Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) BullZeye válasza WonderCSabo (#7598) üzenetére


BullZeye
veterán

Ez alap hogy be van állítva, de rátelepítem 3.0.11-re és már a legelején tönkre kúr mindent, de tényleg mindent :) utólag hiába működik minden, ha pl egy beállított egyéni eszköztár úgy ahogy van eltűnik, vagy pl minden ikon onnan.....

(#7602) WonderCSabo válasza Magnum PI (#7600) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az előzmények törlése a FF bezárásakor előtt benn van a pipa? Ha igen, vedd ki!

[ Szerkesztve ]

(#7603) 19870820


19870820
senior tag

A végleges Mozilla 3.5-el se müködik a norton toolbar :W
Ennyit nortonék igéretéröl...

(#7604) WonderCSabo válasza 19870820 (#7603) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Csak most kezdik majd fejleszteni rá, mivel most tudták meg, milyen a végleges. Várj türelemmel!

(#7605) BullZeye


BullZeye
veterán

nah amit nekem csinál a 3.5-s Firefox:
Eltünteti a saját toolbaromat.
Eszköztár Testraszabása-ból minden ikon eltűnt az alapok kívételével.
A böngésző eszköztárról, ami volt ikon, az úgy ahogy volt el is tűnt....

4-5x telepítettem, márfrissítettem is firefoxot, de nem segít, és mindig elkúr mindent. Nem azért szarakodtam sok sok sok órát firefoxal, hogy ez a fos csak úgy tönkre tegye, és ez a firefox hibája nem a kiegeké ><

mindjárt csinálok képet hogy milyen volt, és milyen lett 3.5 telepítés elött után...

(#7606) BullZeye válasza BullZeye (#7605) üzenetére


BullZeye
veterán

Elötte
Utánna

Compatibility check FALSE, de persze jófej 3.5 letilt mindent amit nem tud használni, és még a beállításokat is törölte :)

(#7607) 19870820 válasza WonderCSabo (#7604) üzenetére


19870820
senior tag

ez kb mennyi idő lehet náluk?Eddig a véglegest vártam hogy majd ebbe jó lesz a toolbar erre most meg ebbe se jó :DDD ez már nekem sok:D

(#7608) Lenry


Lenry
félisten

el lehet valahogy tüntetni a fülek mellől azt az "új lap megnyitása" gombot? semmi szükségem rá, és zavar

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7609) wwhy válasza WonderCSabo (#7604) üzenetére


wwhy
veterán

bizony; még a gmx.com is prüszköl tőle :DDD

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7610) spammer válasza Lenry (#7608) üzenetére


spammer
veterán

új lap eltűntetése a tabok mellől: [link]

Bezárás gomb első tabon és első tab bezárásának lehetősége: [link]

innen: [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#7611) CallaoW


CallaoW
tag

Hmm, nekem eddig tetszik, érezhetően gyorsabb lett,szerintem még a Chrome-nál is.
Van egy két bosszantó hiba,de idővel kijavítva tökéletes lesz.

A vén ravaszdi megint kitett magáért :D

(#7612) Magnum PI válasza WonderCSabo (#7602) üzenetére


Magnum PI
tag

Nem, nincs bepipálva és a sütik amíg le nem járnak-ra van állítva. Minden maradt a régiben és mégis ezt csinálja egy ideje.

(#7613) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Van működö TabMixPlus a 3.5-höz? Az egerem meghalt ~2 hete, így nem tudom bezárni a lapokat gyorsan, TMP nélkül meg az ikonok tűntek el a lapok széléről, így maradt a Ctrl+W (lapok sorában az X az felejtős)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7614) BullZeye


BullZeye
veterán

senkinek sincs baja 3.5el? csak nekem? csak a portable verziót használókat szopatják izomból? :S van kieg arra, hogy minden beállítást meg minden kieget kimentsek portableből? :S

(#7615) vante


vante
aktív tag

tab mix plus plugin 3.5-ös foxhoz:
[link]

(#7616) Winner_hun válasza vante (#7615) üzenetére


Winner_hun
félisten

:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7617) Winner_hun válasza vante (#7615) üzenetére


Winner_hun
félisten

Böngésző újraindítása után - a beállításokkal ellentétben - nem jelennek meg a kis x-ek, csak ha a beállításokat ismét buherálom:(:O

Ahogy nézem, a könyvjelző eszköztár eléggé átszabásra került, legalábbis van most még kb 1/6-od helyem, előtte pont tele volt... ez tetszik:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7618) casillas


casillas
csendes tag

Sziasztok!

Körülbelül egy hete az a problémám, hogy a beállításoknál hiába van bejelölve a sütik megtartása, amíg le nem járnak, minden bezárásnál törlődik az összes, és ezáltal minden oldalról / fórumról kiléptet a firefox (a böngészési előzmények nem törlődnek).
Most felraktam a 3.5-öt, hátha segít, de ugyanúgy törli ez is bezárásnál... :(

Van ennek a megoldására valakinek ötlete?

(#7619) Krystal_s válasza 19870820 (#7607) üzenetére


Krystal_s
addikt

a Bitdefender AntiPhising toolbar sem kompatiblis vele...

na én még várok ezzel a 3.5-el. imádom ezeket az újításokat :(
a memória kezelés jobb lett ? értem arra, ha megnyitok pl 10 lapot,akkor kb 150 Mb-ot eszik...ha bezárom őket nem képes frissíteni (üríteni) , ez a hiba még megtalálható a 3.5-ben ? gondolom X éve nem képesek javítani most sem tették meg , de azért rákérdezek hááátha ;)

(#7620) Puma K


Puma K
veterán

Üdv!

Leszedtem a legújabb 3.5-ös verzió számú FF-t. Valóban gyorsabb meg alapból is jobban néz ki, de én jobb szeretem ha ez is mint a Windows full fekete. Leszedtem hozzá egy AnyColor 0.3.0 nevezetű téma packot amiben meg is találtam a kedvenc témámat 'True Black'. Csak annyi gondom van ezzel a progival ha inditok egy új FF-t akkor ilyen üzenet vár:

én pont hogy használni akarom az AnyColor-t nem pedig letiltani... Ezért ha feléled az FF akkor engedélyeznem kell a kis kiegészítőt és máris betöltődik a szép témácskám. Valakinek nincs valami tippje hogy hogyan lehetne megoldani ezt a gondod? Természetesen kiválasztottam a témát el is mentettem majd kiléptem az FF-ből de mindig az a kis üzenet fogad indítás előtt.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#7621) tomi07 válasza Puma K (#7620) üzenetére


tomi07
tag

Nem tudom, hogy milyen oprendszert használsz, de nálam xp-re fel van rakva a ZuneDesktopTheme.msi -program és gond nélkül működik.

(#7622) Puma K válasza tomi07 (#7621) üzenetére


Puma K
veterán

Szerintem egyértelműen ki lehet találni hogy Vistát használok... :U

Amiről te beszélsz az meg egy téma az XP-hez és köze nincs a FF-hoz. Az a téma nekem is meg van régen én is azt használtam. ;)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#7623) WonderCSabo válasza BullZeye (#7614) üzenetére


WonderCSabo
félisten

MozBackuppal ki lehet. Mielőtt felrakod a kiegeket, azelőtt tiltsd le a kompatibilitás ellenőrzést.

Magnum PI: Full reinstall?

casillas: A Beállításoknál az Adatvédelem fülben benn van a pipa az Előzmények törlése az FF bezárásakor?

Krystal_s: A memóriakezelés most nem nagyon változott de a 3.0-ban nagy fejlesztés volt anno.

Puma K: A Kiegészítők/Témák alatt az alap témát használod? A címsorba írd be: about:config . Keress rá a extensions.anycolor.warnOnIncompatibleTheme kulcsra, és duplakattal az értékét állítsd false-ra. Egyébként az AnyColor már lejárt lemez, továbbfejlesztették Personasra.

(#7624) BullZeye válasza WonderCSabo (#7623) üzenetére


BullZeye
veterán

végre sikerült megoldani >>
Mozilla Firefox\Data\profile\*.sqlite

az összes sqlite fájlt átmásoltam és felülírtam...így 3.5 maradt firefox, és ikonok meg minden a helyén van, viszont ilyenért mozilla mindent érdemel de dícséretet azt nem :(

(#7625) Puma K válasza WonderCSabo (#7623) üzenetére


Puma K
veterán

Ah köszi szépen csak azt a parancssor kellett! :R
Tökéletesen megy. Amúgy én ilyen kis maradi vagyok régebbi FF-hoz is régi skint használtam de nekem az bőven jó volt. Ez az új "AnyColor" nem tetszik... pont az az egy téma nincs benne ami nekem tetszik de most már gond egy szálse! :R

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#7626) WonderCSabo válasza BullZeye (#7624) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem ilyet nem csinált sima verzióval. A Portablet meg nem a Mozilla fejleszti.

(#7627) BullZeye válasza BullZeye (#7624) üzenetére


BullZeye
veterán

kiteszteltem ő a ludas:
!Mozilla Firefox\Data\profile\places.sqlite

az a vicces, hogy csinálok egy kompatibility checket, és úgy ahogy van megint felülírja valami mással ezt a fájlt a 3.5 :) de mind1 is, elég ha tudom mi a baja...és ki mentegetem naponta >> jeejjj

(#7626) WonderCSabo: Portable annyit jelent hogy van egy custom indítója, pár ini fájl, és úgy van megadva hogy mit honnan szedjen ki, semmi extra....annyi hogy nem a dokumentumok mappában találhato a profile, hanem egy másikban :) és nem a portable része csinálja, hanem a firefox része, mer már elindul, ha elindult olyan mint a többi FF

[ Szerkesztve ]

(#7628) BullZeye válasza BullZeye (#7627) üzenetére


BullZeye
veterán

tévedtem, újraindulásnál írja felül ezt a fájlt
így minden ff indításnál meg kellene csinálnom hogy felülírom a fájlt :D

(#7629) WonderCSabo válasza BullZeye (#7627) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hmm lehet, de nekem a nem portable nem csinált ilyet. Másrészt a places.sqlite-ot pont a portable tölti be. De mindegy.

(#7630) BullZeye válasza WonderCSabo (#7629) üzenetére


BullZeye
veterán

hát legyen neked igazad :D normális 3.5 portable release még nincs....szóval akkor várok még rá :) addig marad bemásolgatás :D

(#7631) csako válasza Winner_hun (#7617) üzenetére


csako
veterán

Innen lehet letölteni a legfrissebb Tab Mix Plus-ot.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7632) Bici


Bici
félisten

Hali!

Be lehet valahol állítani, hogy amikor a kis + jellel új ablakot nyitok, akkor az ne üres legyen, hanem az induláskor beállított oldalra menjen?
Nem találok ilyesmit. :B

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#7633) casillas válasza WonderCSabo (#7623) üzenetére


casillas
csendes tag

nincs

így néz ki az adatvédelem fü, a kivételek részben nincs semmilyen oldal

(#7634) harylmu válasza Bici (#7632) üzenetére


harylmu
őstag

1 hsz-el előtted a megoldás. :) Az az addon tud ilyet.

(#7635) Winner_hun válasza csako (#7631) üzenetére


Winner_hun
félisten

Anno innen szedtem le igen sokáig, most csak lusta voltam kikeresni a címet:D Thx:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7636) LLKobe


LLKobe
veterán

Frankó ez a 3.5-ös fox, egyedül az zavar hogy ha már csak egy fül van, azon nem jelenik meg a kis x a jobb szélén a bezáráshoz....

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7637) Winner_hun válasza LLKobe (#7636) üzenetére


Winner_hun
félisten

Legfrissebb Tab Mix Plusszal megjelenik;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7638) LLKobe válasza Winner_hun (#7637) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát csak ezért nem teszek fel még egy kiegészítőt, de azért köszi :B

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7639) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

:D ( nem provokálásból mutatom a képet, csak poénként, és segítségként :B )

[ Szerkesztve ]

(#7640) casillas válasza casillas (#7633) üzenetére


casillas
csendes tag

közben megoldódott a probléma, azért köszi a tippeket :)

(ha esetleg érdekel valakit, vagy hasonló gondja van, az %appdata%\mozilla\firefox\profiles\%random.név%-ben található cookies.sqlite fájl letörlése és az about:config-ban a privacy.clearOnShutdown.cookies false-ra állítása segített)

(#7641) Nordik


Nordik
őstag

Miért van az, hogy nem tudok több könyvjelzőt menteni?

Ez le van korlátozva? :Y

Bocsi, már nincs kérdésem, már elvolt mentve az adott oldal, csak nem vettem észre. :B

[ Szerkesztve ]

(#7642) Bici válasza harylmu (#7634) üzenetére


Bici
félisten

Óó, bakker, de vak vagyok. :B
Köszi! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#7643) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Hm, tényleg baró ez az új verzsön (remélem, a videók lejátszása, meg a hangja is működik rendesen ;]).

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7644) pigsty


pigsty
aktív tag

Helló!
Eddig 3.1 körüli verziót használtam, ma frissítettem a legújabb, 3.5-sre. Telepítést tiszta alapokra akartam helyezni, tehát előző user mappákat eltávolítottam.
A jelszavak régebben egy signons3.txt fájlban voltak, most meg hiába másolnám vissza a régit, akár MozBackupppal, semmi, ahogy látom, egy teljesen új rendszer szerint, tök más fájlban tárolja a jelszavakat.
A legtöbb jelszó megvan felírva, tudom srb, de nem mind, emellett kényelemből jó lenne valahogy az új Firefoxnak átkonvertálni ,megetetni vele a a régi jelszavakat.
Hogyan csináljam?
Általában nem szoktam lámaságokat kérdezni, ez a kérdés meghaladja tudományom.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#7645) pigsty válasza pigsty (#7644) üzenetére


pigsty
aktív tag

közben letöröltem mindent a egyéni mappából, és visszaraktam rá a biztonsági mentés, így mennek a jelszavak, bár jó lenne tudni a logikáját, az újabb firefoxokba hogyan lehetne átmenteni a régi jelszavak, milyen logikával csinál fájlt.
Mert most szűz rendszernél nem signons.txt be rakná, hanem valami speciális fájlba, amit szövegszerkesztővel se lehet megnézni.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#7646) WonderCSabo válasza pigsty (#7644) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ha van egy régebbi MozBackup mentésed (pc.v fájl), akkor abból vissza tudod állítani.

(#7647) LLKobe


LLKobe
veterán

Nem tudja valaki véletlenül, hogy az about:config-ban be lehet lőni hogy ha már csak egy fül van azon is megjelenjen a bezáráshoz a kis x?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7648) Krystal_s válasza WonderCSabo (#7623) üzenetére


Krystal_s
addikt

köszi...
még annyit szeretnék kérdezni, nálam a 3.0.11 jelzi h van újabb verzió és kérdezi, hogy szeretném-e frissíteni, ahogy ezt korábban is tettem. itt azt ajánlottátok h érdemes inkább fullon törölni a régit és frissen telepíteni a 3.5-öt. miért nem jó csak a sima frissítés ?

(#7649) hege71


hege71
csendes tag

Sziasztok! FF 3.5 tegnap este olyat művelt amivel még soha nem találkoztam az előző verziókban.Oldal újra betöltésnél többször is közölte,hogy ő most nem válaszol.
Ez kb. eltartott neki 1 percig ,de addig semmit nem lehetett vele kezdeni.
FF. hiba vagy valami más,esetleg én vagyok türelmetlen mondjuk a hálózati túlterheléssel szemben?

(#7650) Elar


Elar
senior tag

Sziasztok

Frissítettem 3.5-re és találtam egy roppant zavaró bugot. A címsor mellett található egy csillag (Könyvjelzők) és mellette eggy fordított háromszög. Ha erre rákattintunk, megjelennek a könyvjelzők.
Na mióta feltettem az új verziót - nem történik semmi, nem hozza le könyvjelzőket - címeket.

Mi lehet a gond? Egyszer már újratelepítettem már.

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.