Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20201) LonGleY válasza dqdb (#20199) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezt nálam is csinálta. A h-ra állított hotkey parancsot likvidáltam a megszüntetéséhez a beállításokban. Vagy pedig keresőszót, ahogy hunfatal írta, már nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#20202) Penge_4 válasza Sk8erPeter (#20192) üzenetére


Penge_4
veterán

"Szóval ez az idézett állítás egyszerűen hülyeség, sorry."

Erőforrásigény szempontjából egyáltalán nem az. Átlaguser meg ne buzeráljon ilyen mélységű beállításokat grafikus felületen sem. A Windows-os Registry-t is csak szétcseszi a hozzá nem értő, egy hozzáértő meg a parancssorral is elboldogul.

"Milyen natív UserJS/UserCSS? Nem az új, Opera >=15-ről beszélünk már egy ideje?"

dqdb írta, hogy így natív kódban fut le a UserJS/UserCSS, nem úgy, mint TamperMonkey-val.

"Majd azért erre a kedves óvóbácsikhoz rohanó illető igazán reagálhatna, ha ezt olvassa, és van egy kis vér a pucájában."

Nem véletlenül lett anonim topic a modker. Tisztára, mint régen a fekete autó... :D

(#20203) dqdb válasza LonGleY (#20201) üzenetére


dqdb
Topikgazda

A kereső volt a megoldás, valamelyik 12.1x frissítéskor a telepítő visszarakta az általam korábban gondosan törölt gyári keresőket, így a history-t is ...

Penge_4: dqdb írta, hogy így natív kódban fut le a UserJS/UserCSS, nem úgy, mint TamperMonkey-val.
Pontosítanék, én ilyet (vagy hasonlót) írtam: a Tampermonkey JS kódban értékeli ki, hogy milyen scriptet kell lefuttatni, míg egy bővítménynél natív kód értékeli ki, hogy milyen content_script szabályokat kell lefuttatni. Tehát a kiértékelésről van szó és nem a futásról.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#20204) F34R


F34R
nagyúr

Megadta magat a regi mail cimem es regisztraltam myopera mail-ra, tetszik gyors meg minden, de miert beta meg mindig ? remelem egyik pillanatrol a masikra nem huzzak le a rolot es tunnek el a sullyesztobe.

(#20205) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Üdv!
Frissítettem az új operára, több éves opera használat után ez nekem nem jön be, most perpill átnyargaltam Comodo Icedragonra. Nincs könyvjelző, egérmozdulatok nem ugyanolyanok (nem lehet bal-jobb egérgomb nyomogatásával vissza-előre menni), egy csomó kiegészítő nem kompatibilis, és a design se jön be
Ti maradtatok az operánál?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#20206) LonGleY válasza Johnny194 (#20205) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen. 12.16-nál.

(#20207) fatal` válasza Johnny194 (#20205) üzenetére


fatal`
titán

Én átnyargaltam FF-re, de lehet, hogy megyek vissza Opera 12.16-ra, hiányzik a beépített levelező :D

(#20208) dqdb válasza Penge_4 (#20173) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Nem lenne, ha normálisan megcsinálnák a DevTools-t és ki lehetne másolni a CSS útvonalakat is, nem csak az Xpath-ot.
open source komponens + script formátumú forrás = úgy igazítod a saját szád íze szerint, ahogyan akarod

Előkészületek:
1. töltsd le a PakTool.cs-t és fordítsd le (Windows alatt az első sor a lefuttatandó parancs, Linux/Mac alatt oldd meg valahogyan Mono segítségével
2. töltsd le ezt a patchet az imént lefordított PakTool mellé
3. ha nincsen patch program, akkor be kell szerezni egyet (Windows vagy ez, vagy MinGW32 telepítése és utána mingw-get.exe install msys-patch)

Futtatás:
1. másold a PakTool mellé az Opera telepítés esetén az opera.pak vagy a Chrome/Chromium telepítés esetén a resources.pak fájlt (igen, mindhárom böngészőnél ugyanúgy működik)
2. futtasd le ezeket a parancsokat (a fájlneveket és a patch program elérési útját értelemszerűen módosítva)

PakTool decode -in opera.pak -out temp
cd temp
patch < ../copycsspath.patch
cd ..
PakTool encode -in temp -out opera.pak

3. másold vissza az elkészült .pak fájlt az eredeti helyére

Természetesen minden frissítés után végre kell hajtani a fenti parancsokat. Szerintem kevesebb ideig tartott megírni ezt a kis módosítást, mint amennyit ti az elmúlt hetekben a hiányáról beszéltetek.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#20209) ixtom


ixtom
tag

Óbammeg! Miez a fosch, nincs oldalsáv? @nyád! :(((
Ritkán váltok új verzióra, általában új gép és/vagy friss telepítés esetén, de most ezt kár volt meglépnem. Nem követem a topikot és majd utánanézek dolgoknak, de ezt most le kellett írnom. :(

Lépek vissza 12-re...

(#20210) LonGleY válasza ixtom (#20209) üzenetére


LonGleY
veterán

Mi közünk hozzá?

(#20211) dqdb válasza ixtom (#20209) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Lesz oldalsáv majd egyszer, először natív funkciókkal (az erről szóló idézetet linkeltem a topikban korábban, most nem keresem elő ismét), aztán valószínűleg megnyitják a kiegészítők előtt is. Én O19-O20 környékére tippelném az újbóli megjelenését.

------

When it comes to elements to be synchronized, what would be your priorities?

Currently it looks similar to this:
1. Favorites Speed Dial
2. Stash
3. Bookmarks, Open tabs, Search engines
4. Passwords
5. Extensions
6. Extensions preferences

[link]

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#20212) ixtom válasza LonGleY (#20210) üzenetére


ixtom
tag

Végülis semmi, csak majd' 10 évnyi "operázás" után nem tetszenek a változások és ennek adtam hangot...
Jogos a mondandód, mert a véleményemet (ami nyilván senkit nem érdekel) offba kellett volna tennem.

#20211 dqdb
Köszi az infókat!

(#20213) LonGleY válasza ixtom (#20212) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem az, csak ezen már rég túl vagyunk. Egyszercsak ez is kialakul.

(#20214) Penge_4


Penge_4
veterán

Lesz automatikus újratöltés is? [link]

Valamint van egy egész ígéretes RSS kiegészítő, a Smart RSS.

A screenshot alapján mintha igazi natív funkció lenne:

(#20215) Penge_4


Penge_4
veterán

Opera Next update

+ az elmaradhatatlan "a program okosabb akar lenni, mint a felhasználó" Highlight: "javascript URI removed when pasted in the address field (fraud protection)"

(#20216) koti


koti
tag

Ismét szeretném feltenni a következő kérdést, hátha valaki tud segíteni. Sajnos egyre gyakrabban jelentkezik 12.16-os verziónál az, hogy nem nyitja meg a böngésző az oldalt.Hibaüzenetet ad: 400 Bad Request
Request Header Or Cookie Too Large. Néha más hibaüzenetet. A link más böngészőkben működik. Vajon mit kellene csinálnom? Nagyon szeretm az Operát, de egyre nehezebb lesz így használnom. Köszönettel várom az ötleteket.
K.Tibor

(#20217) fatal` válasza koti (#20216) üzenetére


fatal`
titán

Telepítsd újra tiszta profillal.

(#20218) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#20202) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Erőforrásigény szempontjából egyáltalán nem az."
Egy ilyen határozott kijelentés, mint hogy manapság a scriptek is erőforrás-igényesebbek, ebben a formában megint csak hatalmas bullshit. Egyszerűen ebben a formában értelmetlen ez az állítás. Főleg, hogy tökéletesen cáfolható ezer oldalról, és ha akarjuk, alátámasztható megint csak ezer oldalról.
"Attól függ", ismerős, ugye? :U

"Átlaguser meg ne buzeráljon ilyen mélységű beállításokat grafikus felületen sem. A Windows-os Registry-t is csak szétcseszi a hozzá nem értő, egy hozzáértő meg a parancssorral is elboldogul."
Egyrészt ez nem tudom, hogy jön ide, másrészt már az is kérdéses, egyáltalán most miféle "ilyen mélységű" beállításokról beszélsz.

"dqdb írta, hogy így natív kódban fut le a UserJS/UserCSS, nem úgy, mint TamperMonkey-val."
Nem, ezt sehol nem írta. Amit extensionnel oldasz meg, kerülő megoldással, az hogy lenne már natív? Ha natív lenne, nem kellene hozzá extension.

"Nem véletlenül lett anonim topic a modker."
Nyilván van előnye, de amikor valaki arra képtelen, hogy először moderátor megkeresése nélkül (óvóbácsihoz rohanástól mentesen) annak az illetőnek szóljon, akinek a viselkedése valamilyen módon őt zavarja, az igencsak töketlen balfék. Persze ha nem hallgat az illető a szép szóra, akkor már esetleg lehet kérni erősebben, aztán ha már többeket zavar a gyökérsége (lásd "silver star" hülyeségeit), akkor már lehet menni a modkerbe.

Egyébként megmondom őszintén, én először rád gyanakodtam, mivel te kardoskodtál nagy hévvel a "Javítsuk a Prohardvert!"-topicban az ellen, hogy valaki külön-külön címezze a hsz.-eit. ;]
Mondjuk én akkor sem fogok átszokni erre, hogy undorító ocsmány áttekinthetetlen+követhetetlen óriáshsz.-eket írjak, mint régen. ;]

Amúgy látom, a fejlesztőpanelnél itt írtakkal már nem tudtál vitatkozni, be kellett látnod, hogy az Opera Dragonfly az, amelyik jelen esetben okoskodni akart helyetted. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#20219) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#20214) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"A screenshot alapján mintha igazi natív funkció lenne:"
Hol látszik natívnak? Ismét ellentmondás, ha kiegészítő, akkor már miért lenne natív? :U

=================================

(#20208) dqdb :
ez tetszetős, ki fogom próbálni, köszi! :K

=================================

(#20212) ixtom :
szerintem meg a véleményedet nyugodtan elmondhatod, többek közt véleménycserére való ez a topic, csak vannak, akiknél kiveri a biztosítékot az új motorral rendelkező Opera kritizálása... ;]

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#20220) fatal` válasza Sk8erPeter (#20219) üzenetére


fatal`
titán

Látod-látod, mégiscsak egy hozzászólást írsz. :D

Amúgy ki rohant a modkerbe sírni? Nem kicsit szánalmas.

(#20221) Sk8erPeter válasza fatal` (#20220) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ja, de most azért, mert tényleg rövid szarságokat válaszoltam. :D

Hát fingom sincs, ki volt, sztem is gázos :D

Sk8erPeter

(#20222) Penge_4 válasza Sk8erPeter (#20218) üzenetére


Penge_4
veterán

"Egyrészt ez nem tudom, hogy jön ide, másrészt már az is kérdéses, egyáltalán most miféle "ilyen mélységű" beállításokról beszélsz."

Úgy jön ide, hogy egy boolean vagy integer vagy string állításához meg lehet nyitni egy .js kiterjesztésű szövegfájlt is, nem kell hozzá komplett HTML lapot csinálni checkboxokkal, legördülőmenükkel meg hasonlókkal.

"de amikor valaki arra képtelen, hogy először moderátor megkeresése nélkül (óvóbácsihoz rohanástól mentesen) annak az illetőnek szóljon, akinek a viselkedése valamilyen módon őt zavarja, az igencsak töketlen balfék."

Azért az "Júújjj! Megmondalak a moderátornak!" sem a legmegfelelőbb, nem vagyunk már az oviban.

"Egyébként megmondom őszintén, én először rád gyanakodtam, mivel te kardoskodtál nagy hévvel a "Javítsuk a Prohardvert!"-topicban az ellen, hogy valaki külön-külön címezze a hsz.-eit."

Nem, ennyire sunyi nem lennék. Meg fel sem tűnt. De azt bevallom őszintén, hogy felröhögtem mikor megláttam a két moderátori figyelmeztetést, pont a "Javítsuk a Prohardvert!"-topicbéli vitánk miatt. ;]

Én a modkerbe már nem járok. Régebben néha a duplázások miatt szóltam, de eddig két troll (silver star és VladimirR) elleni panaszom egyike sem ért semmit, (ezeket egyébként még a publikus időkben követtem el), azóta nem nagyon érdekel. De ezeket is csak azért jelentettem, mert már annyira a fejemre nőttek, hogy nem tudtam hogyan védekezni. Mert ha indexes stílusban visszaszólok nekik, akkor én kapok megint büntit (mint évekkel ezelőtt visszaszemélyeskedésért), mivel itt szigorúbbak a szabályok. :DDD Amúgy nem vagyok híve a túlzott moderációnak meg az árulkodásnak, a legjobb az lenne, ha csak a spamet, floodot és a tényleg nagyon eldurvult személyeskedéseket büntetnék. És az egész konzekvens lenne nem az, hogy egyszer még a light-os személyeskedéseket és az irtózatos nagy offolásokat is elviselik, máskor meg valamelyik moderátor karatekiflit reggelizett és kitöröl több tíz vagy száz hozzászólást csak mert felmegy benne a pumpa és kiosztogatja a büntetést meg a tömeges figyelmeztetéseket. Ilyet még Kim Jong Il sem csinált, hogy lebontotta a drótkerítést, kivárta, amíg az emberek elindulnak szépen lassan és körülnéznek odakinn, majd utána sortűz. :U

(#20223) LonGleY válasza Sk8erPeter (#20219) üzenetére


LonGleY
veterán

A natívnak látszani pont azt jelenti, amit. Ebben benne van, hogy nyilvánvalóan nem az, de a külleme/működése alapján akár lehetne...

[ Szerkesztve ]

(#20224) Sk8erPeter válasza LonGleY (#20223) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez remek megideologizálása a dolgoknak, kár, hogy semmi értelme. :D

Sk8erPeter

(#20225) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#20222) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Úgy jön ide, hogy egy boolean vagy integer vagy string állításához meg lehet nyitni egy .js kiterjesztésű szövegfájlt is, nem kell hozzá komplett HTML lapot csinálni checkboxokkal, legördülőmenükkel meg hasonlókkal."
Igen, meg lehet nyitni egy JS-fájlt, tök jól el lehet kúrni a benne lévő tartalmat akár figyelmetlenségből is (most ne csak arra gondolj, hogy te biztos nem kúrnád el), na meg ilyen alapon akár a mai napig lehetne küldözgetni táviratot is mondjuk SMS helyett. ;]
Hogy valaminek a kezeléséhez van admin-felület, az nem jelenti azt, hogy az csupán amatőröknek készül.
Ez nagyjából olyan érvelés, mint amikor valaki azt hiszi, hogy az a jobb, hogy az Apache-nál konfigurációs fájlokat kell buzerálni bármilyen apró módosításhoz, míg mondjuk IIS-nél ezt egy tök értelmes grafikus felületen, sokkal kényelmesebben át lehet kattintani. Pedig nem attól lesz profibb egy akármilyen alkalmazás, hogy nincs hozzá admin-felület. :D És ha a példa nem is a legjobb, a lényeg érthető, de félreértés ne essék, semmiféle olyan állítás nincs az előbbiben, hogy az IIS jobb lenne, mint az Apache, bár olyan tekintetben mindenféleképpen jobb, hogy előbbihez legalább van jól kezelhető grafikus admin-felület.

Sk8erPeter

(#20226) Dictator^


Dictator^
veterán

Kérdés: 12.15-el a mai napon, ahogy bekapcsoltam a gépet, minden szöveget-betűt vastagbetűvel látok operában, illetve amivel irok az meg dölt betű lett.
Miért állítodott át, és a fontsoknál nem találom , hogy kéne restelni.

(Fonts menü alatt nem látom, hogy bold lenne, de még azt se, hogy dölt.)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#20227) LonGleY válasza Dictator^ (#20226) üzenetére


LonGleY
veterán

Milyen win?

(#20228) Dictator^ válasza LonGleY (#20227) üzenetére


Dictator^
veterán

Win7x64.
Most előszőr történt ilyen.. rohadt idegesítő.
/Windowsba normális/

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#20229) Dictator^ válasza Dictator^ (#20228) üzenetére


Dictator^
veterán

Opera : Configba reseteltem mindent a Fontsnál, de mivel nem volt változás elvből, így semmi nem változott.
Töröltem minden cachet, cookie-t, meg amit el lehet képzelni.. semmi nem változott.

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#20230) LonGleY válasza Dictator^ (#20228) üzenetére


LonGleY
veterán

Egy portable verzióval kipróbálhaó, hogy a win hibája-e. Ha nem, és megoldható, a fontos beállítások kimentése után egy profiltörléssel biztos rendbejön. Hogy pontosan mi okozhatja, azt majd a kurkászok elmondják. :]

[ Szerkesztve ]

(#20231) Dictator^ válasza LonGleY (#20230) üzenetére


Dictator^
veterán

Ezt már a portable alól írom, itt is dölt minden, illetve vastagbetű mindenhol.

Windowsba pedig semmi nem változott, 100% text size (Smaller)
Pedig mégis csak az lesz a hunyú, Firefox alól is minden karakter vastag.. wtf

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#20232) LonGleY válasza Dictator^ (#20231) üzenetére


LonGleY
veterán

Pedig valami mégiscsak szétcseszhette akkor az alap fontokat.

Próbáld ezt: How to restore Windows 7 default fonts

start menü > fonts + enter > Font settings > Restore default font settings

De ilyet is írnak: I found another solution. Microsoft PowerPoint Viewer 2007 installs the same font set as Windows 7 has. So, I installed the Viewer and the fonts are now back to normal.

[ Szerkesztve ]

(#20233) Dictator^ válasza LonGleY (#20232) üzenetére


Dictator^
veterán

Oh basszus, most, hogy mondod!
Restore default nem müködött, de már tudom miért.. ismerösök feltetettek velem valami játékot, aminél volt valami fonthiba, uninstall után meg nem volt újraindítva a gép, csak most.
Szóval tuti ez a ludas!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#20234) LonGleY válasza Dictator^ (#20233) üzenetére


LonGleY
veterán

Have you tried turning it off and on again?..
Ezzel kellett volna kezdenem. :]

[ Szerkesztve ]

(#20235) Dictator^ válasza LonGleY (#20234) üzenetére


Dictator^
veterán

have you tried sticking it up your arse? :D

Amugy két default fontosot letöltöttem, a második beadta a csodát!
Kössz a helpet!

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#20236) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Találtam egy ilyen kiegészítést "Clean Speeddial extension"
[link]
De nem akar működni sem a Next-ben sem a dev-ben,pedig mindent úgy csináltam szerintem mint ahogy írják.
Megnyitottam az opera:flags-ot,Extensions on opera:// URLs engedélyezve ,de utána kiterjesztésekben hiába próbálom behúzni semmi.Fejlesztői mód is bekapcsolva!
Ezt írja a végén "click Load unpacked extension… and select the folder containing the extension."
Hiába klikkelek nem is látja az asztalon.
Mit rontottam el?

Köszöböm! :B

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#20237) dqdb válasza Orlin (#20236) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Mit rontottam el?
Azt, hogy nem csomagoltad ki egy mappába. Azt a mappát kell betallózni Load unpacked extension gombra klikkelés után, nem a .zip/.nex fájlt tartalmazót.

Ha kijön a végleges O16, akkor majd felkerülhetnek az olyan bővítmények is a hivatalos oldalra kényelmesen telepíthető formában, amelyek az opera:// oldalakon működnek. Addig nem, mert a jelenleg legfrissebbnek számító O15 nem támogatja.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#20238) Wolverine


Wolverine
félisten

Most már a 12.15 is szenved a scriptekkel :((( Kezdem ezt nagyon unni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20239) Orlin


Orlin
addikt

Opera Developer update
2013. augusztus 14., szerda 7:17:43

Highlights
Quick Access Bar
Bookmarks API for extensions
Chromium update 1573.2
Fixed problem with loading pages with Off-road mode (DNA-8270)
Bunch of polishing on existing features and crash fixes.

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#20240) dqdb válasza Orlin (#20239) üzenetére


dqdb
Topikgazda

És ezzel búcsút is inthettünk az opera:// oldalakon működő bővítményeknek, így a gyorshívó testreszabásának :((( Egyedüli megoldásként maradt az opera.pak patchelése.

"but why DNA-9253 Remove Extensions on opera:// URLs support ??"
"It's a security fix to prevent malicious extensions from hijacking internal pages, or diverting searches elsewhere without telling the user."
(magyarra fordítva: blablablabla)

"do you plan to introduce Chrome's Override Pages in the future?"
"No plans either to support it or not - bigger fish to fry for the time being!"

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#20241) Orlin válasza dqdb (#20240) üzenetére


Orlin
addikt

És tényleg :W Most nézem.
Most tettem újra a develeoper-t mert feltettem pár oldalt a "Quick Access Bar"-hoz,de utána meg nem tudttam őket törölni :DD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#20242) fatal` válasza Orlin (#20241) üzenetére


fatal`
titán

Nekem meg sem jelenik. :D

(#20243) Orlin válasza fatal` (#20242) üzenetére


Orlin
addikt

Opera:flags-ban engedélyezni kell! :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#20244) dqdb válasza fatal` (#20242) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Az egyik profilban nekem sem. A flags oldalon engedélyeztem, de se menüpont, se toolbar, csak a címsáv hiányzó alsó kerete árulkodik arról, hogy ott kellene lenni valaminek.

Kicsit "mókás" opera:// oldalakon működő bővítmények biztonságra történő hivatkozással tiltása addig, amíg a jelszavakat bárki megnézheti a programban :U

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#20245) Orlin válasza fatal` (#20242) üzenetére


Orlin
addikt

A beállításokban a "User interface"-nél is kell engedélyezni!
Jó lenne ha mappákat is lehetne létrehozni rajta majd a jövőben... :U

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#20246) fatal` válasza Orlin (#20243) üzenetére


fatal`
titán

Megtörtént, meg is jelent, rajta egy szöveggel, hogy indítsam újra az Operát. Újraindítottam, semmi.

Ráadásul friss telepítés :)

(#20245) Orlin: Na ezt megnézem, mert ez kimaradt, mindenesetre elég fogyatékos megoldás ez így. :D

Ok, így már működik. Viszont ez borzalmasan néz ki. Nem lehet linket ráhúzni, sem fület. A plusz gomb meg fixen ott van :D Érdekes, de legalább van.

[ Szerkesztve ]

(#20247) #41133696


#41133696
törölt tag

Egy kérdés: Opera Next 16-ban lehet már megadni, hogy hova gyorsítótárazzon, vagy még mindig nem?

(#20248) fatal` válasza #41133696 (#20247) üzenetére


fatal`
titán

Nem, 17-ben sem.

(#20249) B@ldrick válasza #41133696 (#20247) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Mappát lehet: [link] Ennek ellenére ahonnan fut oda ciklikusan írkál valamit. HDS-el figyelgetve a 15-ös kevesebbet ír de SSD-re még nem tenném.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Ubuntu • OpenMediaVault • XPEnology ▌

(#20250) #41133696 válasza B@ldrick (#20249) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, én sem fogom így :K

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.