Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Penge_4 válasza ---Lasali--- (#9000) üzenetére


Penge_4
veterán

Az elsőre: Használd az autosizer userjs-t.

A jelszókezelőnél biztonsági okokból nem tölti ki a mezőt. De nem csak a kulcs ikonnal tudsz belépni, hanem
1: Gyors előre gombbal.
2: Gyors előre mozdulatparanccsal.
3: Flip gesture-al (balklikk nyomvatartása közben megnyomod a jobbklikket)
4: Ctrl+Enter billentyűparanccsal.

A Freemail-lel most nem tudom mi a gáz, de egy ideje valami tanúsítványhiba van.

Egyébként miért nem használsz inkább Gmailt? Nem az Opera miatt, hanem mert sokkal jobb szolgáltató és ugyanúgy fetch-elheted a Freemail címedre érkező leveleket, sőt küldhetsz is a Freemail-es mailcímedről a Gmail fiókodból akár saját SMTP-vel is leveleket.

Vagy ha nem szimpatikus a Google akkor ott van a Hotmail, Yahoo, GMX, mindegyik fényévekkel jobb, mint a Freemail.

(#9002) Penge_4


Penge_4
veterán

RC4

Lesz még vajon RC10 is? ;]

(#9003) fatal` válasza Penge_4 (#9002) üzenetére


fatal`
titán

Ez már kezd nevetséges lenni.

(#9004) brd válasza fatal` (#9003) üzenetére


brd
nagyúr

Mi? Hogy kiadják a bétaverziókat folyamatosan? Vagy hogy RC-nek nevezik?

The only real valuable thing is intuition.

(#9005) Penge_4 válasza brd (#9004) üzenetére


Penge_4
veterán

Hogy RC-nek neveznek olyat, amiben olyan bug van, hogy ha az oldalon belüli gyorskereső (Ctrl+F) első karaktere szóköz akkor összeomlik...

(#9006) brd válasza Penge_4 (#9005) üzenetére


brd
nagyúr

Jah, az elég LOL, de hát az Opera ilyen, sosem volt bugmentes, így kell szeretni. :) ( :( )

The only real valuable thing is intuition.

(#9007) Penge_4 válasza brd (#9006) üzenetére


Penge_4
veterán

"de hát az Opera ilyen, sosem volt bugmentes, így kell szeretni."

Dehogynem. 9.0 előtt a béta stabilabb volt, mint a végleges Firefox. :DDD

Egyébként: [link]

(#9008) erdoke válasza Penge_4 (#9002) üzenetére


erdoke
titán

Jónak tűnik az RC4, bár én viszonylag kevés oldalon böngészek sokat. Egyelőre ráadásul csak frissítettem a bétákat. Ha nem lesz gond, nem csinálok friss installt...

A legjobb aláírás a héten

(#9009) fatal` válasza brd (#9004) üzenetére


fatal`
titán

Az, hogy egy nap 8 verzió jön ki, lassan RC26nál járnak.

(#9010) fatal` válasza Penge_4 (#9005) üzenetére


fatal`
titán

Nekem nem omlik össze.

(#9011) Dexter68


Dexter68
addikt

Olyat lehet csinálni, hogy a flash-cuccok úgy működjenek, mint amikor be van kapcsolva a turbó? Korlátozott netem van és szeretném én eldönteni, hogy mikor töltődjön be egy flash és mikor ne. A turbó is jól megy, csak bizonytalan és időnként beszól, hogy gyors a netem, kérem kapcsojja ki...

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9012) Penge_4 válasza Dexter68 (#9011) üzenetére


Penge_4
veterán

Igen, lehet. Címsorba: opera:config#UserPrefs|EnableOnDemandPlugin majd Mentés

Van hozzá gomb is:
opera:/button/Set%20preference,%20%22User%20Prefs|Enable%20On%20Demand%20Plugin=1%22,%20,%20%22P%22,%20%22Checkbox%20skin%22%20|%20Set%20preference,%20%22User%20Prefs|Enable%20On%20Demand%20Plugin=0%22,,,%22Checkbox%20skin.selected%22

Másold be címsorba majd a hibaoldalon amit dob kattints újra a linkre. Egy sima checkbox amit bármelyik eszköztárra ráhúzhatsz és ki-be kapcsolhatod vele, mivel whitelist sajnos nincs hozzá.

erdoke, hunfatal: Nyissátok meg a linket a 9007-es hsz-emben. :D 10.10-ben is működik.

[ Szerkesztve ]

(#9013) fatal` válasza Penge_4 (#9012) üzenetére


fatal`
titán

Az kifagyasztja ja :D

(#9014) Dexter68 válasza Penge_4 (#9012) üzenetére


Dexter68
addikt

Biztos béna vagyok, de ha az első megoldást betolom a címsorba, akkor feljön a confignak az a része, ahol az OnDemandPlugin placeholder ki van pipálva, és nincs változás, akkor sem, ha elveszem tőle a pipát.

A gomb meg azt csinálja, hogy benyomom, és kb. 2 másodperc múlva kinyomódik...

Verzió
10.10

Összeállítás
1893

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9015) Penge_4 válasza Dexter68 (#9014) üzenetére


Penge_4
veterán

Ja, jó. Elvesztettem a fonalat, mert az utóbbi időben a 10.5-ről volt szó, ez pedig csak abban van. De ha így haladnak akkor akár már ma este kint lehet a végleges.

10.10-ben ez még nem működik. A placeholder pedig arra jó, hogy hiányzó beépülők esetén megjelenik egy üres kocka a helyén és rákattintva az adott beépülő hivatalos oldalára visz.

(#9016) dqdb válasza Penge_4 (#9012) üzenetére


dqdb
Topikgazda

erdoke, hunfatal: Nyissátok meg a linket a 9007-es hsz-emben. 10.10-ben is működik.
Én megnyitottam ... harmadik pskill után esett le, hogy miről szól a link :D

Kezdem magam elavultnak hinni a tegnap délután 2-kor telepített RC1-gyel :)

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#9017) brd válasza Penge_4 (#9007) üzenetére


brd
nagyúr

A stabilitással nem volt baj, de sok olyan apró kis bug van, ami időként roppant bosszantó tud lenni. Pl. nem tudom, emlékszel-e, régen volt egy olyan bug, hogy a középső gombos autoscroll pár másodperc után magától megszűnt. Az felettébb bosszantó tudott lenni. ;)

Hunfatal: inkább látszódjon, hogy dolgoznak vele, minthogy fél évig semmi, szerintem. Egyébként sem kötelező őket használni, ezek még nem végleges verziók, arról szólnak, hogy tele vannak (lehetnek) buggal.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#9018) Penge_4 válasza brd (#9017) üzenetére


Penge_4
veterán

Emlékszem, de több volt az pár másodpercnél. Már ha nem valamelyik alfa utáni 10.5 snapshotra gondolsz, mert abban tényleg volt egy ilyen.

De véglegesekben is volt néhány. Például mikor hosszú időn keresztül nem jelentek meg random oldalaknál a faviconok. Tehát miután ürítetted a könyvjelzők utolsó látogatásának dátumát (ami eltünteti a faviconokat is) mondjuk 10 oldalból biztos volt 2 (mindig más) ahol nem jelentek meg a faviconok a könyvjelzőben.

"Egyébként sem kötelező őket használni, ezek még nem végleges verziók, arról szólnak, hogy tele vannak (lehetnek) buggal."

Snapshotok és alfák igen. A béták már kevésbé de azoknál még elmegy. Viszont RC-nél már csúnya. Azt már többen felrakják, mivel elvileg kiadásra jelölt.

[ Szerkesztve ]

(#9019) brd válasza Penge_4 (#9018) üzenetére


brd
nagyúr

Valamelyik 9.x-es verzióban volt ilyen, de lényegtelen, csak ez jutott hirtelen eszembe.

Csúnya-nem csúnya, nem ezt adják véglegesként, szóval szerintem nem olyan nagy tragédia, bár mondjuk a cégre nem vet jó fényt. Majd ha a véglegesben lesz ilyesmi, beállok én is a sorba, ne félj. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#9020) ---Lasali--- válasza Penge_4 (#9001) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Köszi!

Tényleg.. jók ezek a tovább léptetős parancsok, egeremen az előre gombbal így belép egyből.

Ezt a java scriptet hogy tudod telepíteni?? Rákattintok csak a kódot adja ki aztán kész.

(#9021) AtHoS válasza Penge_4 (#8999) üzenetére


AtHoS
nagyúr

mindegy, az új oldalakat is meg kéne néznem :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#9022) Penge_4 válasza ---Lasali--- (#9020) üzenetére


Penge_4
veterán

Nyiss egy mappát a profilodban bármilyen neked tetsző néven, abba mentsd el a fájlt jobbklikk->Mentés másként-tel és a Ctrl+F12->Haladó->Tartalom->JavaScript beállításoknál tallózd be a mappát. Innentől aktív a userjs. Ha további userJS-eket is akarsz használni akkor ezentúl csak le kell mentened a betallózott mappába őket. Vagy használhatod a UJS Manager Unite App-ot is ami olyasmi, mint Firefoxban a Greasemonkey.

(#9023) LLKobe válasza Penge_4 (#9022) üzenetére


LLKobe
veterán

Ez az RC4 már nagyon pöpec, már nemigen találtam hibát benne.
Viszont valami hasonlót bele lehet varázsolni az Operába?:

A foxban nagyon hasznos a keresési javaslatok funkció, de operában nemigen van ilyen :F

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9024) Penge_4 válasza LLKobe (#9023) üzenetére


Penge_4
veterán

Nem tudom mennyire publikus a Google suggestions, viszont sajátgombok képesek behívni JS-eket. Szóval ha valaki ért hozzá elvileg tudna csinálni olyan keresődobozt, ami gépeléskor behívja a JS-ből a keresési ajánlásokat.

De mint mondtam nem értek a JS-hez, szóval csak elméletileg gondolom így. Lehet, hogy gyakorlatilag nem megvalósítható.

[ Szerkesztve ]

(#9025) dqdb válasza LLKobe (#9023) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Szerintem ezt nem tudja. Ha nem a keresődobozból keresel, hanem direktben a google.com-ra mész, akkor az oldalon működik ez a javaslatos dolog.

Közben ilyen megoldást találtam.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#9026) cousin333


cousin333
addikt

RC5! Egyre izgibb...

"We spared no expense"

(#9027) dqdb válasza cousin333 (#9026) üzenetére


dqdb
Topikgazda

A hétvége után ma óránként néztem a Desktop Team blogját, és hiányérzetem volt már :) Eddig tökéletesen elvoltam a ti blogotok olvasásával, amikor még nem nightly build jelleggel dobták ki a snapshotokat.

We're starting to lose count of the number of release candidates we have had. :C

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#9028) cousin333 válasza dqdb (#9027) üzenetére


cousin333
addikt

Semmi baj nem volna ezzel, ha snapshotok volnának, de ezek RC-k, buta hibákkal.

"We spared no expense"

(#9029) dqdb válasza cousin333 (#9028) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Igen, az RC elnevezést én sem értem. Vajon az volt az oka, hogy úgy gondolták, így több feedbacket szereznek, mintha a hagyományosan snapshotoknak nevezik őket :F

We have killed a few more today, so please enjoy the new release candidate.
Lesz ebből 2 számjegy is ...

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#9030) cousin333 válasza dqdb (#9029) üzenetére


cousin333
addikt

Nem. Már kiadták volna, ha nem lenne ennyi hiba

Csak ott van a zabszem a seggükben, hogy ki kellene adni a választóképernyőig. De nem tudják, mert sok a bug. Halasztani nem akarják, sok buggal nem merik, most dolgozhatnak éjjel-nappal. Nem tudom, mi lesz a vége...

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#9031) LLKobe válasza cousin333 (#9030) üzenetére


LLKobe
veterán

Én világéletmebe fox-ot használtam, de kipróbáltam az új bétákat. Folyamatosan frissítgetem mindíg az újabbakra, és télleg nagyon frankó gyors.
De van pár olyan gyermek hibája, amit egyszerűen nem tudok felfogni, hogy hogy nem tesznek ellene valamit.
Merthogy szép is, gyors is, de ez nem lesz elég ha alapvető dolgok hiányoznak belőle.
Pedig én nyitott vagyok rá, de ha így marad, akkor inkább a lassabb, de használhatóbb foxot hagyom...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9032) cousin333 válasza LLKobe (#9031) üzenetére


cousin333
addikt

"De van pár olyan gyermek hibája, amit egyszerűen nem tudok felfogni, hogy hogy nem tesznek ellene valamit."

Például?

"We spared no expense"

(#9033) dqdb válasza cousin333 (#9030) üzenetére


dqdb
Topikgazda

És még rengeteg hiba van benne, ezért írtam, hogy lesz az két számjegyű is. Szerencsére én elszállásba az egyik alpha óta nem futottam bele (kivéve penge_4 linkje), de apró, idegesítő problémába többször is. A bejelentett 6 hibámból 3 még továbbra is kijavítatlan. Valószínűleg azonnal kiadják, amint nem lesz benne vészes mennyiségű stabilitási hiba, aztán jöhet a 10.51 egy héten belül.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#9034) LLKobe válasza cousin333 (#9032) üzenetére


LLKobe
veterán

Például:

-normális jelszókezelő (nem értem ezt a kulcsra kattintok dolgot: ha én rá tudok kattintani más is tud...)
-keresési javaslatok hiánya (lényegtelennek tűnhet de nagyon hasznos ám)

Van még pár apróság ami elviselhető, de ez a kettő számomra nagyon fontos lenne.
És azt sem értem miért nem lehet pluginokat/kiegészítőket készíteni operához. Biztosra veszem hogy nagyon sokat csinálnának, lásd chrome.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9035) Zolien


Zolien
csendes tag

Szamomra erthetetlen miert vettek ki az eszkoztarra ikonformaban odapakolhato bookmark lehetoseget - hasznos volt, szerettem. A masik a "finom"gorgetes. Hat kerem szepen mi ez, ami par verzio ota megy? Biztos van akiknek ez bejon, nekem nagyon nem: epp az lenne a lenyege, hogy forumolvasaskor ne kelljen ujrakezdeni az olvasast, hanem gorgetes kozben a szemed kovetni tudja a szoveget - itt ez nincs meg, akarmilyen trendi is szerintuk ez a mod. Es sajnos valtoztatni sem enged. Van lehetoseg visszaallitani a regit vagy egy Firefox szintu finomgorgetest belegyogyitani az egyebkent kevenc bongeszombe? Mert egy ideje csak emiatt nem hasznalom mar, nem tudok fej es szemfajas nelkul meglenni vele, pedig - foleg mobilnethez - szamos elonyos funkcioja van.

Z

(#9036) Zolien


Zolien
csendes tag

Az Opera a kezdetektol kezdve mas - a maga - filozofiajat koveti - no extensions, all in one. Es jol csinaljak, rendben is van ez igy. Nincs lassulas, igy szoktuk meg.
A chrome is biztos egy jo bongeszo lenne ha nem epp a fules megoldas lenyeget tevesztette volna szem elott, nevezetesen, hogy ne minden egyes megnyitott lapot kulon processkent kezeljen. Ezt volt hivatott kivaltani eredetileg is a fules megoldas.

Z

(#9037) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

vegre felengedte rakni a 10.50beta2 es dobbentem vettem tudomasul ez hasznahatatlan, elg regota hasznalok beta operakt de ez az elso ami hasznalhatatlan:-(
megyekkeresek vmi javitast

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9038) Penge_4 válasza Zolien (#9035) üzenetére


Penge_4
veterán

"Szamomra erthetetlen miert vettek ki az eszkoztarra ikonformaban odapakolhato bookmark lehetoseget - hasznos volt, szerettem."

Tartsd lenyomva a Shift-et miközben húzod.

"A masik a "finom"gorgetes. Hat kerem szepen mi ez, ami par verzio ota megy?"

Mi bajod vele? Nekem ugyanolyan, mint 9.5 óta. Talán egy picit akadásmentesebb lett. 9.2-ben volt másabb valamivel, nekem mindkettő bejön. Ellenben a FF-féle csigalassú megoldás elég zavaró tud lenni, hogy mindig a Home és End billentyűket kell nyomogatnom.

"ha nem epp a fules megoldas lenyeget tevesztette volna szem elott, nevezetesen, hogy ne minden egyes megnyitott lapot kulon processkent kezeljen. Ezt volt hivatott kivaltani eredetileg is a fules megoldas."

Na igen, de ők úgy gondolják, hogy ez a kulcsa annak, hogy ne omoljon össze az egész böngésző. Ellenben eddig még talán a Chrome (ami már az 5-ös verziónál jár) omlott össze a legtöbbször. És 10-ből 8 alkalommal "Oh, Slap!" helyett "Whoa!" típusú teljes crash volt. Szóval erről ennyit...
Egy jól optimalizált böngészőn weboldalak jóval ritkábban okoznak teljes fagyást, mint maga a kódban lévő bugok, esetleg a szoftverkörnyezet.

Ellenben jóval több erőforrást képesek felzabálni, amire nem az a válasz, hogy "vegyél ramot, szinte ingyen van". És hogy bezárás után kilapozza a multiprocess? Igen. Csakhogy a fő chrome.exe processz először 13 megáról indul, aztán felkúszik 50-re aztán 1-2 nap után már igencsak 170 körül mozog. Az viszont nem kúszik vissza, csak a bezárt tabok. Amikből egy Gmail kapásból megeszik 50 megát + a Flash plugin (ami nem tudom minek a Gmail-hez, de elindul vele együtt).

[ Szerkesztve ]

(#9039) ntomka


ntomka
nagyúr

Azt nem lehet beállítani, hogy ha egy jelszót mentek csak egy oldalhoz, akkor a bejelentkezési adatokat automatikusan kitöltse, ne kelljen mindig rákattintani a kulcsra?

ツ Headphones on - World off

(#9040) Penge_4 válasza ntomka (#9039) üzenetére


Penge_4
veterán

(#9041) ntomka válasza Penge_4 (#9040) üzenetére


ntomka
nagyúr

Köszi. A bal-jobb klikk megoldás tetszik.
És az autosizer js is. :DD :R

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#9042) vv5204


vv5204
senior tag

A IE egy gagyi böngésző, de most meglepett!
Nem tudott betöltikézni egy rapidshare-es oldalt, viszont felkínálta a
diagnosztizálás lehetőségét, majd jól meg pingelte a távoli szervert és azt
mondta nem kapott választ.
Az Operába van ilyen funkció, vagy legalább valami JS, CSS, egyéb
trükkel elérhető?

[ Szerkesztve ]

(#9043) Zolien válasza Penge_4 (#9038) üzenetére


Zolien
csendes tag

Koszi a shiftes tippet! Ja igen, a 8.54-es verziot hasznaltam sokaig, arra gondoltam, ami utana jott gorgetes onnantol kezdtem el leszokni kenytelen-kelletlen az Operarol. Egyebkent emlekszem a Firefox nekem is csiganak tunt a 8.54 utan. Az egesz vilagon csak en kardoskodom a regi gorgetes mellett?

Es meg egy dologrol, a szamomra legkzereallobb billentykombinaciorol is meg kell emlekeznem: WinKey + 1/2/3 etc. Legjobb volt, ennek is vege:( Nemigaz.

[ Szerkesztve ]

Z

(#9044) ---Lasali--- válasza Penge_4 (#9022) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Köszi, sikerült!
Lehettem volna kicsit önellátóbb is annyira nem volt ez komplikált :B

(#9045) HZoli87


HZoli87
veterán

Megjelent a végleges Opera 10.50: Honlap

Verzió: 10.50.3296

(#9046) dqdb válasza HZoli87 (#9045) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Vagyis az RC5 lett a végső. Ez alapján igaza volt azoknak, akik azt mondták, hogy inkább kiadnak egy bugos verziót, mint lekéssék a ballot screent vele :(((

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#9047) LLKobe válasza dqdb (#9046) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem is olyan nagy baj, én nem találkoztam még buggal benne. Láttam már ennél sokkal gyengébb minőségű cuccot is.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9048) Penge_4 válasza vv5204 (#9042) üzenetére


Penge_4
veterán

Nincs. De itt sem az IE pingelte meg, hanem a Windows. Egyébként meg mire való a jó öreg cmd? :)

Zolien: "Az egesz vilagon csak en kardoskodom a regi gorgetes mellett?"

Nem tudom. Nyiss egy topicot a wishlist-en és nézd meg hány +1 érkezik.

"Es meg egy dologrol, a szamomra legkzereallobb billentykombinaciorol is meg kell emlekeznem: WinKey + 1/2/3 etc. Legjobb volt, ennek is vege Nemigaz."

Az a kombináció mit csinált? A Windows billentyűt nem birtokolhatja egy third-party szoftver sem elvileg.

Egyébként a billentyűparancsok engem is érzékenyen érintett. Szerencsére felhasználói nyomásra bennehagyták a 9.2x-es billentyűparancsokat is opcionálisan. A mai napig azt használom. Az újat nem lehet megszokni, mivel butítás, nem pedig előrelépés.

A legzavaróbb, hogy az új felhasználók már ezt kapják alapértelmezésben és így kvázi "csökkentett módban" használják az Operát. Például olyan, mint Alt+F6, Shift+F6 vagy Ctrl+Shift+F5 nem mond nekik semmit, amivel például ízelítőt kaphatnak az MDI erejéből.

ll-kobe: "Láttam már ennél sokkal gyengébb minőségű cuccot is."

Na igen, még ez a szerencse. A Chrome is bugosabb volt, mikor kijött. Viszont az Operánál nem ez volt a megszokott. Pár éve ilyen minőségű buildeket látták el béta jelzéssel, nemhogy végleges lett belőlük. :(

[ Szerkesztve ]

(#9049) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

10.50 essel nem működik az autosizer2 :o eltűnik a kép miután betölti

(#9050) Traxx


Traxx
őstag

No feltoltam a 10.50-et, tiszta telepítéssel. Ami így elsőre plusz: nem hoz már be 28 millió előzményt, ha a címsorba írok valamit :) (tudom, adtatok javaslatot ezzel kapcsolatban, de azok nem igazán jöttek be sajna). Ami mínusz: az e-mail-emre kaptam csatolt fájlként wmv formátumú videót. Fel is ismerte az Opera, kiválasztottam, hogy nyissa a Media player...aztán a player dob egy hibát. A videót lementve tökéletesen lejátszotta :(

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.