Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92616) Land


Land
veterán

Ti 100k-ig milyen telefont vennétek a jelenlegi Lenovo Vibe Z2 Pro-m helyett? Kínai rendelés is játszik és használt is. Esélyes, hogy nem fogom visszakapni a telefonomat szervizből és jó esetben kp visszatérítés lesz.

Én ezeket szemeltem ki egy ideje:
-Zuk Z1: bika aksi, jó kijelző, villámgyors CM ROM, korrekt hangchip, korrekt kamera, fém keret, 3 gb ram, 64 gb belső tárhely, ujjlenyomat olvasó. Ami ellene szól sokak szerint a Snapi 801. Mert hogy idejétmúlt. Hol lehet majd érezni, hogy a 32 bites 801 nem lesz elég? Amúgy szürkét vennék, a fehér hátlapos nem tetszik.
-Meizu MX5: full fém ház, Helio X10, 3 gb ram, jó kamera, kiváló hangchip, pattogós rendszer, 32 gb, kisebb aksi, Amoled kijelző, Flyme OS (ezt nem tudom előny vagy hátrány, ujjlenyomat olvasó
- Letv 1 Pro X800: full fémház, Snapi 810 és 4 gb ram, Hifi hangchip, 2k-s kijelző, kicsi aksi (3000), szép telefon, romok tekintetében még nem áll jól, nincs magyar nyelv, talán melegszik is és közepes az üzemidő.

A Redmi Note 3-at gyengébbnek érzem ezeknél, Note 3 Pro még nem jelent meg.
LG G4 talán lenne használtan ennyiért, de az üzemidő annál sem túl jó+ G3-ra megorroltam anno, mert problémás volt, rossz volt az üzemideje és laggolt elég szépen.
Elephone Vowney, P9000 tetszetős, de azt olvasni, hogy az elődökkel sok gond volt/van minőségileg.
Esetleg ha van még tipp, jöhet. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.