Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) CsendesMark válasza dqdb (#10000) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Hogy írja a magyar hogy third party cookie?

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#10002) erdoke válasza dqdb (#10000) üzenetére


erdoke
titán

Az a rossz poén, hogy ha egyszer felrakod a 3353-ast, akkor hiába teszed rá vissza a 3447-est, a YouTube hiba marad. :(

(#10001) CsendesMark
Elfogad minden sütit

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#10003) norbiphu


norbiphu
senior tag

üdv,

tegnap óta a júúútyúb azt írja, hogy upgradeeljem a flashem (anyád). na, ez is meg is történt de ugyanezt írja. 10.51-es opera van fent.
valaki tudja hogyan lehet megoldani a problémát? :)

előre is köszi.

mod: látom nem egyedi a probléma. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#10004) Ventur@


Ventur@
senior tag

10.52 build 3347 + legújabb flash + sütik törölve és továbbra sem megy a youtube (beágyazott yotube videó meg érdekes módon megy :F ). Én most megyek a sarokba és sírok, mert szerintem tuti béna vagyok :O :D .

Penge:4: köszöntem infót :R . Bár ez, hogy tesztelnek szép és jó de, hogy már lassan 1 napja csak Old Flash fogad, azért eléggé ciki a youtube részéről, még ha az Opera részesedése kicsi is a böngészők között (mindezt leszámítva, akkor sem váltok át másra, mert még mindíg a legjobb böngésző. 3.x verzió óta használok Opera-t szóval hülyeazértnemvagyok :DD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#10005) CsendesMark válasza erdoke (#10002) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Itt 3347-es van, és nem lett felrakva a frissebb béta
mégsem segít rajta semmi :O

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#10006) erdoke válasza CsendesMark (#10005) üzenetére


erdoke
titán

Akkor a YouTube qrta szét, gratulálok nekik. :W

A legjobb aláírás a héten

(#10007) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Youtubos, flashplayeres b@szás nálam is jelentkezett. Remek, még egy nap youtube nélkül...orvoslás mikorra várható?

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#10008) Dictator^


Dictator^
veterán

érdekes, haverom opera alól youtubeozik.. míg nálam a safarival megy.. /update, már neki sem megy operával/

ie és opera még mindig nem megy, old flash.. no flash? go get it.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#10009) CsendesMark válasza 용 Bob (#10007) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Én az orvoslást tegnapra szeretném!!! ;]
...de mivel a világ talán leglátogatottabb oldala, gondolom rajta van mind2 csapat.
Szerintem a Youtube/Google a lúdas!

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#10010) fatal`


fatal`
titán

A YouTube úgy látszik a reklámszűrős népeket próbálja szűrni, itt egy userjs:

// ==UserScript==
// @name YoutubeProtectionRemover
// @include http://www.youtube.com/*
// @description Removes lame protection on YouTube
// @copyright 2010, Snap
// ==/UserScript==

window.opera.addEventListener(
'BeforeScript',
function (ev){
ev.element.text = ev.element.text.replace("yt.flash.update(swfConfig, forceUpdate);","");
},

false);
//end

Evvel megy tovább. :)

(#10011) dqdb válasza fatal` (#10010) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Köszi, királyul működik :R A mindenféle reklámszűrés nélküli, kizárólag tesztelésre használt profilomban sem ment a YouTube, szóval nem ez a probléma oka, de a script megoldja.

Ezzel a sorral érdemes még kibővíteni:

// @include http://youtube.com/*

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#10012) Telefunen válasza fatal` (#10010) üzenetére


Telefunen
őstag

Nálam is bevált :C

(#10013) Mandela83


Mandela83
csendes tag

hejhó

Legyen szíves valaki leírni óvodás szinten hogy a manóba kell megoldani a problémát.
Mit kell átírni, hol...stb hálás lennék érte :)

(#10014) fatal` válasza Mandela83 (#10013) üzenetére


fatal`
titán

Csinálsz egy mappát valahol a gépeden, abban létrehozol egy fájlt .js kiterjesztéssel és bemásolod amit itt írtam. Utána elindítod az operát, CTRL+F12->Haladó fül->Tartalom->Javascript beállítások->Felhasználói javascript mappához betallózod azt a mappát ahova a scriptet mentetted, leokézod és újraindítod az Operát.

[ Szerkesztve ]

(#10015) Telefunen


Telefunen
őstag

A fent leírt szövegrészt bemásolod egy szöveges dokumentumba, majd elmented. Átnevezed ezt a szöveges dokumentumot (pl Total Commanderrel) YoutubeProtectionRemover.js-re (azért kell a Total Commander, hogy a kiterjesztést is átnevezze).

Ezt követően az Operában nyomsz egy Ctrl+F12-őt, a megjelenő ablak tetején kiválasztod a "haladó" fület, majd a baloldali menüben a "tartalom" alcímet. Ezt kell látnod. Katt a "JavaScript beállítások" gombra, és alul tallózd be azt a mappát, ahol az előbb létrehozott YoutubeProtectionRemover.js található (esetleg előtte hozz létre neki egy mappát valahol). Indítsd újra az Operát, és kész.

Szerk: Lassú voltam és körülményes ;)

Szerk2: És ráadásul nem is válaszként, csak új hozzászólásként küldtem :W

[ Szerkesztve ]

(#10016) Mandela83


Mandela83
csendes tag

Köszönöm, megisvan... áldás reátok :))

(#10017) Penge_4 válasza #27441408 (#9996) üzenetére


Penge_4
veterán

http://extendopera.org/userjs/content/youtube-protection-remover

"Éljen ez a nagyszerű (és nagy részesedésű ) böngésző... komolyan nem tudom mit mazoistáskodok"

Nem unod még a trollkodást? Mivel nálad Chrome-ban megy, így az is bebizonyosodott, hogy abban sem használsz Adblock-ot. Neked tényleg felesleges az Opera, ágyúval verébre megoldás lenne. Ha Presto motort akarsz használni, akkor ott a WinGOGI, az kicsi, csak címsor és ablak, pontosan megfelel neked, nem zavar össze benne semmi...

(#10018) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

atya úr isten
ekkora béna dolgot.... persze értem én hogy a reklámból élnek, de egy "tiszta"/vadi új opera telepítésnél is gecizik.... :DDD

hogy merészelnek letiltani egy böngészőt, mert akármilyen, mellesleg FF alatt is van számos reklámblokkoló plugin :C

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#10019) dqdb válasza Penge_4 (#10017) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Látom, hogy bővíttetted az első hozzászólást. Szerintem érdemes lenne beleírni a user JS-ek telepítését is, valamint az eszköztárak testreszabását. Megírod, vagy megírjam?

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#10020) ntomka válasza Penge_4 (#10017) üzenetére


ntomka
nagyúr

Azért ez nekem nem világos. FF alatt van adblockom element hiding helperrel: megy a youtube. Chrome alatt BFilterrel blokkolok: megy a youtube. Opera, semmit nem blokkolok: nem megy a youtube. Hogy is van ez? :F

ツ Headphones on - World off

(#10021) vpbertalan


vpbertalan
csendes tag

Nekem így se akkar müködni miért van ez ?

(#10022) 19870820


19870820
senior tag

Valamit nagyon elcsesztek Youtubeéknál.Legalább arra vennék a fáradságot hogy kiírják az oldalra miért van ez a hiba és meddig lesz. :((( Szerintem ez nem éppen így mükődik hogy hipsz hopsz gondolnak egyett és nem jó.

(#10023) Sanyix válasza Penge_4 (#10017) üzenetére


Sanyix
őstag

mámegy

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#10024) TSanya


TSanya
aktív tag

Nekem még mindig nem működik a Youtube :(

(#10025) Brutális eb válasza TSanya (#10024) üzenetére


Brutális eb
addikt

Go upgrade nekem is.
Mennék de hová? ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10026) 19870820 válasza Brutális eb (#10025) üzenetére


19870820
senior tag

Hát még ha kiadták volna végre a 10.1es végleges flash-t akkor megértem hogy"GO UPGRADE",na de így hogy még mindig a tavalyi flash van fenn... :(((

(#10027) CsendesMark válasza Brutális eb (#10025) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

IDE :K

[ Szerkesztve ]

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#10028) 19870820 válasza CsendesMark (#10027) üzenetére


19870820
senior tag

Ez egy ideiglenes megoldás talán.A youtube-nak kellene lépni már hogy újra jó legyen minden.

(#10029) Penge_4 válasza ntomka (#10020) üzenetére


Penge_4
veterán

Azért, mert a Firefoxnál kilométeres Adblock lista van minimális wildcarddal. Ezért kell még mellette blokkolni is személyre szabottan.

De az is előfordulhat, hogy csak gyorsan reagáltak és kiszedték belőle a problémás részeket.
Mellesleg Firefoxban ugyanúgy ott díszeleg a "Töltsd le a Chrome-ot" reklám is, szóval nem viszik nagyon túlzásba.

"Chrome alatt BFilterrel blokkolok: megy a youtube."

Mert külső megoldást használsz.

"Opera, semmit nem blokkolok: nem megy a youtube. Hogy is van ez?"

Nem tudom.

dqdb: Bővítsd, ha gondolod. Érdemes lenne beleírni a UJS Manager nevű Unite App-ot is.

[ Szerkesztve ]

(#10030) Hugo85


Hugo85
aktív tag

Itt van a workaround a hivatalos blogban. Ugyanaz amit eddig is írtatok, csak talán kicsit részletesebb. Amúgy engem nem érdekel, Operás vagyok vagy 3-4 éve, azóta csak Neptun miatt van fenn FF (most már oda se kell). Nem vagyok hajlandó sem összevissza turkálni custom JS tartalmakkal, sem váltani, szóval én addig nem nézek YT-ot, amíg ők meg nem oldják azt a kakit, amit ők kevertek. Ez elvi kérdés :P

(#10031) #27441408 válasza Penge_4 (#10017) üzenetére


#27441408
törölt tag

[link] van benne reklámblokkoló és a FF-be is és láss csodát működik mindkettőbe pedig FF-be is dolgozik az adblock.

Egyébként köszi.

Azért ez nekem nem világos. FF alatt van adblockom element hiding helperrel: megy a youtube. Chrome alatt BFilterrel blokkolok: megy a youtube. Opera, semmit nem blokkolok: nem megy a youtube. Hogy is van ez?

Ezt magyarázom én is. :U

Hugo85

Most tuti hogy megijedt az egész GOOGLE.... te többet nem használod a YT-t.... viszont pármillióan egész biztos hogy vagy lecserélik a böngészőjüket (mert ugye ,egint itt jön az hogy egy átlag user nem valószínű hogy pötsöl az operát rendezgetni látja hogy jé nem megy, jé a többibe megy és vált) vagy pedig kiiktatják a reklámblokkolókat mivel YT azért eléggé népszerű....

[ Szerkesztve ]

(#10032) Penge_4 válasza Hugo85 (#10030) üzenetére


Penge_4
veterán

"for Windows users"

Linuxon nem áll fenn ez a probléma? :Y

(#10033) Brutális eb válasza CsendesMark (#10027) üzenetére


Brutális eb
addikt

Köszi. :R
Pedig nekem nincs operához reklámszűrő felrakva.
Vagy alapból van a 10.51-ben(Kezdő operás vagyok)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10034) brodorics válasza Penge_4 (#9994) üzenetére


brodorics
csendes tag

köszi a figyelmet. application/x-msdownload exe,dll, pat pif com, sce,msi. Az operát is újra raktam már de ez sem segített. próbáltam rendszer visszaállítást is de az sem vált be. :O A hálózat másik két gépe oké. persze tudom vannak ilyen rébuszok, mikor semmi sem segít, de mondom hátha :R

[ Szerkesztve ]

(#10035) ntomka válasza Penge_4 (#10029) üzenetére


ntomka
nagyúr

Szerintem meg semmi köze a reklámblokkoláshoz, ahogy az előző hsz-em is bizonyítja. Persze nem látok bele a google fejlesztési folyamataiba, ahogy szerintem az sem, aki ezt a marhaságot kitalálta. Biztos valami tipikus antikapitalista szónok ember, akinél ha valami nem megy operán, egyből mocskosmultit kiált. :((( De hogy on is legyek, nézd meg az elmúlt időszak google fejlesztéseit. Azon dolgoznak, hogy a flash frissítések minél hamarabb eljussanak a felhasználókhoz (és most tényleg tárgyilagosan nézd a dolgot). Most is tuti beállítottak valamit ennek érdekében (mégis csak a youtube a legnagyobb flash felület az egész weben) és elkúrták, nem kicsit, nagyon.
Persze a történetben az is érdekes, hogy csak az operát érinti, de ahogy korábban is írtam, lehet csak amiatt van az egész, hogy "jó" szokás szerint nem tesztelték ki rajta rendesen, mert ugye szegény opera böngészőnek ez a sorsa hosszú idők óta.

ツ Headphones on - World off

(#10036) Hugo85 válasza Brutális eb (#10033) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Operában nagyon régóta van beépített content blocker. Valamikor a 9.x legelején került bele, vagy tán korábban.

(#10031) silver star: látom nem vagy egy géniusz. Miért az Operát okolod, amikor egyik nap (tegnap) délelőtt még ment, aztán meg már nem. Közben nem történt semmi az Operával, mivel nincsen background/silent update mint FF-ben, így nem változott semmi a verzióval. De a YT elfelejtett működni. Na most szerinted ki csinált akkor valamit? A reklámblokkolás mint indok, pedig csak egy meg nem erősített tipp. Ami főleg azért hullik kútba, mert FF-el vígan megy blokkal is, Operával meg nulla blokkal sem. És nem csak 10.51, a 10.10 sem megy. Szóval bocsáss meg, ha szerintem a Google tolt el valamit, és azt is, hogy én akkor inkább nem használom az amúgy nem túl produktív, nagyrészt szórakozásra használható videómegosztójukat - akár elvből is - addig, amíg a saját maguk által okozott hibát ki nem javítják.
Megjegyzem, ha az Opera annyira szar, amennyire te azt itt hirdeted, akkor miért lett hozzá 10 órán belül workaround, illetve egy másik keresztkérdés: minek használod, és főleg miért elégedetlenkedsz itt miatta? :F

[ Szerkesztve ]

(#10037) #27441408 válasza ntomka (#10035) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem az a 100 millió opera felhasználó elég sok ahhoz hogy amiatt mert a reklámmal trükköznek rossz hírük menjen 100 milla ember körébe.

Ahogy írtad érdekes hogy csak az operánál nem jó.... FF-be van adblock. Chrome-.ba betettem az adthwartot az 1ik legnépszerűbb reklámblokkert és láss csodát működik... kivéve az operát ami saját állítása szerint a YT-.n semmit se szűr. :U

[ Szerkesztve ]

(#10038) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

Nálam semmi sem működik :( Lehet átpártolok a FF-ra, pedig eddig semmi gond nemvolt!!!! :W

(#10039) Sanyix


Sanyix
őstag

azért akiknek nem működik a blokk kikerülés, be kéne nézni a user js-ek közé, hogy nem e üres a js, mert nekem állandóan az van hogy jobb klikk és letöltésre lejön a fájl, ami tök üres. Úgy meg persze hogy nem működik. Ha nem üres és úgy csináltad ahogy írva van, működnie KELL.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#10040) Telefunen válasza Sanyix (#10039) üzenetére


Telefunen
őstag

Igen, nálam is üresen jönnek le a UserJS-ek, tehát én is kénytelen voltam a tartalmukat kézzel bemásolni...

(#10041) ludla


ludla
őstag

Nekem tökéletesen működik az Opera YouTube-n ezzel a leírással. Csak a js-t cseréltem és zsír :D

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#10042) 용 Bob válasza fatal` (#10010) üzenetére


용 Bob
senior tag

Dankesőn mester, mostmár újra megy a Youtube és világbéke van :R :)

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#10043) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Elolvastam az elozo oldalt es a mostanit, de belefutottam dqdb altal emlitett problemaba miszerint frissitettem a 3353-ra, persze Youtube nuku. Flash: flashplayer10_1_rc_plugin_040510.exe azt hiszem ez a legutolso. Erre merges lettem es leszedtem es visszaraktam Opera_1052_3344_in-t. Ezzel minden script nelkul fut a Youtube.
Igaz kicsit neha akad de nem ez az alapbongeszom viszot az RSS-t az Operaval szoktam olvasni es persze bongeszni is. Akkor most frissitsek a 3347-re, vagy ne?

[ Szerkesztve ]

(#10044) ludla


ludla
őstag

SUSE linuxon még a 10.10-t használom, de ezzel nincs gond a YouTube videókkal.
De remélem nem sokára kijön a végleges 10.52 is a linuxokra is.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#10045) Penge_4 válasza Hugo85 (#10030) üzenetére


Penge_4
veterán

"én addig nem nézek YT-ot, amíg ők meg nem oldják azt a kakit, amit ők kevertek. Ez elvi kérdés"

Irígylem az akaraterődet. :D Mondjuk tegyük hozzá a YouTube-ot én is csak azért vagyok kénytelen használni, mert oda töltenek fel egy csomó mindent, de amúgy a Dailimotion-tól kezdve a Metacafe-ig az összes lealázza a ratyi lejátszójukat.

Bár igaz, már én sem használok sem Gmail-t webes felületen, sem Google Readert, sem Docs-t, mert kapják be ha nem tudják normálisan megcsinálni. Vagy ne verjék magukat a szabványokra. Ezt különösen utálom, ezért szimpatikusabb egy hajszálnyival az MS, mert ők legalább bevallják (vagy ha nem, akkor is látszik), hogy magasról tesznek minden szabványra, de a Google meg veri a 100/100-as Acid3-ra, kitiltják az IE6-ot a "szent szabványok nevében", közben meg Operával ha nincs éppen user agent sniffing, akkor is van valami gebasz.

silver star: "mert ugye ,egint itt jön az hogy egy átlag user nem valószínű hogy pötsöl az operát rendezgetni látja hogy jé nem megy, jé a többibe megy és vált"

Na igen, ezért terjed futótűzként az Apple-féle "Just works" filozófia. Hogy mi van mögötte az már senkit nem érdekel. Felőlük akár egy kici kínai is ülhetne a proci és az alaplap helyén ha működne a gép. :D

Szerencsére aki tudatosan választotta az Operát az nem akad fenn ilyen triviális marhaságokon, ahogy egy hardcore Linux user is inkább forrásból forgat, minthogy átálljon Windows-ra.

ntomka: "Biztos valami tipikus antikapitalista szónok ember, akinél ha valami nem megy operán, egyből mocskosmultit kiált."

Ha ezzel rám céloztál én semmi ilyet nem mondtam, az írta ezt, aki a UserJS-t írta.

Mellesleg elég Adblock listára dobni a következő címet: http://s.ytimg.com/yt/jsbin/www-core-new-vfl160018.js

Szóval nem kell semmilyen userJS.

Hugo85: "Közben nem történt semmi az Operával, mivel nincsen background/silent update mint FF-ben, így nem változott semmi a verzióval."

Itt kiegészíteném annyival, hogy maga a program nem frissül a háttérben (A Firefox sem, mivel UAC jóváhagyás kell neki alapesetben, egyedül a Chrome ilyen trójai.

Viszont Operában van egy browser.js nevű központi userJS, amivel a nagyobb oldalakhoz készítenek javításokat. Ez alapesetben kéthetente frissül, illetve nézi meg, hogy frissült-e már. Vagy ha rákattintasz a Help->Check for Updates-re.

silver star: "Ahogy írtad érdekes hogy csak az operánál nem jó..."

A tanyára kimentem a minap a Ferrarival, apám pedig a traktorral. Mindkettőnek sikerült, bár a Ferrari kicsit döcögött.

Visszafelé az eső miatt a keréknyomok miatt elakadt a Ferrari, miközben a traktor vígan szelte az utat. Már nem megint az a rohadt Ferrari. A tököm tele van vele. Miért nem csinálnak belőle traktort? De legalább traktorkerekeket szereljenek már rá, hogy tudjak vele közlekedni. Azt sem értem, hogy a Ferrari tulajdonosok miért szólnak le, mikor felvetem az ötletet, hogy tegyenek már traktorkerekeket a Ferrari-ra. Valami koncepcióról meg elrontásról beszélnek, de én nem értem ezeket...

(#10046) madstunt válasza ntomka (#10035) üzenetére


madstunt
addikt

nézd meg az elmúlt időszak google fejlesztéseit
én azt látom hogy az operát nagyívbe szarja a ***************** bandájuk. Anno a wave se ment, a picasa is ott reklámozza hogy nem kompatibilis...

(#10047) Fityusz


Fityusz
tag

Hali!
Jó a cucc müködik már a jutyub , de nemtudom h nektek is nyomja ezt a reklámot?
Lehet e ellene valamit jelenleg tenni..?

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#10048) ntomka válasza Penge_4 (#10045) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én nem rád céloztam, hanem pont arra, aki kitalálta. És miért vegyem azt a js-t tiltó listára? Opera alatt sem teszem, mégsem megy.

(#10046) madstunt: Így van, és ennyi. Nincs ennek köze a reklámokhoz. Tömören összefoglaltad a lényeget. Ahogy a fejlesztők többsége, úgy a google is valszeg nem veszi a fáradtságot, hogy elindítsa néha az operát (sajnos).

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#10049) Hugo85 válasza Penge_4 (#10045) üzenetére


Hugo85
aktív tag

"Mellesleg elég Adblock listára dobni a következő címet:
http://s.ytimg.com/yt/jsbin/www-core-new-vfl160018.js"

Isten vagy! Remekül működik. :R

(#10050) Penge_4 válasza ntomka (#10048) üzenetére


Penge_4
veterán

"És miért vegyem azt a js-t tiltó listára? Opera alatt sem teszem, mégsem megy."

Épp azért nem megy, mert nem teszed tiltólistára. Ha tiltólistára teszed Operában akkor onnantól működni fog userJS nélkül is a YouTube, mivel az a JS ellenőrzi, hogy blokkolod-e Operában a reklámokat (illetve nem, de tök mindegy, a lényeg, hogy megy).

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.