Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28301) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Most értem haza, mostmár tudok gépelni is nem mobilról szórakozni. Szóval láb volt. Megpróbálom leírni hogy mit és mennyivel csináltam, de lehet nem emlékszem mindenre, megint eldurrant az agyam edzés közbe.

Guggolás: 20kg*15, 50kg*12, 70kg*8, 90kg*6, 100kg*5, 110kg*0 (segítség nélkül már nem tudtam felállni), és vetkőző a végén: 80kg*5 - 60kg*8 - 40kg*nemtudom mennyi

Sétálós kitörés, 1kezes súlyzók kézben: 12kg*16lépés, 16kg*16lépés, 16kg*16lépés, 16kg*15lépés itt lentmaradtam és összeestem, kellett 2-3 perc mire feltudtam állni, sípolt a fülem, homályosan láttam. :S

Combfeszítő: nemtudom mennyi de már kivoltam teljesen csak még egy kicsit rádurrantottam

Combhajlító 1 lábbal: passzolom a súlyokat

Vádli lábtolón: passz*12-ők

Vádli ülve: 35kg*12*4

Ez volt a mai edzés.
Mai kaja tételesen:
-500g durumtészta
-750g csirkemell
-70g dextróz
-3 mérő fehérje
-70-80g zab
-rohadt sok víz.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28302) wertigo1984 válasza mocsanisi (#28301) üzenetére


wertigo1984
őstag

Jó kis lábedzés. :K (a fülsípolós érzéshez annyit, hogy én pl még sárga golyókat is látok magam előtt, és tompa lesz a hallásom, majd dőlök mint egy fa)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#28303) mocsanisi válasza wertigo1984 (#28302) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nekem is tetszett, bár ez a guggolás harmatgyenge, remélem most már hogy ráállok rendesen, erősödni fog :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28304) littlelion21 válasza mocsanisi (#28303) üzenetére


littlelion21
addikt

saját testsúly x 1,5, annyira nem szar az...

meg az intenzitáson emelhetnél; mi az hogy csak kétszer esel össze edzés közben? :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#28305) spammer válasza mocsanisi (#28301) üzenetére


spammer
veterán

Combfeszítőnél meg a lábtolónál hogyhogy nem tudod mennyivel csináltad? Ha annyira kóma vagy, hogy nem is látod, mekkora súlyt pakolsz fel, akkor hogyan csinálod egyáltalán meg a gyakorlatot? :U

Így értelme nem sok van. Mellesleg addig gyötröd magad, amíg egyszer tényleg be nem ájulsz úgy rendesen.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28306) Ijk válasza spammer (#28305) üzenetére


Ijk
nagyúr

A lábazás az egy külön öröm, én már vagy 3x dobtam ki a rókát mikor hazaértem utána. Mostanában már nem visel meg annyira, mondjuk a pólómon nem sok száraz felület marad. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28307) mocsanisi válasza spammer (#28305) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Mert a lábtoló ilyen csigás, és nincsenek megjelölve a lapsúlyok, én meg nem számolgattam, betettem valahova, és megnéztem mindig hogy mi az ideális súly. A feszítővel is ez a helyzet. Nincs ráírva, én meg nem fogom számolgatni :D Hajlító az meg azthiszem 25kg-val ment végig 6-7-8-as ismétlésszámmal, mindig amennyi ment.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28308) Kassadin


Kassadin
addikt

[link]

No, a pesti nagy sb fanok most már járhatnak sb edzőterembe is ezentúl! :DDD

(#28309) szőröscica válasza Kassadin (#28308) üzenetére


szőröscica
addikt

Bolond vagy? Miskolcról fel fogok járni. ;]

(#28310) mocsanisi válasza Kassadin (#28308) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jah nagy HC terem a marina part lakóparkba, ami köztudottan az egyik legdrágább hely. Van ott Jacht klub, na meg mikor arra megyek minden második autó audi, merci, meg bmw... Ide is a kis köcsögök fognak járni akik azthiszik többek mint mások. Ez az én véleményem :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28311) macikos válasza Kassadin (#28308) üzenetére


macikos
addikt

De jó lesz, mindenki dzsámbós pólóban fogja nyomni, aki pedig nem szájteket iszik, azt agyonverik :D

(#28312) Kassadin válasza macikos (#28311) üzenetére


Kassadin
addikt

Pont valami hasonlóra gondoltam én is, csak nem mertem leírni. Báni lesz az edző.

mocsanisi: Aztán lehet, hogy sírva fakadsz, mert csak nálad nagyobb emberek lesznek ott. :D ;] Nem szép dolog kigúnyolni a kicsiket és a kezdőket. :N

[ Szerkesztve ]

(#28313) mocsanisi válasza macikos (#28311) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Egyszer komolyan majd lemegyek megnézni ahogy az 50kilós hc arcok 40kg-s fekvenyomásnál ordibálnak :DD

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28314) spammer válasza mocsanisi (#28313) üzenetére


spammer
veterán

Mondod te, mint a Terminátor alkat :D ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28315) Kassadin válasza spammer (#28314) üzenetére


Kassadin
addikt

Tízpontos beoltás. ;] :DD

mocsanisi: Ha neked ettől áll fel a cerkád, hogy ki mekkora meg milyen súlyokkal dolgozik, hát egészségedre. Majd kinövöd.

SB facebook oldalát sok olyan gyökér látogatja, akinek a testépítéshez semmi köze, de a pofája annál nagyobb, számomra ezért nem is mérvadó. Szoktak lenni nem testépítős cikkek is kirakva, ebből következtetem az, hogy azért az egészséges életmódot is próbálják valamennyire népszerűsíteni, de a túlsúly tényleg a testépítésé.

Jojo: Csak az irigység beszél mindenkiből. :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#28316) mocsanisi válasza Kassadin (#28315) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Mert te mekkora is vagy, és milyen erős? :) Ez spammer-nek is megy ;) Nézzétek meg a facebook csoportot kik irosgatnak oda...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28317) Jojo5 válasza mocsanisi (#28316) üzenetére


Jojo5
őstag

ne vedd a szívedre, csak szívózik mert ő nem tud ennyit enni :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#28318) Ijk válasza mocsanisi (#28313) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én múltkor az 50 kiló alatt ordítottam majdnem. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28319) spammer válasza Jojo5 (#28317) üzenetére


spammer
veterán

:DD ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28320) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Jó mostmár tényleg tele a faszom. Mától kurvára senki ne ironizáljon nekem itt, segíteni meg normális kritikát meg lehet fogalmazni, meg is köszönöm főleg ha az illető tett valamit le az asztalra. De hogy azt nézzem hogy ilyen eredményt fel nem mutató emberek irosgassák nekem a hülyeségeiket kösz nem. Rohanhattok a modibácsikhoz is, és ki is tiltathattok napokra. Remélem fogta mindenki!

Jojo: nagyon jól tudod hogy nem neked ment :)

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28321) Jojo5 válasza mocsanisi (#28320) üzenetére


Jojo5
őstag

akkor most már én se írhatok neked ? :( :O :Y

Ijk: én meg ma kiizzadtam legalább 6 lityó vizet még a kardió előtt... :DDD igaz edzés után már a látszódott valami szálkaszerűség :U

szerk: :R :DDD

gaborbol: +1
Én még annyit hozzátennék, hogy azért ennyire sokat ne zabbants, vagy okosan oszd el a kaját, segítve a betöltést, mert kb. most dolgozik a tested a tápanyag felszívásában\megemésztésében, esetleg emésztő enzim is jó 5let lenne :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#28322) gaborbol válasza mocsanisi (#28301) üzenetére


gaborbol
őstag

Motivacio megvan ahogy latom, kitartassal sem lesz gond, alkatod is megvan hozza, tenyleg kivancsi vagyok mire jutsz vele, jo ertelembe veve.

Nyomjad ami a csovon kifer, drukkolok :K Ne foglalkozz semmivel es senkivel, csinald es kesz.

[ Szerkesztve ]

(#28323) mocsanisi válasza Jojo5 (#28321) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Igazából azért tettem be pihenőnapokra aerob-cardio-t, hogy visszatartsam a túlzott zsírosodást. Amint azt látom hogy nagyon durván elkezdek zsírosodni, amit azért kötve hiszek, kicsit visszaveszek a ch-ból :)
gaborbol: köszi :)

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28324) mocsanisi válasza Jojo5 (#28321) üzenetére


mocsanisi
senior tag

dupla

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28325) Jojo5 válasza mocsanisi (#28323) üzenetére


Jojo5
őstag

igen, de a pihenőnap így rögtön már nem pihenőnap, és az izmaidat igénybe veszed, szerintem legyen a héten legalább 1 nap amikor CSAK eszel és mondjuk aznap ne nyomd ennyire a CH-t :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#28326) szőröscica válasza mocsanisi (#28323) üzenetére


szőröscica
addikt

Én is drukkolok!
Az alkatod megvan hozzá szerintem, úgyhogy hajrá! :)

És Jack3D-t is használsz, szóval határ a csillagos ég.

[ Szerkesztve ]

(#28327) mocsanisi válasza Jojo5 (#28325) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Amit még hozzátennék. Semmiképpen nem akarok belefarsulni, így a vasárnap amolyan csaló nap, azt eszek amit akarok, olyan mennyiségben ahogy akarom.
Az aerob-cardiot úgy képzeld el, hogy elindulok itthonról gyors sétában megyek 20 percet, és utána meg visszafordulok. Ez azért nem annyira megterhelő, kicsit frissíti a vérkeringést, na meg barnulok is kicsit.
Ami még van, hogy szombatonként, vagy 2hetente szombatonként ahogy kijön a lépés, buli, persze alkoholt nem iszok. Ez is kell, elvégre fiatal vagyok, ismerkedni is kell, és megint csak nem az edzés van így elkerülhető a belefarsulás.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28328) God Vazzeg válasza mocsanisi (#28320) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nyugi, itt ilyen sajátságos a hangulat, próbáld megszokni :K Jó hely ez, csak "sok a kötsög" :DDD ;] Amúgy szerintem is jó amit csinálsz, szóval hajrá, mutasd meg "ezeknek" ;] :D

(#28329) Woodslave válasza mocsanisi (#28301) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem rossz edzés :K

Azért tegyük hozzá hogy 500 gramm durumtészta nem annyira hc mint 500 gramm rizs :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28330) Eagl3 válasza mocsanisi (#28323) üzenetére


Eagl3
veterán

Elég viccesen hangzik tőled, hogy zsírosodás miatt aggódsz...

(#28331) MPowerPH válasza Jim-Y (#28188) üzenetére


MPowerPH
félisten

No, rápróbáltam a reggeli futásra... Tulajdonképpen végigbírtam, 8km alatt "csak" 2 perccel voltam lassabb a délutáni időimnél. Persze ez betudható annak is, hogy tegnap este is futottam, és kevés volt a pihenő, meg mivel hideg van, a melegítő is visszafogott csöppet. Rövidben jobb futni. A végén egy kis hányinger is befigyelt, de azt hiszem maradok ennél, megpróbálom így elosztani. Így estére még nyugodtan betudom rakni a 20 perc hasat. :)

Don't Tread On Me

(#28332) tween válasza mocsanisi (#28327) üzenetére


tween
őstag

ismerkedni is kell ;] ;]

(#28333) nepszter1


nepszter1
addikt

(#28334) 30z.Samu válasza Jojo5 (#28325) üzenetére


30z.Samu
félisten

"de a pihenőnap így rögtön már nem pihenőnap, és az izmaidat igénybe veszed"
Az aerob-on nem terheli az izmot. :)

Sic Parvis Magna

(#28335) Jojo5 válasza 30z.Samu (#28334) üzenetére


Jojo5
őstag

igen, de saját tapasztalatból mondom, hogy ha hosszú aerobokat végez akkor is igénybe veszi a keringést stb, de mivel írta, hogy 20-40 perc lesz a gyaloglás azért az nem vészes.
majd meglátjuk belefásul-e, de remélem nem :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#28336) Ijk válasza Jojo5 (#28335) üzenetére


Ijk
nagyúr

Még jó hogy nem akarok izmos lenni, így legalább nem kell a plusz aerob, kardió miatt aggódnom, meg hogy a folyamatos "diéta" elviszi az izmot. Nekem kényelmes ez a testkompozíciós életmód.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28337) spammer válasza mocsanisi (#28320) üzenetére


spammer
veterán

Miért kapod fel a vizet? Túl sok a tesztó? :)

Semmi gond azzal, ami csinálsz (sőt!), értékelhető, hogy ilyen fiatalon ilyen elszántsággal csinálod ezt (és nem a pia/narkó szinten ragadsz meg, mint sok korodbeli).

De azért nem kell elszállni sem és lenézni azt, ha valaki 50 kilósan ordít a 40 kiló alatt (ahogyan azt te írtad). A normális ember nem nézi le a másikat úgy, hogy nem is ismeri, és biztos vagyok benne, hogy - pláne - egy normális sportember, akár egy 120 kilós testépítő sem néz le téged vagy akárki mást, csak mert 60-70 kiló. És az is szép, hogy ki tudsz nyomni 1x-2x 100 kilót, de szerintem te is tudod, hogy kurvára semmi értelme azon kívül, hogy jól hangzik. Szóval ha más 40-50 kilóval nyomja, akkor az sem lesz kevesebb tőle, még akkor sem, ha ordít alatta.

Minden sporthoz, ehhez meg főleg hozzátartozik a szerénység és az alázat, vagy legalábbis hozzá kellene, hogy tartozzon. Abba pedig nem fér bele, hogy a kisebbeket egyből "leszóljuk" ;)

Mielőtt még: nem vagyok 50 kiló, sem újgazdag, hiperszuper luxus Báni féle kondiba járó sem, nem vettem magamra, ez csak az általános véleményem.

Amúgy meg sok sikert, és engem tényleg érdekel, hogy hogyan fogod bírni hosszabb távon ezt a kajálást! :K

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28338) Kassadin válasza spammer (#28337) üzenetére


Kassadin
addikt

Így van. :K
Felmutatni konkrétan én semmit sem tudok, de nem is másnak akarok megfelelni, tehát le is szarom igazából, hogy mást mit gondol a fizikumomról.

(#28339) Sotho válasza nepszter1 (#28333) üzenetére


Sotho
őstag

:Y :R

(#28340) nepszter1


nepszter1
addikt

AZT A BÜDÖS , nagyon durván mély hangja van Toldi Zsuzsinak kezd elcsúnyulni a csaj teljesen megváltozott az arca is :(

(#28341) Jim-Y válasza spammer (#28337) üzenetére


Jim-Y
veterán

Jah, egyetértek, főleg úgy, hogy 3-4 hete kicsit megváltoztattam az edzéstervem, szinte mindig guggolok valamennyit, de minél szabályosabban, így 50-nél többel azóta nem guggoltam, ami valljuk be, nem egy nagy látványos súly, mégis úgy, hogy legalább 20-30 mp egy guggolás-ciklus, kb 3-4 után elfogy a szufla, kapkodom a levegőt, meg minden bajom van. Kívülről akár ki is röhöghetne valaki, hogy ötven alatt szenvedek, de amióta így csinálom úgy érzem, hogy jobban fejlődök, sokkal szabályosabb a gyakorlat, bár ugye még sokat kell rajta dolgozni, de jobb mint volt.

(#28342) Kassadin válasza Jim-Y (#28341) üzenetére


Kassadin
addikt

Mit jelent a ciklus?

(#28343) Nexuiz


Nexuiz
tag

Sziasztok! Kétségeim támadtak az edzéseim beosztásával, így aztán tanácsot kérnék, hogy így jó-e.
Edzésnapok jelenleg: 1. nap mell-bicepsz 2. nap láb-tricepsz-has 3.nap váll-hát
És változásképpen egy ilyen lenne: 1. nap mell-bic-tric 2. nap láb 3.nap váll-hát-has
Vagy van ennél jobb beosztás? Leginkább 3 napba kéne beosztani, 4napot egy héten nem igazán akarok edzeni, mert lehet a motiváltságom rámenne.

Nem én voltam!

(#28344) Sotho válasza nepszter1 (#28340) üzenetére


Sotho
őstag

Linket

(#28345) Woodslave válasza Sotho (#28344) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hangfelvételt :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28346) Jim-Y válasza Kassadin (#28342) üzenetére


Jim-Y
veterán

Egy ismétlést, jó mondjuk a 30mp az sok, de a lényeg, hogy sokkal lassabb egy ismétlésem mint előtte, annyira lassú, hogy nehezemre esik bírni levegővel, pont emiatt is lett nehezebb...

(#28347) nepszter1 válasza Sotho (#28344) üzenetére


nepszter1
addikt

(#28348) spammer


spammer
veterán

Azt mondja a csaj, hogy ne felejtsünk el seggre is gyúrni! ;) :D Hát a kedvéért gyúrnék rá, az biztos :DDD

(Katt a képre a videóhoz!)

Ezt meg csak úgy Jojonak! :DD

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28349) Kassadin válasza Nexuiz (#28343) üzenetére


Kassadin
addikt

Úgy csinálom, ahogy te. Mármint az első felosztás.

Szerintem nem jó a mellet tricepsszel vagy vállal edzeni, alapból kapja mindkettő a terhelést, talán sokkal hamarabb fárad, kisebb súly. Legalábbis nálam ez volt, ezért nem is csinálom így.

Próbáld ki, amit írtál, és ha jó, akkor legyen így felosztva. 4 napos edzés is lehet egy héten, ha úgy bontod fel, és van hozzá időd meg kedved.

spammer: Szép szobabicikli. Hát igen, full extrás nő. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28350) Jojo5 válasza spammer (#28337) üzenetére


Jojo5
őstag

egyetertek, en pl. teljesen a sportnak elek, se pia, se drog se semmi... csoporttarsaim kb. ki is neznek, hogy nemjarok bulizni, illetve, hogy mindig nalam a csirke/rizs/brokkoli... :DDD

a teremben ahova jarok nem 1 ember(50-60kg-os) odajon kerdezni, hogy mit kene enni, hogy kene edzeni stb, sot nekem nagyon jol esik, hogy azok az ogrek nalunk akik kb. mindenkit "leneznek" mert oket mar sajat patika szponzoralja nah meg azok is odajonnek normalisan kezelni beszelgetni stb... :U

szerk:koszi!!! :R pont jokor mert perpill most tekerek a cangan!!:C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.