Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28901) szőröscica válasza Jojo5 (#28899) üzenetére


szőröscica
addikt

A lehúzós gépen mekkora a max. súly?

(#28902) Ijk válasza MPowerPH (#28896) üzenetére


Ijk
nagyúr

Manapság 150k-ból elég sovány termet lehetne otthon építeni. Meg a terem az más, elmegyek, átkapcsol az agyam edzés üzemmódba. Jó látni másokat is izzadni, pár szót váltani, néha a csajokat nézni ha betéved egy-egy a kondigépek közé. El sem tudom képzelni hogy itthon edzek. :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28903) tween válasza Jojo5 (#28863) üzenetére


tween
őstag

most ezt a susit dicsérik nagyon .. 350-es 250 helyett..több hatóanyag ..

(#28904) Jojo5 válasza tween (#28903) üzenetére


Jojo5
őstag

én nem tudom, de mostanában a pakisztáni szuszit nem mindenki dícsérte, míg az omna elvileg biztosabb vétel, a hatóanyag meg ugyanaz mint a Sustanon-nal :K

350-es ? :F az organon gyártja ?

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#28905) tween válasza Jojo5 (#28904) üzenetére


tween
őstag

THAIGER PHARMA

elnézést a link lemaradt : [link]

[ Szerkesztve ]

(#28906) wertigo1984 válasza Sotho (#28886) üzenetére


wertigo1984
őstag

...házinyúlra nem lövök... ;] :(

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#28907) Sotho válasza wertigo1984 (#28906) üzenetére


Sotho
őstag

Hányszor fogsz még válaszolni? :D
Az "asszony lánya" kifejezést ebben a mondatban logikailag két külön egységként értelmeztem, ezért úgy jött le elsőre hogy az asszonyodnak lánya is van és pasija is van. Ez volt számomra meghökkentő és egyben mulatságos. Na. Érted mán? :))

(#28908) MPowerPH válasza Ijk (#28902) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, ez 6 éve történt, akkor a 150k többet ért mint most, ráadásul 50% kedvezménnyel vásároltam, mivel kiárusítás volt.(ezért invesztáltam bele) Mindenki másra gerjed be, más környezet motiválja. Nekem így is lazán átkapcsol az agyam. Igazat megvallva én edzés közben nem nagyon szoktam beszélni. Amikor terembe jártam osztálytársammal, akkor sem nagyon kommunikáltunk. Olyankor lemegyek alfába, és csak arra gondolok, hogy még egy sorozat, még egy sorozat, még a következőbe is belenyomok ennyit stb... Tehát kikapcsolok, és megpróbálok csak egy dologra összpontosítani. Régen ment, főleg amíg boxoltam, akkor a gondtalan diákévek miatt nem voltak problémák. Sajna mára már a sok gond miatt egyre többet révődök azok megoldásán is edzés közben, pedig még diák vagyok. Futás közben meg szinte csak ezek járnak a fejemben, mondjuk az meg nem probléma, ott szabad kicsit messzebb járni, csak a pulzust kell tartani.

Don't Tread On Me

(#28909) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Elszeretnék kezdeni edzeni. Mióta ( 2 éve ) munkahelyet váltottam, egy kicsit ellustultam a munkából adódóan, és szeretném helyrehozni magamat egy kicsit. 185/89 vagyok most éppen. Szeretnék igazából mindenhonnan fogyni, főleg has, comb. Majd miután leadtam 5-10kg-ot legalább, amit leszeretnék mert váltás óta meglátszik sajnos az a pár plussz kg. Szeretnék ráállni arra hogy izmaim fejlesszem egy normális szintre.

Volt év elején egy kis balesetem, lépcsőnmegcsúszás, és a jobb kezemre estem rá ami egy kicsit alámkerült, de nem tört el meg semmi ilyesmi, hanem úgynézki hogy csak a vállnál az izület húzódott meg. A legutóbbi 1-2 hónapba kezdtem észrevenni hogy nem fáj már annyira. Sajnos tudom hogy nagyon hosszú idő kell az izületnek hogy regenerálódjon valamennyire.

Ha elkezdenék edzeni akkor mennyire befolyásolná szerintetek a jobb karomat ez? Úgygondolom hogy mindenképp jobbat tenne neki ha meglenne mozgatva, talán meggyorsítható lenne a javulási folyamat.

Illetve X.ker universum-ba járnék, ha már a cégem állja a számlát, nemjár esetleg valaki oda még edzeni?

köszönöm a segítséget :R Miután választ kaptam ebbe a hsz-embe való pár kérdésre utána is lenne 1-2 kérdésem a hogyan kezdjem el az edzést. 1.hsz-be való linkeket el olvastam, viszont a jobb kezem miatt nemtudom hogy kezdjek neki.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#28910) spammer válasza jozsi252 (#28909) üzenetére


spammer
veterán

Átmozgató edzést csinálj, az elején csak kisebb-közepes súlyokkal. 1-2, esetleg több hónapig, attól függően, hogyan fejlődsz, erősödsz stb.

Fogyáshoz diétáznod kell és aerobozni (futás, bicaj, taposógép stb.), az étrended rakd rendbe és fokozatosan kezdj el diétázni, nem kell egyik napról a másikra drasztikusan... Ízületlévő, vitamin menjen természetesen.

Alapismeretek megvolt, az helyes, ha nem töltötted le a sárga kapszulát (pdf), akkor keress rá és olvasd el azt is!

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28911) Kassadin válasza wertigo1984 (#28879) üzenetére


Kassadin
addikt

Aha, az aztán minőségi hús. Végigutaztatják a fél világon, mire bekerül a pultba. Piac ezerszer jobb, meg olcsóbb is. :U

(#28912) MPowerPH válasza spammer (#28910) üzenetére


MPowerPH
félisten

Egyébként ennek az ízületvédőnek mikor van jelentősége?

Don't Tread On Me

(#28913) szőröscica válasza MPowerPH (#28912) üzenetére


szőröscica
addikt

Egy gyengébb szerintem sosem árt, pl. Joint-X, ha nagyobb súlyokkal edzel és érzed, hogy nem teljesen okésak az ízületeid. Ha meg már fáj, akkor lehet valami erősebbet venni, pl. az Arthroxon az kifejezetten jó termék.

(#28914) BÁ Nutrition válasza MPowerPH (#28908) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem azért nem lenne olyan jó az otthoni terem, mert pár dologban kell a segítség
pl 70 kilós egykezesket sehogy nem bírom felvenni, de nyomni tudok bele párat
mondjuk már a 40 kilóst is csak bajosan tudnám felvenni..

páran okoskodnak hogy akkor minek nyomok annyival :W :W
mondom, jólvan majd ha guggolsz akkor rakd le a földre aztán kezd onnan a gyakorlatot, biztos fel tudsz menni nagy súlyra..
rendes fekvenyomásnál ugyanez...

néha olyan egyszerűek az emberek mint a raklap.. :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#28915) Ijk válasza BÁ Nutrition (#28914) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem azok kérdezték akik feladják a súlyokat? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28916) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Hali, nem tudjátok hogy jelenleg hol lehet kapni robbanócukros milka csokit? Vicces, hogy pont itt kérdezem, de hátha tudja valaki :)

[ Szerkesztve ]

(#28917) BÁ Nutrition válasza Ijk (#28915) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

sok nyápic :DDD
így is 4en adják fel a két súlyt..

de már terveztem egy-két gépet/tartót amire bármekkora súlyt feltudsz magadnak pakolni, aztán csak leveszed róla és hajrá
az még itthonra is jó lenne csak nagy súlynál már a lerakás is problémás tud lenni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#28918) MPowerPH válasza BÁ Nutrition (#28914) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én a 40kg-st még éppen feltudom venni, ilyennel nincs gond, van egy technikája, amit idővel megtanultam, mivel egyedül ellett megoldanom. Lerakni igazság szerint sokkal rosszabb. Fekvenyomásnál pedig kérek segítséget. Barátnőm simán ellátja ezt a feladatot. Főleg, hogy mostanában néha ő is lejön velem, és edződik, mivel vége a sulinak, és koleszban heti 2x mindig lement a kondiba.

Biztos megterhelő nekik azt a 70kg -t feladni. :DDD Mondjuk a 70kg tényleg hardcore. :))

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#28919) BÁ Nutrition válasza MPowerPH (#28918) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

két embernek az babasúly..
100at is simán fel kéne tudni adni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#28920) Ijk válasza MPowerPH (#28918) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerencsére én még lazán kapkodom fel a 27,5kg-os egykezeseket. :D
Meg lazán le is dobom a gumipadlóra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28921) MPowerPH válasza BÁ Nutrition (#28919) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, de ugye vannak gyurma gyurik, akiknek az gátolja a szériák közötti pihenését az ilyen méretű súly mozgatása. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#28922) headhunter válasza BÁ Nutrition (#28917) üzenetére


headhunter
addikt

"csak nagy súlynál már a lerakás is problémás tud lenni"

Példaképed nem "tököl" a lerakással... :U

[link]

(#28920) Ijk

"Szerencsére én még lazán kapkodom fel a 27,5kg-os egykezeseket. :D
Meg lazán le is dobom a gumipadlóra.

Ronnie Coleman kicsiben...

(#28923) spammer válasza headhunter (#28922) üzenetére


spammer
veterán

Én is simán levágom a padlóra, ahogy esik úgy puffan... Nem majd rakosgatom szépen, finoman, mikor örülök, hogy élek :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28924) Tomics válasza headhunter (#28922) üzenetére


Tomics
addikt

best vid ever :K :B

PH! addikt since 2004

(#28925) xnace


xnace
őstag

Sziasztok!

Elkezdtem mostanában konditeremben edzeni. Elég jól megy a dolog, fejlődök. Annyi a probléma, hogy van rajtam 20-25kg felesleg. Annyi a probléma, hogy nem a zsír alakul át izommá, hanem plusz izom képződik, és 4kg-mal nehezebb lettem, mióta lejárok. 1 hónapja, heti 6 alkalommal.

Ezzel mit lenne érdemes kezdeni? Zsírégető esetleg? Ha igen, mit ajánlanátok?

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#28926) Tomics válasza xnace (#28925) üzenetére


Tomics
addikt

Ha így folytatod az izom is átalakul zsírrá, szóval csak lájtosba nyomd, nehogy túlságosan izmos legyél !

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#28927) Zomb€€ válasza xnace (#28925) üzenetére


Zomb€€
őstag

Az nem lehet hogy híztál? Mivel izom kizárólag zsírból alakulhat át, és te 4kg-al több vagy mint mikor kezdted, ezért valszónű, hogy zsír jött fel rád :(

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#28928) Ijk válasza xnace (#28925) üzenetére


Ijk
nagyúr

1 hónap alatt 4 kiló izom? A kis optimista. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28929) Jim-Y válasza xnace (#28925) üzenetére


Jim-Y
veterán

Először is informálódj, a zsír diétától fog eltűnni, ilyen témában ajánlott olvasmány -> sárga kapszula, le lehet tölteni.
Heti 6x sem érdemes lemenni edzeni, mert az izmoknak nem jut elég idő a regenerálódásnak, plusz a helyedben x edzést lecserélnék aerobra (futás, szobakerékpár, stb...) A zsír nem attól fog eltűnni, hogy lejársz kondizni... olvass legfőképp, de a legeslegfontosabb, hogy az étrended rendben legyen. Írd le egy átlagos napi étkezésedet pontosan. üdv

(#28930) penene válasza Jim-Y (#28916) üzenetére


penene
őstag

"Vicces, hogy pont itt kérdezem, de hátha tudja valaki"
Jobb helyen nem is kérdezhetnéd, macikos biztos tudja, majd válaszol, ha gépközelben lesz! ;]

(#28931) spammer válasza xnace (#28925) üzenetére


spammer
veterán

"Annyi a probléma, hogy nem a zsír alakul át izommá, hanem plusz izom képződik"

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28932) Kassadin válasza xnace (#28925) üzenetére


Kassadin
addikt

Uram borogass.

(#28933) Jojo5 válasza szőröscica (#28901) üzenetére


Jojo5
őstag

itthon 80kg-ot tudok rápakolni, a teremben meg 120-40kg-ig van a gép, de ott se csinálom most diétában 90-100kgnál többel... :U

btw: mell+30 perc kardió> atta! :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#28934) penene válasza Jojo5 (#28933) üzenetére


penene
őstag

Fegyenc + kreaJumbo > Viszlát! ;]

(#28935) Dani82


Dani82
senior tag

Hali!

Tanácsot szeretnék kérni :)

Régóta edzek, január óta eléggé rápörögtem erre az életmódra. Jelenleg diétázom, a kaja oké, viszont az edzés:

nem lábazok! :K :Y :Y

Sose lábaztam (pedig több, mint 10 éve "edzegetek" )

Viszont jelenleg heti 7 napot edzek, 3 sulyzós a többi aerob/intervall/kardió.
Azt szeretném kérdezni, hogy érdemes lenne e lecserélni 1 kardió edzést 1 nap láb edzésre.
Van e diétában olyan hatékony egy intenzív lábedzés, mint mondjuk egy 60 perces alfa kardió?

a diétám szeptemberig tart, utána tömegelés jön. Várjam meg a szeptembert és akkor egy újrareformált 4 napos edzéstervvel kezdjem el a lábat, vagy kezdjem el már most?

Köszi előre is!

(#28936) asuspc96


asuspc96
senior tag

(#28937) spammer válasza Dani82 (#28935) üzenetére


spammer
veterán

Lábazz!

A súlyzós lábedzés bármilyen kardiónál hatékonyabb lábra. A Kardió a szív- és érrendszer miatt kell csinálni, de nem kell túlzásba vinni, nem kell állandóan nyomni, főleg ha rendszeres mellette az aerob/intervall.

Egyébként szerintem sok a heti 7 nap. Fejlődsz normálisan?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28938) Dani82 válasza spammer (#28937) üzenetére


Dani82
senior tag

Lábra lehet, hogy hatékony , de nekem most a 8% testzsír a cél, ezért a sok aerob edzés.
Diétában mit értesz fejlődés alatt?:) Vesztettem izmot is természetesen, viszont már a hasizom körvonala látszódik, illetve lejjebb is kezd kijönni a V vonal :) 95kg-ról indultam, most 81 kg vagyok.

Sajnos az anyagcserém meghalt egy ideje, de a srácok itt tanácsolták, hogy tartsak egy csaló napot, mivel 3 hete dekára pontosan ugyanannyi vagyok. Ez megtörtént 2 napja, azóta visszaálltam a diétára, meglátjuk mit sikerül profitálni ebből :)

Szóval minden ennek van most alárendelve, ezért kérdés, hogy lábedzés vagy kardió

(#28939) spammer válasza Dani82 (#28938) üzenetére


spammer
veterán

"nekem most a 8% testzsír a cél, ezért a sok aerob edzés."

"Szóval minden ennek van most alárendelve, ezért kérdés, hogy lábedzés vagy kardió"

Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.

szerk:

(#28940) Dani82 : több aerob, kevesebb kardió. :K

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28940) Dani82 válasza spammer (#28939) üzenetére


Dani82
senior tag

tehát maradjon az aerob? :)

(#28941) Jim-Y válasza Dani82 (#28940) üzenetére


Jim-Y
veterán

Egyébként, ha most nem azt nézzük, hogy szálkásodni akarsz, akkor nagyon is megéri lábra is edzeni, ugyanis nagyon sok mindennek az az alapja, én ~3-4 hete visszavettem a súlyokból, ám majd minden edzésen lábazok, és nagyon durván érzem az áldásos hatását, persze lehet ez most rád pont nem vonatkozik, ám a többiekre még lehet :B

(#28942) Dani82 válasza Jim-Y (#28941) üzenetére


Dani82
senior tag

Igen, tudom, sokat olvastam róla, mióta szöget ütött a fejmbe, hogy tán csak kéne lábazni, de a fő döntő érv, hogy a felsőtest is jobban fejlődik ha van lábedzés. De ez inkább, a tömegelős időszakra lesz hatással szerintem.

(#28943) penene válasza Dani82 (#28942) üzenetére


penene
őstag

Jah, de ha kiegyensúlyozott fit testet akarsz, akkor az nem felsőtestből áll (annak is csak egy részéből). Bár ez már túlmutat a gyúráson, szal nem ezen topik témája. :)

Bár a sok kardióval legalább használod (gondolom:D), szal a fitség ezen része oké. :K

[ Szerkesztve ]

(#28944) Ijk


Ijk
nagyúr

Na úsztam egy 2000-est a fasza nyakammal. Nem mondom hogy jobb lett, de legalább nem rosszabb. :DDD

Dani82: Két okból kell lábazni, egyrészt szálkásításnál az egyik legnagyobb motor ami zabálja a zsírt a combizom, másik ok pedig aki nem lábazik az egy idióta. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28945) Ijk


Ijk
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28946) Tomics válasza Ijk (#28944) üzenetére


Tomics
addikt

Aki lábazik nem is ember :K :DDD ;]

PH! addikt since 2004

(#28947) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

megint jól telefostátok a totyikot.
nekem most galaxy acem van, eddigi legjobb telóm, szóval adja! ;]
koxtémára: meg én biztos hogy nem vennék webshopból :U

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#28948) tween válasza Tipo16V (#28947) üzenetére


tween
őstag

itt a maximum koksz a rágó...na meg jack papa :DDD

(#28949) Boxer001 válasza tween (#28948) üzenetére


Boxer001
veterán

Neeee, csak a rágózást ne kezdjétek megint. :DDD

(#28950) Tipo16V válasza tween (#28948) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

gondolod ezt te!!! ;]
egyébként igazad van, de arra ottvan pl a halas. most olvastam át a peptidek totyikot ,de arról a rákos melanotanról semmi normálisat nem találtam még ott sem :W

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.