Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112834) bnorci71


bnorci71
addikt

- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
~50e
- Használt vagy új?
az ár ugye nem nagyon enged újjat, bár a kínai csodák beleférnek redmi3s vagy 4esetleg P8lite hazsnáltba Samu A3 ami szimpi
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
az ár és a használt miatt ugye apró
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
hosszú
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
-telefonálás :) némi net meg e-mail, időnként zene hallgatás, szóval semmi nagy extra
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
mindegy fő a stablitás
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
4,5" nagyon max 5" de az tényleg csak kivételes eset nem szeretem a tepsiket

egy kis szösszenet
nekem az elsődleges a stabilitás, nem akarom főzni a romot stb. nem telepítek 100 alkalmazást, használtam Samu S5minit éjszakáként volt, hogy gondolt egyet és újraindult ez nálam nem elfogadható mert van hogy melóba készenlétet adok és hajnalba is hvhatnak
Sony Xperia Z1c szintén voltak hasonló nyűgjei
Iphone 5S na ez is produkál érdekes dolgokat mostanság szinte rendszeres, hogy se kép se hang de akár hívás közbe is lefagy és csak H+P tér magához, de van, hogy arra se

nem lenne baj ha vízálló és gorillás lenne a kijelző

köszönöm a nem egyszerű ajánlást

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.