Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25951) spammer válasza roberto211 (#25948) üzenetére


spammer
veterán

Amit boltban megvehetsz táplálékkiegészítő, az nem kox.

A koxot dílerektől tudod megvenni, tablettás vagy szurkálós, és illegális, mint a narkó. ;) Szóval ilyenekkel te ne is foglalkozz..

Neked fehérje meg vitaminok kellenek, esetleg zsírégető. De először is egy rendes diétás étrend. Bővebben a sárga kapszula című könyvben.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25952) Kassadin válasza roberto211 (#25948) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha már tegnap elkezdtél volna olvasni, az is késő lenne.

(#25953) roberto211 válasza spammer (#25951) üzenetére


roberto211
őstag

Okés,köszi a segítséged. :D

(#25952) Kassadin: Most erre mit mondjak? de egyébként azt mondják általában hogy soha nem késő elkezdeni semmit. :D Ezt hallottad? ::)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#25954) Kassadin válasza roberto211 (#25953) üzenetére


Kassadin
addikt

Még sose. :O

(#25955) Tomics válasza roberto211 (#25953) üzenetére


Tomics
addikt

butagyurosra ne is figyelj csak szopat mar 5x kibannoltak csak mindig ujraregel :D

Mondom, amig nem olvastad el az legalabb az alapismereteket addig ne kerdezz mert orbitalis baromsagnak tunik a kerdesed!

PH! addikt since 2004

(#25956) Ijk válasza roberto211 (#25953) üzenetére


Ijk
nagyúr

Olvasd el a sárgakapszulát, vegyél egy terembérletet, minden nap figyelj oda az étkezésekre, megfelelő mennyiség, minőség. Minden nap. És mellette heti 3 edzés, lehetőleg kezdetben személyi edző segítségével.
Ha 3 hónap múlva is csinálod akkor van valami halvány remény.

Amit linkeltél képeket, az első a nagyon nehéz kategória, évekkel számolj. Az utóbbi pedig a felejtsd el nyugodtan kategória.

Azért vicces hogy mennyire el vannak tévedve az emberek. "Megelégednék egy ilyen formával", mintha azért nem kellene sokat tenni. Valójában pedig egy életmód, szabályok és rendszeresség van mögötte.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25957) szőröscica


szőröscica
addikt

Nézegettem itt beszámolókat, a Scitec forgalmazója, a Scitec Kft. 121 millió forintos adózott eredményt ért el 2010-ben, a Data-Object Bt., ami a shop.builderes számlákat szokta kiállítani, viszont közel 8 milliós veszteséget hozott össze, és 2009-ben is veszteséges volt. Korábbi adatokat nem néztem.

Azt hinné az ember, hogy a shop.buildernek jól megy. Gondolom trükköznek azért valamit, majd jobban utánanézek, csak van azért más dolgom is, mint a tápkieggyártók és forgalmazók eredménykimutatásainak elemzése. :DDD

(#25958) spammer válasza szőröscica (#25957) üzenetére


spammer
veterán

121 milla egy Scitecnél? A kurva kevés. :U shopbuilder is elég gyanús ;]

szerk: bár fene se tudja, valójában ezek hány cégre vannak felosztva, aztán megy a trükközés oda-vissza :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25959) szőröscica válasza spammer (#25958) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen, nem túl sok, de arról ne feledkezzünk meg, hogy ez a kft csak a magyarországi forgalmazó, nagykereskedő. Tehát ez nem a gyártó haszna, hanem csak a nagykeré.

Engem igazából a shop.builder lepett meg.

(#25960) asuspc96


asuspc96
senior tag

Hali!

Van aki megszabadulna szívesen tácsasúlyaitól és egyenes/francia rúdtól ? Oh és netán egy fekpadtól is ? :DD
a boltban kaphatóak iszonyú drágák.... :(((
marad a vatera vagy a teszvesz, expresz...tudom is én de valami olcsó hely kell...ezeken kívül tudtok ? :F

tegnap ment a tömegnövelés asziszem'....nagymama-féle almás süti...hogy is szoktátok mondani...ja igen ADKA volt :DDD ;]

asuspc96

(#25961) szőröscica válasza asuspc96 (#25960) üzenetére


szőröscica
addikt

Járjál le terembe.

(#25962) macikos válasza asuspc96 (#25960) üzenetére


macikos
addikt

Abból a pénzből inkább elmennél egy konditerembe... kár bevásárolnod súlyzókból. Pár hónap és úgyis abbahagyod...

Szerintem nem vagy tisztában az ADKA jelentésével...

(#25963) spammer válasza asuspc96 (#25960) üzenetére


spammer
veterán

Ha lány lennél, lenne egy rudam, amivel lehetne franciázni, de nem vagy az, szóval viszlát!

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25964) mocsanisi válasza asuspc96 (#25960) üzenetére


mocsanisi
senior tag

ADKA az lenne ha lejárnál terembe, és csinálnál is valamit azon kívül hogy ide irogatsz... nagymama féle almás sütijét meg ide küldjed megsemmisítésre :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#25965) asuspc96


asuspc96
senior tag

Lemegyek én...de tudom mi lesz...ha már itt(!) így bántok velem akkor ott hogy a jó édes földre szülős anyukájukba fognak velem bánni ? :Y

asuspc96

(#25966) mocsanisi válasza asuspc96 (#25965) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Magyarul egy kislány vagy hogy ilyenektől félsz :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#25967) Boxer001 válasza asuspc96 (#25965) üzenetére


Boxer001
veterán

B+ most már tényleg kezdesz kibaxott idegesítő lenni. :O
Sehogy...lemész, edzel, hazamész.
Nagyon...iszonyatosan fárasztó vagy. :W
Holnap menj el egy terembe, aztán talán fény jut az agyadba.

(#25968) tween


tween
őstag

(#25969) Jim-Y válasza asuspc96 (#25965) üzenetére


Jim-Y
veterán

kislány vagy, mit gondolsz ha lemész egy terembe ott veled foglalkozni fognak? Lókukit, lemész és edzel, senki nem szól hozzád, te sem szólsz senkihez, max tanácsot kérsz, ennyi. üdv

(#25970) Tomics válasza asuspc96 (#25965) üzenetére


Tomics
addikt

Nem is edzel azt ide írogatsz, idegesítesz minket?

E te kocsög azt csak én tehetem meg ;] De már én is edzek! Jack3d 4 NT

Ha lemész a terembe meg fognak szúrkálni ugyhogy add fel viszlát :(

De még yeffi segíthet fogja a kis kezed vele menj tsrembe!

PH! addikt since 2004

(#25971) Kassadin válasza asuspc96 (#25965) üzenetére


Kassadin
addikt

Emberevő szörnyetegek járnak le a terembe edzeni. Az idősekkel nagyon vigyázz, a kis pelyhedző fiatal srácokra utaznak. :(

[ Szerkesztve ]

(#25972) roberto211 válasza Ijk (#25956) üzenetére


roberto211
őstag

És ki mondta h nem kell sokat tenni érte?? Kiforgatod a szavaimat. :D Tudom nagyon jól mennyire nehéz ,akár olyan formát is hozni... A sárgakapszulát meg elolvasom ... A többit is elkezdem max 2hét múlva..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#25973) roberto211 válasza asuspc96 (#25965) üzenetére


roberto211
őstag

Szerintem ne félj.. Mikor régebben én is jártam heti 3x, és ha én lemertem menni 140kilósan a benga állatok közé,igaz személyi edzővel, és nem volt semmi, nem kötekedett senki,stb akkor szerintem te is lebírsz menni. :D Sőőt, még tudod mit csináltak?? Még bíztattak is, és kérdezték hol tartasz, meg stb. Jó fejek voltak.. Nem tudom ez h megy más termekbe de szerintem általánosan így van. persze vannak kivételek.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#25974) wertigo1984 válasza asuspc96 (#25965) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ne parázz, nem fognak cikizni. Csak csúfolni ;] Segítenek ha kérsz segítséget, tanácsot is adhatnak. Én pl amikor mellezek, és nincs ott az edzőtársam, kiszemelem a terem gorilláját, és megkérem hogy kísérje végig a sorozatomat. Ne aggódj mindenki így kezdi, senki sem kockahasú golyóvállú a "hasban"... :DDD

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#25975) spammer válasza asuspc96 (#25965) üzenetére


spammer
veterán

Szerinted a nagy darab állatok a teremben akkor is akkorák voltak, amikor elkezdtek edzeni? :U

Mindenki elkezdi egyszer, senki nem úgy születik, hogy baszott izmos. Ráadásul fiatal vagy még, időd is lesz bőven fejlődni. Szóval fejezd be a nyavalygást meg a nagymamasütiket, meg a faszságokat, toljad a rendes kaját, amit kell, ezdőcuccot pakold össze, és irány úgy szétkúrni a termet, mintha te lennél a RoniKómen.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25976) Ijk válasza spammer (#25975) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hagyjad, annál jóval több elszántságra lenne szükség, mint amennyivel ő bír. Akik kicsit is komolyan gondolják ezt az egészet, nem itt fognak kérdezősködni alap dolgokkal kapcsolatban. Sokan jönnek nagy tervekkel, csak a problémák akkor kezdődnek, amikor tenni is kell értük.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25977) tween


tween
őstag

mivel a nyújtás fontos:

(#25978) spammer válasza Ijk (#25976) üzenetére


spammer
veterán

Hát ja, olyanok, mint akik le akarnak fogyni, de diétázni meg mozogni nem nagyon akarnak, várnak a csodazsírégetőkre, aztán amikor nem használ, akkor "bosszúból" benyomnak egy csokitortát, mondván "úgyis mindegy".

Gyúrásnál meg ha nem lesz 2 hónap alatt rohadt izmos, akkor abba is hagyja, mondván "úgysem használt".

Ez van :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25979) tween válasza spammer (#25978) üzenetére


tween
őstag

nálunk is tavasz/nyár időszakban duplájára nől a teremlátogatottság, sok az ifjú titán...kb. 2 hónapot edzenek, aztán szépen sorban lemorzsolódnak..érdekes módon ősz/tél szezonban alig vagyunk a teremben...persze a vicc az, hogy szinte mindig ugyan azok maradnak meg :D

(#25980) Yeffy válasza Tomics (#25970) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD :N

mivel tegnap szétjártam a lábam, így láb helyett váll vót, atta'..
most pedig kész a leves, és mingy' a tört kumpli+comb kombó...

szerk.: e, már addikt vagy? nem baj, egyéni képed úgy se lesz HAHA ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#25981) littlelion21 válasza tween (#25979) üzenetére


littlelion21
addikt

Akkor nagyon HC terembe járhatok, ilyen szezon-gyúrósok nálunk sosem voltak, leszámítva az 1-2 június közepe/vége felé felbukkanó fehérpóló-tornacipó-tesicuccos ifjú titánt, akiket vélhetően apuka/anyuka zavart le erősöggyé' fiam címszóval :))

(#25982) BÁ Nutrition válasza roberto211 (#25973) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom mia faxt képzelnek egyesek. a terem nem diszkó ahová beszívva, lerészegedve járnak az önmagukból kifordult kretének :U :F

a terem a sportról szól, mégha ezt egyesek kétségbe is vonják, meg mondjuk nyilván vannak akik beszélgetni mennek le ;] de semmi esetre sem a balhé miatt..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#25983) BÁ Nutrition válasza asuspc96 (#25960) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lassan nekiállok majd gépeket gyártani, ha kibírod addig akkor bizniszelhetünk ;]
a normális fekpadok 110től kezdődnek, szerintem ennél lényegesen olcsóbban is lehet csinálni brutál faxát, majd keress privibe

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#25984) Tomics válasza Yeffy (#25980) üzenetére


Tomics
addikt

Majd Kidus szívét meglágyítom :K :D

PH! addikt since 2004

(#25985) Kassadin válasza tween (#25979) üzenetére


Kassadin
addikt

2 hónap "edzés" bőven elég. Mondjuk nem hívnám edzésnek azt, amit csinálnak.

(#25986) tween


tween
őstag

(#25987) spammer válasza tween (#25986) üzenetére


spammer
veterán

Inkább a kettő között valahol, az lehet a reális és a normális is.

Amúgy ez a C.Ronaldo akar lenni? Mert erősen PS gyanús, azért nem ilyen lába van. :U

szerk: tuti hogy PS, csak odarakták a fejét :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25988) dnelb válasza spammer (#25987) üzenetére


dnelb
veterán

Az egy több éves kép, akkoriban volt talán a lábsérülése.. A belinkelt képre meg nokomment, szánalom :U Ronaldo legalább tehetséges valamiben, ettől jobban nem is lehetne leélni 1 életet. Warren meg mire vitte? Telebaszta magát koxxal meg HGHval , sokat ér vele. Undorító állatnak tartja az emberek 90%a....

[ Szerkesztve ]

(#25989) Tomics válasza dnelb (#25988) üzenetére


Tomics
addikt

Ha ilyen szarnak tartod a testépítőket, akkor miért nem focizol inkább? :U

Végülis egy Arnold Classic győzelem és Mr Olympia 2. hely tényleg nem ér szinte semmit. :))

Egy mezei jobb formában lévő hobbigyúróst is undórító felfújt butagyúrósnak tart a többség.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#25990) Yeffy válasza Tomics (#25984) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD majd számolj be a kimenetelről :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#25991) littlelion21 válasza dnelb (#25988) üzenetére


littlelion21
addikt

Maradjunk annyiban hogy a saját sportjukban mindketten tiszteletreméltó eredményt értek el.
Nem tudom mi ez az agresszív B.W. elleni kirohanás, gondolom nem ő készítette a képet...

(#25992) asuspc96


asuspc96
senior tag

na ma ismét kifogom írni magamból amit csak tudok...vigyázat regény indul:

Jim-Y; Boxer001; mocsanisi
Boxi....a Te megnyílvánulásodat most nem veszem komolyan...amit rólad mondanak...azt hiszem nincs mögöttes tartalma a mondanivalódnak... :U
Moncsi...tőled komolyan mert legalább már mutattál képet mit értél el...oké az korrekt van mögöttes tartalom...! :B :K
Jim...sajnos rólad nem tudok semmit..ha jól emlékszem valahol megemlítetted, hogy még Te sem vagy felnőtt... ? :F

Tomics
edzek megnyugodhatsz....attól mert MÉG nem teremben csinálom az azt jelenti, hogy otthon nem is lehet átmozgatni semmit testsúllyal ? :U

Kassadin
;] :P

roberto211; wertigo1984; spammer
bíztató előjelek...! :D

Ijk
Tiéd lesz a leghoszabb...én elhiszem, hogy sokat letettél már az asztalra ezen a téren és azt is elhiszem, hogy itt kiérdemeltél egy címet amit meg kell védeni mindenféle "új-fiútól" akik ide betévednek...De azért az elszántságról és a kitartásról nekem ne beszélj kérlek...tudom mi az...rövidke történet:
Kb 4-5 éves koromban műtötték a szívemet....(kamrák között lyuk volt ha nem teszik meg akkor most nem írogatnék valószínűleg...) és azután minden pajtásom akkoriban oviban játszott én meg otthon abban az orvosi szájunk elé rakós zöld kendőbe voltam..(nem tudom mi a neve) és steril kimért kajákat ettem...lófasz mozgás még a szobába is macerás volt a szellőztetés...aztán visszakerültem az oviba...itt szintén lófaszt se csinálhattam...(pár év szünet) suliban röplabdáztam...ahogy említettem 2-3 év lehetett...amikor felfedezték hogy van labdaérzékem (családi vonás) akkor mondták, hogy mennyek el versenyre...na igen ám csak kellett sportorvosi engedély...itt jött a buktató...nem lehetett megkapni mert ugye műtötték...az akkori röplabdás pályafutásom ott roppant össze...nem adtam fel...('feketén" jártam a versenyekre) és addig mászkáltam oda meg a kórházba ahol műtöttek, hogy csukott szemmel tudom az összekötő utat :DDD...a viccet félretéve megkaptam az engedélyt...és beválogattak az akkori Mo.-n lévő feltörekvő röpisek közé...magyarán magyar válogatott röpis lettem abból a kis "szutyok" szív-műtött csemetéből...szóval ember én ismétlem tisztellek de nekem ne papolj a kitartásról és az életkedvről...TUDOM mi az..! :R :K

röviden ennyi, (ez nem megsajnálkoztatás meg ilyesmi csak van bennem kraft hidjétek el...az ehhez való tudásom meg hiányos...ennyi nincs mit túlragozni...!)

asuspc96

[ Szerkesztve ]

(#25993) nepszter1 válasza Tomics (#25989) üzenetére


nepszter1
addikt

Szerintem a mostani profi focisták aki az élvonalba fociznak sokkal de sokkal több pénzt keresnek mint a testépítők akik akár Mr. Olympiát is nyer.

(#25994) Tomics válasza nepszter1 (#25993) üzenetére


Tomics
addikt

Nem mondod... ;]

Nem a pénzről, hanem az eredményekről beszéltem. A két legrangosabb verseny egyikét megnyerte, a másikon meg 2. lett. Ez azért kicsit több, mintha semmit nem ért volna el vele, mint ahogy a kolléga írta... :U

Testépítők köztudottan nem a versenyen elért díjazásokból élnek.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#25995) Kassadin válasza dnelb (#25988) üzenetére


Kassadin
addikt

Mert az élsportoló focisták nem szednek semmit, ugye? :D
Amúgy meg fölösleges összehasonlítani, eredményes mindkettő a saját területén szvsz. És ez sok "munkával" járt, hogy oda jutottak, ahol vannak jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#25996) dnelb válasza Tomics (#25994) üzenetére


dnelb
veterán

Maradjunk annyiban hogy olyan szintre kerülj mint ahol CR,Messi meg ezek vannak, sokkal több munka, tehetség, szorgalom és kitartás kell, mint hogy megnyerj 1 ilyen versenyt. :) Épp ezért nokomemnt kategóriásak ezek a képek, tuti olyanok csinálják akik nem tehetségesek semmiben de legalább nem is izmosak ;]

[ Szerkesztve ]

(#25997) SzlobiG válasza asuspc96 (#25992) üzenetére


SzlobiG
félisten

Vagy is lenézed boxit? :(((

(#25998) mocsanisi válasza SzlobiG (#25997) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Én meg lehetek még példakép is vigyázz :DD

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#25999) Kassadin válasza dnelb (#25996) üzenetére


Kassadin
addikt

Mr. Olimpiák általában alsó hangon is legalább 10 éve foglalkoznak a testépítéssel, de lehet, hogy több(?), nem tudom. Nem mondanám, hogy ők kevesebbet dolgoznának a sikerért.

"Épp ezért nokomemnt kategóriásak ezek a képek, tuti olyanok csinálják akik nem tehetségesek semmiben de legalább nem is izmosak "

Így látom én is.

[ Szerkesztve ]

(#26000) Tomics válasza dnelb (#25996) üzenetére


Tomics
addikt

Rónikólmen ~40 évesen ért fel a csúcsra.
Messi most 24 évesen van a csúcson úgy, hogy ő 10-14 éves koráig csak elfocizgatott, mert akkora tehetség és genetika párosul egymással hogy sok kitartás illetve szorgalom nem kellett hozzá, csak a foci iránti fanatizmus. Felfedezték, nyilván onnantól már az volt az élete, de mégsem akkora a különbség egy átlagember életformája között egy focistának, mint egy testépítőnek, akinek órára pontosan kell kajálnia/aludnia/edzenie sok éven át.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.