Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171898) funk648


funk648
aktív tag

Sziasztok!

A több mint négy éves Huawei P9 Lite 2017 telefonom megérett a cserére, mivel a kijelző alsó része vibrálni kezdett, valamint a 16GB-os belső tárhely miatt már az alkalmazások frissítéseit sem tudom telepíteni.

A kérdésem megkönnyítése érdekében kitöltöttem az összefoglalót:

- Árkategória. 65k
- Használt vagy új? új
- Hol vennéd meg? független
- Mire használnád? böngészés, youtube, e-mail, néha egy-egy kép készítése, játékra csak nagyon ritkán használnám, akkor is maximum Angry Birds szint
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? minél kisebb, de tudom, hogy manapság sajnos már 6'4 alatt szinte nem is kapni telefont

Megnéztem az összefoglalóban ajánlott készülékeket, azonban szomorúan tapasztaltam, hogy ebbe az árkategóriába ritkaságnak számít a full HD kijelző. Az ennél kisebb felbontás a mostani telefonomhoz képest nem tudom, hogy mennyire lenne zavaró.

Az ajánlott készülékek tesztjeit olvasva meglepődtem, hogy a kamerájuk nem éri el a több mint négy éves P9 Lite 2017 szintjét sem.

Összefoglalva, tudnátok esetleg olyan telefont ajánlani max. 65k-s árkategóriában, ami alkalmas alapfelhasználásra, valamint kamerában legalább eléri a mostani telefonon (P9 Lite 2017) szintjét? Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.