Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146501) Soma01


Soma01
veterán

Köszi szépen!

Úgy gondolom, hogy megfelelő lesz a Redmi 8.
A kameráját nem nagyon dicsérik, de alap dolgokra elég lesz. Esetleg a kamera szoftver cseréjével várható javulás vagy az érkező Miui 11-el? Nem várok csodát, csak érdekel, hogy várható-e változás?

(#146502) sfdrakex válasza Brandynew (#146499) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mi a fontosabb? Kamerában jobbnak tűnik a Note 8 Pro, a Mi 9 litenak amoled kijelzője van. Egyébként működésben sebességbeli különbség szerintem nem igazán lehet közöttük.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#146503) sfdrakex válasza Soma01 (#146501) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Várható változás persze, aztán max feleslegesen várod és nem jön, de várni mindig lehet :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#146504) Soma01 válasza sfdrakex (#146503) üzenetére


Soma01
veterán

... tudom, Ezo tv, már ajánlottad, de gondoltam, itt olcsóbban megtudom az infót. :))

Azóta néztem, nem olyan vészesek a képek miket készít.

(#146505) Kenderice válasza sfdrakex (#146500) üzenetére


Kenderice
senior tag

Próbáltam csak sima 2G-re is állítani, de úgy sincs térerő.
Csak addig van térerő, amíg be nem állítom a régiót a gyári beállítások visszaállítása után.
Utána nincs, vagy csak alig. De inkább semmi.
A telefon xiaomi redmi 4X, Telenor a szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

(#146506) sfdrakex válasza Kenderice (#146505) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Fix 3Gvel sem megy?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#146507) kali válasza Kenderice (#146496) üzenetére


kali
legenda

Lehet, szélsőséges esetben a szoftver is befolyásolhatja, hogy régió alapján milyen hálózati módokat...stb. kezel.

(#146508) tigipuf


tigipuf
senior tag

sziasztok!
Erősítsetek már meg (vagy cáfoljatok)hogy a redmi note 8 4/64 a bangoodrol 158 dolcsiért
erősen elgondolkoztató ajánlat?

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#146509) sfdrakex válasza tigipuf (#146508) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Jól látod, az jó ajánlat.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#146510) zsotty4


zsotty4
tag

Sziasztok!

100k magasságában keresnék olyan android kagylót amire érdemes lecserélni egy iphone 7et.

Igazából a képernyőméretet keveslem, de ami szempont lenne az újnál az a vízállóság és minél nagyobb teljesítmény/kezelési gyorsaság.

Nem zárkózom el a kínai brandektől, de néztem a mi9et és sajnos annak nincs vízállósága.

(#146511) Viktor0610 válasza tigipuf (#146508) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Link vagy kupon?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#146512) Orgi válasza Brandynew (#146499) üzenetére


Orgi
őstag

Én pár napja néztem meg mindkettőt a Lurdy házban, ki vannak állítva, ha pesti vagy, szerintem mindenképpen érdemes. Különben nekem zöldben a Note 8 pro jobban tetszett, működésben nem láttam különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#146513) sfdrakex válasza zsotty4 (#146510) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

IP68 a csúcs telókra jellemző, azok viszont nem 100 ezer körül vannak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#146514) Norbi. válasza zsotty4 (#146510) üzenetére


Norbi.
őstag

Új/használt?
Amúgy, szerintem pont ugyan annyira vízálló egy MI9, mint egy Samsung akármelyik, csak nem fizették rá ki a IP plecsnit. Legalábbis tömítések ugyan úgy megvannak. Garit meg senki nem vállal beázásra.

(#146515) tigipuf válasza Viktor0610 (#146511) üzenetére


tigipuf
senior tag

BGD11RN84 ,fent van a kuponos oldalakon.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#146516) -szabi- válasza -szabi- (#146497) üzenetére


-szabi-
őstag

Jobb választásnak tűnik Ulefone Armor X5, de csak egy magyar bolt hirdeti.
Ismeritek B-Tel webáruházat?

(#146517) sfdrakex válasza -szabi- (#146516) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vennék egy Redmi 8ast és rá egy strapa tokot, szerintem jobban jársz mint az ilyen strapa telókkal.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#146518) Tsebacsi válasza -szabi- (#146516) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

B-teltől még jó régen vettem LG G2-t. Sárgás színű lett a kijelző egy sávban, (ismert garanciális hiba volt) gariban cserélték a kijelzőt a hivatalos LG szervizben. Mostanában nem vettem tőlük semmit így nem tudom hogy korrektek-e még...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#146519) Norbi. válasza Tsebacsi (#146518) üzenetére


Norbi.
őstag

Az nem az ő korrektségük volt, az LG minden EU-s telefont javít számlával 1 évig.
Ezt leszámíva, amennyire tudom, a normálisabb helyek közé tartozik.

(#146520) zsiz


zsiz
őstag

Sziasztok. Redmi 8-at honnan vennétek meg? Nyilván minél olcsóbban kéne, de azért olyan helyről, ahol esetleges garanciáztatásnál jó eséllyel nem lesz gond. :) xiaomi.hu esetleg?

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#146521) Ájvé válasza papeti01 (#146498) üzenetére


Ájvé
veterán

Xiaomik vannak, én Saturnba vettem 260€-t Mi 8-at (6/64) egy áfa mentes akciós hétvégén (kb 1,5 hónapja), 300€ lett volna a 6/128-as. Fényképező téren nem lesz ennyiért ellenfele a Pixel 3A-nak, de hardverben bőven lehet jobbat ennyiért.
Mi 9 329€ 6/128-as fényképezőn kívül mindenben jobb (ez nagyon jó ár, olcsóbb mint a 64-es).

(#146522) TeeJay


TeeJay
félisten

Redmi Note 8 4/64GB 150USD Banggood-on kuponnal (45-46ezer forint)
elég bestbuy :R
[link] ide írjátok a search részre hogy redmi note 8 és adja is a kuponokat

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#146523) TeeJay válasza zsiz (#146520) üzenetére


TeeJay
félisten

46-ért kapsz Redmi Note 8-at ami mindenben jobb és ennyiért paypallal fizetbe banggood-on bőven vállalható :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#146524) Kenderice válasza sfdrakex (#146506) üzenetére


Kenderice
senior tag

Nem.

(#146525) zsiz válasza TeeJay (#146523) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi, tudom :) De már a Redmi 8 is túlzás, arra amire használva lesz. Plusz mivel ajándék lesz, ezért fontos a hazai garancia, meg az hogy 100% hogy itt legyen karácsonyra. Meg az 5k-s akksi is szempont :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#146526) adrian94


adrian94
őstag

Sziasztok :) Szeretnék vásárolni egy telefont (újonnan de nem szolgáltatónál), max 100.000 ft-ig!

Amiket eddig nézegettem:

Xiaomi Redmi Note 8
Samsung Galaxy A70

Ami nekem fontos lenne:
jó aksi,
4-6 gb ram és 128gb belsőtárhely,
jó képeket videókat készítsen,
kijelző jó lenne ha super amoled lenne

Egyelőre ennyi jutott eszembe :))

Van a fent említett készülékeknél jobb ajánlat? Melyik érné meg jobban?
Előre is köszi :)

(#146527) nfsu17 válasza adrian94 (#146526) üzenetére


nfsu17
veterán

a xiaomi mi 9 lite-ot kihagytad.
már csak az amoled miatt is.
a redmi nem is az, úgy tudom

(#146528) ubyegon2 válasza TeeJay (#146523) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Paypal fizetés nem biztosíték semmire, max ha nem kapod meg a csomagot. ;) Nemrég döntöttek a hamisítványt küldő eladó javára, mivel a kínai vámon egy hónapja ült a visszaküldött csomag, simán elutasították a reklamációt! Hiába egyértelmű volt fotókkal igazolva is, hogy átverés volt a dolog.

(#146529) TeeJay válasza zsiz (#146525) üzenetére


TeeJay
félisten

én és öcsém közösen anyumnak veszünk Redmi Note 8-at és így hogy kintről 45-ből megvan idehaza meg 60-65ezer legtöbb szürke importos boltban ahol lehet kitörölhetem a s*ggem a számlával meg garanciával. Szóval megéri bevállalni 45-46ért és 3hét alatt itt van, még ha november utolsó napjaiban rendeled is megjöhet karácsonyig :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#146530) TunerJoe válasza adrian94 (#146526) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Akár érdemes ránézni a Redmi Note 8 Pro-ra is (nem OLED, de szép a kijelzője), vagy a Mi 9 Lite-ra, ahogy írták előttem.

instagram.com/albert__gyorgy

(#146531) adrian94 válasza nfsu17 (#146527) üzenetére


adrian94
őstag

szimpatikus a Mi9 Lite is :)

3 közül melyik lenne a legjobb választás?

(#146532) tigipuf válasza ubyegon2 (#146528) üzenetére


tigipuf
senior tag

Bangoodról nem fognak hamisított xiaomit küldeni :N ,bár semmi sem biztos azt is mondják,hogy lehet a föld lapos :U .

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#146533) ubyegon2 válasza tigipuf (#146532) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Na ja, de a lényeg az, hogy a Paypal vásárlói védelme gyakorlatilag nulla, ha jó a termék, ha nem. Egy tranzakciós ügylet lezárása avagy ennek elmaradása számít kizárólag!
Tehát ha egy tokot kap valaki és reklamál, visszaküldeti vele a PP és csak akkor fizet, ha a csaló eladó visszaigazolja, hogy megkapta rendben az árut! Mekkora csapda ez a vevőnek! Ha az eladó azt mondja, hogy ő egy tokot kapott vissza, nem egy telefont, márpedig ő azt küldött....
Szóval hamis illúzió a Paypal védelem, nem is hajlandóak foglalkozni azzal, ha átvernek, kizárólag az eladó érdekeit védik.

[ Szerkesztve ]

(#146534) TunerJoe válasza adrian94 (#146531) üzenetére


TunerJoe
senior tag

A Mi 9 Lite, de az A70 egyértelmű előnye a nagy aksi, a Redmi Note 8 Pro-nak a teljesítmény, a Redmi Note 8-nak pedig az ár.

instagram.com/albert__gyorgy

(#146535) tigipuf válasza ubyegon2 (#146533) üzenetére


tigipuf
senior tag

Nagyon off:
Értelek ,nagyon nem szeretnék ilyen történetbe beleszaladni bár sajnos egyre gyakrabban olvasni,hogy nem nagyon akaródzik fizetni már a nagy boltoknak sem.Trükköznek alkudoznak,húzzák az időt nem nagyon foglalkoznak a PP védelemmel sem.Ezért félek én is nagyobb értékű rendeléstől,szerintem a sokak számára megnyugtató kicsomagolós videó se nyújt egyértelmű védelmet,abba is bele lehet kötni ha akarnak.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#146536) ubyegon2 válasza tigipuf (#146535) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Sajnos ez a helyzet és tényleg semmi jelentősége a videónak vagy a fotóknak, ezekre esetemben nem is volt hajlandó reflektálni, hiába kérdeztem, hogy miért nem veszik figyelembe az egyértelmű tényeket, csak papagáj módjára hajtogatják, hogy küldjem vissza és majd ha az eladó igazolja, hogy megfelelő árut kapott vissza..... Már ez felháborító, mert azzal nem foglalkoznak, milyen árut kapot a vevő, de azzal igen, hogy milyet kap vissza az eladó!

Egyszóval jobb, ha Paypalon kersztül csak a max pár dolláros vackokat vesszük, telefonokat én nem mernék ezek után venni! :(

Talán az sem véletlen, hogy hiába van ráírva a csomagra, hogy visszáru, mégis bekerül a célvárosban a vámhoz és ott el is hal a tracker nyoma. Kínában ugye az államilag intézményesített csalás, hamisítás az szinte állampolgári kötelesség.

[ Szerkesztve ]

(#146537) ginola


ginola
addikt

Sziasztok

MI 9 lite-ot honnan érdemes rendelni?
Itt aprón 2 év garival 84 E Ft a 6/128-as verzió

(#146538) papeti01 válasza Ájvé (#146521) üzenetére


papeti01
senior tag

Köszi

[ Szerkesztve ]

#proudfather

(#146539) adrian94 válasza TunerJoe (#146534) üzenetére


adrian94
őstag

Teljesítményben sokkal jobb a Note 8 Pro a többinél?

Kamera melyik telefonban a legjobb a 3 közül?

(#146540) TunerJoe válasza adrian94 (#146539) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Leginkább grafikai teljesítményben jobb, ha nem játszol, annyira nem lesz szembetűnő, mert a Helio G90T CPU része nem sokkal erősebb, mint a Mi 9 Lite-ban levő 710. Kamerában is a Redmi Note 8 Pro a legjobb.

instagram.com/albert__gyorgy

(#146541) bododani


bododani
senior tag

Hali! Redmi Note 8 vásárlásán gondolkodok. Mekkora különbség van 3 illetve 4gb ram között? Játék nem menne. 2 évre lenne meg a telefon kb.

[ Szerkesztve ]

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#146542) TunerJoe válasza bododani (#146541) üzenetére


TunerJoe
senior tag

3GB már most is kevés, nem hogy 2 év múlva. A legjobb az lenne, ha egy 6GB-os verzióra szert tudnál tenni, mert 4GB sem valami sok.

instagram.com/albert__gyorgy

(#146543) -szabi- válasza sfdrakex (#146517) üzenetére


-szabi-
őstag

Ezen gondolkodtam már én is.
Akkor így néz ki a lista:
Nokia 4.2
Xiaomi Mi A2 Lite
Samsung Galaxy A20e
Xiaomi Redmi 7
Xiaomi Redmi 8
Méret szerint vannak sorban, mert szerettem volna 5.5" körülit.
Végül azért engedtem el mert veszek még strapa tokot és a 40e forintos árból 50e-t csináltam.
Amit néztem annyira rossz irány?

(#146544) papeti01


papeti01
senior tag

Na most lettem bizonytalan...
300€ Pixel 3a
329€ mi 9 6/128

Mindketto új, német Saturn...
Es nem csak a nyers erő alapján szeretnék dönteni.
Az IP védettség mindkettőnel hiányzik de majd alkalmazkodik....
Tanács?

#proudfather

(#146545) #94529552 válasza ubyegon2 (#146536) üzenetére


#94529552
törölt tag

Melyik helyről vetted, és megbízható eladó volt? Gondolom nem ilyen
régóta prosperáló: Xiaomi Official Store Open9 year(s)
Nekem például ez is elég megbízható vagy hivatalos boltnak tűnik, sok ezer eladott készülékkel.

(#146546) TunerJoe válasza papeti01 (#146544) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Kamera:
Pixel
Teljesítmény:
Xiaomi
Kijelző:
Xiaomi
Szoftver:
Szubjektív, frissítés szempontjából Pixel
Építési minőség:
Xiaomi
A telefon nem fog hozzád alkalmazkodni, attól nem lesz vízálló egyik sem, hogy te azt szeretnéd, vagy azt kéred tőle.

instagram.com/albert__gyorgy

(#146547) sfdrakex válasza -szabi- (#146543) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem biztos hogy rossz irány, én nem vennék Ulefone-t se Cubot-ot, mindegy hogy strapa telefon vagy nem, ilyen márkákért nem adnék pénzt. Majd jönnek mindjárt akik elmondják miért jók ezek, az én véleményem az, hogy nem jók.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#146548) ubyegon2 válasza #94529552 (#146545) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Sorry, lehet nem emeltem ki a dolgot, de nem telefonnal volt ilyen gondom, csak a Paypal-ra való hivatkozás miatt hoztam be ide a rossz tapasztalatomat! :B

SmartShop szerintetek megbízható, ha van elérhető fizikai boltja is? Mert ahogy nézem az ÁK-n, a lista eleje csak email-en elérhető, emilezni meg nem nagyon szeretnék nagy értékű vásárlásokkal kapcsolatban senkivel. Lurdys Xiaomi bolt meg csak személyes megtapizgatásra jó. Ami jó az hamar kifogy készletről.

[ Szerkesztve ]

(#146549) sfdrakex válasza ubyegon2 (#146548) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

2008as cég, közel 7 milliárdos forgalommal tavalyról, nem a szokásos gagyiboltos weboldallal, hanem egy normálisan megcsinált oldallal. Szerintem nem lehet gond, persze hogy milyen garit adnak gyártóit vagy boltit, azt nem tudom.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#146550) ubyegon2 válasza sfdrakex (#146549) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi az infókat, nem nagyon ismerem a telefonos szférát, de megnyugtató, amiket írsz. A garancia kérdése meg kicsit mindenütt sötét ló, igaz nekem még talán nem is volt garis ügyem műszaki cikkekkel. Egyszóval ez a része annyira nem foglalkoztat. Nem biztos, hogy előrébb lennék vele, ha a Telekomtól vennék telót.

A múltkor kellett volna egyből mennem Lurdyba, mikor írtad, melyik telót érdemes választanom, így még kínlódhatok egy darabig, mert arról lecsúsztam. :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.