Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) pzstm válasza totyax (#6800) üzenetére


pzstm
titán

64bites oprendszernél nem rossz ha 64bites egy program... :U

Főleg úgy, hogy egyre nagyobb arányban használnak emberek 64bites oprendszert...(ha más miatt nem is, a 4giga ram miatt már elég sokan áttértek 64bitre...)

[link]

Én ilyet találtam... :U

szerk.:
most látom ugyanoda visz a link

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6802) totyax válasza pzstm (#6801) üzenetére


totyax
aktív tag

És értelme mi lenne? Egyelőre még akinek esze van, nem használ 64 bites os-eket mert rengeteg gond van velük. Jelen esetben a 32>64 :)

(#6803) pzstm válasza totyax (#6802) üzenetére


pzstm
titán

akkor nekem nincs eszem ezek szerint, és vmit tuti én rontok el, mert nekem nincs bajom 64bites OS-el :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6804) Vincsó válasza pzstm (#6803) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Csatlakoznék... sőt továbbmegyek, még béta is az a nyavajás OS... ja azt elfeljtetem, hogy sose volt ennyire megbízható OS a gépemen :))

(#6805) werszomjas


werszomjas
őstag

hi

a firefoxom kicsinyiti az oldalakat, tehat nem 100%os meretben mutatja oket, nem tudom hogy allitottam el, nem csinaltam semmit, hogy lehet visszaalitani? :)

k0szi

üdv

(#6806) Tosee válasza werszomjas (#6805) üzenetére


Tosee
őstag

vagy a ctrl+0 (nulla) bill. kombinációval, vagy a jobb alsó sarokban lévő nagyítót állítd 100%-ra!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#6807) werszomjas válasza Tosee (#6806) üzenetére


werszomjas
őstag

Koszii, sikerult :R :R

üdv

(#6808) Nemesys


Nemesys
tag

Sziasztok!

Miért csinálja a Firefox, hogy pl a használtautó-n (nem tudom csinálja e még valahol mert itt tűnt fel.) Ha meg akarom nézni egy autó képeit, akkor nyílik egy új ablak (ez normális) de nem tölt bele semmit csak egy fehérség. Mi lehet a rossz? fel van rakva egy két kiegészítő is, mi okozhatja ezt? reinstall ugye nem kell? :) pont a kiegészítők miatt nem szeretném. (Nemtom számít e de vistám van)

Előre is ezer köszi! :R

TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

(#6809) Winner_hun válasza Nemesys (#6808) üzenetére


Winner_hun
félisten

Milyen kiterjesztések vannak fent? Lehet valamelyik blokkolja az adott tartalmat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6810) Nemesys válasza Winner_hun (#6809) üzenetére


Nemesys
tag

-Adblock +
-CoolPreviews
-Download Helper
-Microsoft .NET Framework Assistant
-myFirefox & Vista-Aero Modifier
-Open IT Online
-Red vs Blue
-Tab Mix Plus

TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

(#6811) Winner_hun válasza Nemesys (#6810) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha az adblockot letiltod akkor sem jönnek be a képek?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6812) Nemesys válasza Winner_hun (#6811) üzenetére


Nemesys
tag

pill meglesem

TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

(#6813) Nemesys


Nemesys
tag

ez egy szemét, így működik!
Köszi a segítséget. Erre én is gondoltam de magamnak se hittem. mit keresne a használtautó az adblock listáján?!?!?!m még akkor is ha román szűrő van rajt :F

TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

(#6814) harylmu válasza Nemesys (#6813) üzenetére


harylmu
őstag

Ezért kell óvatosan bánni a szűrőkkel.

(#6815) Winner_hun válasza Nemesys (#6813) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én kitöröltem az összes beépített szűrőt és magamtól hoztam létre azokat, így tudom hogy csak az van tiltva amit valóban tiltani is kell:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6816) Nemesys


Nemesys
tag

persze van benne valami, de azt nem értem, használtam már legalább 5 szűrővel és semmi bajom nem volt vele :S nah mind1 végül is mind1 hogy van e szűrő vagy nincs. nem érzem a különbséget
Ha esetleg elkülditek a tieiteket azt megköszönném már ha ilyen lehetséges

TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

(#6817) Winner_hun válasza Nemesys (#6816) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van szűrők importálása meg exportálása opció, de ha én elküldöm az enyémet akkor lehet aa PH-t nem tudod majd rendesen használni. Meg az is kérdés hogy milyen oldalakat nézel, mert én csak azokat szűröm amiket sokat nézek. Az a legjobb ha az előre megírt szűrőket kitörlöd, felteszed az Element Hiding Helper-t és megcsinálod a saját listádat. Hidd el megéri;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6818) totyax


totyax
aktív tag

Nekem jó a NoScript is...

(#6819) student


student
őstag

nem tudjátok hogy miért felejti el mostanában a firefoxom a kitöltött cuccokat? az oldalaknál állandoan be kell irnom ujra és ujra a usert meg pass-t. mintha nem jegyezné meg a sütiket. miért??

(#6820) Kicsirics77 válasza student (#6819) üzenetére


Kicsirics77
veterán

lehet azért mert nem jegyzi meg a sütiket

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6822) Goose-T válasza Nemesys (#6816) üzenetére


Goose-T
veterán

Ne hallgass a többiek körülményes hülyeségeire. Ha a hasznaltauto.hu-n vagy, akkor jobb felső sarokban katt az Adblock lenyíló menüjére, aztán rányomsz a 'Disable on hasznaltauto.hu' menüpontra. Aztán maradhatnak a telepített szűrők, amik gyakran frissülnek, és nem kell foglalkozni velük.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6823) Winner_hun válasza Goose-T (#6822) üzenetére


Winner_hun
félisten

Körülményes hülyeség, ez tetszett:C Persze vannak lusta emberek, megértelek:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6824) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hi, lenne egy plugin problémám. gyakran nem játsza le a FF a wmv videókat, bejön a lejátszóablak, de nem indul el gyakran.
pl [link] egy nagy feketeség fogad az ablakban.
wmv plugint használok, más kéne?

[ Szerkesztve ]

(#6825) Winner_hun válasza whitezo88 (#6824) üzenetére


Winner_hun
félisten

Megy az, csak előtte a reklám nem megy. Várj egy kicsit és menni fog;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6826) whitezo88 válasza Winner_hun (#6825) üzenetére


whitezo88
nagyúr

valóban, ty :)

(#6827) csibor


csibor
őstag

Állandoan összeomlik a firefox,honnan tudom lementeni a felhasználó nenveket,oldalcímeket?

(#6828) Winner_hun válasza csibor (#6827) üzenetére


Winner_hun
félisten

A topik első hozzászólásában ott van operációs rendszerenként ezek elérési útja.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6829) csibor válasza Winner_hun (#6828) üzenetére


csibor
őstag

Pedig általában megnézem :U Természetesen kivétel erősíti a szabályt :) Köszönöm :R

(#6830) totyax válasza Goose-T (#6822) üzenetére


totyax
aktív tag

Egy ismeretlen oldalon viszont nem tudod hogy minek kellene megjelennie. :)

(#6831) Khaal


Khaal
őstag

Mostanában nem tudok kiterjesztéseket letölteni a firefoxhoz:

Firefox nem tudja telepíteni a fájlt a következő helyről:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/latest/4364

mert: Letöltési hiba
-228

Mi lehet a gond?
Ha a már letöltött .xpi fájlt adom hozzá, akkor semmi gond. Viszont van olyan kiterjesztés amit csak az add-on oldalon keresztül lehetne telepíteni.
Próbáltam már a program újratelepítését is, de nem segített. :O

(#6832) rdi válasza Winner_hun (#6825) üzenetére


rdi
veterán

nem tom , valami baj csak van. Pl. az én kamerám képe sem megy , pedig az utolsó frisítés előtt még múkodott... :))

íme a kód:

<OBJECT ID="MediaPlayer" WIDTH="192" HEIGHT="190" CLASSID="CLSID:22D6F312-B0F6-11D0-94AB-0080C74C7E95"
STANDBY="Loading Windows Media Player components..." TYPE="application/x-oleobject">
<PARAM NAME="FileName" VALUE="erdeipeter.myip.hu:1024/img/video.asf">
<PARAM name="ShowControls" VALUE="true">
<param name="ShowStatusBar" value="false">
<PARAM name="ShowDisplay" VALUE="false">
<PARAM name="autostart" VALUE="false">
<EMBED TYPE="application/x-mplayer2" SRC="erdeipeter.myip.hu:1024/img/video.asf" NAME="MediaPlayer"
WIDTH="192" HEIGHT="190" ShowControls="1" ShowStatusBar="1" ShowDisplay="1" autostart="0"> </EMBED>
</OBJECT>

Érthetetlen

Fej! Tor! Potroh!

(#6833) Winner_hun válasza rdi (#6832) üzenetére


Winner_hun
félisten

Frissítés miatt előfordulhat, majd javítva lesz (vagy sem, bár az nem tipikus jelenség)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6835) fradi81


fradi81
veterán

Hogy lehet eltüntetni az ilyen négyzeteket?
Adblock plus, adblock plus: element hiding helper fent van.

moto g72, Ninebot d28e

(#6836) Winner_hun válasza fradi81 (#6835) üzenetére


Winner_hun
félisten

Elrejtendő elem kiválasztása, ráviszed az egeret, klikk. Esetleg a Z-t (vagy az E-t) megnyomod párszor ha ki van jelölve az elem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6837) adalbert1


adalbert1
veterán

Mióta 3.07-re updateltem már vagy 3-szor összeomlott magától a FF :((( , előtte pedig még egyik verzióval se fordult ez elő emlékeim szerint.

(#6838) Winner_hun válasza adalbert1 (#6837) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet összeakad valamelyik kiterjesztéssel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6839) adalbert1 válasza Winner_hun (#6838) üzenetére


adalbert1
veterán

Kiterjesztés alatt a file kiterjesztéseket érted? :F

(#6840) Winner_hun válasza adalbert1 (#6839) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eszközök / Kiegészítők

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6841) adalbert1 válasza Winner_hun (#6840) üzenetére


adalbert1
veterán

Na nézzük csak:
Free Download Manager plugin - inkább uninstalláltam, nem kell ez ide.
Hungarian dictionary - ez kell, marad
Java Quick Starter - ez mi a fene, ilyen régen nem települt a Java Runtime Enviromenttel emlékeim szerint...
Microsoft .NET Framework Assistant 1.0 - ezt vajon mi rakta fel... Gondolom nem a .NET keretrendszer, legalábbis ilyenre se emlékszem régebbről.
Skype extension - na ő is le lett gyalulva, eleve idegesítő jelenség.

(#6842) eszgé100 válasza adalbert1 (#6837) üzenetére


eszgé100
őstag

szia!

nálam meg mióta update-eltem a 3.0.7-esre nem hajlandó fájlokat menteni (csak megnyitni). win7-est használok, megpróbáltam a reinstallt is de semmi nem változott. Tud erre valaki megoldást?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#6843) Winner_hun válasza adalbert1 (#6841) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet a skype okozta, többször volt róla szó a topikban hogy annak eltávolítása után megszűnt az adott probléma.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6844) localhost válasza fradi81 (#6835) üzenetére


localhost
Közösségépítő

ALAPELVEKBŐL idézek:

amit tiltunk fórumunkban:

... ... ...
* minden olyan hozzászólást, amely az oldalainkon megjelenő reklámok szűrésére buzdít.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6845) Winner_hun válasza eszgé100 (#6842) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt én is észrevettem, szerencsére ha a mentésnél a flashgetet választom ki akkor engedi hogy rábökjek az OK-ra

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6846) eszgé100 válasza Winner_hun (#6845) üzenetére


eszgé100
őstag

nem az a gond, hogy nem engedi, hanem ha azt választom a kettő közül, hogy fájl mentése, akkor várhatnék 1000 évig mert nem kezd el semmit csinálni. ha a megnyitást választom, akkor ugyanúgy előjön a letöltéskezelő. de majd kipróbálom ezt a flashgetet is, hátha úgy menni fog

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#6847) Goose-T válasza localhost (#6844) üzenetére


Goose-T
veterán

Szerintem fradi81 kolléga nem buzdított senkit, csak tanácsot kért saját maga számára. :U

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6848) eszgé100 válasza eszgé100 (#6846) üzenetére


eszgé100
őstag

ez kész... telepítettem a flashgot kiegészítőt, és a probléma megoldódott. hiba oka ismeretlen......

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#6849) rdi válasza Winner_hun (#6833) üzenetére


rdi
veterán

Közben kiderült, hogy ff alatt csak akkor nem megy az asf film, ha az új media playert telepítették.
Ezek szerint akkor ez a hiba nem a böngészőé, hanem a lejátszóé.
Bár ettől még nem vagyok beljebb...

Fej! Tor! Potroh!

(#6850) dudo


dudo
tag

Hogyan lehet Firefoxban az egér görgő sebességét növelni?
Mert sokkal lassabb min IE alatt

Gigabyte Z270N wifi Mini-ITX - I5 6600 - 16GB Corsair RAM - Samsung 980 pro SSD - WD Red 2TB - Cooler Master V 700 - Phanteks Enthoo Evolv ITX

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.