Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) andy83 válasza adyh (#7950) üzenetére


andy83
aktív tag

Örülök, hogy Neked is sikerült! :))

facebook.com/SzeretekMozizni

(#7952) RootRulez


RootRulez
félisten

Hali!

Nem tudjátok véletlen a Firefox milyen fájlban tárolja az oldalakhoz tartozó tárolt jelszavakat, exportálni szeretném őket egy szöveges fájlba, ha lenne a rendszerrel valami, akkor később tuti meglegyenek

Köszi, üdv: RR

═════════════════════════════════════════

(#7953) Winner_hun válasza RootRulez (#7952) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7954) RootRulez válasza Winner_hun (#7953) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor FF3 esetében elég erről a két fájlról "signons3.txt" & "key3.db" biztonsági mentést készítnei? Így menni fog FF 3.5-el is?

═════════════════════════════════════════

(#7955) Winner_hun válasza RootRulez (#7954) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem igen. De másold le az egész profilt (lásd #1) és akkor megmarad minden;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7956) canniball válasza andy83 (#7949) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez nálam is javított valamennyit, köszi!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7957) andy83 válasza canniball (#7956) üzenetére


andy83
aktív tag

Nincs mit! :N

De ahogy növekszik ismét az ideiglenes fájlok száma, kicsit lassul megint a Firefox-om. Jó lenne, ha a Mozilla javítaná a hibát már a 3.5.1-ben.

facebook.com/SzeretekMozizni

(#7958) Piloss válasza Lenry (#7946) üzenetére


Piloss
senior tag

Lehet hogy valamelyik kiegészítő zavar be,ha csökkentet módban indítod a FF-t akkor is csinálja? Esetleg ha egyéni témát használsz akkor rakd vissza alapra.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#7959) puttputt


puttputt
őstag

Ez valami új "fícsör" az új frissítéssel? Vagy csak én nem vettem észre... :F
Amúgy, érdekes...:

/Amúgy, nekem gyorsult valamennyire (bár bootnál fogom igazán látni..., boot után) ... ill. fél év után ismét tudok könyvjelzőket menteni.../visszaválthatok "Scrapbookról"/ :K /

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7960) andy83 válasza adyh (#7950) üzenetére


andy83
aktív tag

Tegnap megjelent a 3.5.1-es frissítés, amiben már javították is ezt a hibát. :C

facebook.com/SzeretekMozizni

(#7961) Subimp


Subimp
tag

Sziasztok!
A következő gondom van: vmit elállíthattam, de nem jövök rá, hogy mit. Eddig, ha kiléptem a ff-ból mindig megjegyezte a gmailt, nem kellett a következő alkalommal újra belépnem. Most, ha el akarom indítani a gmailt, a belépésnél a a felhasználói név és jelszót megjegyezte, de külön be kell lépnem. A különböző fórumokon a beállításokat szintén elfelejti. A Prohardvernél pl. azonnal be tudok lépni, mint subimp, de a megtekintési beállításokat nem tudom rögzíteni. Biztos nem túl nagy probléma, de engem bosszant.
Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#7962) Piloss válasza Subimp (#7961) üzenetére


Piloss
senior tag

Cookiek engedélyezve vannak?

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#7963) adyh válasza andy83 (#7960) üzenetére


adyh
tag

igen, én is most olvastam és frissítettem is :))

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#7964) andy83 válasza adyh (#7963) üzenetére


andy83
aktív tag

Ugye, így már jobbnak tűnik.
A hétvégén visszapakolom bele a kiegészítőket, meglátom úgy mi lesz vele... :U

facebook.com/SzeretekMozizni

(#7965) Wallz


Wallz
tag

Nem tudja valaki hogy a Flash player 9 et vagy régebbit honnan tudom letölteni?
Mert a 10es nálam nem jön be és eszi nagyon a cpu-t :( :( :((

(#7966) Winner_hun válasza Wallz (#7965) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7967) cor


cor
őstag

hello
mostanában vmiért rendszeresen kihuzom a fület uj ablakba, ezt hogy tudnám blokkolni :F

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#7968) Krystal_s válasza Wallz (#7965) üzenetére


Krystal_s
addikt

Flash Player 9.0.47.0
szia, sikerült feltenned a 9-est ? azzal kevesebb cpu-t eszik ? légyszi majd írd le h jobb lett-e ,mert akkor én is visszateszem pár gépre...

(#7969) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ff 3.0 alatt át lehetett pakolgatni a füleket, ha nekem nem tetsző sorrendben voltak. 3.5 alatt már nem... tényleg kivették, vagy csak a verttabbar zavar be?

mod: ha a verttabbar be van kapcsolva, akkor nem megy. ha le van tiltva, megy :F nem örülök neki, mert enélkül elég áttekinthetetlen 30 lap...

mod2: lehet mégiscsak ott is, csak egy kicsit cselesebben...

[ Szerkesztve ]

(#7970) Luser2000


Luser2000
addikt

Kedves Szakik!

(Pár napja fordultam a Gépházhoz is ezügyben, de még nem érkezett válasz).

Kérnék szépen némi segítséget.
A Firefox 3.5 böngészőm nem jeleníti meg a fórum bejegyzéseket. Csak úgy tudom a teljes oldalakat (azaz a középső, beszélgetéseket tartalmazó részt is) megjeleníteni, ha CTRL+F5 kombinációt használok az oldal frissítésére.

Érdekes, hogy pár hétig jól működött a böngészésem, majd valamitől meggajdult.
AVG8.5 fut védelemként, de úgy veszem észre, hogy kikapcsolva sem segít rajtam.

A Windows (Vista) vagy a böngésző mely bugyrában kellhet turkálnom, hogy kényelmesen / üzemszerűen tudjak fórumozni?

(Ui.: Kipróbáltam Explorerben is jön a jelenség, tehát valami op.rendszer vagy AVG beállítás lehet talán).

????

Köszönettel,
Balázs

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7971) Winner_hun válasza Luser2000 (#7970) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7972) Wallz válasza Krystal_s (#7968) üzenetére


Wallz
tag

köszi most nézem meg

(#7973) Wallz válasza Wallz (#7972) üzenetére


Wallz
tag

Feltettem.. hát sajnos nem látok érzékelhető különbséget :(

(#7974) Luser2000 válasza Winner_hun (#7971) üzenetére


Luser2000
addikt

Winner_hun!

Nagyon szépen köszönöm!
Működik.

Ilyesmire sosem gondoltam volna.

Üdv.:
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7975) Subimp válasza Piloss (#7962) üzenetére


Subimp
tag

Van egy laptopom és a munkahelyen egy másik desktop, mindkettő jól működik. Itthon összehasonlítottam a laptop és a desktop beállításait: egyformák.
A cookiek engedélyezve vannak, de most vettem észre, hogy amíg ki nem lépek a ff-ból, addig a beállításokban minden süti engedélyezve van (amíg le nem járnak), de ha kilépés után ismét bejelentkezem, akkor csak a google.com-t engedélyezi.

(#7976) Krystal_s


Krystal_s
addikt

3.5.1-nél nincs olyan lehetőség ,hogy kilépésnél rákérdezzen h milyen adatokat töröljön ? csak olyan beállítást látok amiben megadhatom h kilépésnél törölje a megadott adatokat vagy ne, ami alapon elég is lenne ,mert ha végleg kilépek akkor én szeretem ha töröl dolgokat, de van olyan eset ,amikor nem akarom pl kiegészítés frissítés vagy összeomláskor...
3.0.11-ig volt ilyen beállítás h még rákérdezett...

Wallz: sajnálom h nem lett jobb, mert én is azt hittem a 10es okozza a cpu terhelést...lehet h egy régebbi 9est kéne kipróbálni :F
nálam 2009.febr. óta jelentkeztek a tünetek 3 különféle gépen és ismerősömnél is...akkor még 9.x verzió volt fent talán az utolsó,lehet h abban már volt vmi újítás ,ami nem kedvez az egymagos prociknak... :U

(#7977) Piloss válasza Subimp (#7975) üzenetére


Piloss
senior tag

Akkor indítsd Csökkentet módban a FF-ot,hátha működik

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#7978) mrszitya


mrszitya
senior tag

Üdv!

Nagyjából elkészültem egy FF-os linkgyűjteménnyel. Egyelőre kb. 160 link alkotja. Esetleg ki lehet rakni az 1. hsz-ba, ha elég jónak találtatik. ;)

Firefox.linky.hu

(Oldal alján lehet linket ajánlani.)

(#7979) Piloss válasza mrszitya (#7978) üzenetére


Piloss
senior tag

itt kérj meg egy modot hogy rakja be az 1. hsz-ba :K

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#7980) atesz117 válasza mrszitya (#7978) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Nagyon jó a gyűjtemény, gratula!

Samsung Galaxy A34 5G

(#7981) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ma frissítettem a 3.5-öst 3.5.1-re, de ennek ellenére továbbra is csinálja a hülyeségét:
néha, általában a PH cikk olvasása közben hirtelen elkezdi a Tűzróka 100 %-on járatni a CPU-t és ezt teszi addig, amíg be nem zárom a böngészőt.
Ez az anomália független a kiegészítőktől, amiket egyébként már nem használok. Egy ideig használtam AdBlock Plus-t, de az csak rontott a böngésző teljesítményén.
Szóval nincs semmilyen kiegészítő telepítve, de mégis zabálja a procimat. Miért?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#7982) jorden06


jorden06
senior tag

sziasztok,

van valamilyen érezhető különbség a FasterFox Lite és a sima FasterFox között? Olvastam, hogy a Lite nem tartalmazza a prefetching-et, ha ez is benne van jobban terhel a netet a linkek betöltése miatt?

(#7983) Soja


Soja
aktív tag

A mozillához keresek olyan add-on -t, amivel a megnyitott lapokat a böngésző nem egy sorba, hanem ha eléri a képernyő szélét, akkor egy új vagy több sorba kezdi pakolni azokat. Ne kelljen oldalra scrollozni a lapok között.

(#7984) Winner_hun válasza Soja (#7983) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tab Mix Plus
Eszközök / Beállítások / Lapok / Tab Mix Plus beállítások / Megjelenés / Lapok eszköztár / Sorok maximális száma

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7985) Piloss válasza huskydog17 (#7981) üzenetére


Piloss
senior tag

Itt a hiba

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#7986) Piloss válasza jorden06 (#7982) üzenetére


Piloss
senior tag

A lite-ban is van prefetching. Én is ezt használom és egyáltalán nem terheli a netet

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#7987) jorden06 válasza Piloss (#7986) üzenetére


jorden06
senior tag

Ez nem így van, olvasd el a leírását a Lite-nak, pont ezért hívják Lite-nak mert nincsen benne "Enhanced Prefetching. "

Valaki más? Mennyivel gyorsabb/lassabb a Lite?

[ Szerkesztve ]

(#7988) Piloss válasza jorden06 (#7987) üzenetére


Piloss
senior tag

[link] :F

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#7989) Csakénvagyok válasza Csakénvagyok (#7422) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Valaki nem tudna nekem segíteni. Akárhogyan is szedem le/teszem vissza nincs helyesírás ellenörzőm

(#7990) huskydog17 válasza Piloss (#7985) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Köszi szépen, akkor megnyugodtam, hogy nem a tűzrókával van a baj és nem akadt össze semmivel.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#7991) andy83 válasza Csakénvagyok (#7989) üzenetére


andy83
aktív tag

Biztos nézted már, de a beállításokban a haladóban ki van jelölve a helyesírás-ellenzőrzés? :K

facebook.com/SzeretekMozizni

(#7992) Csakénvagyok válasza andy83 (#7991) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem érem el a helyesírás ellenörző beálítsait

(#7993) babosmiki


babosmiki
addikt

Hogyan tudom az oldalak méretét nagyítás után rögzíteni?
Akár hányszor kilépek mindig nagyítanom kell utána! :F
Köszi!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#7994) attiati


attiati
veterán

mitől van, hogy mozilla nem jelenít meg összetettebb honlapokon a szövegen kívül semmilyen elemet, és szét van húzva az egész oldal? (ma kezdte, és se biztonsági szoftverben, se mozillában nem állítgattam, frissítettem semmit)

kép:
http://kepfeltoltes.hu/090721/97769349Snap1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
(bocs, hogy így írtam a linket, de a linkelésemet se fogadja el most)

[ Szerkesztve ]

(#7995) Winner_hun válasza attiati (#7994) üzenetére


Winner_hun
félisten

CSS-t nem töltötte be rendesen.
Ctrl + F5

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7996) attiati válasza Winner_hun (#7995) üzenetére


attiati
veterán

Köszi most jó, de minden oldalon egyesével el kell játszani. Hol lehet automatikusra állítani? (semmit nem állítgattam)

(#7997) Winner_hun válasza attiati (#7996) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez a böngésző ideiglenes file-jait törli, nem tudom hogy le lehet-e tiltani ezt az opciót. Minden oldalon vagy csak a ph-n? Ilyen akkor van ha le van terhelve a szerver vagy ha épp frissítik az oldalt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7998) attiati válasza Winner_hun (#7997) üzenetére


attiati
veterán

minden oldalon, de most jónak tűnik ki-belépés után
(ha mégse, akkor majd írok ide)

köszi szépen

(#7999) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nekem semmivel nem lett gyorsabb az FF 3.5.1. :(((
Talán add-onok miatt... Passz. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8000) andy83 válasza s4hu|SyD^ (#7999) üzenetére


andy83
aktív tag

Igen, az add-onok miatt maradhatott lassú.
Én "tiszta" FF3.5-tel csináltam, és tényleg jobb lett a böngésző indulása. :C

facebook.com/SzeretekMozizni

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.