Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) JetiRulez válasza Integra (#6550) üzenetére


JetiRulez
őstag

Éppen negyed órája töröltem a live messengert és arra gondoltam, hogy az kavarhatott be, de látom mégse. Így nem lehet normálisan böngészni. :(

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6552) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Hál' isten rendbe jött. Úgy látszik átmeneti zavar volt. Vagy készül összeomlani a világháló. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6553) Winner_hun válasza Integra (#6548) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6554) Integra válasza Winner_hun (#6553) üzenetére


Integra
titán

lol:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6555) JetiRulez válasza Winner_hun (#6553) üzenetére


JetiRulez
őstag

Meglehetősen érdekes dolog. ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6556) birno


birno
addikt

Használja valaki ezt a kiegészítőt?

(#6557) zUlU53


zUlU53
tag

Sziasztok!

Új, buta kérdés a nálamnál okosabbakhoz: vajon egyedi dolog-e, és ha nem, akkor hogy lehet változtatni azon a számomra idegesítő apróságon:

Ha egy fórumot böngészek (pl. itt), és a hozzászólásokban egy link van, rákattintok, megnézem, majd visszatérek a fórum oldalra, akkor a hozzászólások elejre hoz vissza, és nem mondjuk a 234. hozzászóláshoz, ahol éppen tartottam. Lehet, hogy ez csak egyéni hülyeségem, de a "régi" (maxthon) böngészőben mindig automatikusan odaugrott, ahol az oldalon éppen tartottam.
Remélem érthetően zagyváltam itt, és tud valaki segíteni, hogy ezt hogy lehetne megoldani, ha egyáltalán meg lehet oldani.

Köszi előre is, üdv.!

-Houston van egy kis problémánk. - Aham, és akarsz beszélni róla?

(#6558) totyax válasza zUlU53 (#6557) üzenetére


totyax
aktív tag

Középső egérgombbal kattints, és akkor a kiindulási oldal változatlan marad. :)

(#6559) BullZeye


BullZeye
veterán

Egyéni eszköztárat amit létrehoztam még réges régen, hogy törölhetem? lehet hülye kérdés...de nem igazán találom....azért írom mert hátha valaki fent van még ily későn, és válaszol....de folytatom a keresésést... :)

értsd nem eltüntetni akarom hanem törölni ;)

(#6560) Panthera válasza Winner_hun (#6546) üzenetére


Panthera
őstag

ADP mellett érdemes NoScriptet használni (gondolom az utóbbi extra szolgáltatásai miatt igen)? A blokkolható objektumok listájában láttam, hogy ADP is kezeli szkripteket. Bár úgy vettem észre hogy alapértelmezésben a NoScript ezeket eleve tiltja, az ADP-n utólag kell állítgani.

(#6561) Jadro válasza zUlU53 (#6557) üzenetére


Jadro
veterán

Ahogy írták, a középső gombbal új fülre nyitod a linket, vagy egyszerűen a vissza gombot használod a link megnézése után. Ilyenkor nekem ott áll minden ahogy előtte volt. Nálad is ezt jelenti a visszatérés?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6562) Winner_hun válasza Panthera (#6560) üzenetére


Winner_hun
félisten

Érdemes.
Jól vetted észre.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6563) totyax válasza Jadro (#6561) üzenetére


totyax
aktív tag

Mondjuk érdekes mert ezen az oldalon ha hsz-ben hivatkozásra kattintok, akkor automatikusan új oldalt nyit. Jó lenne tudni a kérdezőnek egyáltalán hányas verziója van FF-ből.

(#6564) BullZeye válasza BullZeye (#6559) üzenetére


BullZeye
veterán

túl egyszerű volt...ha nem rakok rá semmit eltűnik restartkor >>

(#6565) Jadro válasza totyax (#6563) üzenetére


Jadro
veterán

Ahogy nézem nekem is. Eddig fel sem tűnt, mert rendszeresen új tabon nyitom a linkeket. Viszont a nem hozzászólásban lévő linkeknél már azonos fülön nyitja és itt működik a visszalépés es dolog.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6566) BullZeye


BullZeye
veterán

Végre van magyar google translate, így minden nyelvből lehet ide oda konvertálni, nem tudjátok véletlenül, hogy létezik e ilyen extension már?

Mert kipróbáltam 3t, de egyik sem ismerte fel magyar nyelvet, azaz Foxlingo felismerte, lei s fordította, de ilyen érdekes karaktereket szúrt be mindenhova....így elég illúzió romboló volt

(#6567) WonderCSabo válasza BullZeye (#6566) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Google translate magyar része még így is illúzióromboló. :(

(#6568) luciferc


luciferc
őstag

Linux-szal is rendelkező emberke segítsége kellene nekem. Kb 3-4 hete a Firefoxom OpenSUSE alatt meghal (100% proci használat, ki kell lőni) a CIB internet bankjától (java-s szépség). Az érdekelne, hogy egyedi-e a dolog, vagy másnál is van ilyen jelenség.

Az oldal ahol tesztelhető: [link], majd értelemszerűen belépés a Demo verzióba. Na nekem itt száll el a Firefox.

[ Szerkesztve ]

(#6569) twollah


twollah
nagyúr

Mozilla Firefox 3.0.6 most jott ki.

Letoltes innen.

(#6570) totyax válasza luciferc (#6568) üzenetére


totyax
aktív tag

XP alól, friss java-val megy. Mivel java-s, szerintem első körben a java körül keresgélj. Úgy rémlik linuxra van valami free java, de a rendes sun-os java is elérhető, csak épp mint nem nyílt forrású. Ez utóbbi azt jelenti hogy a csomagok között a nem nylt forrásúak is legyenek beikszelve ha keresel. Szóval szerintem próbáld ki mindkettőt, egyenként. Rühellem a linuxot egyébként.

(#6571) darál0w válasza twollah (#6569) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

majd frissíti magát :)
vagy nem :D nemlátja jelenleg az uj frissítést.

egyébkébt tulvagyok az 1. teljes mentésen és visszaállításon....
először a Febe kiegészítővel probáltam.hát lementi,de visszaállítani nem tudja :D
szal 1. hozzászolás alapján 1 perc alatt helyretettem. :C

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6572) reset válasza twollah (#6569) üzenetére


reset
senior tag

Az elődje, a 3.0.5-ös, a telepítés után párszor magába roskadt böngészés közben - így most a 2.0.0.20-as verzsönt raktam fel / ezzel semmi gond. Megvárom míg nyúzópróbának vetitek alá, aztán, ha minden ok', frissítek rá... ;)

[ Szerkesztve ]

(#6573) Narancs válasza reset (#6572) üzenetére


Narancs
őstag

Nekem dettó. Visszatettem a 3.0.4-est, azóta az is összeomlott egyszer.

Beauty is pain

(#6574) Winner_hun válasza reset (#6572) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem nem szokott elszállni a 3.0.5-ös. Illetve egyszer csinálta hogy elszálldogált mindig ugyan akkor de az az egyik kiterjesztésem miatt volt, valamiért megharagudott a quicktime-os dolgokra:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6575) darál0w


darál0w
Jómunkásember

miért nem frissíti magát auto,ha be van kapcsolva?
értem ezt a 3.0.5nél.nem frissíti fel magát.a kiegeket igen.
AUS: Kapcsolat visszautasítva és nem frissít.csak kézzel :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6576) Pizzu


Pizzu
aktív tag

Sziasztok!

Van egy olyan problémám hogy ha link helyére beírom hogy valamit keresek eddig a GOOGLE segített megtalálni most meg valami ASK hülyeség keresget nekem pedig a GOOGLE van beállítva motornak
c:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox 3.1 Beta 1\searchplugins\
innen kitöröltem minden egyéb dolgot csak a GOOGLEt hagytam de így sem tünt el
A firefox 3.0.6 (3.1beta törölve csak a könyvtár neve 3.1)használom de engem nagyon zavar ez a beépülö valami. Mi uton modon lehet megváltoztatni?

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#6577) Winner_hun válasza Pizzu (#6576) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha feltettél egy kiterjesztést és azután zavarodott meg akkor szedd le vagy állítsd át azt, az elérési útnál rossz helyen próbálkoztál amúgy a törléssel. A topik első hozzászólásában ott vannak az elérési utak.
De spyware / vírusírtást is csinálj, nekem először ez ugrott be hogy kaptál valamit.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6578) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Bocs, ha rossz helyen kérdezem, de erre tudna valaki válaszolni?
Előre is köszönöm.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#6579) Winner_hun válasza elfelejtette (#6578) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tud
:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6580) Calibos


Calibos
addikt

Talán valaki tud segíteni :)
Firefox 3.0.6 alatt mivel tudok letölteni Indavideot?

(#6581) Winner_hun válasza Calibos (#6580) üzenetére


Winner_hun
félisten

Video DownloadHelper

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6582) WonderCSabo válasza Calibos (#6580) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem a Flashgot fenn van Neked, azzal is lehet. :)

(#6583) elfelejtette válasza Winner_hun (#6579) üzenetére


elfelejtette
veterán

Köszi! Az APN átírás megoldotta a dolgot!
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#6584) Tomate


Tomate
veterán

Ennyi :D

[ Szerkesztve ]

(#6585) scope2007


scope2007
addikt

hy!

valakinek lenne egy kis leírása firefox gyorsításról?
de csak olyanokról kellene ami valóban működik 100%osan!

about:config-on belüli lehetőségekre gondolok

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#6586) totyax válasza scope2007 (#6585) üzenetére


totyax
aktív tag

Gyorsabb gép, gyorsabb internetkapcsolat, gyorsabb szervereken levő tartalom nézegetése... :)

(#6587) Winner_hun válasza scope2007 (#6585) üzenetére


Winner_hun
félisten

Firefox Tuning
Rejtett Firefox beállítások

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6588) scope2007 válasza totyax (#6586) üzenetére


scope2007
addikt

totyax: na éppen ilyen választ nem akartam :D gyors gép megvan elvileg, net az necces azért hiába 8mbos, itt nem kifejezetten az oldalbetöltésekre céloztam
szóval ennyi :DDD

Winner_hun: na igen ilyesmikre gondoltam. köszi átnézek párat

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#6589) totyax válasza scope2007 (#6588) üzenetére


totyax
aktív tag

Azért írtam mert én is nézegettem ilyen "gyorsítókat", hatás kb annyi volt hogy az oldal be se töltődött teljesen, és lassabb is lett... na hátha neked több sikerélményed lesz.

(#6590) scope2007 válasza totyax (#6589) üzenetére


scope2007
addikt

már a "lesz" szó helytelen :)
már van :))

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#6591) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Sziasztok!

Van egy kis gondom, remélem tudtok benne segíteni.

Történt egyszer, hogy a nagy tuning és MHz hajhászat közepette Firefoxszal együtt indult újra a gép, s ezt követően majdnem minden beállítást elveszített, azaz visszaállt alapra. Ez nem is jelent gondot mert a nagy részét vissza tudtam állítani, de egyet nem:

Kilépéskor azonnal elfelejti azt, hogy be vagyok jelentkezve freemailre, PH-ra, ami nagyon kellemetlen, mert megszokásból én bezárom ált. az ablakot, amikor nem akarom használni, de 2 perc múlva meg újra megnyitom, s ekkor újra be kell jelentkezni.

Szóval azt szeretném megkérdezni, hogyan tudom elérni azt, hogy ez a jelenség megszűnjön, azaz az ilyen személyes beállításokat se bontsa.

Válaszokat köszönöm!

// Már keresgéltem neten de nem találtam rá megoldást, újratelepítés megeshet hogy segítene, de sok bejelentkezési azonosító van benne, amit nem szeretnék újra bevinni. //

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6592) Winner_hun válasza TomBoy1986 (#6591) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eszközök / Beállítások / Adatvédelem / Sütik megtartása: amíg le nem járnak.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6593) TomBoy1986 válasza Winner_hun (#6592) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Sajnos az úgy van/volt, tehát a jelek szerint megsérült. Megpróbáltam átállítani a dolgokat, hogy ne jegyezze meg, aztán vissza, de az sem segített, ebből reinstall lesz :(

De azért köszönöm!

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6594) Winner_hun válasza TomBoy1986 (#6593) üzenetére


Winner_hun
félisten

Esetleg töröld a sütiket hátha az megoldja a problémát.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6595) Pizzu válasza Winner_hun (#6577) üzenetére


Pizzu
aktív tag

Mostanságra nyilvánvalóvá vált hogy nem vírus hanem valami beépülö furaság amit az istenért nem tudom kiszedni bármelyik leírást is követem. Jobbanmondva eltávolítva is ottmarad. Az APPDATA helyen néztem ahogy a leírás is írja. Megvan az a program is ami betette nekem -DVD video soft-.
Ha esetleg van valakinek valami ötlete hogy a keresőből hogy távolítom el azt az ASK keresőt megköszönném!

Mégegyszer a probémám leírása:
Ahova a linket kell beírni ott régen beírtam "xy" és a Google megmutatta nekem hogy milyen helyek vannak ahol ez a kifejezés megtalálható. Most a ASK keresi nekem de engem nagyon zavar, hogy nem az van ott mert ha valamilyen linket beírok rosszul akkor az ASK lép munkába. Én a régi googlét akarom!!!! Alapértelmezett motor jobboldalt GOOGLE

Remélem így már mindenki érti miről is beszélek

Köszönöm előre is a segítségeteket :R

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#6596) BullZeye


BullZeye
veterán

mostanában kijön ez az ablak:

felül : Javascript alkalmazás!
kiírja: Error: Malformed URI Sequence

és van egy OK gomb....Googlebe ha keresek....konkrétan pl a Terrárium vagy Terrarium szóra kidobja ezt a hibát....viszont a Görög Teknős-re nem ... ötlet hogy mi lehet a baj?
Letiltottam az új kiegészítőket, de nem segített ...

(#6597) BullZeye válasza BullZeye (#6596) üzenetére


BullZeye
veterán

tárgytalan, sikerült 81 kiegészítőből kiszűrnöm melyik volt...VideoSurf at Glance :)

írtam készítőknek, és már orvosolták is a problémát egy frissítéssel :D azért nem semmi...cirka az írásom után 1 órával kijött az új verzió...több mint szuper :)

(#6598) Calibos


Calibos
addikt

Hsz:6580 --- A video_downloadHelper megoldotta a problémámat. Én is ezt töltöttem le először, de szerintem egy régebbi verziót.

Van itt valaki aki firefox tuningot alkalmaz (Pl.about:config) :F
Van értelme?

(#6599) Winner_hun válasza Calibos (#6598) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6600) Calibos válasza Winner_hun (#6599) üzenetére


Calibos
addikt

Melyiket? Régebbi én is de Hsz-ok alapján vegyes tapasztalatok voltak.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.