Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126626) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Sziasztok!
Mobiltelefon vásárlást tervezek, igazából most nagyon megszeretném fontolni mert legutóbb rosszul döntöttem :)
Most egy kínából rendelt Bluboo Maya 5,5 ös telefonom van, de a 15mp-es kamera ellenére elég rossz képet csinál,szöveget egyáltalán nem lehet fotózni vele mert nem fókuszál és az instagramos videók alatt csak a hang meg a kép nem mozog, illetve a mikrofon is teljesen elromlott benne így fülhallgatóval tudok csak telefonálni :o

Szóval most egy viszonylag hosszú távra szeretnék telefon vásárolni (2-3-4 év)
Az árkategóriát max. 100.000Ft ra lőttem be, nyilván ha ennél olcsóbb van az csak jó
Android telefonokat részesíteném előnybe
Méretileg nincsenek különösebb elvárásaim
Megbízható (nem fagy, nincsenek tipikus hibái pl. gyakran elromlik benne ez az stb)

Amire használnám:
Jó minőségű fotók készítése, internetezés, instagram
Ha a telefon adottságai lehetővé teszik pubg illetve jobb játékok de ez nem feltétek, inkább a jó kamerát helyezném előtérbe.
Illetve tanácsolták hogy próbáljak az új modellek közül választani mert azon új az operációs rendszer és ha hosszabb távra tervezek ebből 1-2 év múlva lehetnek problémáim ha régebbi telefont veszek.
Amit neten keresztül kinéztem az a Samsung galaxy A5 2017 Single A520F illetve Huawey P Smart (a dupla kamera elég kecsegtető bár nem tudom valóban van-e előnye?)

Köszönöm szépen a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.