Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) Sk8erPeter válasza dqdb (#19029) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

dqdb, most volt egy kis időm, ki tudtam végre próbálni a userJS-eidet, amik a hotkey-ket a Prohardveren működésre bírják, nagyon komolyan sikerült, pont azt csinálja, amit kell, és úgy, ahogy elvárható! :) Szóval köszi szépen, hogy megosztottad! :K Így már nem kell feltalálnom a spanyolviaszt. Pont ilyet akartam írni, de sosem tudtam magam rávenni, hogy nekikezdjek, meg mindig ötezer más dolog van.
A hotkey-k tök logikusak, nagyjából én is így állítottam volna be őket (leszámítva a belinkelést). Úgy már fullos lenne, ha beállítható is lenne egy minimális GUI-n (extension), de így is nagyon jó, ha valakinek nem jön be az alapkiosztás, max. átírja a kódban.

Most kimásolom a lényeget, tehát a működő hotkey-ket, hogy másnak is meglegyen, ha kell:

aakeylib.js (hogy meglegyen, teljesség kedvéért)
ph_hotkeys_in_editor.user.js

"ctrl-enter" : buttons.snapshotItem(n++), // send comment
"ctrl-b" : buttons.snapshotItem(n++), // bold
"ctrl-i" : buttons.snapshotItem(n++), // italic
"ctrl-u" : buttons.snapshotItem(n++), // underlined
"ctrl-s" : buttons.snapshotItem(n++), // strike-through
"ctrl-o" : buttons.snapshotItem(n++), // off topic
"ctrl-k" : buttons.snapshotItem(n++), // link
"ctrl-g" : buttons.snapshotItem(n++), // image
"ctrl-d" : buttons.snapshotItem(n++), // code
"ctrl-m" : buttons.snapshotItem(n++), // monospace
"ctrl-w" : buttons.snapshotItem(n++), // raw
"ctrl-p" : buttons.snapshotItem(n++), // paragraph
"ctrl-l" : buttons.snapshotItem(n++), // left-aligned
"ctrl-r" : buttons.snapshotItem(n++), // right-aligned
"ctrl-e" : buttons.snapshotItem(n++), // centered
"ctrl-j" : buttons.snapshotItem(n++) // justified

hotkeys["ctrl-alt-n"] = buttons.snapshotItem(0); // normal comment
hotkeys["ctrl-alt-o"] = buttons.snapshotItem(1); // off-topic comment

ph_hotkeys_in_forum.user.js

"ctrl-alt-f": go_to_forum,
"ctrl-shift-f": go_to_forum_in_new_window,
"ctrl-alt-p": go_to_private_messages,
"ctrl-shift-p": go_to_private_messages_in_new_window,
"ctrl-alt-2": go_to_prev_page,
"ctrl-alt-3": go_to_next_page,
"ctrl-alt-1": go_to_first_page,
"ctrl-alt-4": go_to_last_page

Kösz még egyszer, dqdb! Ezt a hsz.-t a userJS-eid révén már úgy írtam meg, hogy egeret egyáltalán nem kellett használnom a formázáshoz. :D

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#19052) Sk8erPeter válasza Predator2 (#19047) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

1. A keresést már írták.
2. A fordítás (Google első találat):
http://superuser.com/questions/460955/selecting-translation-service-in-opera/462115#462115
szintén standard_menu.ini-ből kell kimásolnod egy részt, most a [Translate menu] szekciót, aztán szerkeszteni.

Sk8erPeter

(#19053) Armahun válasza Armahun (#19048) üzenetére


Armahun
addikt

Fordításra esetleg a keresés ezzel menübe tehetsz egy sort.
Ugyan az a módszer mint az előbb, kijelölt szöveget fordít.
Itt a cím sorba ezt kell írni:

javascript:window.open("http://translate.google.com/?q=%s&sourceid=opera&num=%i&ie=utf-8&oe=utf-8");void(0)

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#19054) Sk8erPeter válasza Armahun (#19053) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez a JavaScriptes módszer annyira nem jó ötlet, nem tudom, nem blokkolja-e adott esetben a popup blocker (window.open(), ami NEM kattintásra hívódik meg), de ha nem is, felesleges, mert van beépített megoldás rá, itt már leírtam:
[link]

Sk8erPeter

(#19055) Predator2


Predator2
addikt

írjátok le ezt nekem egy kicsit szájbarágósabban mert nem értem

sajna a múltkori fájlt már nem lehet elérni amit feltöltöttél

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#19056) Micka21


Micka21
tag

sziasztok

segítsetek!
bármikor amikor bekapcsolom az operát az előző folyamat indul el,szépen kezdi tölteni a lapokat, amiben benne van a gmail webes felülete is, viszont hiába nem a gmail fülön voltam utoljára amint betölti teljesen a gmail-t arra a lapra ugrik , nemkicsit idegesít , mert mikor nincs új levelem és csak keresnék valamit akkor hiába gépelek nem tudok írni mert közbe a gmail-ra ugrik
tehát hogyan lehet megszüntetni a gmail prioritását?

(#19057) Ndruu válasza Micka21 (#19056) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha egy elmentett böngészési folyamatot töltesz be indításnál, akkor azzal van a gond. Mentsd el újra úgy, hogy ne a Gmail fül legyen aktív, hanem amivel kezdeni szeretnél (pl. egy üres oldal a gyorshívóval).
Fájl - Böngészési folyamatok - Aktív böngészési folyamat mentése...

Én simán csak az előző folyamat folytatása opciót használom, nem szoktam mentegetni a böngészési folyamatot.

Harrrr!!!!

(#19058) Sk8erPeter válasza Predator2 (#19055) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Konkrétan melyik részét nem érted? Meddig jutottál? Amit itt leírtam korábban, egy az egyben azt a fájlt töltöttem fel korábban, ami ezek szerint már nem elérhető, akkor is azért töltöttem fel még pluszban a magyarázaton kívül, mert úgy egyszerűbb volt, mint elmagyarázni, hogy mindezt másold be egy szöveges fájlba, és Notepad++-t használva mentsd el UTF-8 karakterkódolással (és itt NEM az ún. BOM nélkülit kell választani, legalábbis az Opera defaultból a sima UTF-8-változatot használja, nem próbáltam, lehet-e bármi gond abból, ha a BOM nélkülit választod - lásd Notepad++ Encoding menüpontja).

Sk8erPeter

(#19059) Micka21 válasza Ndruu (#19057) üzenetére


Micka21
tag

nem mentett folyamatot töltök hanem az előzőt

(#19060) Micka21 válasza Sk8erPeter (#19058) üzenetére


Micka21
tag

pont jókor jöttem más kérdéssel, megcsináltam a leírásod alapján és műkszik, thx
viszont ha linkeket jelölök ki majd jobb katt akkor nem az a menü jön be amit alkottál hanem a régi, azt is át lehet írni?

(#19061) Sk8erPeter válasza Micka21 (#19060) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Pedig de, ott van a [Link Popup Menu] szekció. Újraindítottad az Operát? Sajnos az kimaradt az eredeti leírásból.

Szerk.:

várj, lehet, hogy félreértettelek. Arra gondolsz, hogy kijelölöd egérrel a linket, és úgy kattintasz jobb gombbal?
Mert akkor az eredeti standard_menu.ini-ben nézd meg a
[Link Selection Popup Menu]
szekciót, az vonatkozik az említett részre, és természetesen az is átvariálható. :K

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#19062) Micka21 válasza Sk8erPeter (#19061) üzenetére


Micka21
tag

arra gondolok igen, megnézem mennyi kedvem van variállgatni

(#19063) Sk8erPeter válasza Micka21 (#19062) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nagyjából 5 percet vesz igénybe az átvariálgatása.

Sk8erPeter

(#19064) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Végleg leváltották az Operát Androidon.
Eddig volt egy stabil, (majdnem) jól működő böngésző. Most van helyette egy (még mindig) béta állapotú, amiből funkcionálisan is hiányzik még sok dolog.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#19065) Rimuru válasza M_AND_Ms (#19064) üzenetére


Rimuru
veterán

De legalább fejlődik, pont most írtam. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#19066) Dictator^


Dictator^
veterán

Üdv.
Két dolog érdekelne, a NOD32 hiba (véletlenszerű képbetöltések) után beugrott, hogy kipróbálom a x64-es operát.
Eddig nem generálja a hibát.. viszont a fenti bar-on lévő ikonokat (visszanyil stb), melyik fileból menthetném át a x64-esbe?

Illetve, operapref-set átraktam, de már a réginél is idegesített, hogy a bejelentkező képernyő, hogy új sessiont nyitok, vagy megnyitom az operát az utólag nyitvahagyott oldalakkal lévő tabom mindig a bal felső sarokba van, akárhányszor húzom középre.. ezt hogy lehetne lefixálni?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#19067) Dictator^ válasza Dictator^ (#19066) üzenetére


Dictator^
veterán

A toolbár megvan, már csak a Startup Dialog áthelyezése kéne a képernyő közepére..
De sehogy nem jön össze.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#19068) brd válasza M_AND_Ms (#19064) üzenetére


brd
nagyúr

Jah, konkrétan egy fos lett, szívesen adok 12.0.4, vagy 12.1.4 apk-t bárkinek. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#19069) AtHoS válasza brd (#19068) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az adataimnál lévő mail-re elküldheted mind a két verziós apk-t. Köszi :R

read-only mode on the forum

(#19070) brd válasza AtHoS (#19069) üzenetére


brd
nagyúr

Nem publikus a címed.

The only real valuable thing is intuition.

(#19071) fatal` válasza M_AND_Ms (#19064) üzenetére


fatal`
titán

Van helyette egy rakás szar, le is cseréltem Maxthonra. Tetszene, de nagyon lassú, akad, fagyasztja a telefont és egy csomó funkciót kivettek.

Remélem az asztali webkites változat ettől jobb lesz...

(#19072) AtHoS válasza brd (#19070) üzenetére


AtHoS
nagyúr

He? Mi az hogy nem publikus? Affene mikor alakult így? ph! login változásakor?
Írtam privit..illetve most írok majd :DDD

read-only mode on the forum

(#19073) Ndruu válasza AtHoS (#19072) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

2012-02-19 óta.

Harrrr!!!!

(#19074) AtHoS válasza Ndruu (#19073) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Sejtettem...kösz a megerősítést :R

read-only mode on the forum

(#19075) dqdb válasza Sk8erPeter (#19051) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Köszi!

Ha már eszembe jutott ez az egész, akkor kicsit igazítottam rajta:
1. a fórumban a cikk és hozzászólásai között is lehet billentyűzetről mozogni (Ctrl+Alt+C és Ctrl+Alt+A),
2. kijavítottam az IT Café, Gamepod és Logout problémáit,
3. gyorsan bedobtam a HardverApró támogatását is, így az összes PH-s oldalon megy

Mindhárom fájl frissült: aakeylib.js ph_hotkeys_in_editor.user.js ph_hotkeys_in_forum.user.js

Egyedül a Logout/Gamepod cikkszerkesztő felületét nem teszteltem, azt sosem láttam még, így lehet, hogy megy, lehet, hogy nem megy.

A hotkey-k tök logikusak, nagyjából én is így állítottam volna be őket (leszámítva a belinkelést).
Több programban is Ctrl+K-ra van kötve, azért lőttem én is erre. Még a hozzászólás elküldésére szolgáló Ctrl+Enter problémás, mert ugyan elküldi a hozzászólást, de egyben egy új fület is megnyit. Ez régen nem volt így, akkor romlott el, amikor az Opera a Ctrl+Shift+klikk mellett a többi böngészőhöz hasonlóan bevezette a Ctrl+klikk támogatását is. Ha valakit zavar, át kell definiálni másik kombinációra, mert ezt a működést felülbírálhatatlan natív kód okozza.

Úgy már fullos lenne, ha beállítható is lenne egy minimális GUI-n (extension), de így is nagyon jó, ha valakinek nem jön be az alapkiosztás, max. átírja a kódban.
Igen, erre extensiont kell írni. Amikor megjelent az Extension API, megnéztem, aztán arra jutottam, hogy amíg működik a user JS-ek támogatása, addig minek szívassam magam plusz melóval :) Az igazán korrekt megoldás az lenne amúgy extensionként, ha lenne egy központi repository, ahonnan a billentyűzetről vezérelni kívánt oldalakhoz tartozó definíciós fájlokat lehetne pluginszerűen letölteni (egy ilyen lenne a fórumos, egy másik a hozzászólásos), és a beállításoknál oldalszinten lehetne a billentyűzetkiosztást szerkeszteni. De én ehhez lusta vagyok :DDD

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#19076) fokukac


fokukac
nagyúr

Hello!
Tudom, kicsit off topic, de nem találtam másik helyet.
Szóval az opera úgy tűnik, megszüntette az opera mobile-t, és régebbi mobilokon nem igazán működik jól az új opera, amit helyette adnak, mint ahogy ezt a kommentek is alátámasztják a google play-en.

Nincs valami ötletetek, hogy honnan tudnám megszerezni az előző verzió apk telepítőjét, biztos forrásból? a neten, amiket találtam, egyik sem tűnik megbízható helynek...

előre is köszi.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19077) brd válasza fokukac (#19076) üzenetére


brd
nagyúr

Link.

The only real valuable thing is intuition.

(#19078) Ndruu válasza fokukac (#19076) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A publikus opera ftp-ről szerintem gond nélkül letöltheted és telepítheted. [link] (az Ice [14.00] az új verzió, azt kell kerülni)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#19079) fokukac válasza brd (#19077) üzenetére


fokukac
nagyúr

hmm, pedig még vissza is görgettem, de már nagyon álmos vagyok, nem vettem észre. :)
el tudnád küldeni az adataimnál lévő e-mail-re?
köszi előre is.

Szerk: NDruu, köszi Neked is!
Megnyitottam a linket, létezik, hogy január óta nem frissítették az opera mobile-t?

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19080) Ndruu válasza fokukac (#19079) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ide nem kerülnek fel a legfrissebb verziók, de amik fent vannak, azok stabilak és biztos forrásból (Opera) származnak. Én a 12.10-et töltöttem le innen, teljesen jól működik.

Harrrr!!!!

(#19081) fokukac válasza Ndruu (#19080) üzenetére


fokukac
nagyúr

oké, köszi :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19082) brd válasza fokukac (#19081) üzenetére


brd
nagyúr

Akkor nem kell e-mail?

The only real valuable thing is intuition.

(#19083) fokukac válasza brd (#19082) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem, köszi :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19084) AtHoS válasza Penge_4 (#19043) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No, Emsisoft-tól ilyen hírlevél érkezett: Which browser offers the best malware protection?
Van benne letölthető Complete test as PDF

read-only mode on the forum

(#19085) Predator2 válasza dqdb (#19075) üzenetére


Predator2
addikt

Látom Sk8erPeter-vel elég sokat beszéltek "erről" de most ez mi is pontosan? (halandók nyelvén pls)

csak kíváncsi vagyok

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#19086) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Üdv,

Olyan kérdésem lenne, hogy van-e olyan megoldás, hogy a facebook beszélgetéseket lementse valahova valami. Nekem olyan progi, alkalmazás, vagy bármilyen megoldásra lenne szükségem ami a facebook beszélgetést lementi amint érkezik egy új üzenet.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#19087) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,

rájöttem, hogy mégis működik a gmail levelező!!!! még az új, tovább butított levelezőfelülettel is!!!

• a legördülő menük nem tűnnek el egy pillanat alatt, ergo használhatók
• a beírt szövegre nem kell 5-8 másodpercet várni, hogy megjelenjen a képernyőn
• a levélírás beviteli mezőjébe nem kell 20-30-szor belekattintani, mire végre aktivizálódik
• nem felejti el a jelszavakat, további fiókokat
• villámgyorsan működik
• a szövegszerkesztőt (formázás) is lehet használni (kiemelés, bold, minden megy)
• sőt, a pontokkal felsorolás és sorszámozás is működik, nem esik szét a szöveg

egyszóval minden műxik rendesen!!!
mi a titka? elkezdtem használni a internet explorert... :K

(igaz, cserébe nem lehet görgővel tabot váltani, nincs nyelvi ellenőrzés, de hát legalább működik)

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#19088) Rimuru válasza Wolfskin (#19087) üzenetére


Rimuru
veterán

Alap HTML nézet és minden megy rendesen. (ami nekem kell, csak levelezésre használom) Amúgy normál nézetben is működik. :U

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#19089) Sk8erPeter válasza Wolfskin (#19087) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Kéne már a Prohardverre is facepalm smiley :D

Facepalm

Igazából nehéz ezt másképp kommentálni. :P

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#19090) Wolfskin válasza Rimuru (#19088) üzenetére


Wolfskin
őstag

alap html nézetben nincs helyesírás, meg címzett automatikus kiegészítés :(

normál nézetben nem megy. több gépemen is van opera (3), a legutolsó butítás óta mindegyiken akadt a gmail.

@(#19089) Sk8erPeter: :D :DD :D
az a baj, hogy bevezettem munkával kapcsolatban két (g)mail címet is, mire megkaptam a céges, és még sokakkal azokon (is) kommunikálok. ez napi elég sok mailt jelent, sajnos opera alatt ez már megoldhatatlan volt. ha napi két mailt kéne küldenem, biztos rászánnám azt a 20 percet a szöszmötölésre... az IE egyszerűen működik. mása nem jó, de gmailezni csak azon lehet. ezt mutatja a tapasztalat, és én hiszek neki. :K (krómot, meg ff-t sose használnék, még a régi kedvenc avant browsert is ki fogom próbálni. de helyett egyébként lassan általános célra is új alternatívát kell keresni... ).

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#19091) Sk8erPeter válasza Predator2 (#19085) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Amikor írsz a Prohardveren egy hozzászólást, akkor alul ugye a szerkesztőnézetben vannak formázógombok (félkövérítés, dőltté tétel, aláhúzás, stb.). Na ezeket a formázógombokat lehet elérni ezzel a userJS-sel billentyűkombinációk segítségével. Például félkövérítés szöveg kijelölése után Ctrl+B, dőltté tétel Ctrl+I, és így tovább. Ezeket az elérhető billentyűkombinációkat írtam le itt: [link], dqdb userJS-ei (háromról van szó) alapján.
A User JavaScript-fájlok igazából arra jók, hogy JavaScript segítségével bizonyos oldalak működését tudo felülbírálni, testreszabni (akár megjelenését is tudod ugye manipulálni JavaScripttel, de ezekre a célokra inkább a User CSS való).

A User JavaScript könyvtárat a Ctrl+F12 megnyomása után, a Content menüponton belül a "JavaScript Options"-re rákattintva tudod beállítani, ahogy a képen látszik:

Opera User JavaScript (userJS) folder

Miután ez megvolt, ebbe a könyvtárba bele kell csak dobnod a dqdb által készített belinkelt userJS-fájlokat (pastebinről is le tudod tölteni, csak az alapértelmezett .txt-kiterjesztést kell onnan kiszedni, a többi része a fájlnévnek egyébként jó lesz). Más userJS-fájlokra is ugyanez vonatkozik.

Sk8erPeter

(#19092) Sk8erPeter válasza Wolfskin (#19090) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Normál nézetben is megy, mivel használom. Igaz, hogy lassabb, mint a Chrome, ezt aláírom. Operára nem igazán optimalizálnak. De Internet Explorert használni alternatívaként, hát... igaz, az IE10 már elég jó sebességre, meg nem tartalmaz annyi ostobaságot, mint a régi változatok (pedig én aztán tényleg ritkán dicsérem az Internet Explorert, mivel webfejlesztés szempontjából horror, legalábbis IE9 alatt), de a felülete sajnos még mindig egy hányadék, örökölte a régiek kényelmetlenségét, szolgáltatás-hiányosságát, bár nyilván minimálisan több minden elérhető. Jobban ki vagyok békülve az IE10-zel, mint bármelyik elődjével, de valahogy mégis keserű szájízt hagy az általános felhasználás során.

Most látom, hogy szerkesztetted a hsz.-t.
"krómot, meg ff-t sose használnék"
Miért nem? :)

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#19093) Rimuru válasza Wolfskin (#19090) üzenetére


Rimuru
veterán

Helyesírás van a böngészőbe beépítve, nálam megy az automatikus kiegészítés is. A lassúság tényleg igaz, sőt én gyenge géppel jobban is érzem.

Vigyázat, csalok!

(#19094) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Új androidos Operával kapcsolatban elolvastam a Q&A-t, amit a beállítások menüben lehet találni. Egy-két, sok helyen elhangozott problémára a megoldás:
Hol a kilépés gomb? A telefon 'vissza' gombját hosszan nyomva megjelenik.
Mi van, ha mégis a régi verziót szeretnénk visszarakni? Az alábbi linkről letölthető:
www.opera.com/mobile/download/versions/

És végül: Az Opera Mini továbbra is elérhető.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#19095) daninet


daninet
veterán

Hangout másnál sem működik a Gmail-ben? Nem nyílik meg a kis ablak.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#19096) daninet válasza daninet (#19095) üzenetére


daninet
veterán

telepítettem a chrome bővítményt és a desktop kiegészítőben megnyitja ha oprában kattintok rá- De enélkül úgy néz ki nem lehet használni :F

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#19097) Rimuru válasza daninet (#19096) üzenetére


Rimuru
veterán

Mit akarsz pontosan? A talk az úgy működik mint régen, csak már más néven, a régi hangouts(most közvetített hangouts)-hoz meg ugyanúgy kell(ett) a plugin. Nekem megnyitja és kéri a bővítmény telepítését, viszont a cset az hibásan jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#19098) daninet válasza Rimuru (#19097) üzenetére


daninet
veterán

Nem az a fő baj, hogy nem a böngészőben nyílik meg, hanem, hogy a böngészőben kattintok az ismerősre, megnyitja a bővítményben a chat ablakot a tálcán, de ugyanúgy villog a fejléce a gmailnak hogy üzenetet kaptam és nem tűnik el miután elolvastam.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#19099) NickNév


NickNév
csendes tag

Hali!
Sok-sok év FF használata után, áttérőben vagyok Operára - és most jön az ominózus de - a nagy problémám, h nem tudom kiirtani belőle a Google keresőjét :((( 12.15 használok Crunchbang (Debian fork) alatt, és hiába törlöm ki Operában magában vagy manuálisan configfileban, minden újraindításkor benne van :W Megoldás?

Más: FFnél [link] ezt használva, változtattam meg az IP címet, s így pl Hulut tudtam nézni, lehet h én vagyok a láma, de nem találok hasonló kiegészítőt Operához, tudtok ilyet? :(

Zavarodott, mint egy svájci anarchista

(#19100) fatal` válasza NickNév (#19099) üzenetére


fatal`
titán

Ha jól emlékszem ez egy bug a legújabb verzióban, a keresőkkel valamit elbarmoltak. Próbáld eggyel régebbivel.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.