Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) raczger


raczger
őstag

hali!
nah tegnap letöltötte a kis szemét a 2.0.0.3-as frissítést, tegnap este nem jöttek be a lapok meg ilyenek, nem is érdekelt mert már mentem aludni, ám most fáradtan hazaérek, és nem megy még mindig:( a gagyi IE-t kellett elővennem, hogy idejöjjek megnézni tapasztalta-e már más ezt a problémát, és amint láttam igen.
Újratettem a firefoxot, nem ment
beállítottam a proxyt a router ip-jére, és egy portra amit a routerben engedélyeztem, és még e winfos tűzfalon is hozzáadtam a FF-t a kivételekhez, de még így sem megy! pls nagymesterek help me!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1002) Tele von Zsinór válasza vati (#984) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Azt a prgt nem ismerem, wgettel egyszerű: első lépésként mondod neki, hogy szedje le a loginoldalt, küldje a paraméterként kapott post adatokat és mellesleg mentse el a kapott sütiket. Utána már mehet a wget -R az üzenőfalra, bármire, ha elküldöd a süti file tartalmát mellé.

(#1003) Eagl3 válasza Eagl3 (#967) üzenetére


Eagl3
veterán

Erre senkinek nincs ötlete?

Szevasztok!

Érdekes problémám van a firefox-al. Minden tökéletesen működik vele, viszont amikor PH!-n bemegyek a fáradt gőzbe vagy a videókártyák topicok-hoz, egyből a firefox.exe hibát észlet és leált ... Minden más oldal tökéletesen megy vele, a többi PH-s topicoc-ből sem vág ki. Explorer-el sincs semmi gond. Van ötletetek, h. mi lehet a hiba?


(#1004) Fenomen válasza raczger (#1001) üzenetére


Fenomen
csendes tag

Ugyanez történt velem is: feltettem a 2.0.0.3 verziót, mire a ZoneAlarm blokkolta a kommunikációt. Újratelepítettem a Firefoxot (a régi 1.8.x.) verziót), minden klassz volt, majd frissítés után ismét nem megjeleníthető oldalak ...

Érdekes, hogy a ZoneAlarm nem a valódi utolsó módosítási dátumokat jeleníti meg a Firefox (és egyes más alkalmazások) esetében, sőt a 2.0.0.3 verziót nem ismeri meg.

Legyaktam a ZoneAlarmból a Firefoxot, majd feltettem ismét, de akkor sem az aktuális adatokat mutatta...

Nekem úgy tűnik, nem feltétlenül a FIrefoxban van a hiba. Arra tippelek, hogy az alkalmazás jellemzőiből a ZoneAlarm képez valami egyedi azonosítót (ujjlenyomatot), amelyet valahogyan módosít az alkalmazások frissítésekor; és mintha ez a módosítás nem működne most. (Persze nem tudom, hogy ez az ujjlenyomatosdi valóban így van-e, de nekem magyarázat lenne).

Egyébként pedig fogalmam sincs, hogyan lehetne együttműködésre bírni a 2.0.0.3 Firefoxot és a ZoneAlarmot (ami nálam 6.5.737.000 verziónál tart).

Ötletek? :))

(#1005) Fenomen válasza raczger (#1001) üzenetére


Fenomen
csendes tag

Ugyanez történt velem is: feltettem a 2.0.0.3 verziót, mire a ZoneAlarm blokkolta a kommunikációt. Újratelepítettem a Firefoxot (a régi 1.8.x.) verziót), minden klassz volt, majd frissítés után ismét nem megjeleníthető oldalak ...

Érdekes, hogy a ZoneAlarm nem a valódi utolsó módosítási dátumokat jeleníti meg a Firefox (és egyes más alkalmazások) esetében, sőt a 2.0.0.3 verziót nem ismeri meg.

Legyaktam a ZoneAlarmból a Firefoxot, majd feltettem ismét, de akkor sem az aktuális adatokat mutatta...

Nekem úgy tűnik, nem feltétlenül a FIrefoxban van a hiba. Arra tippelek, hogy az alkalmazás jellemzőiből a ZoneAlarm képez valami egyedi azonosítót (ujjlenyomatot), amelyet valahogyan módosít az alkalmazások frissítésekor; és mintha ez a módosítás nem működne most. (Persze nem tudom, hogy ez az ujjlenyomatosdi valóban így van-e, de nekem magyarázat lenne).

Egyébként pedig fogalmam sincs, hogyan lehetne együttműködésre bírni a 2.0.0.3 Firefoxot és a ZoneAlarmot (ami nálam 6.5.737.000 verziónál tart).

Ötletek? :))

(#1006) szöSsZI válasza szöSsZI (#961) üzenetére


szöSsZI
tag

Frissítettem 2.0.0.3-ra, és most nem fagy... :D
ZoneAlarm-ot használok én is(csak még a 6.0.631.003-t :DDD ).Nekem elfogadta a jóváhagyásaimat frissítéskor... Elég jól működik, bár előfordul, h elsőre nem hozza be a lapot :)

[Szerkesztve]

(#1007) L!NK->Q3 válasza Noxy (#995) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

Ez kellett!
THX!

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1008) Laslow válasza Eagl3 (#1003) üzenetére


Laslow
senior tag

Ugyanezt tapasztaltam tegnap az OS, Alkalmazások topikgyűjteményre kattintva; IE-vel bejön gond nélkül, MF-al pedig a többi topikgyűjtemény ok, csak ez az egy nem... De: pár perccel korábban azzal sem volt gond!

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#1009) Eagl3 válasza Laslow (#1008) üzenetére


Eagl3
veterán

Nekem már 1 hóapja csinállja kb. Egyszercsak elkezdte, de mondom az az érdekes, h. minden más lap bejön gond nélkül még itt a PH!-n is. Csak a fáradtgőzből és a videókari topicockból dob ki exe hibával. Azóta updeteltem is a foxot, töröltem az adatokat de semmi :F

(#1010) Winner_hun


Winner_hun
félisten

C:\Documents and Settings\Winner_hun\Application Data\Mozilla

Ha jól tudom, itt tárolja a beállításaimat a firefox. Ha ezt manuálisan átmásolom egy másik meghajtóra, majd visszamásolom win reinstall után, azt el fogja fogadni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1011) Nabu válasza Winner_hun (#1010) üzenetére


Nabu
aktív tag

[link] Kézi mentés néven leírtam...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#1012) Lambda


Lambda
tag

Sziasztok!

Egy router osztja a netet 4 gépre, ebböl 3 gépen tökéletesen megy a böngészés, 1 gépen viszont (winxp sp2) nem jönnek be bizonyos oldalak. Pl index.hu -n a keretekben lévö hírdetések vagy flash animációk helyett az jelenik meg, hogy a lap nem jeleníthetö meg. Jónéhány másik oldal viszont egyáltalán nem jön be. Az érdekes az, hogy se Firefoxal, se IE-vel se semmilyen másik böngészövel sem müködik. Kipróbáltam pingelni a szóban forgó oldalakat és vagy nem jön válasz, vagy a 127.0.0.1 -röl jön azonnal visszapattan. Az MTU változtatást már próbáltam. Elég furcsa... Az összes többi gépröl a hálózatban tök jól müködik. Van valakinek ötlete?

(#1013) laspring


laspring
tag

Sziasztok!

Ha Firefox-ban böngészek egy oldalt, és egy az oldalon lévő képet szeretnék emailben elküldeni arra nincs vmi add-on? Mert ugye ha jobbklikket nyomok a képre akkor van olyan hogy ''Kép küldése...'' de ez csak a kép linkjét teszi be egy új emailbe. Olyan megoldás kéne ami csatolja az adott képet!
Tudtok ilyen megoldást?

(#1014) Noxy válasza laspring (#1013) üzenetére


Noxy
veterán

Figyi, az e-mailodat a Magyar Királyi Csiga posta viszi el? :DDD
Csak azért mert akinek küldeni szeretnéd az ráklikkel a hivatkozásra oszt má látja is a képet.
Minek feleslegesen terhelni a hálózatot olyannal ami már fent van a neten. :U

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1015) rdi válasza vati (#981) üzenetére


rdi
veterán

A website downloader for windows progiban be élehet állítani a jelszó megadását.
Nekem is nagyon kéne valamilyen megoldás

Fej! Tor! Potroh!

(#1016) Tele von Zsinór válasza rdi (#1015) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Még mindig nem értem, miért nem jó a wget. Readme-ben van példa is direkt a beléptetős oldalakra.

(#1017) rdi válasza Tele von Zsinór (#1016) üzenetére


rdi
veterán

azt én nem tudom, nem az én problémám... :)

Fej! Tor! Potroh!

(#1018) Antonio


Antonio
senior tag

sziasztok

pár perce telepítettem a firefoxot 2.0.0.3 ... eddig operát használtam
így hírtelen 1 kérdésem lenne

ugye rengeteg helyre van az embernek user-neve jelszava amiket lement az éppen használt webböngészöben ((pl OPERA) :) minek beirkálni ...

na most megoldható az hogy az operábol valami adatfile vagy ''mittudomén'' átmásolásával Firefoxba a Firefox is alapból tudja felismerje ... ne kelljen újra beirkálni mindenhova

meg sokhelyen khmm... már azt se tudom mi a jelszavam :U

ill most hirtelen + egy kérdés a lapfüleket (?) amik alapból felül azaz a weboldal felett jelennek meg, le lehet rakni alulra? (kerestem de egynelőre nem találtam erre lehetőséget)

előre is thx

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#1019) titin válasza Antonio (#1018) üzenetére


titin
csendes tag

Fájl menü : Importálás

Ott válaszd ki az Operát. Ez elvileg a mentett jelszavakat is átviszi.


[Szerkesztve]

Why have I been summoned?

(#1020) Noxy válasza Antonio (#1018) üzenetére


Noxy
veterán

meg sokhelyen khmm... már azt se tudom mi a jelszavam

Opera nem mutatja meg a jelszavakat a beállításoknál? A FF- ban van ilyen lehetőség.
A FF csak az IE-ből tudja importálni jelszavakat. Fájl importálás.

Lapfüleket a Tab Mix Plus-l tudod alulra helyezni. [link] Tab Mix Plus beáll../Megjelenés/Lapok eszköztár fül/Pozicíó: alul

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1021) Antonio válasza Noxy (#1020) üzenetére


Antonio
senior tag

Nagyon szépen köszönöm mintkettötöknek!

probléma megoldva. ezért (is) jo a PH

csak a jelszavakat nem tudtam importálni, de majd megoldom :)

THX

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#1022) Noxy válasza Antonio (#1021) üzenetére


Noxy
veterán

Firefox Forever. :D

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1023) titin válasza Antonio (#1021) üzenetére


titin
csendes tag

Mozilla.RuleZ! :))

Why have I been summoned?

(#1024) titin


titin
csendes tag

Föltettem a Mozilla SeaMonkey-t. Tudja valaki hogy tudnám szinkrinizálni a Firefox-al és a Thunderbirddel? címek, könyvjelzők átvitele, stb.....

Why have I been summoned?

(#1025) fradi81


fradi81
veterán

hali
felraktam a vistát.. ki volt mentve a firefox beállítása(könyvjelzők, kiterjesztések stb) ami ugye a c:\doc..appdata\mozilla\firefox mappa. Ezt rámásoltam most a c:\users\Balázs\appdata\local\mozilla\firefoxra elvileg ugye ezt használja most, de semmi se könyvjelző se semmi. valaki mondja meg mit csinálok rosszul thx.

moto g72, Ninebot d28e

(#1026) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Magyarázza el már nekem valaki légszives miért van az hogy pl amikor a ph!-t böngészem, és be akarok jelentkezni bentvan ugye a felhasználónév és a jelszó, leokézom, bejön a sikeres belépés, és utána ugyanazt a rohadt oldalt tölti vissza ez a b@rom mozilla minthe be se léptem volna.
Mi a baja?
Előre is THX.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1027) Winner_hun válasza Ferdzsoo (#1026) üzenetére


Winner_hun
félisten

Törölj kukikat, jó lesz utána

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1028) rdi


rdi
veterán

szia,
tud valaki segíteni, hogy vegyem rá ezt a ****** ff-t, hogy ne zabálja fel a pentium M procim idejének 95 - 100 %-át?

Hát komolyam mondom ez is egyre szarabb lesz. Ha nem lehet ezt kijavítani, esküszöm inkább a iexplorer!
***** mérges vagyok!

Fej! Tor! Potroh!

(#1029) PazsitZ válasza rdi (#1028) üzenetére


PazsitZ
addikt

próbáld ki ezt: [link]
+[link]
about:config - browser.cache.disk.capacity

- http://pazsitz.hu -

(#1030) Antonio


Antonio
senior tag

Sziasztok,

A firefoxban hogyan lehet azt beállítani hogy a linkek stb. pl ha Googleban vagy itt ráklikkelek egy linkre akkor az külön lapon jelenjen meg és ne az aktuális lapon ... ne egér jobbklikk stb. módszerrel lehessen csak megoldani ...

a TAB mix plus is fentvan de nem találok ilyen beállítást vagy csak elkrüli a figyelmem vagy rosz helyen keresem?

köszönöm a gyors segítséget



Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#1031) PazsitZ válasza Antonio (#1030) üzenetére


PazsitZ
addikt

Kattints rá simán görgővel. Ugyanígy ha egy lapcimkére görgővel kattintasz bezárja.
Azt hogy ez hol nyiljon meg az eszközök/beállítások/lapok fülön állíthatod be (új ablakban/lapon, aktívá váljon rögtön megnyitáskor, ha lapon).

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#1032) Nabu válasza Antonio (#1030) üzenetére


Nabu
aktív tag

Legegyszerűbb minden kiterjesztés nélkül a középső gombbal kattintás a linkre...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#1033) Antonio válasza Nabu (#1032) üzenetére


Antonio
senior tag

hát be@arok ... erre soha nem jöttem volna rá! :D és ez valahol hivatalossan le van írva? vagy ez mindig is így volt? más böngészőknél is?

amúgy köszönöm :R

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#1034) Dilikutya


Dilikutya
félisten

OK, semmi, már megtaláltam amit kerestem:)

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1035) FireShadow


FireShadow
senior tag

hogy kell angol fox 2-ben levö google search enginet átrakni magyar google-re?

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#1036) Symbio válasza Antonio (#1033) üzenetére


Symbio
senior tag

...és ha középső klikk a lapfülre, bezárja :C

(#1037) Tele von Zsinór válasza FireShadow (#1035) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ha .hu a hostod, akkor google.hu-n keres.

(#1038) Nabu válasza Antonio (#1033) üzenetére


Nabu
aktív tag

Hivatalos súgóban (F1) benne van az egérparancsok címnél.... Érdemes egyszer átolvasni!

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#1039) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy létezik-e FF-hez email kliens kiterjesztés? olyanra gondolok,mint például a FireFTP extension,ami egy fülön fut és egy alap email kliens tudásával bír.

köszi
balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1040) rdi válasza PazsitZ (#1029) üzenetére


rdi
veterán

kösaznöm ez úgy néz ki működik... nekem -1 (!) -re volt állítva a cache disc.capacytim !!!

Fej! Tor! Potroh!

(#1041) PazsitZ válasza rdi (#1040) üzenetére


PazsitZ
addikt

Az érdekes, bár gondolom 2.0 használsz, nekem (1.5.0.11.-ben) 50000 az értéke :F

- http://pazsitz.hu -

(#1042) Poctar


Poctar
senior tag

Hello!

Olyan bővítményt keresek, melyel letudom menteni a Flasheket a weboldalakról.
Létezik ilyen? Ha igen, akkor melyik lenne az?

(#1043) Tele von Zsinór válasza Poctar (#1042) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ha adblocod van fenn, akkor rányomsz a flash fülére, másolod a címet, beilleszted a címsorba, enter, aztán ctrl+s.

(#1044) Sil válasza Poctar (#1042) üzenetére


Sil
senior tag

Jobb egérgomb az oldalon egy üres helyen, Oldal adatainak megjelenítése / Média fül.

(#1045) Buvana


Buvana
aktív tag

Sziasztok! Az ügyben kérdeznék, hogy van-e valami módja a lapfülek (tab-ok) alulra helyezésének? Tehát a win tálca fölé! Sajnos így szoktam meg, idáig avant browsert használtam. Firefoxom 2.0.0.3.

Köszi!

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1046) Winner_hun válasza Buvana (#1045) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1047) Buvana válasza Winner_hun (#1046) üzenetére


Buvana
aktív tag

Örök hála! :R

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1048) rdi válasza PazsitZ (#1041) üzenetére


rdi
veterán

kicsit csodálkoztam, mostmár sokkal jobb. Pedig nem is twekaeltem :)

Fej! Tor! Potroh!

(#1049) moma


moma
őstag

Sziasztok! Lehet valahogy azt beállíteni, hogy a betűméret alapból olyan legyen, mintha nyomnék egy 'ctrl' + '+' t? A tartalom fülön a beállításokban próbáltam játszani vele, de nem ugyan az.

[Szerkesztve]

we all deserve a bit of luck.

(#1050) Nabu válasza moma (#1049) üzenetére


Nabu
aktív tag

PageZoom kiterjesztéssel lehetséges...[link]

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.