Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68151) perge666 válasza Sirandrish (#68150) üzenetére


perge666
veterán

Én is azt hittem hogy nem fog zavarni a hang,de elkezdtem a Last Of US-t,és azt hittem hogy felszáll a PS4,és most nem túlzok. :(((
2 napja Minecraftozok(teljesen belebolondultam) és annál teljesen csendes a gép,meg a Watch Dogsnál is türhető,szóval játékfüggő. :(((

I5-ös PS3?Akkor lehet jobb lesz mint a PS4,csak adjál még neki memóriát. :))

(#68152) Sirandrish válasza perge666 (#68151) üzenetére


Sirandrish
legenda

8 giga memóriám van...minek több?
Bár abból sose árt :DDD

A Minecraft meg kegyetlen jó cucc...csak sajnos az alap (konzol verziók) hamar kifulladnak. De PC-n annyi de annyi mod van hogy évekig el lehet lenni vele..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68153) #58000384 válasza Elims (#68145) üzenetére


#58000384
törölt tag

Már csak egy javított, PS4-es verzió kéne a Skyrim-ből, nem? :) Sikerült a főzős trükk?

Sirandrish: Jaja, én is vettem egy erősebb i5-ös procit a gépbe, kellett is :K Nem csak játékra használom, de persze arra is, és hát nem mindegy a dolog.

Viszont én nem adnám el a kis PS3-am, mert min Okamiznék? Meg ott a TLoU, Ratchet, stb.
Tegnap is leültem picit, amíg a Ni no Kuni-ban egy boss el nem vert kb. ötször (és a menübe kellett mindig kilépnem, különben a pénzemből vont volna le), meg amíg a Sonic Unleashed-ben a hiperérzékeny irányítás miatt meg nem haltam állandóan hülye módokon... jajj de jó!

A`rpi: Gratulálok! :) Viszont az nem MOHA, hanem MoH, előbbi az első rész alcímének része :D Medal of Honor Allied Assault. Persze, tudom, megszokás.

[ Szerkesztve ]

(#68154) Sirandrish válasza #58000384 (#68153) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az meg nem MOHA hanem MOHAA :P

Egyébként nem kell bemutatni a PS3at..rengeteg jó játékom van rá.. és hála Bogyinak még kb 100 cím amiről nem is tudok (nem volt időm átnézni) szóval nah :D
Viszont mostanában csak survival cuccokat nyomok PC-n, és van olyan amit tolnék, csak nincs hozzá procim.
Sőt, olyan is van ami már megvan, de nem tudok vele játszani a proci miatt :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68155) Bogyi007 válasza Sirandrish (#68154) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ne add el a Ps3-at, hiányozni fog!
Ha lesz egy kis mellékesem egy Slim 320-as gépet szerintem veszek újra, csak a plusos játékok miatt.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#68156) Sirandrish válasza Bogyi007 (#68155) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem akarom eladni, de az ARk és a Forest nem megy a nyamvadt PC-men :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68157) Elims válasza perge666 (#68149) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-)

Én ugyanígy voltam a driveclub-nàl..+néha a gta-ban.

Karak: Màr kutatom a ps4-es skyrim-et. :-) Remélem az ùj elder srolls olyan.De senki nem ír ròla semmit. :-///

Most is a főzéssel vagyok.Lehet,hogy gyenge leszek hozzà. :-/

Én sem adom el a ps3-at (sem).Kizàrt.
Téényleg...a ni no kuni. :-((( Letöltöttem,de még nem telepítettem.

(#68158) erahurka


erahurka
félisten

Magyarországon vettem TLoU-t, menni fog vele az UK store-ból letöltött DLC? :R
BCES01584
9294054
Ezek vannak a doboz oldalán, mintha korábban lett volna szó róla, hogy ezeket a kódokat kell figyelni.

(#68159) #58000384 válasza Sirandrish (#68154) üzenetére


#58000384
törölt tag

Tudom, ezért írtam, hogy "az első rész alcímének része" :P

Nem bemutatni akartam, csak hogy miért nem adnám én el :D Viszont a VGA az megvan a játékokhoz?

Elims: Hát sajnos ha a Skyrim-ből szeretnél egy szebb, gyorsabb verziót, akkor csak PC-re tudod beszerezni. A főzéshez csak az alapanyagok kellenek, az enchanting legyen olyan szintű, hogy az első perket belőle 2-3-as szintre tudod emelni (ez 40-60-as szintű enchanting), de elvileg bárhogyan meg lehet csinálni, csak akkor jó sok főzetet kell majd készítened, mert lassabban erősödik.

Az ESO-ról pedig azért nem írnak sokat, mert olyan semmilyen, legalábbis 90%-ban ezt olvasom róla. Na meg hogy a Skyrim jobb. Ne feledd, hogy az teljesen online.

A Ni no Kuni felbosszantott rendesen... gyönyörű, hangulatos, érdekel, erre a (szerintem hülye) harcrendszer miatt most elakadtam benne... miért nincs egy very easy mód arra az esetre, ha ez a része nem érdekel?

(#68160) Sirandrish válasza #58000384 (#68159) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem nagyon :D
De ha eladnám a PS3at, akkor szerintem arra is jutna. Nah nem kell ilyen TOP cuccokra gondolni, de mittomén egy I3 meg egy VGA hozzá, ami erősebb mint az enyém. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68161) A`rpi válasza erahurka (#68158) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Összefoglalóban kitérek rá:

DLC-k, Season Pass, régiók, Online Pass?

Ha kettes régiós akkor jó UK store tartalma is hozzá.

Amúgy próba szerencse, ingyenesek multis pályák.

(#68153) karak_22

Teljesen jogos, igen, igazából megszokás, bár most már, sajnos végére értem a szériának, többször nem hinném hogy emlegetem, minden PS3 részt "kivégeztem".

Egy trófea hibádzik még. De az már nem lesz nagy ügy terveim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#68162) Elims válasza erahurka (#68158) üzenetére


Elims
veterán

Én fordítva megjàrtam ezzel. :-(
Angol account-hoz akartam Mo-ròl vàsàrolt lemez dlc-it felhasznàlni.Az biztos nem megy.
A tiéd talàn igen.

(#68163) A`rpi válasza Elims (#68162) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Utalványkód téren lehet hogy csak saját store-ban fogadja el, de ettől függetlenül, UK store DLC i működnek kettes régiójú játékokkal.
(Ha megveszi, vagy ingyeneset tölt le.)

(#68164) #58000384 válasza Sirandrish (#68160) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát én úgy vagyok vele, hogy ha már alkatrészt veszek, akkor legyen időtálló, mert később is lesz jó játék, ami már esetleg megint nem menne.
A PS3 plusz pár játék árából kijönne (talán) egy i5-ös proci, mellé még 30-40k egy olyan VGA, ami már egészen jó. Én ezért nem egyszerre vettem meg őket. Ja, meg gondolom így új alaplap is kellene majd (+20k) :) Nem egyszerű. Az i3 ugyanez, -20k, alacsonyabb teljesítménnyel. Inkább egy PS4 ára lenne ez :)

A`rpi: Mennyire jött be a Warfighter? Megy még a multi? Én már rég eladtam :)

(#68165) Sirandrish válasza #58000384 (#68164) üzenetére


Sirandrish
legenda

Alaplap miért kéne?
Maradok 1155nél...még néhány évig tuti..ráadásul az alaplapom elég jó :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68166) crue válasza perge666 (#68151) üzenetére


crue
őstag

Érdekes, én mindenhol azt olvastam, hogy a ps4 nem hangos. Új a géped? Én is még ebben az évben tervezek beszerezni egyet és nem hiszem, hogy egyhamar jönne belőle slim változat. Bár a csökkentett fogyasztású verzió még megérkezhet, az lehet hogy csöndesebb lesz.

(#68167) #58000384 válasza Sirandrish (#68165) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az maradhat, csak az 1155-be nem mennek bele a 4. generációs procik (fogyasztás, melegedés, teljesítmény eltérés).

(#68168) Sirandrish válasza #58000384 (#68167) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát előbb azt kéne eldöntenem hogy megéri-e PC tuningért eladnom a PS3at :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68169) #58000384 válasza Sirandrish (#68168) üzenetére


#58000384
törölt tag

(#68156) Sirandrish "nem akarom eladni" :D

Ha nagyon szűk a keret, és elég sok játékot tudsz adni mellé, akkor esetleg, de úgy az exkluzívoknak búcsút inthetsz :) Próbáld mellette, alkatrészenként, ha lehet.

(#68170) Elims válasza A`rpi (#68163) üzenetére


Elims
veterán

Ennyi. :-)

Crue: Talàn egy nagyothallònak halk a ps4. :-)
Nekem ùj a gépem,én bontottam ki,de keményen nyomja a hangot.A topikjàban is írjàk és tényleg ùgy van.

(#68171) Bogyi007 válasza Sirandrish (#68168) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt is vedd figyelembe, hogyha Pc-n akarsz játszani nem csak RTS-t akkor valamilyen normálisabb konti is kellhet...

Vagy x360-as vagy Ps3-as (Better Ps3 kliensprogival) esetleg XOne konti....

Konzolt Pc fejlesztésre én nem adnék el, másik konzol beszerzéséhez még igen, de erre nem.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#68172) Sirandrish válasza #58000384 (#68169) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen...ez okozza a dilemmát. Mert a PS3at nem akarom eladni (bár sajna mostanában csak porosodik), viszont PC-n lenne 1-2 játék amivel szívesen játszanék (és a PS3 csak porosodik)

Direkt írtam kétszer hogy csak porosodik mert kb ez az egyetlen érvem az eladás mellett :DDD

Bogyi007 Ne is juttasd eszembe mert már a WiiU is megfordult a fejemben :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68173) A`rpi válasza #58000384 (#68164) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Negatív itteni tapasztalatok ellenére, nekem tetszett játék, 4 fontos árat megérte, annak ellenére is hogy akadályokba ütköztem.

Sztori átvezető videói nagyon szépek, bf4 minőségével vetekedik kis túlzással, történet játékmenete rondább, de ez is elfogadható.

Multi rendben van, hardcore játékmód játszható számomra, normál játszhatatlan.
Játékos bázis megvan, olyan 60-100 ember játssza, (most 80 ember játszik) ami bőven elég volt minden online trófea teljesítéséhez, köztük egy időigényesebb is volt, 1.440 kill, minden létező fegyverrel kellett legalább 20 "ölés".
Külön érdekesség, játék írja szerverek ping-jeit, átlag, 100 felett van legjobb talán 60. Magasabb ping-ű szerverek is élveztetőek 200 felettiek, nem lehet semmit észrevenni szinte, ennek van előnye és hátránya is egyaránt. De ezt már megszokhattuk, minden konzolos játéknál így van.
Összességében túl sok meglepetést nem okozott a játék, igazából egy kaptafa, multi jobban tetszett az előző részben, inkább hajazott COD-okra, Warfighter is hajaz rá, de szerintem ez közelebb áll BF szériához.

Story-ba is tettek egy "nehezebb" trófeát, ami inkább idegesítő volt mintsem nehéz. Lényege annyi volt, ha meghaltál bárhol, egész történetet kezd elölről, akár hol is jártál. Szerencsére ki lehetett játszani, ki be lépkedéssel, pendive ra kellett kitenni mentést időnként. Ha elrontottad, akkor csak pendrive-ról vissza kellett tölteni, és lehetett is folytatni...

Ennél sokkal jobb trófea került az előző részben, ott időre kellett telejésíteni történetet, továbbá, lehető legtöbb ellenséget kellett leszedni, ott a társak nem dísznek voltak, ha sokat totojázott az illető, társak leszedték az ember elől...
Ezzel szembe itt a warfigter ben szó szerint csak díszek társaink.
Ami pedig egyenesen röhejes kettő ps3 Medal Of Honour-ban, végtelen kis pisztoly lövedéked van, egy ilyen jellegű játékban. Pedig úgy promozták, kikérték "igazi" katonák véleményét is.
No mindegy... :D

Szériát sajnálom, viszont valahol érthető is miért fulladt kudarcba.
Sok hibát követtek el, továbbá úgy néz ki, egy kiadó gondozásában nem fér meg kettő multi lövölde...
Bár szerintem, csak elhanyagolták, inkább BF-re koncentráltak.

Fentebbiek igazak lehetnek Crysis-ra is, mondjuk oda meg pont nem kellett volna multi.
Inkább egy minőségi CO-OP. 2, és 3 rész helyett pedig egy részt kiadni, de azt nagyon durván kidolgozva...

[ Szerkesztve ]

(#68174) Bogyi007 válasza Sirandrish (#68172) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha porosodik, akkor takard le és nem lesz poros. - probléma megoldva! :C

WiiU? Egyedül a Bayonetta 2 miatt érdekelt volna - tudom nálad a Zelda ott komoly tényező. :DD

Ott az említett wikipedia (amiket egyébként BÁRKI, BÁRMIKOR módosíthat) lista, nézd meg miket tudnál leszedni Ps Plusos listámmal. Szerintem ne válts. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#68175) Sirandrish válasza Bogyi007 (#68174) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát sok játék arra sincs, de vagy 6-8 cím azért akad :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68176) A`rpi válasza Bogyi007 (#68174) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Plus-os lista rendben van, hogy én átnyálaztam...

(#68177) #58000384 válasza A`rpi (#68173) üzenetére


#58000384
törölt tag

Köszi a részletes írást :) A sztori, meg úgy az egész nekem jobban tetszett az előző részében, ez szerintem elég unalmasra sikerült. Menj ide, ölj, rúgd az ajtót, menj oda, ölj, rúgd az ajtót... az autós rész tetszett a legjobban :D

A multi meg talán azért kelt életre újra, mert egy időben akciós volt a játék. Mikor én játszottam, akkor 15 fő is elég nehezen jött össze, a végén pedig egyetlenegy szerveren sem voltak, amit talált a játék (ezt akkor fórumon meg is erősítették mások). A lag még egy dolog volt, de azt is rosszul csinálták meg, hogy hova rak le a játék multiban. Többször volt, hogy lerakott 2-3 ellenfél elé, vagy a tűzpárbaj közepébe.

A trófeákat kb. ismerem, nem egy volt olyan, ami csak a játékos idegesítésére szolgált :D Legalábbis az általad említett pendrive-os módszer szerintem pont ilyenre van.

Na mindegy, a multi akkor ezek szerint még megy, bár már amúgy sem játszanék vele, elég volt anno :D

A Crysis 3 megvan, annak csak az a baja, hogy jól be tud szaggatni, meg az elsimítás hiánya miatt a távoli bokrok, fák nagyon rondák. A multit nem próbáltam.

Sirandrish: Persze, a szép, gyors GTA V (játszhatsz huskyként), vagy a Witcher 3 esetleg? :) A konzolok ilyenek, egy idő után porosodnak, aztán megint el lesznek indítva. Ha egy PC porosodik, akkor nem csak a játékot hanyagolod.

Wii U? Na, tudtam én, hogy mégis érdekel az új Starfox :DDD

(#68178) A`rpi válasza #58000384 (#68177) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szerver szűrője nagyon pocsék a játéknak, e miatt is láttál kevesebb embert, meg ahogy mondottam DLC-k hiánya miatt is sok ember kiesett.
Akció is egész biztos jót tett a "populációnak".
Meg ugye most az ingyenes DLC-t aki leszedi, azt nem dobálja ki a szerver ha olyan pálya jön. Ezért is maradnak többen, más kérdés hogy fentebbiek, mikor fizetős volt a DLC, (majdnem a játék egész élettartama alatt), nagyon nagy kitolás volt azokkal akik csak az alappal játszottak...

Respawn kill-t pedig a kemény mag, erősen gyakorolja.
Ez részben játékmód függő is (más játékokban is tapasztalható).
Ahol védeni kell, ott könnyen felszorítják az embert.

[ Szerkesztve ]

(#68179) #58000384 válasza A`rpi (#68178) üzenetére


#58000384
törölt tag

Lehetséges, én csak ugye annyit láttam, hogy senki sincs fent, plusz a fórumokon azt írták, hogy teljesen kihaltak a szerverek már, meg hogy nem ajánlott megvenni.

Hát én nem voltam hardcore, de elém is rakott párszor ellenséget a játék, elég könnyű killek voltak. Utoljára a CoD Ghosts-ot próbáltam, annál ilyen ritkán volt.

(#68180) Sirandrish válasza #58000384 (#68177) üzenetére


Sirandrish
legenda

Inkább Ark meg Forest és ahhoz hasonló mókák érdekelnek.
Nyilván nem probléma ha az FC4 megy ultrán :DDD

Új Star Fox? Tudtam hogy még nem tlt el elég idő a két dolog között...gyanús lettem :O :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68181) #58000384 válasza Sirandrish (#68180) üzenetére


#58000384
törölt tag

Azt rögtön gondoltam :D

Gyanús? Naná. Végigvittem már az L.A. Noire-t, az ilyet elsőre felismerem!

(#68182) perge666 válasza crue (#68166) üzenetére


perge666
veterán

Nem szemetelném tele itt a fórumot,inkább olvass utána a saját fórumán.
Annyit írok hogy nagyon sokan elfogultak,és hiába megsüketül mellette,akkor is az ellenkezőjét írja!!
De amúgy a legtöbb játéknál k..va hangosan pörög a venti....

(#68183) Wlac válasza #58000384 (#68153) üzenetére


Wlac
Ármester

Sajnos nem nagyon akar a Bethesda kiadni nextgen változatot, pedig a két Falloutra is ráférne egy újabb verzió.

crue: nézz be a PS4 topikba, kb. hetente előjön a hangos-nem hangos kérdés. A legtöbbek szerint brutálisan hangos a gép, a kisebbség pedig azt írja, hogy ez nem zavaró, de valóban van hangja.

Sirandrish: szerintem tartsd meg a PS3-at. Úgy is elő fogod később venni, még ha most porosodik is egy kicsit. A játékok megvárnak.

“The wha-"

(#68184) Sirandrish válasza #58000384 (#68181) üzenetére


Sirandrish
legenda

Osztán még az arcmimikám se kellett hozzá....like a boss :C

Wlac Én is ezen gondolkodom :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68185) james001


james001
veterán

Na a két dlc is befejezve a Resi Revelations 2-ben. Őszintén nem sok értelmük volt,főleg a Moira-snak. A Natalia-s meg már kicsit uncsi volt,még jó hogy csak 20-30 perces volt kb.
Összegezve szerintem ez egy jól sikerült Resi rész lett,mindenképp jobb mint a 6 volt. Egyedül a rossz befejezést és az eléggé lebutított grafikát hoznám fel negatívumnak,minden másban ott van a szeren :D
Egyszer ha lesz több időm lehet végigviszem Invisible módban,az biztos érdekes lesz :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#68186) #58000384 válasza Sirandrish (#68184) üzenetére


#58000384
törölt tag

Dehogynem... ott van Link, nem? :D Látszik, hogy rosszban sántikál.

Én amúgy kíváncsi leszek, hogy idővel mennyivel csökkennek majd a játékárak, ahogy egyre régebben lesz kint a PS4, meg egyre csökken a támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#68187) A`rpi válasza #58000384 (#68186) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Belátható időn belül, számottevő csökkenésre én nem számítanék.
Maximum 10-20%-ra tippelnék, alá én nem vinném.
Relatív, de PS4 még a nagyközönségnek nem feltétlen elérhető.
Van aki még most szerzi be harmadik generációt, jó pénz van még itt ebben.
Jobban belegondolva van valami kedvezőbb játék árakra, használt piac is tele van játékokkal amiket már egyszer eladott a sony, újabb bevételt, az jelent ha tőlük vásárolnak akár "digitálisan", akár lemezesen.
Meglátjuk.

(#68188) fausto


fausto
addikt

Komolyan idegbajt kapok ettől az átok PS3-tól. Ahogy elkezdi a backup-ot, dob egy 800283e1-es hibaüzenetet (végülis miért írnák ki konkrétan, hogy mi a sz@rt akar ez jelenteni :W )

(#68189) Sirandrish válasza #58000384 (#68186) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

A használt játék árakhoz meg annyit hogy remélem egyszer azok is lemennek emberi árra. Ez a jelenlegi 8-12K-s használt játékonként rettentő sok szerintem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68190) Tegla80 válasza fausto (#68188) üzenetére


Tegla80
addikt

800283E1 - Back-up function cannot be completed; seems to be corrupt hard drive disk
innen neztem
Amugy mikor anno En probaltam ezt a ficsort akkor nekem sem rakta vissza. Azota nem is ajanlom senkinek....
Kerdes,h kulon leszedted e a menteseid vagy.....

Sony® & PlayStation®

(#68191) fausto válasza Tegla80 (#68190) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, ezt én is megtaláltam után, de direkt backup előtt formáztam a külső HDD-t, ránéztem Sentinel-lel és 100%-os... Amúgy azóta sikerült elindítani a backup-ot és basszus, nem vicceltek, amikor azt írták, hogy 16 óra :Y Kb. éjfél óta ment és reggelre csak 50%-on állt. 250Gb-ot mit tud ennyi ideig menteni, lerajzolja vagy mit csinál :D Gondolom a helyre állítás is hasonló időbe fog telni.
A mentéseket feltoltam a felhőbe, amíg Plus-os vagyok. Igazából az lenne a lényeg, hogy a beállítások megmaradjanak, a game data-k (ne kelljen minden játékot újra telepíteni, patch-elni, leszedni a DLC-ket) és hogy ne kelljen minden játékot újra letölteni.
Bár nincsenek illúzióim, simán kinézem ebből, hogy közel ~30 órányi munka után simán semmi nem fog működni... :(((

(#68192) #58000384 válasza A`rpi (#68187) üzenetére


#58000384
törölt tag

Na igen, de várjuk meg a PS4 slimet, hátha az már annyival olcsóbb lesz, hogy nagyobb tömegeknek lesz elérhető. Tudom, hogy most veszik sokan a PS3-at, de ettől még sajnos nem jön rá több játék a jövőben. A PSN szerintem tuti nem lesz lelőve egyhamar, hasonlóképp a PS3 gyártása sem. Hmm. Talán 4-5 év múlva meglátjuk. A használt piac meg sokszor el tud szállni.

Sirandrish: Én is remélem. Sőt, a legjobb az lenne, ha annyira lemennének, mint most a PS2-es játékok. Akkor végre elkezdhetnék egy szobát megtölteni játékokkal :D

fausto: És miért ír a PS3 kb. 4-5 órát arra, hogy áramszünet után ellenőrizze a vinyót? Miért olyan lassú a mentés és visszatöltés, meg a multiplatform címek miért ezen szoktak a leghosszabb ideig betöltögetni? Miért olyan lassan tölt be az XMB játék közben? Miért szaggat a Store és tölt fél napig? Megannyi kérdés...

(#68193) Tegla80 válasza #58000384 (#68192) üzenetére


Tegla80
addikt

A fausto nak irtra.
Ha elhiszed ha nem,de egy ssd ezen dolgokon sokat javit.....
Igy azt mondom,ha van lehetoseged akkor tesztelj par hetig ssd-vel es erteni fogod mirol beszelek,mert nagyon jot tesz a ps3-nak tapasztalataim alapjan.
Nekem zsir ujkent kerult bele es ~28 honapja teszi dolgat,igy attol ne felh,h kinyirja,mert nem....(sogorom napi szinten hasznalja a gepem,mert naluk van)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#68194) KaitouP válasza #58000384 (#68192) üzenetére


KaitouP
veterán

Az XMB betöltése játék alatt azért játékfüggő, egy CoD alatt pl. gyorsan behozom ha éppen játékban vagyok, viszont ha éppen betölt egy mapot, akkor vagy be tudom hozni de akkor csigalassan, vagy egyáltalán nem. Egyes játékoknál ahol 30 FPS -es lock van, ott szintén lassan jön be. Nem bírja a hardver gondolom oly gyorsan.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#68195) #58000384 válasza Tegla80 (#68193) üzenetére


#58000384
törölt tag

Elhiszem, de sajnos nem tudom kipróbálni, mert nincs fölös SSD-m, de ettől függetlenül még mindig elég kellemetlen, hogy a gyári HDD-vel lassú (és lassabb, mint a többi konzol). Majd talán egyszer rakok bele.

GhostPetya: Kicsit játékfüggő is, valóban, egy Skyrim alatt 5-10 másodpercig is töltögetheti a menüelemeket, a de Blob 2 alatt kicsit hamarabb megteszi, viszont még mindig sokáig tart :) Bírhatná pedig a hardver, ha már egy egész processzormag van ennek szentelve a 8-ból.

(#68196) KaitouP válasza #58000384 (#68195) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem tudom, mennyire lehet memória függő az XMB megnyitása... Gondolom egy komolyabb játéknál, amikor a RAM tele, nehezebb a megnyitása.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#68197) #58000384 válasza KaitouP (#68196) üzenetére


#58000384
törölt tag

Szerintem a RAM mindig tele van :)

(#68198) Elims válasza #58000384 (#68192) üzenetére


Elims
veterán

"A PSN szerintem tuti nem lesz lelőve egyhamar..."

Ezt te most komolyan leírtad?? :-))
Beletettünk x ezer Ft-okat akkor az a minimum,hogy menjen vagy 20-30évig.

"Sőt, a legjobb az lenne, ha annyira lemennének, mint most a PS2-es játékok."

Akkor majd annyian fogjàk venni a ps3-as jàtékokat mint most a ps2-seket.....

Tegla: "Nekem zsir ujkent kerult bele es ~28 honapja teszi dolgat..."

Biztos vagyok benne. :-)
Viszont abban is,hoy a sok demo is okozhat ilyesmit.Én csak tartom magam ehhez. :-)
Hiàba törli a végén,nyesedék mindig marad.

Nàlam hibàtlan,gyors minden. (Kivéve a tròfeàs szinkronizàlàs.Amikorvéletlenül ràtévedek.Egyre lassabb,de leírtàtok màr,hogy mitől....)

(#68199) A`rpi válasza Elims (#68198) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

menjen vagy 20-30évig.

Ha még menni fog PSN PS3 része 5-10 évig össze tehetjük a kezünket.

(#68200) satz18 válasza A`rpi (#68199) üzenetére


satz18
őstag

De akkor a megvett játékainkkal utána mi lesz?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.