Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) Sandormaster válasza Winner_hun (#6700) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Nem frissítettem semmit, már reseteltem a modemet is, meg most megy a nod, meg spyware doki, hátha vmi szívatja a firefoxom, de nem, akárhányszor újrarakom ugyanúgy nem megy, a PH! spec még tölteni se kezd, kiírja hogy "kész" a bal alsóba és egy nagy fehér semmi van a képernyőn :F
szerk: van a Firefoxnak vmi rejtett fájlja, vagy konfigja vhol amit még uninstall után is megtarthat és emiatt szívathatja az új foxot amit felrakok?

[ Szerkesztve ]

(#6702) totyax válasza ladlac (#6698) üzenetére


totyax
aktív tag

Nálam semmi gond. Lehet hogy gyenge hardverrel rendelkezel, milyen géped van?

(#6703) Winner_hun válasza Sandormaster (#6701) üzenetére


Winner_hun
félisten

Első hozzászólásban ott vannak az oprendszerenkénti elérési utak, azt gyaluld le, utána jónak kéne lennie.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6704) Sandormaster válasza Winner_hun (#6703) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Megvolt az is, de semmi, azóta már a Chrome-ban se jött be a PH! egy ideig :Y A Spyware doctor-t meg nem tudom telepíteni, nem történik semmi az exe indítására, meg előjött egy új hibaüzenet: vmi googleupdate-es....szal úgy nézem egy hiba van itt, aminek a neve: Windows :W Na mind1 Jó 8 all ezt nagy projekt lesz renoválni....

(#6705) Winner_hun válasza Sandormaster (#6704) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csökkentett módban futtasd az írtókat. Google updater az más dolog, az nem kéne hogy bekavarjon. Amúgy valószínűleg a Chrome miatt jön az a gugliupdater:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6706) ladlac válasza totyax (#6702) üzenetére


ladlac
tag

Tuti, hogy nem hardver baj, mert amíg Vista volt a gépen semmi baj nem volt, most XP alatt csinálja, és csak a FF. Ha hardverhiba lenne gondolom a többi böngészővel is baj lenne, de csak a FF problémázik.

(#6707) totyax válasza ladlac (#6706) üzenetére


totyax
aktív tag

Nem azt mondom hogy hardver baj, hanem azt hogy a hardvered lassú lehet. Minden böngésző képmegjelenítési módszere más és más lehet. Ha nem árulod el milyen hardvered van (adatlap kitöltése pl) akkor részemről ennyi.

(#6708) Steelmanus válasza ladlac (#6706) üzenetére


Steelmanus
addikt

En ugy tudom hogy a Picasa teszi fel a GoogleUpdater-t nalan ha van gep javitani akkor mindig kerik, en Xnview ajanlok de ragaszkodnak hozza, namost a Picasa magahoz rendel minden kep ill mas fajlokat, amiket alapbol a Fox is kezel, tehet probabol elkellene venni a Picassatol a fajlkiterjeszteseket es ugy megprobalni.

(#6709) ladlac válasza totyax (#6707) üzenetére


ladlac
tag

AMD Athlon64 X2 1,9 mHz, 2048 mb DDR2, ATI HD3200 VGA. Nem erős, de laptopba szerintem pont elég, netezéshez főleg.

(#6710) totyax válasza ladlac (#6709) üzenetére


totyax
aktív tag

1.9Mhz az nem valami sok :)

Komolyra fordítva, 3.2 Ghz-es core2-vel szépen látszik cpu használat azon az oldalon amit adtál, egy 2ghz-es Athlon64-nél lehet hogy ez már akadás kategória. Esetleg próbáld ki ezt.

(#6711) Zola007


Zola007
veterán

A következő szokatlan dologra keresnék magyarázatot és megoldást:

Az utóbbi időben bizonyos oldalak funkcióit (pl. yahoo-ban levelek törlése, prohardver és index fórumokra, iwiwre, freemailre, stb. történő belépés) tehát főleg azonosítást igénylő műveleteket csak akkor tudok végrehajtani, ha firefoxban beállítom a kolis proxy-t.

Mint említettem kolis net, illetve xp. Firefoxből 2.0.0.x és most a 3,05 és 3.06-al is próbáltam, de mindegyiknél ez a gond.
DE CSAK A Firefox-al!!!

Ez korábban nem jelentkezett, illetve explorerben, opera-ban gyönyörűen be tudok lépni ezekre az oldalakra ha van proxy, ha nincs.

Cookikat töröltem, gyorsítótár, ram, gép újraindítás után, személyes infók del, nem tudom még mit lehetne csinálni?
Remélem van valakinek ötlete. Köszi előre is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#6712) Sandormaster válasza Winner_hun (#6705) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Csökkentett módban lement a nod, az ashampoo antispyware ott nem indult el, de lement a normál módban 2x is a spyware doctort nem tudom még mindig telepíteni :((( Az Ashampoo talált 1-2 dolgot, de semmi különöst nem dobott ki, azért amit talált azt shift+del-t kapott. De ez se segített, sztem vmi a sütikkel van nem tudom lehet-e azoknak köze hozzá, de azok az oldalak amik ilyeneket tárolnak azokat be se hozza...nem mintha nem törltem volna ki azokat is :D Szal megfogott kicsit a dolog.
szerk: egyébként ez mehetne egy jobb Columbo filmbe is, vajon ki a gyilkos?! :D

[ Szerkesztve ]

(#6713) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Áááá közbe azzal egészíteném még ki, hogy az oldalakat megnyitja, de ha be akarok lépni bárhova akkor meghal az egész és csak tölt tölt tölt de soha nem lép be, vmi a jelszókezelő vagy nemtommilyenrendszerrelvanvmi :(((

(#6714) Winner_hun válasza Sandormaster (#6713) üzenetére


Winner_hun
félisten

hijackthis
spyware search and destroy

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6715) ladlac válasza totyax (#6710) üzenetére


ladlac
tag

De amikor Vista volt a gépen, akkor meg elég volt a 1.9 mHz? :)

(#6716) Sandormaster válasza Winner_hun (#6714) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Hijackthis egy rakás rendszerfile-t talált amiket még csak törölni se tudok, még csökkentett módban sem :W Mind1 már meguntam, format c:\s....

(#6717) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Új Windows, új Firefox :)
Most már minden ok, azért thx a helpeket Winner :R

(#6718) Winner_hun válasza Sandormaster (#6717) üzenetére


Winner_hun
félisten

:)
Biztos hogy valami féreg volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6719) BullZeye


BullZeye
veterán

Arra született már megoldás hogy amikor egy Flash aktív akkor is lehessen hotkey-jel tabot váltani, vagy bezárni őket? (magyarán lap-műveletek működjenek)

Ritkán használom egeret, bezárni pedig csak CTRL+F4 el szoktam, viszont ha youtuben nézek egy videót akkor nem tudom bezárni, csak ha felül bezárom, vagy ha oldalra kattintok a fehér részre (oldal háttér)

(#6720) Locsi


Locsi
senior tag

Sziasztok.

Egy olyan kérdésem lenne,hogy egy meglátogatott oldal jelszava a cache-ből visszanyerhető? Persze nem lett a jelszó mentve a jelszó listába.

Üdv, Locsi

(#6721) totyax válasza ladlac (#6715) üzenetére


totyax
aktív tag

A Vista egy másik operációs rendszer, másfajta működéssel.

(#6722) Napster01 válasza Locsi (#6720) üzenetére


Napster01
tag

Még ha rá is találnál, titkosítva van, ajánlott a jelszó emlékeztető, általában minden oldalon van egy ilyen lehetőség, új jelszót kérni / a régit e-mailben megkapni.

_.(-.-)._

(#6723) Pubszon válasza Winner_hun (#6676) üzenetére


Pubszon
veterán

Ismét csinálta mikor rákattintottam egy linkre.
Itt van az egész részlet, benne a linkel:

Add-ons: {d10d0bf8-f5b5-c8b4-a8b2-2b9879e08c5d}:1.0.1,{D4DD63FA-01E4-46a7-B6B1-EDAB7D6AD389}:0.9.6.4,{3112ca9c-de6d-4884-a869-9855de68056c}:3.1.20081127W,{CAFEEFAC-0016-0000-0003-ABCDEFFEDCBA}:6.0.03,{CAFEEFAC-0016-0000-0007-ABCDEFFEDCBA}:6.0.07,{CAFEEFAC-0016-0000-0005-ABCDEFFEDCBA}:6.0.05,LogMeInClient@logmein.com:1.0.0.395,{1280606b-2510-4fe0-97ef-9b5a22eafe30}:0.6.4,{dc572301-7619-498c-a57d-39143191b318}:0.3.7pre.080830,{972ce4c6-7e08-4474-a285-3208198ce6fd}:3.0.6,{9f08cb5a-76b1-4bcf-aff9-90e1a5d60b1e}:3.59
BuildID: 2009011913
CrashTime: 1235429040
InstallTime: 1234024434
ProductName: Firefox
SecondsSinceLastCrash: 275025
StartupTime: 1235428928
Theme: Noia2f
URL: http://majomparade.com/?q=torrent/browse
Vendor: Mozilla
Version: 3.0.6

A jelentés műszaki adatokat is tartalmaz az alkalmazás összeomláskori állapotáról.

Én a logmein-re gyanakszom. :F
Le is szedtem, meglátom hogy csinálja e még.

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6724) dragonfx


dragonfx
veterán

nem tom mi lehet agond ezzel a 3.06os mozillával, de számomra eddig soha nem látott xar.lefagy lassna jönnek be az oldalak minden. :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6725) szandisas


szandisas
senior tag

Remélem itt kapok választ a kérdésemre, nem teljesen Mozilla probléma.
Az első probléma: Egy weboldalt (ami az aláírásomban szerepel) néhány ember akivel beszéltem nem éri el. Se Mozilla alatt, se más böngésző alatt. A rendes tartalom helyett, csak fehér lap jelenik meg, esetleg 3 betű a bal felső sarokban.

A másik probléma: Tegnap óta izgalmas dolgokat produkál az oldal: Van akinek megy, van akinek nem (nekem se) megy. Az arány olyan 20/80 - (statisztika alapján).
Akinek nem megy, a hiba: A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www.ujfehertose.hu helyen.

aláírás

(#6726) totyax válasza szandisas (#6725) üzenetére


totyax
aktív tag

Akinél regisztrálva lett az oldal ott kell jelezni a hibát.

(#6727) Lenry válasza szandisas (#6725) üzenetére


Lenry
félisten

lehet, hogy csak nagyon új az oldal és még nem minden szolgáltató DNS-e ismeri

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6728) szandisas válasza Lenry (#6727) üzenetére


szandisas
senior tag

a 2. problémára megvan a megoldás, az elsőre viszont nincsen :(

aláírás

(#6729) totyax válasza szandisas (#6728) üzenetére


totyax
aktív tag

Két érthető választ is kaptál pedig, más lehetőség nincs!

Most már bejön az oldal.

(#6730) szandisas válasza totyax (#6729) üzenetére


szandisas
senior tag

DNS probléma van még mindíg, folyamatban a javítás. Nekem továbbra se megy :(

aláírás

(#6731) BullZeye


BullZeye
veterán

Arra született már megoldás hogy amikor egy Flash aktív akkor is lehessen hotkey-jel tabot váltani, vagy bezárni őket? (magyarán lap-műveletek működjenek).

Ritkán használom egeret, bezárni pedig csak CTRL+F4 el szoktam, viszont ha youtuben nézek egy videót akkor nem tudom bezárni, csak ha felül bezárom, vagy ha oldalra kattintok a fehér részre (oldal háttér).

Az mitől van, hogy ha valamit gépről nyitok meg, legyen egy flash akár, elkezd akadni, és be-be fagy a FireFox, IE, Avantba jó, viszont nagyon belassul FF mikor nem netről nézek valamit....hihetetlen, hogy egy Flash játék a netről jól megy, akadás mentesen (ez természetes) viszont lementettem, és gépről töltöm be, akkor 10 másodpercig akadás mentes, aztán mintha elfogyna a gép, megáll a flash, lapozni a lapok között nem lehet, mert befagy FF is ...

gépem a felhasználó adatok között

(#6732) akaido válasza szandisas (#6730) üzenetére


akaido
addikt

Nekem már bejön az Újfehértói SE oldala Firefox alól! :K...és IE7 alól is.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#6733) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hali.
nekem eddig ugy működött FF,ha több lapom volt megnyitva és bezártam kiírta,h mentés és kilépes vagy kilépés vagy mégse.ezt most nem teszi meg.hogyan tudnám visszahozni?vagy az is yo lenne,ha nem kérdezgetne,hanem alapbol ha több lapot zárok be elmenti és indításnál azokat hozza elő.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6734) akaido válasza darál0w (#6733) üzenetére


akaido
addikt

Az Eszközök/Beállítások/Főlapon a Firefox indulási opcióinál a Múltkori ablakok és lapok megjelenítése az aktív?

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#6735) darál0w válasza akaido (#6734) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

most már az :D
de az milyen beállítás lehetett,h megkérdezte előtte,h mentse e vagy ne?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6736) akaido válasza darál0w (#6735) üzenetére


akaido
addikt

Nem tudom miért, asszem ez a default, de nem biztos.
[Tab Mix Plus 0.3.7.3]
kiegészítővel még jobban beállítható, hogy mi történjen pl. a bezárandó lapokkal.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#6737) metaldog


metaldog
aktív tag

Hello az lenne a problémám hogy a firefox kb 7 elindításra ezt a hibaüzenetet küldi http://kepfeltoltes.hu/view/090226/firefix_error_www.kepfeltoltes.hu_.jpg és még az alkalmazáskezelőben sem lehet bezárni hanem csak újraindítással jön helyre a dolog egyébként vistám van a firefox pedig a legfrisseb gondolom mert frissíti magát 3. valahanyas verzió. Mi lehet a gond?

(#6738) Tele von Zsinór válasza metaldog (#6737) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

A folyamatok közt próbáld lelőni, ne az alkalmazások közt.

(#6739) metaldog válasza Tele von Zsinór (#6738) üzenetére


metaldog
aktív tag

Hali igen ott is próbáltam de nem zárja be a firefoxot továbbra a folyamatokban marad csak az újraindítás hozza rendbe de most beállítottam xp sp2 kompatibilitás módba kíváncsi leszek mi lesz az eredménye.

(#6740) Nabu


Nabu
aktív tag

Üdv Fórumozók!!!
Segítségre lenne szükségem! Valakinek esetleg nem porosodik a merevlemezén egy firefox 3.0 béta verzió a portable fajtából ami a portableappsról volt letölthető exe.paf kiterjesztése van...
Nagyon nagy segítség lenne!!!
Köszönöm ha utánanéztek!
Üdv: Nabu

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#6741) Nabu válasza Nabu (#6740) üzenetére


Nabu
aktív tag

elnézést a kiterjesztése paf.exe

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#6742) Winner_hun válasza Nabu (#6740) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tessék

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6743) Nabu válasza Winner_hun (#6742) üzenetére


Nabu
aktív tag

Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#6744) BullZeye


BullZeye
veterán

Arra született már megoldás hogy amikor egy Flash aktív akkor is lehessen hotkey-jel tabot váltani, vagy bezárni őket? (magyarán lap-műveletek működjenek).

Ritkán használom egeret, bezárni pedig csak CTRL+F4 el szoktam, viszont ha youtuben nézek egy videót akkor nem tudom bezárni, csak ha felül bezárom, vagy ha oldalra kattintok a fehér részre (oldal háttér).

Az mitől van, hogy ha valamit gépről nyitok meg, legyen egy flash akár, elkezd akadni, és be-be fagy a FireFox, IE, Avantba jó, viszont nagyon belassul FF mikor nem netről nézek valamit....hihetetlen, hogy egy Flash játék a netről jól megy, akadás mentesen (ez természetes) viszont lementettem, és gépről töltöm be, akkor 10 másodpercig akadás mentes, aztán mintha elfogyna a gép, megáll a flash, lapozni a lapok között nem lehet, mert befagy FF is .

bocs a sok beírásért,de fontos lenne, és még senki se reagált rá ^^

(#6745) WonderCSabo válasza BullZeye (#6744) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem mennek a lapműveletek hotkeyekkel aktív flash pl. Youtube videó alatt is simán. (FF3.1Beta2) Próbáltad safe módban?

(#6746) donnano


donnano
csendes tag

Sziasztok!

Felraktam a firefox újabb verzióját és valamiért nem engedi az Adobe Flash Playert feltelepíteni.Ha valakinek lenne valami ötlete azt megköszönném.

(#6747) darál0w válasza donnano (#6746) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

telepítés közben kiléptél FFből? ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6748) donnano válasza darál0w (#6747) üzenetére


donnano
csendes tag

:( ha olyan oldalon járok ahol kellene ez a progi kiírja"Hiányzó bővítmények telepítése"erre én klikk erre ő" Adobe Flash Player"erre én Tovább erre ő"Adobe Flash Player Nem áll rendelkezésre kézi telepítés" és ittsem történik semmi ezen kívül:The following applications need to be closed before the Adobe Flash Player Plugin can be installed :W Hát röviden ennyi :O Ja no inglis csak az jön le,hogy valami rohadtul be van zárva.De mi :F

(#6749) darál0w válasza donnano (#6748) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD
azt jelenti,h zárd be a FFot és utána telepítsd.menni fog ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6750) scorpyo


scorpyo
csendes tag

Sziasztok!
Valaki segítsen. Milyen kiegészítőt kell letölteni a firefoxhoz hogy az előzmények törlése esetén a könyvjelzők bejegyzései se legyenek láthatók az előzmények kötött ????? :O

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.