? Ha bejelentkezek vele es utana ki majd a sajatommal vissza akkor aktivált marad? Vagy új helyi profil alól lépjek be vele?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68869) pulyka jocó válasza $p@rr0w (#68868) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nekem tetszik,a jobb pályákon elégsokan játszanak( arica harbor conquest most volt tele),de pl NElson bay-en alig voltak (ilyen 5v4 körül) szerintem megéri azt az 1500-2000 ft-ot. :)
Folklore? :))

(#68870) KaitouP válasza $p@rr0w (#68868) üzenetére


KaitouP
veterán

Ennek fényében a GT6 a te játékod, de készülj fel, mert rengeteg az uptade, szerintem egy éjjel alatt letölti/telepíti. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#68871) $p@rr0w válasza pulyka jocó (#68869) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Még mindig nem próbáltam ki... :N

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68879) ldave


ldave
félisten

Lehet meghalt a hdd a gépemben :( Vasárnap este játék után kikapcsoltam a gépet, azóta nem indul be rendesen, hanem a file system restore rész indul el, de sose ér a végére, mert egy idő után újraindul a gép és kezdené előről.
Most beléptem a service menübe és indítottam egy Restore File System parancsot onnan, hagyom menni aztán majd este ha hazaértam ránézek.
Nagyon nem örülnék, ha formázni kéne a lemezt, nagyjából minden mentésem elveszne :(

A Slime draws near! Command?

(#68880) $p@rr0w válasza pulyka jocó (#68869) üzenetére


$p@rr0w
őstag

vegigjatszottam a demot a lannyal, eleg vegyesek a benyomasaim: kisse gagyi az iranyitas, es a narracio eleg fapados. majd a masik karakterrel is megprobalom

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68881) #58000384 válasza ldave (#68879) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nem tudtad kihagyni az ellenőrzést? Pillanatnyi áramingadozás, sikertelen leállás, lefagyott játék, sok dolog előidézheti azt, nem feltétlenül a HDD hibája (ettől még persze lehet).

Egyébként az ellenőrzés mit csinál az esetleges hibás szektorokkal?

(#68882) ldave válasza $p@rr0w (#68880) üzenetére


ldave
félisten

A Folklore 2007-es játék, azóta azért sokat változott az elvárás szinte minden téren.

A Slime draws near! Command?

(#68883) ldave válasza #58000384 (#68881) üzenetére


ldave
félisten

Nem lehet kihagyni, nem ajánl fel semmi más lehetőséget bekapcsolás után, minthogy nyomjak egy X-et és akkor elkezdi ezt az ellenőrzést. Semmi cancel opció.

A Slime draws near! Command?

(#68884) #58000384 válasza ldave (#68883) üzenetére


#58000384
törölt tag

Fura. Hát akkor tényleg nem tudsz mást csinálni, mint ellenőriztetni.

(#68885) Rezuhu válasza ldave (#68879) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Ha másért nem is, én már ezért is érdemesnek tartom a Ps+ szolgáltatást.
Több olyan játékom is van, aminek a közepén/végén tartok.
Ha elszállna a vinyó a gépemből, és nem tudnám visszahozni a mentéseket, ezeket a játékokat valószínűleg soha nem kezdeném újra...

(#68886) #58000384 válasza Rezuhu (#68885) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nekem is vannak ilyen mentéseim, méghozzá egy külön erre a célra tartott pendrájvon :)

(#68887) ldave válasza #58000384 (#68886) üzenetére


ldave
félisten

Valamikor tavaly csináltam egy backup-ot. Na mindegy, estére kiderül mi a helyzet. Ha bukta minden, akkor még van egy csomó játék a polcon, amit el se kezdtem, most legalább nem kell aggódnom, hogy befjezem-e a többit, amit félbehagytam :)

A Slime draws near! Command?

(#68888) Rezuhu válasza #58000384 (#68886) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Igen, sok játék mentését ki lehet menteni pendrive-ra, de néhányat nem.
Nekem pl. a legfontosabb a Demon's Souls mentései, amit nem lehet kirakni pendrive-ra... :)
Még egyszer nem küzdeném magam végig a játékon, fejlesztés nélkül a végéig! ;)

(#68889) #58000384 válasza ldave (#68887) üzenetére


#58000384
törölt tag

Lehet, hogy a PS unja már a játékaid, és ezért akarja, hogy a polcról válassz :)

Rezuhu: Na majd megnézem, hogy mit nem lehet :) A DS-t pont nem mentettem ki, mert elegem lett belőle :D

(#68890) ldave


ldave
félisten

A PS+ mentések amúgy miként működnek? Megnyitja a játék online is mentéseket vagy le kell tölteni a PS3-ra azokat, ha használni akarom? Arról olvastam, hogy maga feltöltés automatikus.

A Slime draws near! Command?

(#68891) dilipok válasza ldave (#68890) üzenetére


dilipok
veterán

a masodik verzio. es igen, a szinkron automata

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#68892) fausto


fausto
addikt

Mivel folyamatosan egyre jobb játékok jönnek a PS Plus-ban ( :W ) és folyamatosan javul a PSN stabilitása és minősége ( :((( ), a Sony elérkezettnek látta az időt, hogy emeljen a PS Plus előfizetési díján: LINK

Persze a US régióval kapcsolatban nem jelentettek be semmit...

(#68893) #58000384 válasza fausto (#68892) üzenetére


#58000384
törölt tag

Persze, hogy még jobban megérje a 12 havi Plus :K Ez annak nagyon kellemetlen, aki kevésbé akar zsákbamacskázni, és csak akkor fizet elő, ha jó játék van.

(#68894) Elims válasza ldave (#68879) üzenetére


Elims
veterán

Legtöbben az ide beíròk winchester kérdésére csak annyit írnak,hogy "Tegyél bele egy akàrmilyen laptop vinyòt.".
Ezért szoktam én azt javasolni,hogy ne legyen "akàrmilyen" és nagyobb a valòszínűsége,hogy nem lesz -vagy jòval később- ilyen kellemetlen meglepetés.
Sajnàlom,hogy ez van. :-/ Pròbàld meg te is elvinni abba a szervízbe ahova Fausto vitte.
Vagy megpròbàlhatod még ki- és berakni a winchester-t hàtha csak elmozdult vagy vmi. (Gondolom,hogy nem,de egy pròbàt megér. :-(

Fausto: Nagyon köszönöm a hírt!!
Gyorsan veszek még egy évet.

(#68895) ldave válasza fausto (#68892) üzenetére


ldave
félisten

Valószínüleg egy árba kerül a Live Gold előfizuval.

@Elims: asszem Hitachi-t tettem bele, eredetileg ez egy 160 GB-os gép volt, aztán amikor vettem a laptopom, annak a hdd-jét tettem át a PS3-ba (a laptop SSD-t kapott), szóval azért minőségi darabnak mondható, legalábbis remélem a Dell nem szarral árulja a laptopjait :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#68896) #58000384 válasza Elims (#68894) üzenetére


#58000384
törölt tag

Annyira ne siess, csak az 1 és 3 havi előfizetések fognak drágulni.
"The price hike affects the one month and three month membership options."

[ Szerkesztve ]

(#68897) Sirandrish válasza #58000384 (#68896) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah jah..még valaki írta is hogy szerinte úgyse vesz senki 1 és 3 hónaposat.
Elimsnek meg amúgy is felesleges plust vennie...már feltankolt 2024ig :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68898) fausto válasza Sirandrish (#68897) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem ilyen szar "változó minőségű" felhozatal mellett abszolút volt létjogosultsága a negyedéves előfizunak. Bár azt hiszem most fizettem elő utoljára, májusban befizettem 3 hónapra, most járt le. Ez is csak azért volt, mert kellett az online mentéseim.

(#68899) perge666 válasza Sirandrish (#68897) üzenetére


perge666
veterán

:))

(#68900) A`rpi válasza fausto (#68898) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Jó világnak vége, "beetetési időszakban" voltak jó címek azoknak, akik kb semmit nem vettek PS-re.
(Én ilyen voltam, majdnem az összes valamire való multiplatform, és valamennyi exkluzív címet sikerült begyűjtenem, én ezek miatt fizetek elő leginkább egyenlőre.)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.