Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) Winner_hun válasza AMD Power (#6650) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kiterjesztés frissítés nem volt mostanság?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6652) AMD Power válasza Winner_hun (#6651) üzenetére


AMD Power
titán

Nem tudok róla. Nem értem mitől lett "rossz" egy pillanat alatt... :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6653) AMD Power


AMD Power
titán

Csökkentett módban elindul. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6654) Mr X válasza AMD Power (#6653) üzenetére


Mr X
veterán

Először is csinálj csökkentett módban egy vírus- és spyware-irtást.

(#6655) Tele von Zsinór válasza AMD Power (#6653) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Akkor valami kiterjesztéseddel van gond.

(#6656) AMD Power válasza Mr X (#6654) üzenetére


AMD Power
titán

Most reggelre már jó lett. Nem értem... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6657) Ramius


Ramius
őstag

Üdv. Van-e olyan addon amivel az inbox.com-on regisztált postafiókomat tudom nézni? Valami olyasmi kellene mint a gmail notifier.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#6658) naksys


naksys
senior tag

sziasztok!

miért van az, hogy ha letöltök valamit a firefox-al akkor a víruskeresésénél lefagy a program?

(#6659) Bass


Bass
addikt

Sziasztok.Érdekes problémám van,indult úgy az egész hogy benyaltam egy vírust és a hibát is ennek tulajdonítottam.Az a hiba hogy a firefox egy idő után nem tölt be egyetlen oldalt sem,ha próbálom újra indítani kivág egy hibaüzit hogy "A firefox már fut,de nem válaszol.Új ablak megnyitásához be kell zárni a futó firefox folyamatot,vagy újra kell indítania a rendszert."Viszont sehol nem fut a firefox csak a windows feladatkezelőben de ott sem tudom bezárni.Ha a gépet újra indítom minden rendben 15 percig kb.Most egy full format után megint vírust keresek de eddig semmi,az explorer viszont megy.Win vista+Toshiba Laptop és firefox 3.06.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#6660) Winner_hun válasza Bass (#6659) üzenetére


Winner_hun
félisten

Írásjelek után szpész plíz tenksz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6661) Bass válasza Winner_hun (#6660) üzenetére


Bass
addikt

Ettől van a hiba, vagy Te vagy a Grécsi?:-)

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#6662) Mr X válasza Bass (#6659) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem is csinált ilyet. Megoldás hiányában én legyalultam a teljes HDD-t, és friss install után jó volt.

(#6663) Bass válasza Mr X (#6662) üzenetére


Bass
addikt

Azon már túl vagyok, a vista kérdés nélkül a D meghajtót is lepucolta az összes cumómmal együtt.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#6664) Winner_hun válasza Bass (#6661) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyik se:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6665) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Internet explorerről most tértem át firefox-ra, mert állandóan fagy vista alatt.
Szóval a következő lenne a kérdésem.Az IE 20 lapot tárol a böngészősávban, mig a firefox csak 12-t.Lehetséges többet beállitani?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#6666) Mr X válasza Bass (#6663) üzenetére


Mr X
veterán

Másik Firefox verzióval is ezt csinálja?

(#6667) Winner_hun válasza Ace Ventura (#6665) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet. Tab Mix Plus

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6668) Bass válasza Mr X (#6666) üzenetére


Bass
addikt

Nem tudom csak ezt próbáltam feltenni, ez még eszembe sem jutott.Megpróbálok keresni egy régebbi verziót.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#6669) bsg51


bsg51
csendes tag

Ahoy!

Egy láma kérdést tennék fel:
Újrapakoltam a gépemet XP+SP2-vel és a firefox nem müxik rendesen. Olyat csinál illetve nem csinál ha pl beírok a google-be valami szót és átváltok a képekre akkor a képekre rákkattintva azt írja ki, hogy "a képet nem lehet megnyitni, mert hibákat tartalmaz".
Teljesen mindegy milyen kép, ezt írja ki, ugyanakkor exploler-rel gond nélkül megnyitható bármilyen kép.
Letöltöttem vagy 3 féle verziót firefoxból de mindegyiknél ugyanez a szöveg volt képek megnyitásakor. Az már csak hab a tortán hogy a freemail-t egyáltalán nem nyitja meg, és bármely a weboldalakon található linkelt/ hivakozott (nem tudom hogy mondják ezt) képeket sem (az ablak alján felváltva jelenik meg hogy: "töltés-kész, töltés-kész".....de a képet nem tölti be.
A firefox beállításait végigzongoráztam, a tűzfalat, víruskeresőt szintúgy.

Ötlet?

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#6670) totyax válasza bsg51 (#6669) üzenetére


totyax
aktív tag

Nincs fenn skype véletlenül? :)

(#6671) bsg51


bsg51
csendes tag

Van, de az eddig is volt.
De most hogy mondod akkor sem volt tűzrókánk csúcsformában, mert akkor meg néha fagyott...
Ki lehet ezt küszöbölni?

(#6672) totyax válasza bsg51 (#6671) üzenetére


totyax
aktív tag

A kigészítők között nézd meg nincs-e ott skype plugin. Ha van, tiltsd le, és nézd meg úgy a képeidet.

(#6673) bsg51 válasza totyax (#6672) üzenetére


bsg51
csendes tag

Kikapcsoltam a plugin-t, megtört az átok... Ezer köszönet totyax!

(#6674) Pubszon


Pubszon
veterán

Hali.
Másnak is csinál ilyet mostanság?
Ma már kétszer csinálta. :W

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6675) nicoka válasza Pubszon (#6674) üzenetére


nicoka
tag

Nekem nem.

(#6676) Winner_hun válasza Pubszon (#6674) üzenetére


Winner_hun
félisten

Részletek mit ír?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6677) Lenry válasza Pubszon (#6674) üzenetére


Lenry
félisten

időnként, amikor szabályosan kilépek... de általában nem foglalkozok vele

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6678) Pubszon válasza Winner_hun (#6676) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem néztem, de legközelebb megnézem.

Lenry: Nekem meg csak netezés közbe dobja, ha rákattintok egy linkre. :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6679) Narancs


Narancs
őstag

Hali!
Az miért van, hogy ha lenyito a címsort, nem az előzményeket jeleníti meg a listában? Sztem a legtöbbet látogatott oldalak jelennek meg itt, de nekem a hagyományos verzió jobban tetszett...

Beauty is pain

(#6680) totyax válasza bsg51 (#6673) üzenetére


totyax
aktív tag

Nincs mit!

(#6681) Amalthea


Amalthea
csendes tag

Sziasztok!
Biztos volt már itt ez a kérdés és válaszolt is rá valaki. Volt nekem régebben a Firefoxban egy olyan kiegészítőm (is) ami kiírta jobb oldalt alul az Eszköztáron az óra felett azt, hogy mi az IP címem. Hasonlóan mint ahogyan a ShowIP is teszi (de az a látogatott oldal IP-jét írja ki) vagy ahogyan ott van a TimeTracker. Be tudnátok adni a linket, hogy le tudjam tölteni a FF testreszabása oldaláról? Nem emlékszem a nevére és ezért nem is tudom, hogy milyen néven keressem.
Köszönöm szépen.

(#6682) Winner_hun válasza Amalthea (#6681) üzenetére


Winner_hun
félisten

My IP

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6683) Amalthea válasza Winner_hun (#6682) üzenetére


Amalthea
csendes tag

Köszönöm szépen.
Hát most már nekem is beugrott a neve amint megláttam.

(#6684) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
A vírusok kiírtva de a hiba megmaradt , kb 15-20 perc netezés után meghal minden böngészőm,egyre csak lassul majd amíg a gép nincs restartolva nem lehet mit kezdeni.Mi lehet a hiba,a gép talán? Egy új Toshiba laptop+hozzá adott vista.Többször volt full format és újra telepítés:próbltam több féle böngészőt,söt a firefoxnak több verzióját.Már teljesen tanácstalan vagyok.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#6685) Wallz


Wallz
tag

Miért van az,hogy 2es Firefox alatt összevissza ugrál a cpu terheltség? Nálam ezt csinálja és zavaró a 3as sem jött be az meg nem működött jól és fagyogatott.

(#6686) BullZeye


BullZeye
veterán

Arra született már megoldás hogy amikor egy Flash aktív akkor is lehessen hotkey-jel tabot váltani, vagy bezárni őket? (magyarán lap-műveletek működjenek)

Ritkán használom egeret, bezárni pedig csak CTRL+F4 el szoktam, viszont ha youtuben nézek egy videót akkor nem tudom bezárni, csak ha felül bezárom, vagy ha oldalra kattintok a fehér részre (oldal háttér)

ötlet?

(#6687) Wallz


Wallz
tag

és úgy ugrál a terheltség,hogy semmit sem csinálok közben.

(#6688) Remix


Remix
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne xp alatt, hogy msn-ben a naplózott beszélgetések internet explorerrel jelennek meg ! Egyik napról a másikra most a társításnál beállítottam hogy a firefox nyissa meg de még mindig az explorer ikonja van kint de most már a firefox nyitja meg.

Mit tudok vele kezdeni ?

Mert a firefox az alapértelmezett böngésző és nem az IE7.

Válaszokat előre is köszi

(#6689) Remix


Remix
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne xp alatt, hogy msn-ben a naplózott beszélgetések internet explorerrel jelennek meg ! Egyik napról a másikra most a társításnál beállítottam hogy a firefox nyissa meg de még mindig az explorer ikonja van kint de most már a firefox nyitja meg.

[link]

Mit tudok vele kezdeni ?

Mert a firefox az alapértelmezett böngésző és nem az IE7.

Válaszokat előre is köszi

(#6690) Winner_hun válasza Wallz (#6685) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vírus / spyware ellenőrzés? Kiterjesztések letiltása után is csinálja?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6691) Laraxior


Laraxior
titán

srácok hogyan lehet oldalt letiltani firefoxban? amikor képet teszek fel az imageshack-re mindig bejön a travian.hu..már a könyökömön jön ki :W :R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#6692) Winner_hun válasza Laraxior (#6691) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eszközök / Beállítások / Tartalom / Felugró ablakok tiltása

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6693) Laraxior válasza Winner_hun (#6692) üzenetére


Laraxior
titán

ki van pipálva..ennek ellenére is jön :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#6694) Winner_hun válasza Laraxior (#6693) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmm akkor lehet nekem a NoScript miatt nem jön be a travianos hülyeség.
Jah, amúgy az eredeti kérdéshez: BlockSite

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6695) BullZeye válasza BullZeye (#6686) üzenetére


BullZeye
veterán

senki többet erre? télleg kéne valami megoldás, mert pl ha ilyen full flash siteokat néz az ember, és akár1x is belekattol onnantól ha rálép CTRL+TAB al akkor beleragad :)

(#6696) ladlac


ladlac
tag

Üdv! Remélem a legjobb helyre írok. A legújabb FF-ot használom, és az a problémám, hogy ha olyan oldalt nézek, amin sok a kép, akkor le ill. felscrollozásnál, ha a képhez érek, hirtelen "képregény üzemmódba" ugrik a lap, és darabos lesz a scrollozás. Ha elhagyom a képeket megszűnik a probléma. Megnéztem egy ilyen "szaggatós" oldalt IE7-tel is, és semmi problémám nincs vele. Mi lehet a FF-mal a baj? Köszi

(#6697) totyax válasza ladlac (#6696) üzenetére


totyax
aktív tag

Adj linket egy ilyen oldalra...

(#6698) ladlac válasza totyax (#6697) üzenetére


ladlac
tag

(#6699) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Üdv!

A Firefoxom megadta magát, egyik pillanatról a másikra :W Minden oldal teljesen kaotikusan jön be, szét vannak esve, vannak oldalak kb a könyvjelzőim fele amik be se jönnek :Y Újraraktam kb 10x, registryt pucoltam tune up-al, de minnyá szétesek agyilag mert ugyanúgy rossz. Most is Chrome-ról írok, minden más böngészővel jól mennek az oldalak, csak a Firefoxxal nem megy semmi, vírusírtás, spyware írtás stb stb minden megvolt, de nem jutottam semmire, vki help?!
Szerk van egy viszonylag új hibaüzi is: kép

[ Szerkesztve ]

(#6700) Winner_hun válasza Sandormaster (#6699) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem frissítettél kiterjesztést? Firefox csökkentett módban is csinálja ezt? Kiterjesztések tiltásakor?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.