Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28951) Dani82 válasza Tipo16V (#28947) üzenetére


Dani82
senior tag

most ez a myprotein felcsigázott. lehet rendelek egy 5 kilósat. 16.000-ért az ízesítetlen az krva jó. Főleg ha tényleg 80% tejsavó és nem szójával felütött gagyi

(#28952) Tomics válasza Dani82 (#28951) üzenetére


Tomics
addikt

Ittál már ízesítetlent? Csak azért, mert előfordulhat hogy kóstolás után sugárba okádsz, vagy ha nem akkor sem kevés idő letuszkolni az 5 kiló lóhányás ízű proteint. De ha ittál már és nem vagy kislány az ízesítetlenhez akkor nem szóltam :R

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#28953) Dani82 válasza Tomics (#28952) üzenetére


Dani82
senior tag

nem ittam még, de ilyen áron ha tényleg jó minőség nem mind1? Lehúzod, elszámolsz 5ig és kész :D
Vagy rásegíteni boleróval :)

(#28954) Tomics válasza Dani82 (#28953) üzenetére


Tomics
addikt

Ja, jó áron van, akkor volt igazán jó mikor 300Ft körül volt a font :DDD És még akkor olcsóbb is volt. Sok sikert hozzá, majd számolj be 5 kiló után mennyire utáltad meg :D

PH! addikt since 2004

(#28955) Zomb€€ válasza Tomics (#28954) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nem mindenki olyan kislány ám mint te... :U

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#28956) littlelion21 válasza Dani82 (#28951) üzenetére


littlelion21
addikt

laci06 vagy 15%-al olcsóbban adja, inkább rajta keresztül rendelj...

(#28957) mocsanisi válasza Tomics (#28952) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nemtudom, én is ezt iszom, edzőtársam is, adtam belőle a személyi edző haveromnak is. Na a lényeg. Én szeretem, edzőtárs szereti, személyi edző srác meg azt mondta hogy kurva jó íze van és ő is rendel. Igazából tejbe téve semmi ízváltozás, vízbe téve meg ilyen tejpor ízű lesz szerintem. Én sokkal jobban szeretem mint az ízesítetteket... :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28958) Tomics válasza mocsanisi (#28957) üzenetére


Tomics
addikt

Én édesszájú vagyok, biztos azért nem ízlik. Tejben nem próbáltam, de vízben nekem förtelmes volt :) Persze boleroval meg egyéb trükkökkel én is meg tudtam inni

Egyébként gyerekkoromban a tejet is gyűlöltem, csak Nesquick kakaóval + fél zacskó kristálycukorral voltam hajlandó meginni. :B Reggel este fél-fél liter anélkül nem voltam hajlandó felkelni/lefeküdni. Azért lettem ilyen erős csontozatú :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#28959) deniro2 válasza Tomics (#28952) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem tudom miről beszélsz, az ízesítetlen fehérjénél jobbat én még soha nem ittam ebben a témakörben, ha te meg édességet akarsz, akkor egyél azt, ne a fehérjétől várd a csokitojást... :U :( :)

(#28960) szőröscica válasza Jojo5 (#28933) üzenetére


szőröscica
addikt

Az nem rossz. Én gondolkodom egy beszerzésén, mondjuk az csak hatvan kilót bírna, de ha kicserélem a bowdenjét, akkor mehetne több is rá.

Amúgy kardióztam, holnap meg csöcsözés lesz, és ha marad erő, akkor hát is.

[ Szerkesztve ]

(#28961) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Sziasztok!

Volt egy kis reggeli hát, adta.
2 hónapja nyomom, de egy hete váltottam evezőgépről döntött törzsű evezésre, mert azért abban van a vitamin :), viszont a bicepszem a gyakorlat végére úgy rendesen bedurran. Gondolom nem tudom még rendesen izolálni, hogy csak háttal csináljam, vagy azért ez normális valamilyen szinten?

Másik: ti mivel csináljátok az említett gyakorlatot? Mert láttam már egyenes rúddal (én is így csinálom), francia rúddal, 2 egykezessel, 1 egykezessel felváltva, állva, ferde padon hason fekve, stbstb.

Thx :R

(#28962) Kassadin válasza deniro2 (#28959) üzenetére


Kassadin
addikt

Így van. :K

lama_lamm: Egyáltalán nem normális, rosszul csinálod akkor. Egyenessel szerintem úgy a jó, hogy alapállapotban lent van a rúd, felveszed, kicsit rárogyasztasz, hátad egyenes marad, és csak hátból húzod a rúdat. Tükör előtt lehet, hogy jobb kísérletezni.

(#28963) Eagl3


Eagl3
veterán

Megjött a cumóm, viszont ebben [link] ritka elcseszett adagolókanál van... hogy mérjek ki 5g -ot pontosan? :F

(#28964) tepizoli válasza lama_lamm (#28961) üzenetére


tepizoli
tag

Én francia rúddal csinálom mert ha megfelelöen fogod akkor a hajlatai miatt feljebb lehet húzni. Bár akiek nincs hasa azt ez biztos nem érdekli.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#28965) lama_lamm válasza Kassadin (#28962) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Pedig így csinálom, tükör előtt (elöl is, meg oldalt is van). A hátamat is éreztem rendesen azért. Gondolom kell egy kis idő, míg megtanulom jól csinálni.

tepizoli hasam nincs, de majd kipróbálom legközelebb, hátha jobb :)

[ Szerkesztve ]

(#28966) Eagl3 válasza Eagl3 (#28963) üzenetére


Eagl3
veterán

most nézem, ízesített scitec BCAA-t is rendeltem, ami 700g, 500g BCAA + az ízesítő gondolom. A bodybuilderen azt írják, hogy 7g egy adag. A dobozon 5g 1 adag van. Illetve a hivatalos citec oldalon is 7g egy adag az ízesítettből, most akkor hány grammos az adagolókanál?

(#28967) littlelion21 válasza lama_lamm (#28965) üzenetére


littlelion21
addikt

Használj gurtnit.

(#28968) spammer válasza lama_lamm (#28961) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem nyomhatod a gépet és a döntött törzsűt is, jó mindkettő.

Egyébként biztos, hogy rosszul csinálod, ha a bicepszed érzed. Kétkezessel nekem annyira nem adja, én egykezesekkel szoktam felváltva, egyenes padon, vagy ami még jobb, álló helyzetből dőlve, mint itt 2:10-nél látható egy pillanatra: [link]

----

(#28963) Eagl3: Tecsóban 1700 pénz a fél kilós kreatin.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28969) Eagl3 válasza spammer (#28968) üzenetére


Eagl3
veterán

Gondolom összesöpörték ami a scitec gyártósoron mellépotyogott ;]

(#28970) spammer válasza Eagl3 (#28969) üzenetére


spammer
veterán

Ahogy látom ez is Biotech cucc, csak más néven futtatva: [link]

Ami kapható, annak a nem teljesen ilyen a doboza, nincs rajta a Biotech logó, de ezek szerint, akkor ez is Biotech :)

Azért az durva, hogy "sima" Biotech meg 2x annyiba kerül [link], holott ugyanaz a cucc :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28971) mocsanisi válasza spammer (#28968) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Vitatkoznék veled és Kassával. Attól hogy durran a bicepsze, nem biztos hogy szarul csinálja. Simán lehet, sőt biztos hogy még nincs meg a rendes agy izom kapcsolat, DE! Evezésből sose fogjátok tudni teljesen kikapcsolni a bicepszet, mivel a test egy komplett kis szerkezet. Lehet viszont hátra koncentrálni, és ami talán a legjobb Gurtnit használni. Gurtni használatánál mivel a súly a "karra van kötve" ezért a bicepszet valamilyen szinten kivonja a játékból. Gurtnit kell használni és meg van oldva :)

Ui.: Lehet énis szarul csinálom, de gurtnit mikor otthon hagytam véletlen kegyetlen bedurrant a bicepszem és az alkarom is. Gurtni használatával kegyetlenül érzem a hátat, kar durranás nélkül. Az edzés ugyan az volt, gurtni nélkül nekem durrant...

Eagl3: 7g-ba van 5g BCAA. Mérd ki hogy mennyi kell :D Kinek mi egy adag. Nekem edzés közbe lemegy 15g BCAA, meg 15g glutamin.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28972) Sotho válasza mocsanisi (#28971) üzenetére


Sotho
őstag

Hány kilóval evezel, hogy már gurtni kell? :F

(#28973) Ijk válasza mocsanisi (#28971) üzenetére


Ijk
nagyúr

Érdekes hogy nekem a gurtnitól az alkarom kap terhelést bicepsz helyett, de valami piszkosul bedurran a lehúzásoktól. Lehet hogy valamit rosszul csinálok, mindenesetre a hátam is kikészül rendesen.

Sotho: Tökmindegy a súly, az a lényeg hogy kiveszi a bicepszet. Én az evezőgépen a fűrészelést is gurtnival csinálom, 30 kilón, ég és föld a különbség.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28974) mocsanisi válasza Sotho (#28972) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Meg bírom tartani nem azzal van a gond. Gurtni nélkül durran a bicepsz, erről volt szó, nem azért használom mert csúszik ki a súly. Minden hát gyakorlatnál gurtnizok. Kivétel felhúzás, kezdő szériái... :U

Jah voltam ma úszómesteres oktatáson. Hát a tüdőm kiköptem, és 2 hossz után úgy bedurrant a combom hogy azthittem ott halok meg :D

Ijk: passzolom, nekem alkar sose durran gurtnival :U

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28975) macikos válasza Ijk (#28973) üzenetére


macikos
addikt

Lehet azért kap terhelést az alkarod, mert fordítva tekered fel.

(#28976) Ijk válasza macikos (#28975) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért hogy kellene? Mindig szórakozom vele hogy a hurok a kisujj vagy a hüvelykujj felől essen, az a baj hogy néha úgy érzem eltalálom, következő héten meg már nem olyan. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28977) lama_lamm válasza mocsanisi (#28974) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Kipróbálom majd a gurtnit akkor, hátha.

Thx all :R

(#28978) mocsanisi válasza Ijk (#28976) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Úgy kéne hogy az a része amit feltekersz a tenyereden fusson végig, és ha meghúzod a hüvelyk és a mutató ujjad közé essen. Majd V alakot alkot a tenyered meg a gurtni úgy teszed a rúdra, áttekered, és motoros mozdulatokkal ráhúzod jó erősen. Ennyi.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28979) Kassadin válasza littlelion21 (#28967) üzenetére


Kassadin
addikt

Attól még nem fogja szabályosabban csinálni, lol. :DDD

mocsanisi: Nekem nem durran a bicepszem, és gurtnit se használok. :Y

[ Szerkesztve ]

(#28980) macikos válasza Ijk (#28976) üzenetére


macikos
addikt

A lényeg, hogy amikor elkezded feltekerni, akkor a rúd a kezed és a gurtni között legyen. Sokan ott rontják el, hogy a gurtni van a kezük és a rúd között, aztán így pont a gurtni lényege vész el, feltekerik, csak éppen befeszíteni nem tudják, hogy átvegye a terhelést.

(#28981) mocsanisi válasza Kassadin (#28979) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Hogy lehet rosszul csinálni úgy hogy a bicepszed durran? de tényleg. Ha rángatja derékból akkor az fog fájni, ha nem hajol le eléggé akkor csuklya-vállat fog érezni, de bicepsz szabályos végrehajtásnál is durranhat...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28982) Kassadin válasza mocsanisi (#28981) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem tudom, te vagy itt a testépítés guru, te mondd meg. Alkar durran, az oké, de a bicepsz, az érdekes, eddig sose tapasztaltam, nem is fogom valószínűleg. Ez most olyan, mintha azt írnád, hogy fekvenyomásnál normális, hogy durran a vállad. Nem, egyáltalán nem az, szarul csinálod akkor.

[ Szerkesztve ]

(#28983) spammer válasza Kassadin (#28982) üzenetére


spammer
veterán

Alkar nálam is, bár az is inkább lehúzásnál... (Döntött) evezésnél nekem nem durran a bicepsz, bár biztos én csinálom szarul, mert kb. csak a hátamat érzem :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28984) Kassadin válasza spammer (#28983) üzenetére


Kassadin
addikt

Gurtni nélkül? Mert akkor ki vagy közösítve innen.

(#28985) spammer válasza Kassadin (#28984) üzenetére


spammer
veterán

Gurtnit én csak képen láttam ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28986) macikos


macikos
addikt

Kassadinnak nem durran a bicepsze hátazás közben!

Megyek, értesítem a sajtót!

;]

(#28987) mocsanisi válasza Kassadin (#28982) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jah megvan. Én egyből a fordított fogásúra asszociáltam, mert én azt szoktam csinálni. Ott a kézfej tartása miatt, a bicepsz hajlamos nagyon a durranásra. Próbáld ki ;)

Szerk.: Nagysúlyos fekvenyomásnál szerintem normális ha durrant a váll-tric is, mert persze hogy rendesen dolgozik az is... :U A mell alapfunkciója nem feltétlen a nyomás, itt ugyan az van hogy lehet próbálgatni izolálni, de a váll-tricepsz mindig fog dolgozni.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28988) Kassadin válasza macikos (#28986) üzenetére


Kassadin
addikt

Macikos diétába kezdett! Megyek, értesítem az országos főállatorvost! ;]

[ Szerkesztve ]

(#28989) Ijk válasza macikos (#28980) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na látod, most hogy így mondod valószínűleg pontosan úgy basztam el, ahogy leírtad.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28990) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Csöcs mindenkinek :D

Vasárnap fekvenyomó és felhúzó versenyen voltunk, nagyon karaj volt, persze csak nézőként nyomultam, de érdekes volt! :K

Itt egy kép a 2 bajnokkal :D

(#28991) Zomb€€ válasza Ijk (#28989) üzenetére


Zomb€€
őstag

Asszem' ezt én is elbasztam :DDD Pedig így is észrevettem a különbséget.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#28992) spammer válasza Zomb€€ (#28991) üzenetére


spammer
veterán

Aztán csak meg ne erőltessétek magatokat :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28993) littlelion21 válasza Kassadin (#28979) üzenetére


littlelion21
addikt

De, a problémájából kiindulva pont az kell neki.

God: Imre Józsi, meg ki a másik?

[ Szerkesztve ]

(#28994) Márk01 válasza God Vazzeg (#28990) üzenetére


Márk01
tag

Nem számít Vazzeg,úgy is mindjárt beírja valamelyik "óriás",hogy könnyű neki mert alacsony. :U

===============================================================

(#28995) spammer válasza God Vazzeg (#28990) üzenetére


spammer
veterán

Könnyű neki, mert alacsony.

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28996) Márk01 válasza spammer (#28995) üzenetére


Márk01
tag

:N :K :D

===============================================================

(#28997) God Vazzeg válasza littlelion21 (#28993) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Imre Norbi, az öccse :K -75kg-ban nyomott 130kg-ot :Y :D

Márk: jaja :D

[ Szerkesztve ]

(#28998) Zomb€€ válasza Márk01 (#28994) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nekem meg mindig azzal jönnek mikor lefutok mindenkit, hogy könnyű nekem mert hosszabbak a lábaim... :U

...gyökerek...

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#28999) Eagl3


Eagl3
veterán

faszán megfosatott a 2. 10g -os creatin adag, úgy látom maradnom kell az 5g -os adagoknál. De 6x 5g basszus... :U

(#29000) MPowerPH válasza Eagl3 (#28999) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mondtam én, hogy 5g-nál ne egyél többet, ugye.... :U Ki lehet bírni. Legalább az alap folyadékbeviteled fele meglesz a 6x5dl-el.
Nekem még a main kívül 1 napom van, és vége a feltöltési időszaknak, hála ég. Nehéz elosztani sajna a 6 adagot.

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.