Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25701) spammer válasza wertigo1984 (#25694) üzenetére


spammer
veterán

Normális, és igen, hozzá lehet szokni, ezért nem is ajánlatos ezeket a pörgetőket állandóan inni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25702) Boxer001 válasza Woodslave (#25699) üzenetére


Boxer001
veterán

Még nincs meg, ne irígykedj. :D
God
És ha nem bizsereg? :D
Tudom, akkor vegyek jegyet görögbe. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25703) God Vazzeg válasza Boxer001 (#25702) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor sz@r lesz, és el kell küldened nekem :D ;]

(#25704) wertigo1984 válasza spammer (#25701) üzenetére


wertigo1984
őstag

Értem. Mondjuk 2 edzésnél iszom, 2-nél nem? Vagy csak 1szer-1szer igyam?

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#25705) Boxer001 válasza God Vazzeg (#25703) üzenetére


Boxer001
veterán

Bekezdek vagy 3 púpozott evőkanállal, csak üt valamit. :DDD

(#25706) God Vazzeg válasza Boxer001 (#25705) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Van benne kanál, de azt se púpozd ha jót akarsz :D Ja és csak 1 kell :))

(#25707) drogery válasza Boxer001 (#25705) üzenetére


drogery
tag

nem foglalkozz velük, ~10g legyen benne :K

szerk:
az egyedüli negatív tapasztalatom ezzel a termékkel, h mikor 10*10-es guggolás meg elemelés ment, akkor az alsó hátam, gerinc merevítőm )úgy bedurrant, h előfordult, h nem tudtam végig csinálni a 10 sorozatot :DDD
így bele gondolva, ink vegyes érzések mint negatív :))

[ Szerkesztve ]

(#25708) spammer válasza wertigo1984 (#25704) üzenetére


spammer
veterán

Nem tudom, szervezetfüggő, hogyan tolerálja. Azt szokták mondani, hogy ajánlatos akkor inni, ha úgy érzed, hogy nem vagy toppon, fáradt vagy, nem vagy annyira energikus stb.. szóval alkalmanként.

Próbáld ki, majd érzed, ha már nem lesz hatása, akkor úgysem tudsz mást tenni, mint elhagyni, vagy ha hárdkórba nyomod, akkor dupla adagot tolsz be, aztán ahhoz is hozzászoksz, aztán tripla adag és így tovább :D Mint a kávéfüggő zombik, akiknek napi 10 kávé kell csak ahhoz, hogy életben maradjanak :D ;]

szerk: próbálj ki esetleg más pörgetőket is, hátha összességében jobban beválik valamelyik. (Terméket nem tudok ajánlani, mert nem élek ilyenekkel, nem bírom a koffeint meg a pörgetőket igazán :D )

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25709) wertigo1984 válasza spammer (#25708) üzenetére


wertigo1984
őstag

Köszi!

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#25710) Ijk válasza spammer (#25708) üzenetére


Ijk
nagyúr

Napi egy kávé még egészséges? :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25711) Tomics válasza Boxer001 (#25702) üzenetére


Tomics
addikt

Nekem már itt van, nagyon apró a doboz, de remélem annál nagyobbat fog ütni ;]
+ kaptam 20 ezer ft értékű wellness utalványt siófokra ami csak hó végéig jó :O :D
Holnap ki is próbálom, de lehet csak fél kanállal nehogy megdögöljek ;]

PH! addikt since 2004

(#25712) Woodslave válasza Tomics (#25711) üzenetére


Woodslave
nagyúr

már tegnap feladták gondolom, nem? Nem hiszem hogy a GLS azért még aznap kiszállítja, de hátha :D (csodavárás minden szinten :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25713) rgeorge


rgeorge
addikt

Egy kávé még ok, de kettő-három erős kávé naponta már kialakít függőséget kevés idő (egy-két-három év) után is. Zacher doki könyvében olvastam, majd pontosítom az infókat, mert fejből csak ennyire emlékszem.
Az egészségességéről pedig kb. évente mást mondanak, most talán egészségesnek számít...
A függőséggel kell vigyázni, mert ha az kialakul, akkor már a mértékkel fogyasztás is kérdéses. És persze a koffeinre alakul ki a függőség, nem csak a kávéra (energiaital stb.). Mondjuk a kávéivás szertartásosabb dolog tud lenni, mint az energiaital, emiatt könnyebben alakul ki a függőség.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#25714) God Vazzeg válasza rgeorge (#25713) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A koffein és a likopin jótékony hatású is tud lenni, nekem A-s vércsoporttal kifejezetten ajánlott.

(#25715) spammer


spammer
veterán

I can't stop BODYBUILDING

Még Tóth Dani is bevillan 1x-2x az új Zhasni videóban :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25716) Manitou válasza Woodslave (#25688) üzenetére


Manitou
addikt

Én 10 -et rendeltem, lehet már neked nem jutott :Y

;]

(#25717) Tomics válasza Woodslave (#25712) üzenetére


Tomics
addikt

Tegnap délután ja. Ha ma feladják akkor holnap szállítják ki. Aznap semmiképpen.
Ne legyél olyan mint egy gyerek, nem csodaszer ez sem :( :DDD

PH! addikt since 2004

(#25718) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Mi is rendeltünk Jack3D-t, de a citromos elfogyott... Mindegy lesz narancsos :D Kíváncsi vagyok a hatására. Rám a HotBlood is nagy hatást gyakorolt, szóval szerintem érzékeny vagyok ezekre a pörgetőkre.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#25719) Woodslave válasza Manitou (#25716) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de már feladták :P ;]

Drogba: szerinted akkor 2 kanál kell minimum? :U

Tomics: jóvanna, de annyira akartam :O :( :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25720) kovsol válasza mocsanisi (#25718) üzenetére


kovsol
titán

én volt, hogy két adag hotbloodot toltam be egyszerre és nem éreztem semmit :D

May the Force be with you!

(#25721) SzlobiG válasza Woodslave (#25719) üzenetére


SzlobiG
félisten

Annyi kell amennyi neked jó, ez mindenkinél más neked kell ki kísérletezni.

(#25722) Markgx10 válasza Woodslave (#25719) üzenetére


Markgx10
őstag

Hallod, belépek a facebookra és azt látom, hogy Woodslave owned a Jack 3D képpel, mindennel :D Ezt nem hiszem el, hogy ennyire lázban égsz, hogy ezt meg kell osztani ;] ;] ;]

mod: két kanál szerintem simán kell belőle :K

Boxer: de nézd meg tényleg ott van :D

[ Szerkesztve ]

(#25723) Boxer001 válasza Markgx10 (#25722) üzenetére


Boxer001
veterán

:DDD
Azt hittem poén és tényleg ott figyel. :DD

[ Szerkesztve ]

(#25724) Woodslave válasza Markgx10 (#25722) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D remélem nem baxtak át és qrvára üt. Ez tényleg az utolsó testépítő szer amit vettem, ígérem :U :D

/még jó hogy a feleségem nem ismerőse ennek az alteregónak ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25725) drogery válasza Woodslave (#25719) üzenetére


drogery
tag

én a kislány súlyommal úgy, h nem nagyon szoktam semmi pörgetőt/élénkítőt használni ezen kívül, 7-10g-t elszürcsölök egy kis leucinnal ( ;] )
és így adja.

[ Szerkesztve ]

(#25726) Markgx10 válasza Woodslave (#25724) üzenetére


Markgx10
őstag

:DDD Én már rég megvettem az utolsó táplálékkiegészítőt és el is használtam tavaly vagy tavalyelőtt, azt hiszem az én életemben már nem igen lesz több :D Nekem valami akaratkapszula kellene, hogy a munka, a gyerek és a másik edzés mellett szorítsak időt a konditeremre is. Abból esküszöm vennék bármennyit :D

(#25727) Boxer001 válasza drogery (#25725) üzenetére


Boxer001
veterán

Hmm, akkor lehet én is kezdek mondjuk másfél kanállal. :D Vagy legyen egy kezdésnek és ha nem történik semmi, akkor emeljek? Legalább tudnám, hogy 1 ér-e valamit.

(#25728) Woodslave válasza Markgx10 (#25726) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem éri meg.. :U Múltkor hazamentem edzés után, nem volt otthon senki, hát qrva jó volt ;] De nem tartana sokáig ez az érzés :N

Heti kettő belefér, többet nem veszek el a családtól, max a reggeli kettlebell bohóckodást, vagy gyaloglást, de akkor alszanak. :D Persze én is járnék most mindenre a thai-boxtól a heti 4 kondiig, de volt rá lehetőségem, elment a vonat :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25729) Markgx10 válasza Woodslave (#25728) üzenetére


Markgx10
őstag

Nekem az asszony egyáltalán nem hiányzik, akármennyit van távol ;] Viszont, ha a fiam nincs otthon, mert mondjuk a haverokkal játszik, akkor kb 2 óra múlva már meg vagyok pusztulva :D

(#25730) Tomics


Tomics
addikt

Jack3D-ről egy vélemény a sportika fórumról... :

"Jack3D:3 és fél hete szedem ezt az elképesztő edzése előtti terméket, citromos ízben fogyasztom jelenleg, csak edzés napokon szedek belőle tréning előtt mindig 2adagot (2x5.5g), nagyon kellemes íze van, a hatása pedig félelmetes!!!
Már a legelső(!!!) adag is azonnal +5 kg dobott szinte minden gyakorlatnál és azóta is folyamatosan erősödöm!
Pedig nem emeltem az adagot és higyjétek el én már beszedtem rengeteg edzés előtti cuccot ez előtt, de ez semmihez sem fogható, még az No-xpolde sem közelíti meg!
Az erőszintnövelésen kívül a fáradságot is jelentősen kitolja,ami azt jelenti,hogy 50-60perc kemény edzés után is még jó erőben állok neki az utolsó gyakorlatoknak.
Őszintén szólva nem gondoltam volna,hogy ennyi év edzés és táp után lesz még olyan kiegészítő amire ilyen jól fogok reagálni! 5/5 bár a 10/5 talán jobban kifejezné az elégedettségem!

Lássuk számokban az erőnövekedést:
Döntött törzsű evezés felső fogással: 180kgx8 --> 195kgx8
Negatív pados nyomás (ezt a gyakorlatot nemrég vettem be az edzésembe) 130kgx8--> 145kgx5
Egykezes kalapács bicepsz állva, egyszerre csak egyik kéz dolgozik: 55kgx8--> 67.5kgx8
2 kezes bicepsz egyenes rúddal : 70x8 --> 85x5
Oldalemelés: 45kgx8 --> 50kgx 8"

Szóval boxer és wood, itt az eszköz, izmosak leszünk az kurvaisten! :DDD ;]

God: azt írja 10 éve eddz, 5 éve figyel oda a kajára és full naturál. írta is, hogy nem lbs-ben vannak a súlyok és ne lepődjön meg senki, vannak gyakorlatok amiben erős. egyébként ha érdekel itt a blogja.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#25731) Woodslave válasza Tomics (#25730) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igazi Gyúrógépek :C ;] :D

az ultimate fegyver az ultimate testépítőknek ;]

Már az is elég, hogy a GLS-nél van a cucc, már érzem hogy qrva jót fogok ma edzeni :C :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25732) God Vazzeg válasza Tomics (#25730) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na neee, ezek a számok nagyon durvák, nem tudom elképzelni ki dolgozik ilyen súlyokkal, pláne nem naturálban! :N

Wood: ja hogy Gyúrógép, akkor már értem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25733) Tamoo válasza Tomics (#25730) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ezeket vagy a forgalmazó írja :DDD vagy kox van benne. ;]

(#25734) drogery válasza Boxer001 (#25727) üzenetére


drogery
tag

azért ennyire nem kell rápörögni, tegyél bele egy bő kanállal ahogy esik úgy puffan aztán majd lesz vmi :K

Tomics: ahhoz előbb el kell jutni az első számokig ;]

(#25735) macikos válasza Tomics (#25730) üzenetére


macikos
addikt

"Oldalemelés: 45kgx8 --> 50kgx 8"

hápersze

(#25736) BÁ Nutrition válasza macikos (#25735) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az lehet hogy ilyen épphogy megemelős oldalemelés minnt az Eddie Abbew :F féle videóban volt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#25737) Tomics válasza macikos (#25735) üzenetére


Tomics
addikt

és csak 110kg volt. 10-12% testzsírral ;]
mi lesz iígy veled gumicuki :(
még a genetikátlan BÁ is legyőz hátgépen tricepszbe, most meg egy szálkás fazon oldalemelésbe.

látod, neked is rendelned kellett volna jack3d-t :))

Tipo: oké, egyiket elrakom neked :K :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#25738) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

rohadjaton meg mindenki akinek jack3dje van!!!!
Jack3Dt veszek 10.000ért!!!! 1 hónap múlva!! ;] :K

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#25739) Markgx10 válasza Woodslave (#25731) üzenetére


Markgx10
őstag

Ki akartam menni a boltba, de vissza kellett rohannom, mert az utcán megvadult, hisztérikus tömeg tombol, Jack3D-t keresnek és ezen cél érdekében embereket ölnek és házakat, autókat borítanak lángba. Saját szememmel láttam, ahogy egy ember nem tudott adni nekik és bozótvágóval írták a mellébe, hogy Jack3D. Őrület ami van, helyedben rákérdeznék, hogy a futár életben van-e még :(

Ezt most fényképeztem itt az utcán, hát így keresik a Jack3D-t :( :(

(#25740) SzlobiG válasza Tipo16V (#25738) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem tudom mi ez a jack láz mintha most robbant volna be a piacra már régóta kapható volt.:D

Nekem most amúgy a Neurocore adja nem kell Jack3D. ;]

(#25741) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#25739) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#25742) deniro2


deniro2
senior tag

Látom előkerült az újabb csodafegyver... :U ;] :) Emlékszem, mikor még mindenki Attack!-kel fotózta magát és várta a 15 kiló színizmot... :)

(#25743) Woodslave válasza Markgx10 (#25739) üzenetére


Woodslave
nagyúr

túl sokat játszol a Zombi Lane-el :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25744) Markgx10 válasza Woodslave (#25743) üzenetére


Markgx10
őstag

utolsó off mára:
1 év alatt végigjátszottam (2 napja fejeztem be) 59.szint és minden küldetés teljesítve, beleértve a cirkusz, a donwtown, a crash site és a cure összes küldetését is. ritka gyenge befejezése van, mondhatom :D

(#25745) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#25742) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

inkább az az érdekes hogy lassan 2 éves termék, és akkor derül ki hogy ér valamit amikor betiltják.. :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#25746) szőröscica válasza BÁ Nutrition (#25745) üzenetére


szőröscica
addikt

Gondolom azért, mert nem scitec, és itthon nincs különösebben reklámozva. Őszintén szólva, én is csak itt a topikban hallottam róla, bezzeg a big bang, meg az attack, meg a hot blood a csapból is folyik.

(#25747) cettlee


cettlee
őstag

basszki véletlen félreértelmeztem a sportikán a hydroxycut akciot. azt hittem 2db vásárlása esetén darabja 3990, erre meg 3990 ér adtak 2-t :( :D szal most van nálam vagy 8 doboz xd

(#25748) BÁ Nutrition válasza szőröscica (#25746) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

itt nincs valami nagy scitec klub :U
ill God tudott róla csak eltitkolta :U
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#25749) GiP23 válasza cettlee (#25747) üzenetére


GiP23
csendes tag

ha budapesti vagy és van felesleges akkor én vevő vagyok egyre!

(#25750) Gery15


Gery15
addikt

Váll-hát volt és eléggé ADKA! Még, ha ilyen rohadt meleg is van. :( Benneteket befolyásol a meleg?

HyperX

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.