Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Steelmanus válasza WonderCSabo (#14999) üzenetére


Steelmanus
addikt

Jol van, jol van, ne mergelodj miattam.
Azt en ertem hogy a bongeszon belul mondjuk egy adott fulon szeretne nezni a pdf fajlt, de a beepulovel dolgozo FF eloszor nem a cache-be tolti le
Ezt ertelmeztem rosszul, ugy gondoltam hogy a plugin csak arra kell hogy a bongeszon belul lehessen nezni a pdf-et es nem gondoltam arra hogy a letoltesert is az felel.
Igaz kesobb irtad a lenyeget, de nem esett le a tantusz.
Nezd el nekem az erhetetlensegemet, nagyon regota nem hasznalok Adobe Reader-t mert lassunak tartom, meg valamikor 6.x verzios valtozatot hasznaltam, de az mar regen volt.

(#15002) WonderCSabo válasza Steelmanus (#15001) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Foxit reader beépülője pont így működik.

(#15003) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Fülek a címsorban - Tabs in title bar

Kipróbálható tesztverzió!
Valszeg napokon belül kész lesz a patch, asszem erre nagyon sokan vártak (én biztosan :) ).

[ Szerkesztve ]

(#15004) BullZeye válasza WonderCSabo (#15003) üzenetére


BullZeye
veterán

Kipróbáltad? Ha duplakattolsz az "üres" helyre, akkor összeugrik az ablak, vagy be lehet állítani rá, hogy megnyissa az előzőleg bezárt lapot, vagy új lapot nyisson igény szerint?

Mert ha összeugrik az ablak, akkor semmivel se lettünk előrébb mint 4 hónappal ezelőtt.

(#15005) xabolcs válasza WonderCSabo (#14980) üzenetére


xabolcs
őstag

jol sejtettem, hogy (legujabb driverrel) a feketelistanak (mostani allapotaban) koze nincs a gma3100-hoz: a mozillaZine-on azt irjak, hogy a gyorsitashoz 4096x4096-os textura meret szukseges.
es ezt sajnos az alaplapi csodavideokartyam nem tudja teljesiteni, mert csak 2048x2048-at tud.

a kesobbiekben lehet hogy ez a hardveres korlat valahogy jelen lesz a tiltasban, illetve ha nem modositanak a gyorsitas felepitesen, akkor nagyon valoszinu, hogy tenyleg soha sem fog gyorsitani a q35-os alaplapom videokartyaja.

esetleg a gyorsitast beallito leirasodhoz bevehetned ezt a 4k x 4k-s informaciot.

nagyon erlelodik bennem, hogy az UFO Info-hoz hasonlo FF4 Info-t kellene iratni valakivel, s rogton latszodna, hogy kellene-e mukodnie a gyorsitasnak, avagy ha nem, akkor min bukik el a tamogatas. :)

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#15006) WonderCSabo válasza BullZeye (#15004) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez egy másik bug.

Mert ha összeugrik az ablak, akkor semmivel se lettünk előrébb mint 4 hónappal ezelőtt.

LOL, csak végre beépítetten van egy nem tákolt, jó tabs in title barunk.

Egyébként így fog működni a maximalizált ablak:

- a tabokra a képernyő legtetején is lehet kattintani, ez nagyon kényelmessé teszi, elég csak feltolni az egeret, nem kell pozicionálni a tabra függőlegesen
- vízszintes húzással lehet átrendezni a tabokat
- ha megfogod és függőlegesen húzod le a title bart, akkor Aero Snap-et fog csinálni

(#15007) WonderCSabo válasza xabolcs (#15005) üzenetére


WonderCSabo
félisten

jol sejtettem, hogy (legujabb driverrel) a feketelistanak (mostani allapotaban) koze nincs a gma3100-hoz

Aha:

static const PRUint32 deviceFamilyIntelGMAX3000[] = {
...
458 0x29B2, /* IntelQ35_1 */
459 0x29B3, /* IntelQ35_2 */
...

Lehet, h. pont ezért van tiltva. Bár furcsának tartom, h. egy ilyen viszonylag új kari nem támogatja ezt a textúra méretet.

[ Szerkesztve ]

(#15008) xabolcs válasza WonderCSabo (#15007) üzenetére


xabolcs
őstag

ne higyjel nekem! :P
az a lista tobbek kozt arrol szol, hogy a benne levo verzioszamoktol kisebb verzioju driverekkel rendelkezo gepeken tiltsa a gyorsitast:

#define IMPLEMENT_INTEL_DRIVER_BLOCKLIST(winVer, devFamily, driverVer) \
{ winVer, \
vendorIntel, devFamily, \
allFeatures, nsIGfxInfo::FEATURE_BLOCKED_DRIVER_VERSION, \
DRIVER_LESS_THAN, driverVer },

es amiota landolt a 604771-es bug azota volt alkalmam kiprobalni nemcsak kisebb-egyenlo es nagyobb-egyenlo, hanem nagyobb verzioszamra is.
de sajnos nem mukodik. :(

igyjartam.

egy kicsit csalodtam en is, de sajnos csak nagyon keves integralt intel videokaritol lehet varni valamit: a mar regebben is linkelt wikipedias oldal nagyon szomoru tenyeket kozol.
peldaul hardware t&l-t alig nehany videokartya tamogatja az inteltol, pedig milyen regi "talalmany",
igy aztan jatszani sem nagyon erdemes rajta.

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#15009) WonderCSabo válasza xabolcs (#15008) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igazad van.

(#15010) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hogyan helyezhetjük vissza az oldal címét a Firefox 4 ablak tetejére (titlebar)?

Ha Vistán / 7-en a Firefox 4-et használjuk, és elrejtjük a menüsort, a title barból az oldal címe eltűnik, és csak a Firefox gomb van ott.

Hogyan rakhatjuk vissza?

1. Installáljuk ezt a kiterjesztést.
2. Indítsuk újra a Firefox.

Így az oldal címe teljes hosszában meg lesz jelenítve a title barban:

(#15011) BullZeye válasza WonderCSabo (#15006) üzenetére


BullZeye
veterán

Összetákolt? Nem azért, de ők is ezt csinálták, csak nem a userchrome.css-be írták bele, hanem a skin-be O.o

Majd ha végre megoldják, hogy duplakattal ne ugorjon össze az ablak, majd akkor lesz minek örülni, ez egyenlőre ugyanaz ami 4 hónapja is volt legalább. De javíts ki ha tévedek, és gyakorlatban már most más mint a userchrome.css konfigolása.

(#15012) hugoo


hugoo
aktív tag

sziasztok!

Jó ideje a FF 4es béta volt fennt, amit legutóbb a 7es változatra frissítettem,
Azonban az utóbbi időben egyre többször lassúnak éreztem használat közben és a memória fogyasztás is soknak tűnt. Alapon 300 mb körül van az XP nálam, legutóbb viszont 1 gb fölé nőtt FF-al a feladatkezelőben, és mivel 1 gb ram van a notebookban, ez így már kezdett necces lenni..
Nyitva van általában 10-15 lap nálam alapon, viszont régebben a 3as FF-al ennél jóval több nyitott lapnál kezdett csak elszállni a memóriaigény. Általánosságban ilyen a 4es FF, vagy mi lehet a gond?
Úgy döntöttem ram vásárlás helyett visszatérek a 3as FF-ra és most alacsonyabb is pár 100 mb-al a gép memória igénye. A 4esnél valamit segített a restart, de rövid időn belül újból elkezdett növekedni az egyébként is magasabb memória érték..

üdv

[ Szerkesztve ]

(#15013) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Hali!
Szeretném telepíteni friss Win7 rendszerre a Firefox-ot, de folyton bejön egy "Run as" ablak. Lehet választani User és Rendszergazda között.
Ha rendszergazdaként indítanám a telepítőt, attól függetlenül, hogy nem adtam jelszót neki, kéri. Ha Userként indítanám, nem történik semmi. :F
Sehol nem találtam érdemi segítséget erre a problémára. Googleön bármilyen fórumot keresetem, mindenhol csak kérdés, nuku válasz. :(

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#15014) Brutforsz válasza JetiRulez (#15013) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ha kikapcsoltad az UAC-t, legalább a telepítés idejére kapcsold vissza.

Kikapcsolt UAC mellett egyébként működik a jobbklikk > Futtatás rendszergazdaként módú telepítés.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#15015) WonderCSabo válasza BullZeye (#15011) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az a userChrome.css, amit az első hsz-ben is van, nem Mozilla dev által írt.

Ők egy sokkal jobb megoldást csináltak, nem csak sima CSS, hanem JS-el kalkulálják az értékeket, a tabok képe nem nyúlik fel, de mégis a legtetején lehet kattintani, stb.

hugoo: Első hsz -> diagnosztika, vmi valszeg leakel.

Kérdezés előtt érdemes az 1. hozzászólást elolvasni a neves topikokban!!! ;)

[ Szerkesztve ]

(#15016) JetiRulez válasza Brutforsz (#15014) üzenetére


JetiRulez
őstag

UACcal ment. Kösz! :R

De egyébként írtam, hogy Rendszergazdaként nem tudtam volna, mert jelszót kér, pedig nincs is hozzá.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#15017) Brutforsz válasza JetiRulez (#15016) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Azért írtam azt a kiegészítést, mert én is meglepődtem, de működött úgy a telepítés, s akkor – szemben a duplaklikkel, ahol igen – nem kérte a nem létező jelszót.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#15018) hugoo válasza WonderCSabo (#15015) üzenetére


hugoo
aktív tag

Annyira éreztem h ezt fogod írni :)
Régebben aktívabban fórumoztam, akkor írtam még ki aláírásba ezt, de már le is vettem :D

Egyébként megnéztem az 1. hsz-t, de nem mivel korábban nem volt ilyen gond és nincs fent ezer kiegészítő, nem kezdtem el tesztelni ezeket. Adblock plus és flashblock megy, meg talán java..
De most amúgy is elment kissé a kedvem a 4es FF-től, egy darabig maradok a 3nál.

Amikor véletlen kattintok pl a fülek rendezése ikonra jobb oldalt és összekeveri az egészet ill belassul az FF, azt kifejezettem ki nem állhattam benne :(

üdv

[ Szerkesztve ]

(#15019) Rototti


Rototti
senior tag

WonderCSabo: Elég bugyuta kérdésnek tűnt ezért írtam privátban, de ha ez egy szakmai kérdésnek minősül, írom ide. :B

Azt szeretném megtudni, hogy biztonsági szempontból mennyire béta a béta? Extrém példát használva teljes nyugalommal elintézhetem rajta mondjuk az internetes bankolást? Van ehhez köze a béta státusznak?

Kimi - The King of Spa

(#15020) WonderCSabo válasza hugoo (#15018) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A fülek elrendezése gombot két kattintás eltüntetni.

Jobb gomb a böngésző eszköztáron -> Testreszabás -> belehúzod a feljövő ablakba a gombot -> Kész

Rototti: A 4-es FF béta még sokkal biztonságosabb, mint a 3.6-os.

Bmilyen buta kérdés is, ide jöjjön.

(#15021) Rototti válasza WonderCSabo (#15020) üzenetére


Rototti
senior tag

Értettem főnök úr. :B Sry.

Kimi - The King of Spa

(#15022) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Hi,

Valamilyen proxy szolgáltatást/programos stb... keresek.

Egyetlen célom van a proxyval, hogy a melóhelyemen tujak játszani a grepolis nevű játékkal.
Sok proxy behozza az oldalt, de nem enged bejelentkezni. Beírom a nevet és a jelszót, de visszadob a főoldalra.

Valami ötlet?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#15023) xabolcs válasza kenesei1982 (#15022) üzenetére


xabolcs
őstag

logmein (a free valtozat) otthonra es a munkahelyi gepre, aztan belepni logmein-nel otthonra, aztan onnan bongeszni.

mondjuk ez elegge "agyuval verebre" jellegu megoldas. :B
meg nem kicsit eroforras pazarlo (dupla savszel, dupla energia)

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#15024) kenesei1982 válasza xabolcs (#15023) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

a logmein nekem is eszembe jutott már, de csak ezért ne menjen a gép otthon. viszont most hogy említetted a logmeint ismét, rá is vezettél a megoldásra.....
...wake on LAN.....
na majd kipróbálom :)

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#15025) Dakos


Dakos
tag

A Firefox nem biztonságos de a Chrome még annyira sem:[link]

What is the browser? Is the Yahoo :DDD :D :DD :C

(#15026) F34R


F34R
nagyúr

hali megint van egy nyavajám :D ilyen agymentre lehetne FX-t csinálni

Katt

(#15027) WonderCSabo válasza F34R (#15026) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Meg lehet, de ez már túl mutat az én képességeimen.

Szerk.: Ennyit tudtam összehozni. Sajna az urlbar összenyomja a tabokat és viszont, sajna ezt userCSS-el nem tudtam kiküszöbölni.

(#15028) F34R válasza WonderCSabo (#15027) üzenetére


F34R
nagyúr

És egyre kissebbek lesznek ha többet nyitsz , mondjuk az csak azoknak jó akik max 5 tabot nyitnak egyszerre :D

Kösz hogy megnézted :D

(#15029) BullZeye


BullZeye
veterán

WonderCSabo, hogy tudom kikapcsolni a D2D-t vagy legalább ezt, ami okozza a fontok hibás megjelenítését? Kipróbálnám huzamosabb ideig, viszont akármit akárhogy állítottam about:configs-ban egyszerűen mindig ugyanolyan rossz maradt. És tekintve, hogy egyik fél sem igyekszik megoldani a problémát, meg kéne tanulni együtt élni vele, így kikapcsolnám a rákba ami ezt okozza, de mit kéne? :)

Prohardveren az á és az l betűk mellett eléggé furák, meg úgy az egész rossz.

Ezen az oldalon meg semmi hiba nincs.

[ Szerkesztve ]

(#15030) WonderCSabo válasza BullZeye (#15029) üzenetére


WonderCSabo
félisten

gfx.direct2d.disabled;true
gfx.direct2d.force-enabled;false

Szerk.: Megnéztem a screenshotaidat.

Ezen az oldalon meg semmi hiba nincs.

Dehogynincs, az összes betű iszonyat recés, szarul van renderelve.

Nálam sokkal szebb, D2D, DW be van kapcsolva:

[ Szerkesztve ]

(#15031) BullZeye válasza WonderCSabo (#15030) üzenetére


BullZeye
veterán

Jólvan, a másikhoz képest szebb, de tehetek én erről? Nem igazán. Teljesen szűz és friss Windows, alig 3 órája raktam fel, legújabb Driverek és DirectX, sőt W7 Sp1rc is fent van. Többször kérdeztem, hogy mit kéne még állítani, de mindig azt kaptam, hogy várjak míg Microsoft javítja. De ezek szerint akkor mégsem ez a hiba? :)

Megtennéd, hogy egy teljesen friss profilt indítasz és megnézed úgy az oldalt az aktuális hourly builddel? Ha úgy is jó nálad, akkor elkönyvelem, hogy Nvidia-t ismét egy program jobban favorizálja. Ha viszont olyan lesz mint nálam, akkor valami beállítás kell még.

szerk.:
gfx.direct2d.disabled;true
Ettől végre szépen és olvashatóak a fontok, viszont nincs benne hardveres gyorsítás, de legalább tudom használni FF4-et.
Csinálok képet előtte és utána. Viszont tényleg ha ráérsz 2 percre csinálj egy friss és szűz profilt, mert erre kíváncsi vagyok, hogy Nvidia miatt szebb nálad d2d-vel a fontok, vagy valami beállítás lesz a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#15032) BullZeye válasza BullZeye (#15031) üzenetére


BullZeye
veterán

Nah itt van pár kép, friss windows 7 x64, aktuális hourly builddel. Friss és szűz profillal.

D2D ON gfx.direct2d.disabled ; true

D2D OFF gfx.direct2d.disabled ; false

D2D ON gfx.direct2d.disabled ; true

D2D OFF gfx.direct2d.disabled ; false

Úgyhogy nálam Ati hd4890OC kártyánál a D2D bekapcsolása tönkreteszi a fontokat, nehezen olvasható, szemet bántó, cserébe gyors. Viszont érdekes módon, az egyiknél a title bar, és a searchbar meg az address bar szép, de az oldal fontjai rondák, a másiknál meg pont fordítva, mintha fordítva lenne bekötve :) ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#15033) WonderCSabo válasza BullZeye (#15031) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Teljesen szűz és friss Windows, alig 3 órája raktam fel, legújabb Driverek és DirectX, sőt W7 Sp1rc

Ez a hiba, mindjárt megmondom miért. :P

Nvidia miatt szebb nálad d2d-vel a fontok, vagy valami beállítás lesz a ludas

A screenshotot megint az Ati kártyámmal csináltam.

csinálj egy friss és szűz profilt

Ne de mit itt a lényeg:

Rakd fel az IE9-et, felrak egy-két Win updatet, amik olyan széppé teszik a fontokat, mint nálam. Ha már fennvannak ezek a frissítések, akkor nincs mit tenni.

(#15034) BullZeye válasza WonderCSabo (#15033) üzenetére


BullZeye
veterán

Ezt a "akkor nincs mit tenni." dolgot nem igazán értem, hisz nálad jó, akkor nálam miért nem? Ha 1 embernél legalább jó, akkor tuti van mit tenni, hisz nem hardveres hiba ezek szerint :)

IE9-et felraktam a helyzet még mindig változatlan, új frissítést nem talál Windows Update. Cleartype neked be van kapcsolva?

(#15035) WonderCSabo válasza BullZeye (#15034) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen, be van.

A többi beállítás:

gfx.font_rendering.cleartype.always_use_for_content;true
gfx.font_rendering.harfbuzz.level;1
gfx.use_text_smoothing_setting;true

(#15036) vante válasza WonderCSabo (#15003) üzenetére


vante
aktív tag

Ezt most nem mondod komolyan? Talán 5-ös betáig volt így, itt kivették, majd a 8-as megint visszahozzák? Bár nem vagyok ellene, de most meg már megszoktam a mostani elrendezést, hogy csak a firefox menügomb van fent. Most meg a tabok is odakerülnek mellé, csak most a menügomb lesz tömzsi :(

(#15037) BullZeye válasza WonderCSabo (#15035) üzenetére


BullZeye
veterán

Nah akkor megvan a ludas. Cleartype. Erőltetik rá az emberre ezerrel :)
És gondolom olyat nem lehet, hogy csak 1 alkalmazáshoz használja a cleartypeot a Windows7, vagy igen?

Az az érdekes a cleartype-al, hogy pl total commander konkrétan tönkreteszi az XPn még szép fontot.

[ Szerkesztve ]

(#15038) kw3v865


kw3v865
senior tag

(#15039) WonderCSabo válasza vante (#15036) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A fülek sosem voltak a címsorban, és most sincsenek még.

És nyilván lesz egy beállítás, h. ne ott legyenek.

BullZeye: Nekem a bekapcsolt Cleartype-al ilyen szép.

kw3v865: Olvastam már, hát nem először fordul elő. Mindenesetre még mindig nem biztos, h. csaltak vagy nem, de úgy tűnik.

Ezután tesztelje az IE grafikus demókat az ember...

(#15040) pete_21 válasza BullZeye (#15037) üzenetére


pete_21
addikt

Szvsz Cleartype-pal sokkal szebbek a betűk, én amióta LCD monitort használok, mindig be van kapcsolva a cleartype. Nélküle szerintem rondák a betűk. És most nem FF-ről beszélek, hanem a Windowsról. Vagy neked pont Cleartypepal zavaróbb?
Amúgy Total Commanderben tényleg rosszabb, ott állítsd át másik betűtípusra.

"És gondolom olyat nem lehet, hogy csak 1 alkalmazáshoz használja a cleartypeot a Windows7, vagy igen?"
Ezt szerintem úgy lehet megoldani, amit írt WonderCSabo, azzal az about:configos beállítással.

[ Szerkesztve ]

(#15041) BullZeye válasza pete_21 (#15040) üzenetére


BullZeye
veterán

Konkrétan csak Total Commander miatt zavaró, csak más betütípusra állítani ugye kényes egy dolog, amikor az embernek a szeme hozzászokott már jó pár év alatt. És úgy a cleartypetól alapvetően elmosódottak a betűk, nekem bántja a szememet.

(#15042) leviske


leviske
veterán

Beleütköztem egy olyan "dologba", hogy csak akkor tölti az oldalakat és akkor játssza le a gifeket a Firefox, ha mozgatom az egeret, vagy lépkedek a kurzorral. Ez miért van? Bug, vagy feature? :DDD

(#15043) WonderCSabo válasza leviske (#15042) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nos, nekem már jó pár program írás közben sikerült produkálni ezt a bugot. :)

Első hsz -> Diagnosztika.

(#15044) Fecogame


Fecogame
veterán

Létezik FF-hez olyan Ebay plugin, ami figyelmeztet, ha egy beállított aukció lejár?

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15045) WonderCSabo válasza Fecogame (#15044) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Talán ez.

Greasemonkey kell hozzá.

(#15046) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Van-e bárkinek arról infója/tapasztalata, hogy mi blokkolhatja vagy kapcsolhatja ki, az FF helyesírás ellenőrzőjét vagy megfordítva a kérdést, okozhatja-e "bármi", hogy az FF a telepítését követően nem kapcsolja be a helyesírás ellenőrzést?
(Természetesen legutolsó magyar FF-re értendő a kérdés)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15047) WonderCSabo válasza Fire/SOUL/CD (#15046) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Első hsz -> Diagnosztika.

(#15048) Warek


Warek
tag

Sziasztok

Nem tudjátok hogy lehet a firefox 4 b7 változatban visszatenni a beállításokat normálisra hogy ne így jelenjenek meg a betűk?

(#15049) WonderCSabo válasza Warek (#15048) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Első hsz -> diagnosztika

[ Szerkesztve ]

(#15050) Fire/SOUL/CD válasza WonderCSabo (#15047) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A diagnosztika nem talált semmit, egyszerűen ki volt kapcsolva a helyesírás ellenőrzés, de hogy miért azt nem tudom. Az a "durva", ha uninstallálom az FF-t(amiben előtte bekapcsoltam a funkciót), majd újra felpakolom a gépre, akkor megint ki van kapcsolva.
Szóval annyival előrébb vagyok, hogy legalább bekapcsolom, de hogy ez miért van egyes gépeken, azt továbbra is homály fedi...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.