Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) TigerCat válasza Braddock (#36998) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszönöm!
Azt hiszem, használom ahogy van és megszokom. Úgyis ez a jövő, minek hadakozzak ellene...
De köszönöm szépen!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#37002) _DiEGO_ válasza scope2007 (#36969) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Szinte alig van különbség :) azóta jött a frissítés 29.0.1 - de gondolom élelmesebbek már ezt telepítették ...

(#37003) Kcsabi


Kcsabi
tag

Nekem az lenne a problémám ezzel az új változattal, hogy kisebb lenne a betűméret a lapfüleknél, könyvjelzőknél..
Hogyan lehetne betűméretet változtatni, mert nem találom.

(#37004) dbius


dbius
veterán

Üdv!

A 29-es verzióra történt frissítés óta (29.0.1-et is beleértve) a ph oldalai valamiért nem frissülnek, ha újra akarom tölteni az oldalt, semmilyen módon, csak ha a címsorba lépek és entert nyomok, vagy ha ilyenkor új lapot nyitok és átmásolom az oldal címét, amit az előző lapon nem akar sehogy újratölteni, akkor az új lapon megy a frissítés, egérmozdulatra, bill. kombinációra is.

Amivel próbálkoztam: ctrl+r, f5, reload gomb a címsor végén, firegestures újratöltés mozdulata, jobb klikkes menüben újratöltés.

Ha újraindítom a böngészőt, akkor néha helyreáll a rend és megy rendesen, ahogy kell, de néha marad a probléma.

Ami furcsa az egészben, hogy nem vettem észre, hogy a ph lapcsaládon kívül más oldalakon a fenti probléma előfordult volna.

Ti nem tapasztaltatok hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#37005) ceia válasza Kcsabi (#37003) üzenetére


ceia
őstag

Nekem 28-as van még, de biztos van neked is ilyen, talán itt lehet állítani :F (esetleg az advanced gombnál)

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#37006) _DiEGO_ válasza dbius (#37004) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Amivel próbálkoztam: ctrl+r, f5, reload gomb a címsor végén, firegestures újratöltés mozdulata, jobb klikkes menüben újratöltés.

Esetleg egy : Ctrl + F5 - nekem műxik :R

(#37003) Kcsabi &

igen van :K

[ Szerkesztve ]

(#37007) LLKobe válasza ceia (#37005) üzenetére


LLKobe
veterán

XP? Brave Man :D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#37008) ceia válasza LLKobe (#37007) üzenetére


ceia
őstag

Az, de pont nem az ilyesmiben - viszont tudom mit csinálok :D
Persze olyan erőműre ami neked van, én sem XP-t tennék.. (de nem kevés ma már a 8GB ram..?)

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#37009) LLKobe válasza ceia (#37008) üzenetére


LLKobe
veterán

Az sokat javít a helyzeten ha tudod mit csinálsz :K
Hát az én gépemre nem igazán használnám az erőmű jelzőt, de egy win7 vagy még inkább win8 simán elszaladna a Te gépeden is. A 8 még gyorsabb lenne.
8 giga ram kevés? Az elmúlt 3 évben talán kétszer láttam a memóriahasználatot 4 giga felett:) (Crysis warhead 64 bit)
Nem igazán játszom, max Diablo 3, az meg egy tányér pacalon is elfut.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#37010) M3oH válasza ceia (#37008) üzenetére


M3oH
addikt

2G mem-vel már megpróbálnám én is a win7/8t a helyedben. Annyival már nem lesz gond és a procid is elég hozzá.

(#37011) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

XP -t olyan userek is használnak , mint amilyen gépet most takarítottam , javítottam , telepítettem ! ASUS alaplap Core2 E6600 2400MHz 2x1GB DDR2 800MHz , ASUS HD5650 és a munka miatt egy Canopus DV Storm2 Pro Encoder kártya videomunkához ... Ehhez csakis XP driver van max és sokan kénytelenek is XP-t használni sok-sok egyéb más ok miatt .

[ Szerkesztve ]

(#37012) Rimuru válasza _DiEGO_ (#37011) üzenetére


Rimuru
veterán

Ez csúcs gép ahhoz képest amit 1 évvel ezelőtt használtam (és még azóta is megy rendesen gyorsan Arch-csal).

Vigyázat, csalok!

(#37014) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Na, eltelt jó sok idő, mióta kérdeztem: Tudtok olyan kiegészítőt, ami megjeleníti a Google+ értesítések számát a kiegészítősávon az ikonján, mint a Chrome kiegészítője és nem mellesleg működőképes: vagyis nem ilyen Google+ Manager kaliberűek. Van Gmailhez, vagy a már nem létező Readerhez, van más szolgáltatásokhoz... de pont ehhez nem találok.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#37015) Rickazoid válasza Rickazoid (#37014) üzenetére


Rickazoid
addikt

Esetleg ötlet egy megkerülő megoldásra, egy univerzális kiegészítő, ami ráállítható, hogy a G+ értesítéseket figyelje?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#37016) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Hogy tudom a Google fordítót a Firefoxban végérvényesen letiltani ?
Toolbar nincs telepítve !
Semmi google program nincs a gépen.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#37017) ceia válasza LLKobe (#37009) üzenetére


ceia
őstag

A ramot csak poénból írtam, csak elfelejtettem odatenni egy smileyt :D Persze, elmenne a gépemen a 7 is, de nekem egyelőre az XP jó. Egyrészt jobban is tetszik, másrészt mert szeretek régi játékokkal játszani. De majd később 7 lesz. (a 8 kizárt dolog :( )
Különben használok egy tv tuner kártyát is (nincs rendes tv-m), amihez csak XP és Vista driver van. (Winfast PxDTV2300H)

        it's more fun to compute

(#37018) Rickazoid válasza Core2duo6600 (#37016) üzenetére


Rickazoid
addikt

A Firefoxban nincs Google fordító, a Google az oldalain meg random felajánlja a fordítást, viszont itt ki tudod zárni a fordító által ismert nyelveket a fordítás felajánlásából, de egyenként kell kiválogatni őket, nincs mód globális letiltásra.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#37019) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Ma reggel jott egy frissites es azota oruletbe kerget a FF igy gondoltam megkerdezem a gurukat mert mar anno regebben is volt hasonlo gondom, de akkor v.hogy sikerult (nem tudatosan) megoldanom.

A problem aa kovetkezo: Van egy ceges weboldal ami egesz nap fut. Azon belul vannak kisebb menupontok amikre rakattintva egy uj ablak nyilik. Eddig ezek az ablakok egy negyed kepernyot foglaltak csak, de ma reggeltol minden ablak csakis teljes kepernyobe hajlando megnyilni. Ez csak azert gond mert igy minden egyes alkalommal vissza kell vennem a meretet mert kulonben nem latom a fo lapot amin az adatok vannk es latnom kell az osszehasonlitashoz.

Lehet hulyen fogalmaztam, de hatha van itt aki erti es tudna segiteni.

Elore is koszonom!

(#37020) lck válasza No.01 (#37019) üzenetére


lck
senior tag

Esetleg próbáld meg azt, hogy a csak simán megnyitott Firefox-ban válts az "Előző méret" -ablakra ( jobboldalt fent bezárás mellett ) . Ha ez az ablak betölti a teljes képernyőt, akkor kicsinyítsd ezt le a szegélyek húzásával, amekkorára a felugró ablakokat akarod majd. Utána válts vissza teljes méretre és így próbáld ki weboldalt.

(#37021) dbius válasza _DiEGO_ (#37006) üzenetére


dbius
veterán

"Esetleg egy : Ctrl + F5 - nekem műxik"

Nem, sajnos ez sem megy olyankor :(

Csak a címsorba kattintás utáni enterrel (de a további frissítés is csak ezzel a módszerrel működik), vagy új lapon ugyanazon cím megnyitása (ekkor már megy a frissítés rendesen).

Nem tudom mi okozza, de rettentő zavaró.

(#37022) Faterkam válasza dbius (#37021) üzenetére


Faterkam
addikt

Nekem akkor volt hasonló gondom, amikor valami AVG toolbar volt fent. Nálad nincs ilyen esetleg?

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#37023) Baldric


Baldric
csendes tag

Sziasztok.

A közelmúltban kénytelen voltam áttérni Firefoxra, és a böngésző megfelelő beállítása igen fontos szempont számomra, mivel ennek használata teszi ki munkám jelentős részét.
Szeretném a segítségeteket kérni, hogy ne kelljen éveken keresztül használnom ahhoz, hogy megfelelően "belakjam".
Jelenleg a Firefox 31 - Aurora-t használom, és nem ismerem a korábbi verziókat annyira hogy tudjam, van-e jelentős eltérés közöttük az alábbiakban feltett kérdésekkel kapcsolatban, szóval bocs ha valamilyen kérdésem irreleváns a végleges verziókkal kapcsolatban.

1. Hogy tudok új lapot mindig a jelenlegi mellett megnyitni? Csak olyan beállítást találtam ami egy csoportban nyitja meg őket, de ha több fület nyitok a háttérben, az újabb fülek mindig a csoport végére kerülnek.
2. Hogy tudok bezárni fület úgy, hogy bezárás utána az egyel balra, illetve egyel jobbra lévő fül váljon aktívvá? Erre preferálnám ha lenne valami egérgesztusos megoldás.
3. Hogyan tudok keresőket felvinni a környezeti menübe (jobb egérgombos menü), hogy elég legyen kijelölnöm egy szót, majd a környezeti menüből például a youtube-ot választani, hogy ily módon keressek az adott szóra? Itt is preferálnám az egérgesztusos megoldást.
4. Hogyan tudom kikapcsolni a caret-et (szövegkurzort) a weboldalak tartalmában a billentyűzetes navigáció miatt, szóval szeretném a le-fel nyilat, Page Downt, stb... használni az oldal egyenletes görgetésére, de amíg a caret a weboldal szövegében van, a görgetés a szövegtől függ, szóval ha sok hely ki van maradva egy bekezdés alatt, akkor nagyot ugrik a görgetés is. Esetleg van-e "pan" mód (lehet nem ez a neve), amikor bal egérgomb nyomva tartása mellett mozgatható az oldal.
5. Van-e olyan egérgesztus kiegészítő, amivel lehet fejlettebb funkciókat használni, például egérgesztus az oldal tetejére görgetéshez, vagy szöveg másoláshoz, a "beillesztés és ugrás" funkcióhoz, stb...
6. Van-e megoldás a gyorsbillentyűk teljes átállításához, például hogy megadhassak gyorsbillentyűt a "beillesztés és ugrás" funkcióhoz, vagy hogy beállíthassam a számokat a fül váltáshoz (nem csak oda-vissza váltáshoz, hanem előzőre illetve következőre váltáshoz)
7. Hogyan tudom eltávolítani a felesleges paddingot a firefox fülsáva fölötti részből, hogy elég legyen feltolnom az egeret ahhoz, hogy kattintsak a fülön.
8. Van-e valami megoldás az on-demand pluginokhoz, vagyis hogy ne induljon el semmilyen flash cucc az oldalon, csak ha rákattintok a helyettesítő dobozra, ami a flash plugin helyett jelenne meg.
9. Van-e opció az adott lapok periodikus frissítéséhez? Tehát hogy megadhassam hogy 5 percenként frissüljön, vagy 2 óránként, stb...
10. Van lapok csoportosítása funkció (jobb fent), ez nagyon profi, de nem lehet elmenteni valahogy a csoportokat? Ha nem lehet, mi célból adhatok meg nevet a csoportoknak? Van esetleg valamilyen session (munkamenet) kezelő kiegészítő, ami figyelembe veszi ezeket is?
11. Van valamilyen kép megjelenítő kiegészítő? Szóval ha egy képet nyitok meg a böngészőben, zoomolhatok rá, és mozgathatom a görgővel illetve a scrollbarral, de nincs esetleg egy olyan kiegészítő, amivel kattintás közben mozgathatom a képet, vagy amiben vannak olyan opciók, mint a kép igazítása képernyő szélességhez?
12. Van esetleg valamilyen megoldás vizuális fül előnézethez? Valami ilyesmi:
13. Van lehetőség a fülek duplázására? Ez csak abban az esetben érdekel, ha az így létrejött másolat örökli az előző előzményeit.

Bocs a sok kérdésért, sajnos nem csak ennyi van, de ezt is elég fárasztó lehet végigolvasni.
Köszönöm a válaszokat előre is.

[ Szerkesztve ]

(#37024) No.01 válasza lck (#37020) üzenetére


No.01
őstag

Ha nem is pont ugy ahogy mondtad, de az allitgatas volt a titok nyitja. Sajna nem tudom mikent de most ujra jo lett. A tippert 1000 koszonet, lassan mar a hajamat teptem!

(#37025) dbius válasza Faterkam (#37022) üzenetére


dbius
veterán

Átnézem a kiegészítőket, köszi a javaslatot! :K

(#37026) csako válasza Baldric (#37023) üzenetére


csako
veterán

1., 2., 9., 13. Tab Mix Plus
3. Context Search
4. F7
5. FireGestures
6. Customizable Shortcuts
7. nem tudom, másik téma használata, vagy valaki innen a fórumtagok közül lehet tudja mit kéne a userChrome.css-be írni.
8. Click to play
10. Annyit lehet beállítani, hogy a legközelebbi induláskor a nyitva hagyott fülekkel induljon a böngésző (Beállítások --> Általános --> Indítás), másról nem tudok.
11. Image zoom
12. Tab Scope

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#37027) Baldric válasza csako (#37026) üzenetére


Baldric
csendes tag

Köszi szépen. Ez nagy segítség volt.
Nem lett pont olyan, mint amilyennek szeretném, és még nem sikerült megtalálnom a megfelelő beállításokat mindenhez, de erre számítottam, és a lényeg hogy így már profi, az apró hiányosságokhoz meg majd hozzá szokom.

(#37028) dnorb


dnorb
csendes tag

nekem a frissítés óta, mintha elszállt volna a könyvjelző eszköztár, nem nyitja meg a könyvjelzőket onnan, törölni sem engedi..esteleg vki vmi?

(#37029) Matthewus válasza Baldric (#37023) üzenetére


Matthewus
őstag

Pár alternatíva, valamint kiegészítés:
1. Always Right
7. Teljes méretben elég csak feltolni az egeret, kisebb ablakhoz vagy stílusfájl, aminek a használatához telepíteni kell a Stylisht, majd létrehozni egy új stílusfájt amibe be kell másolni az alábbi kódot:
@namespace url(http://www.mozilla.org/keymaster/gatekeeper/there.is.only.xul);
/* The above line should appear only once */

#TabsToolbar { margin-top: 0px !important; }

8. Click to Play per-element-ből ezt a verziót érdemes telepíteni [link], majd utána a címsorba beírod: about:config?filter=extensions.uaSad@ClickToPlayPerElement, Ok, és megváltoztatod true-ra az értéket, így lesz normális a Click to play.
10. Session Manager, nézd meg, hogy megfelel-e neked.
11. Image Resizer/Scaler
13. CTRL+Húzod a lapfület oda ahova akarod a duplikált fület.

(#37030) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Halihó mindenki.

Utolsó két frissítés óta nem hajlandó lejátszani a Firefox a hangüzeneteket Facebookon, van, hogy így kommunikálunk ismerősökkel, mert nekik egyszerűbb beszélni, mint írni mobilról, én meg tudok válaszolni gépről, vagyis tudtam, addig amíg ki nem jött a 28.0, azóta meg sem nyikkan. Ha rányomok akkor úgy csinál, mintha töltene, de semmi. Semmi nem változott, csak a Firefox frissült, elvileg minden kiegészítő/bővítmény naprakész. Chrome alatt működik, de "függő vagyok", nem fogok váltani. :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37031) Kékes525 válasza LLKobe (#37009) üzenetére


Kékes525
félisten

Nagyon igaz, 4 Gb-nak mindenre elég kell hogy legyen.

Persze ha több a RAM, akkor RAM diszkre lehet fordítani, ami gyorsítja a rendszert. Az internet cache-t és a lapozó file-t teszem oda. Lapozó file nélkül néhány program akkor sem indul, ha nagyon sok a RAM.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#37032) _DiEGO_ válasza dbius (#37021) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Tedd fel a toolbar cleaner-t és pucoltasd ki , illetve gyorsítótárat törölni 2 hetente ...
[link]

(#37033) Baldric válasza Matthewus (#37029) üzenetére


Baldric
csendes tag

Köszi szépen.
A Click to Play-t nem sikerült megoldanom, de gyanítom hogy csak a béta firefox miatt, szóval gondolom majd megjavul.

(#37034) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!
Hogyan tudom beállítani, hogy a gyorsindítóról megnyitott weboldalnál aktív legyen a back gomb (és visszavigyen a gyorsindítóra)?

(#37035) LLKobe válasza HThomas (#37034) üzenetére


LLKobe
veterán

Fast Dial-al működik.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#37037) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Üdv,

"Hol található a Firefox profil mappája?

XP alatt:
X:\Documents and Settings\felhasználói név\Local Settings\Application Data\Mozilla
X:\Documents and Settings\felhasználói név\Application Data\Mozilla

Vista / 7 alatt:
X:\Users\felhasználói név\AppData\Roaming\Mozilla"

Kérdés, hogy Win7 után XP-re van-e mód visszaállítani a profilt? Ha igen, hogyan?
Ugye az van írva, hogy XP esetén két helyre kell másolni...

(#37038) Rickazoid válasza #46372352 (#37036) üzenetére


Rickazoid
addikt

Beállítások/Adatvédelem - Előzmények alatt - A Firefox: Egyéni beállítások... - Keresőmezők és űrlapmezők...

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#37039) DS39 válasza DeathAdder (#37037) üzenetére


DS39
nagyúr

XP alatt itt található a profil:
..\Felh.név\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles

a Local Settings rész, 7-es alatt is megvan, Local néven az AppData-ban, és ott is vannak a profilhoz tartozó cuccok, de csak cache, és thumbnail-ek, tehát azzal nem kell foglalkozni.

ez így lenne pontos:

XP alatt:
X:\Documents and Settings\felhasználói név\Local Settings\Application Data\Mozilla
X:\Documents and Settings\felhasználói név\Application Data\Mozilla

Vista / 7 alatt:
X:\Users\felhasználói név\AppData\Local\Mozilla
X:\Users\felhasználói név\AppData\Roaming\Mozilla

a kiemelt kettő helyen található profil felel meg egymásnak és azok a lényeges felhasználói adataid.

[ Szerkesztve ]

(#37040) csako válasza DeathAdder (#37037) üzenetére


csako
veterán

Elkéstem, jócskán :))

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#37042) HThomas válasza LLKobe (#37035) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Köszi! Nem szívesen tennék fel csak ezért extensiont, de hát ha más nincs :S

(#37043) CJ4567 válasza ceia (#37017) üzenetére


CJ4567
veterán

Még XP driver is megy Windows 7-en(Extreme Graphics 2 driver felment Windows 7-re :D )

No Sana No Life

(#37044) DeathAdder válasza DS39 (#37039) üzenetére


DeathAdder
veterán

Világos, köszönöm szépen :R

(#37046) Dany007


Dany007
veterán

Legutóbbi FF frissítés után elkúródott a fejlécem... :U
Hogy lehet visszaállítani?

Próbáltam a testreszabás-on belül visszahúzkodni az ikonokat a helyére, de nem engedi. A korábbi frissítésekkor is mindig szétcseszte nekem a szépen beállított fejlécet, de legalább engedte visszarakosgatni.

Úgy kéne, hogy bal oldalon vissza-előre nyíl, aztán a frissítés gomb, aztán a leállítás gomb, majd a home gomb. És utána a böngészősáv. Jobb oldalon a letöltéseket jelző nyíl és ennyi.
Ezt szeretném valahogy beállítani, mert ami most van az idegölő.
PL a frissítés gombot betették a böngészősáv jobb sarkába ici-picibe.... pont ellenkező oldalra ahol én használtam eddig.

Már kezd mocskosul elegem lenni abból, hogy egy app vagy szolgáltató frissít valamit az rendszerint rosszabb, használhatatlanabb lesz, mint korábban. =/
Úgyhogy most otthon nem is merem lefrissíteni a FF-ot nehogy ott is szétcsessze nekem, mert megőrülök...

(#37047) DS39 válasza Dany007 (#37046) üzenetére


DS39
nagyúr

most már kiegészítő kell hozzá. [link]

egyébként ezeket az új dolgokat bele is lehet tenni a téma összefoglalóba. (ezt + a fülek alulra helyezésének új módját)

(#37048) Dany007 válasza DS39 (#37047) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm! :R
Lassan már ahhoz is kiegészítő kell, hogy betudjak írni egy címet. :D

Bevallom eszembe se jutott elolvasni az összefoglaló! :B

(#37049) Adler


Adler
aktív tag

Sziasztok!

Lehet, hogy furcsa kérdést teszek fel, de azt a részét soha nem használtam. Kérdésemre számomra kielégítő választ se a youtube-on se az interneten nem találtam.

A kérdés a következő:
Mire jó a firefox Sync? Ha pl.: egy másik gépen használom a saját fiókommal a firefox-ot akkor az ottani könyvjelzőket törli amik nem ahhoz a fiókhoz tartozik (pl.: ha asszony gépén megmaradnak a könyvjelzők ha a saját fiókommal szinkronizálom az ottani firefox-ot?)? Ha újra rakom a rendszert és az FF-t akkor a felhőből letölti a könyvjelzőket meg a különböző beállításokat?

Ezekre keresnék válaszokat kezdő szinten, hogy abszolút képben legyek.

Válaszokat előre is köszönöm.

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#37050) DS39 válasza Adler (#37049) üzenetére


DS39
nagyúr

újrarakás esetén én jobban megbízom a saját profil backup visszaállításában, mint a Sync-ben, de igen, ez a lényege, hogy felhőből visszaállítja a cuccaidat.
ami a metódust illeti, az új nem tudom hogy működik, de a régi Firefox Sync alap esetben új párosított eszköz esetén összefésüli a könyvjelzőket. utána viszont már ha egyik helyről törölsz, akkor azt a másikról is törli, amint szinkronizál.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.