Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Sanastus


Sanastus
csendes tag

Üdv, nekem itthon betárcsázós internetem van és amikkor megnyitom az internet Explorert akkor felugrik nekem egy bizonyos ppoe ablak amibe be kell írnom a felh. nevet és a jelszót. Ez idáig ok, de amikkor megnyitom a Firefoxot akkor nem ugrik fel ez a bizonyos ablak és ezáltal nem tudok internetezni csak Exploreren amit nem szeretek. Aki esetleg tudna nekem segíteni azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#12002) dqdb válasza WonderCSabo (#12000) üzenetére


dqdb
nagyúr

Oké, akkor béta, már elvesztem az elnevezéseikben ;] A 3.7-ből kipróbáltam az egyik nightly buildet, és pont az engem legjobban érdeklő 2 feature hiányzik belőle, azaz a nem modális értesítések, és az új layout. Ami benne van: módosított (és áttetsző) toolbar, új add-on beállítások, felülre is pakolható fülek.

PÜ: hamarosan reagálok.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#12003) cellpeti válasza WonderCSabo (#11992) üzenetére


cellpeti
veterán

Ilyen!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12004) dqdb válasza cellpeti (#12003) üzenetére


dqdb
nagyúr

[Speed Dial]
[Fast Dial]

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#12005) HZoli87


HZoli87
veterán

Pár új kép a 4-es verzióról: Link

(#12006) dqdb válasza HZoli87 (#12005) üzenetére


dqdb
nagyúr

Leszedtem a legfrissebb nightly buildet, és a screenshotokon látható funkcióknak sajnos semmi nyoma benne :(

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#12007) HZoli87 válasza dqdb (#12006) üzenetére


HZoli87
veterán

Gondolom a 4-es verzió, számunkra nem elérhető bétájáról készültek ezek a képek. Majd egyszer hozzánk is eljut. :)

(#12008) WonderCSabo válasza HZoli87 (#12007) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azta mindenségit, ez nagyon pofásan néz ki!

Eddig csak ezeket a koncepteket ismertem, ezek még kezdetlegesebbek.

(#12009) HZoli87 válasza WonderCSabo (#12008) üzenetére


HZoli87
veterán

Remélem maga a program is ilyen jó lesz. :K

(#12010) WonderCSabo válasza HZoli87 (#12009) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát figyelj, azért a programnak elég sok részét teszi a GUI, a kezelhetőség nagyrészt ezen múlik, ami nagyon fontos. Persze ezer más dolog is van, remélem azok is jók lesznek. Ahogy te mondtad. Kösz a képeket!

(#12011) Garffi


Garffi
tag

Sziasztok

Keresek olyan kiegészítőt a firefoxhoz ami megőrzi az előzményeket akkor is ha kitörlöm a firefox előzményeit.

Köszi! :R

(#12012) WonderCSabo válasza Garffi (#12011) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ilyenről nem tudok. Backupolj rendszeresen. De ha meg akarod őrizni, miért törlöd ki?

(#12013) Garffi válasza WonderCSabo (#12012) üzenetére


Garffi
tag

Családi gép.
Testóim is használják és valaki belekontárkodik az emaileimbe!
Azt szeretném megtudni melyik.
Tettem már óvintézkedést /jelszavakat nem őrzi meg a firefox...stb/.
Tudni szeretném melyik az :)

(#12014) WonderCSabo válasza Garffi (#12013) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem értem. Ha már nem jegyezi meg a jelszót, nem tud belépni, szóval nem is tudod megnézni, ki volt az.

(#12015) Narxis


Narxis
nagyúr

3.6.4. RC1

Nem úgy volt, hogy már kint kellene lennie a véglegesnek? :F

Thanos was right.

(#12016) HZoli87 válasza Narxis (#12015) üzenetére


HZoli87
veterán

Szokásos csúszás, pontos megjelenési időt nem tudok mondani.

(#12017) WonderCSabo válasza Narxis (#12015) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mondjuk már régebbi a hír. :)

(#12018) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

(#12019) Clapaucius


Clapaucius
tag

hello!!

Az mitől van, hogy ahogy belépek a Mozillába és elindítok bármilyen weboldalt, azonnal vagy maximum 5-10 mps-en belül kifagy és kiírja, hogy: "Sajnáljuk

A Firefoxnak problémája támadt, és összeomlott. Amikor újraindul, megpróbálja helyreállítani a lapokat és az ablakokat......."

Ez mitől van?
Újra raktam ötször kb...régebbi és legújabb verziókat is megnéztem, de semmi...másfél hétig nem volt gépem, előtte tökéletesen működött. Ma bekapcsoltam és azonnal ezt írja mindíg. Win7 64bit rendszeren.

Ötlet? :F

köszi :R

....

(#12020) Lenry válasza Clapaucius (#12019) üzenetére


Lenry
félisten

hiába rakod újra, attól a beállításai megmaradnak, és tulajdonképp pontosan ugyanazt a Firefoxot kapod vissza, amit leszedtél.

lépj ki a Firefoxból és töröld a \Users\<felhasználóneved>\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\ mappa tartalmát, ezzel alapállapotba hozod a Firefoxot.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12021) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, az mitől lehet, hogy iwiw-en nem jeleníti meg a Firefox a képeket ? Ma "romlott el ", a gyorsítótárat is és az előzményeket is töröltem, még sem jó :( ? Új kiegészítőt nem telepítettem.

(#12022) #41133696 válasza #41133696 (#12021) üzenetére


#41133696
törölt tag

Úgy néz ki megoldodott az iwiw tool kavart, de updateltem, és már oké :)

(#12023) Clapaucius válasza Lenry (#12020) üzenetére


Clapaucius
tag

Megcsináltam, de most meg azt írja, hogy már fut.
Feladatkezelőben a folyamatoknál viszont nem fut, szóval foggalmam sincs, hogy most mivan... :F

....

(#12024) PazsitZ válasza Clapaucius (#12023) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link] Elvileg valamelyik profilmappában van egy parent.lock fájl és amiatt nem indul el. Azt kellene törölnöd.

- http://pazsitz.hu -

(#12025) Clapaucius válasza PazsitZ (#12024) üzenetére


Clapaucius
tag

nem talál a kereső se ilyen parent.lock nevű file-t.

Faja...nemtudom mi baja van. :F

....

(#12026) WonderCSabo válasza Clapaucius (#12025) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Pedig annak a fájlnak ott kell lennie, mindig ott van. Nálam is.

(#12027) HZoli87 válasza Clapaucius (#12025) üzenetére


HZoli87
veterán

Total Commander segítségével keress rá, ügyelj arra, hogy ez egy rejtett mappában található fájl, be kell kapcsolni először a rejtett mappák/fájlok mutatása opciót, mert különben nem fogja megtalálni. :N

(#12028) Clapaucius válasza HZoli87 (#12027) üzenetére


Clapaucius
tag

zsíír, megvan, müködik!
Köszi srácok a segítséget! (és bocsi a balfaszkodásom miatt :B )

üdv

....

(#12029) Met


Met
nagyúr

Pár napja ha itt egy topicban vagyok, nyomok egy vissza gombot, (hogy az előző oldalra visszajussak) és az a fórum főoldala akkor ez az oldal jön be :)

Not Found

The requested URL /forum.php was not found on this server.

F5 után betölt az oldal.
Ha nem a főoldal jönne be a vissza gombra, az betöltődne.

Sütit töröltem és a benti gépen nincs ilyen gond. 3.6.4-e FF van fent

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#12030) Immy


Immy
őstag

Üdv

Local load nevű kiegészítőt használja valaki?

Szerintem egy picit gyorsítja a netezést, viszont ami feltűnt, hogy nagyon kevés ember töltötte le /próbálta ki.

Van ilyen elven működő más kiegészítő is ami népszerűbb?

Immy

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#12031) PazsitZ válasza Immy (#12030) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ez tűnik egész biztatónak, de ki kell próbálni, pontosan milyen beállításai vannak.
Egyébként script cahce-eléssel nem hiszem, hogy sokat lehet spórolni, mert bizonyos szinten alapból cache-el a böngésző.

A képek, flash tartalmakkal lehet igazán nyerni, ha minnél többet és hosszabb távon cache-ből szeded szvsz.

- http://pazsitz.hu -

(#12032) Sickboy25


Sickboy25
addikt

sziasztok

mitől csinálja azt a rókám, hogy gondol egyet és elkezd vibrálni a kurzor, as megnyitott ablakra ráteszem, akkor az is, online alkalmazásoknál is villog és ilyenkor nem mindig tudom megnyitni...Kicsit idegesítő kezd lenni...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#12033) Matthewus válasza Sickboy25 (#12032) üzenetére


Matthewus
őstag

A Flash szokott ilyet csinálni. Töröld le a Flash Playert, takarítsd ki a Firefoxot, majd rakd fel a Flash Playert. Legújabb Flash Player: [link]
Ha ez sem oldja meg, akkor valószínű, hogy az adott oldalon van rosszul megírva valamilyen Flash cucc.

(#12034) Sickboy25 válasza Matthewus (#12033) üzenetére


Sickboy25
addikt

oké kipróbálom! Takarítsd ki a firefixot??? Ezt kifejtenéd bővebben? Amúgy, ha elkezdi csinálni, akkor minden oldalon csinálja.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#12035) HZoli87 válasza Sickboy25 (#12034) üzenetére


HZoli87
veterán

Gondolom erre gondolt: Előzmények törlése (Ctrl + Shift + Del vagy Eszközök menü)

(#12036) malwy


malwy
senior tag

Sziasztok! Legújabb 64bites Ubuntu alatt a firefox böngészővel a következő problémám akadt: Nem tudok egy flash cuccban parancsokat kiadni egérrel. Sőt néha billel sem. Tehát kénytelen vagyok más böngészővel nézni videókat. Pl:[link] Csak folyamatos jobb klikk, bal klikk hatására indul be. De még nem jöttem rá miért.

előzmények ubuntu topikból

Előre kössz a válaszokat!
Üdv: Malwy

(#12037) €uro


€uro
őstag

Hogy csessze meg a nemistudomkicsoda-micsoda!

Végre rájöttem, hogy mi a bú-bánatért szaggatott be nekem folyton a Firefox az internet-es videók lejátszása közben percenként-kétpercenként!

A rohadt Xmarks plugin volt a felelős mindenért! Bizonyára a kelleténél többször basztatta magát és játszotta a kiskirályt. Hogy ott enné meg a fene, ahol kitalálták! A f@sz ki van, hogy mennyi ideig szoptam azzal, hogy nem jöttem rá, hogy mi akasztja meg a videóimat!

Nyeljen és ürítsen kaktuszt, aki az Xmarks-t programozta!

Okuljatok belőle Firefox user-ek!

(#12038) canniball válasza €uro (#12037) üzenetére


canniball
nagyúr

Nekem ez nincs fent, még csak nem is hallottam róla, mégis szaggatnak a videók...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12039) WonderCSabo válasza canniball (#12038) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én azt vettem észre, hogy Youtubeon, amelyik videóból van HD változat, ott se az SD, se a HD nem szaggat. Amiből nincs, ott szaggat.

(#12040) Fecogame


Fecogame
veterán

Ha letörlöm a FF-et, és újratelepítem, akkor kapok egy teljesen friss FF-et? ( tehát a könyvjelzők, jelszavak nincsenek benne )

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#12041) cellpeti


cellpeti
veterán

hello!

a firefox-hoz van olyan kiegészítő ami ugyan azt tudja mint az Opera Unite? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12042) Matthewus válasza cellpeti (#12041) üzenetére


Matthewus
őstag

Állítólag a POW nevű add-on tud hasonlót. [link]

(#12043) cellpeti válasza Matthewus (#12042) üzenetére


cellpeti
veterán

A 4s FF-ba nem lesz ilyen? Illetve a 3.6.3-as FF-val nem kompatibilis ez a kiegészítő

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12044) WonderCSabo válasza cellpeti (#12043) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Régebbi kiegészítők letöltése, telepítése

Nem lesz, a FF betartja a funkcióját, és nem rak be mindenféle egyéb dolgot a böngészőbe. Csak jönnének már gyorsabban az új verziók. :(

[ Szerkesztve ]

(#12045) HZoli87 válasza WonderCSabo (#12044) üzenetére


HZoli87
veterán

3.6.4-ről van valami új infó? (megjelenés esetleg :) )

(#12046) WonderCSabo válasza HZoli87 (#12045) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Semmi új. Early June. :(

Szerk.: De én nem is várom, mert a Build 6-nál nem lesz semmivel sem jobb. Csak a 4 béta ne késsen. De attól tartok, fog.

[ Szerkesztve ]

(#12047) HZoli87 válasza WonderCSabo (#12046) üzenetére


HZoli87
veterán

Csak azt nem értem, hogy akkor mért nem jelent meg, biztos találtak valamilyen hibát még benne, vagyis erre gyanakszom. Jobban járnak, ha ezentúl nem adnak meg pontos dátumokat. Negyedév használata jobb lenne. :DDD

(#12048) Matthewus válasza HZoli87 (#12047) üzenetére


Matthewus
őstag

Softpedia-n azt olvastam, hogy videolejátszási gondok vannak pár oldalnál Windows 7 alatt, ezért nincs még végleges 3.6.4.

(#12049) HZoli87 válasza Matthewus (#12048) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi. :)

(#12050) WonderCSabo válasza Matthewus (#12048) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Linkelnéd a cikket?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.