Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25051) Márk01 válasza BÁ Nutrition (#25049) üzenetére


Márk01
tag

A testépítés egésze egy nagy marketing,a táplálékkiegészítő gyártó cégek rabszolgája.
Te is nagyon jól tudod miről beszélek. :K

===============================================================

(#25052) SzlobiG válasza penene (#25050) üzenetére


SzlobiG
félisten

[link]

(#25053) penene ;]

[ Szerkesztve ]

(#25053) penene válasza SzlobiG (#25052) üzenetére


penene
őstag

Fórum nem igazán izgat egyelőre. A linknek meg adhattam volna más nevet is, és akkor nem linkeltél volna. :D

De látom, Jojo szépen osztotta őket, jogosan. :D

[ Szerkesztve ]

(#25054) Ijk válasza Márk01 (#25051) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ezt eddig is tudtuk.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25055) spammer válasza BÁ Nutrition (#25049) üzenetére


spammer
veterán

Az átbaszást szerintem úgy kell érteni, hogy ebben a sportban jobban jelen van az illúzió. A tápkiegeket a IFBB Pro-kkal reklámozzák, azt próbálják sugallni, hogy te is elérheted azt a szintet, már lassan kox sem kell, mert van Scitec HOS meg hasonlók... Persze akinek van egy kis józan esze, az tudja, hogy soha nem lesz így, de akkor is, a koxbajnokok lettek a mérce ebben a sportban, és sok hobbigyúrós is ilyen szintet akar elérni, aztán persze nem sikerül, rájönnek, hogy hiába szedett ezer féle kieget, hiába cseszett el annyi pénzt, még a közelébe sem lesz... Aztán marad a kox. És ha abból is valami kínai szart kap, ami többet árt, mint használ, akkor azzal is átbaszták.

:)

--

(#25050) penene: jó ez, csak a kecseg fekák előnyben vannak, mocskos jó a genetikájuk ehhez :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25056) God Vazzeg válasza tepizoli (#24998) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor sajnos el kell küldened nekem megsemmisítésre :(

:D ;]

(#25057) Márk01 válasza BÁ Nutrition (#25049) üzenetére


Márk01
tag

Még valami,néhány barátom volt már börtönben,és igen csak meglepődnél,hogy néztek ki szabaduláskor. :)

===============================================================

(#25058) Kassadin válasza Márk01 (#25057) üzenetére


Kassadin
addikt

Milyen körökben mozogsz, papa? :DDD

(#25059) penene válasza spammer (#25055) üzenetére


penene
őstag

Áá, nem is. :D Feka

Mondjuk kicsit elgondolkodtam, hogy ha pl. egy pesti játszótéren egy ilyen fazon el kezdené ezt nyomni, még lehet a magyarok ki is röhögnék. hogy mit bohóckodik (ahogy Ti is :DDD)... :D Vagy létezik ez Mon?

(vagy bármilyen edzés, pl. ez Tricepszgyakok játszótéren :D

[ Szerkesztve ]

(#25060) BÁ Nutrition válasza penene (#25059) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk ettől te olyan messze vagy mint én Ronnie-tól
bár nekem legalább az avatarom az ;] :P

Márk: ők is fegyencedzettek? :)
amúgy én meg számtalan verőembert, maffiás hülyegyereket láttam tárgyaláson 1 év előzetes után mondjuk aztán mind olyan volt mint a piszkafa..

ott vannak ezek a svédek is akik anno veszprémben keménykedtek. fele akkora mindegyik mint amikor bevitték őket

ja és képet :K

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#25061) God Vazzeg válasza Márk01 (#25057) üzenetére


God Vazzeg
veterán

+1 :K

(#25062) spammer válasza penene (#25059) üzenetére


spammer
veterán

Nem tudom, itthon van-e ilyen, szerintem nincs :D Én mondjuk nem röhögném ki, edzés ez is, nem nézem le, pláne, ha ilyen formát össze tud hozni.

Amúgy meg rohadjon meg az egész éléskamrája az ilyennek, ilyen formát legtöbbünk még gyúrással sem fog összehozni :D (Bár azért gyanítom, hogy súlyzózgat is, nem csak fegyenckedik :D )

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25063) Kassadin válasza spammer (#25062) üzenetére


Kassadin
addikt

Te komolyan azt hiszed, hogy ezt a formát a játszótéri majomkodással hozta össze? :F

(#25064) Boxer001 válasza God Vazzeg (#25061) üzenetére


Boxer001
veterán

Te is meglepődnél? :D
Egyébként tök mindegy, vagy a föld alatt, vagy urnában (jobb esetben) végzi mindenki, kár görcsölni. ;]

(#25065) spammer válasza Kassadin (#25063) üzenetére


spammer
veterán

Egy feka képes rá! :DDD Janesz a köbön genetika alapból mindegyik. :D

Amúgy nem, nyilván súlyzózik is mellette :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25066) Ijk válasza Kassadin (#25063) üzenetére


Ijk
nagyúr

100% hogy rendszeresen jár terembe, a játszótéri majomkodás amolyan kiegészítés lehet. Egyébként nem hinném hogy bárki is kiröhögné.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25067) penene válasza BÁ Nutrition (#25060) üzenetére


penene
őstag

Úgy tervezem, hogy 1 év múlva én is avatart váltok. Előbb nem, mert tudom, hogy az izmos avatarért meg kell küzdeni! ;]

Egyébként, ha képes leszek 1 edzésformát kitartóan egyhuzamban folytatni fél -1 évig (gyúrásnál sosem jött össze, ez mindenképpen egy jel!!), akkor abból még bármilyen jó kisülhet egy életre szólóan. :)

Majd kiderül, egyelőre még van motiváció, mint minden új dolognál. Majd ha jön a stagnálás, akkor kell észnél lenni. Mert jönni fog.

(#25068) Jim-Y válasza penene (#25059) üzenetére


Jim-Y
veterán

Létezik: fb link

De itt ki fognak röhögni, kassadin A Tapasztalt elküld majd a halálf*****a, hogy hülyeségeket linkelsz/írsz, nem értesz hozzá etc...

Személyes véleményem, hogy a fegyencedzés baromság, baromság olyan értelemben, hogy sima alap gyakorlatokat ír le, amit én is, te is, bárki más csinálna ha otthon edzene, de ő ebből könyvet írt, és úgy adják elő, mintha maga a Szent Grál lenne, egylábas guggolást nem ő fedezte fel, egykezes fekvőt sem, sőt semmit amit leír...

A ghetto workout meg nem állja meg egymagában mint edzés, én nem vetem el, szerintem jó móka, de csak hébe-hóba lemenni 1-1 alkalmas terepre, és nyomni, ennyi. üdv

[ Szerkesztve ]

(#25069) SzlobiG válasza spammer (#25062) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tény hogy genetika kell hozzá, de nem lehetetlen összehozni egy ilyen formát.

(#25070) Tomics válasza Jim-Y (#25068) üzenetére


Tomics
addikt

Na már megint a fegyencedzés...nem unjátok már? :D
Látom jojo-n kívül van itt pár börtönviselt is. Hova fajul ez a topic :C

PH! addikt since 2004

(#25071) God Vazzeg válasza Boxer001 (#25064) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én a svédeken látom hogy kijönnek sittről és baxott nagyok.. Pont most volt egy ilyen bent nálunk a teremben, elég komolyan nézett ki. Előtte meg 65 kilós penene volt :D 9 hónapot volt bent! Danabol megy ezeknél marék mértékegységgel.

(#25072) Ijk válasza SzlobiG (#25069) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jajj, már megint ez a genetika. :DDD
Tény hogy számít, csak ugye nem tudjuk ki mennyit tett bele, valószínűleg sokkal többet, itt pedig mindig a genetika miatt megy a vergődés.

(#25073): Gyanús hogy nem naturál, az az eset akinél nehéz megítélni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25073) SzlobiG válasza Ijk (#25072) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én nem sírok a genetika miatt.:D De ilyen formához megkockáztatom, hogy vmi cuccot is szedett ez a tag nem csak szimplán a genetika...eltekintve a sok belefektetett munkától.

(#25074) penene válasza Jim-Y (#25068) üzenetére


penene
őstag

Egyet értek veled, hogy ez nem spanyol viasz.
Azt meg mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy hogyan edz (nagyon sokan nem is edzenek!).
Én most kipróbálom ezt, kb. "10 év gyúrás után" (amiből az effektíve edzés nagyon kevés volt, sok sok sok kihagyással - ami utólag visszagondolva sosem volt véletlen, így kellett lennie, mert én ilyen vagyok fizikálisan-mentálisan).

1.5 hónapos tapasztalat, hogy a súlyzós edzéstől eltérően vannak számomra olyan hasznos elemei, ami az egészségem szempontjából fontos, és évek óta gyengeség (derék és derék körüli izmok, térd körüli izmok, izületek, ínak fokozatos megerősítése, amit a konditeremben sosem sikerült, még ha ez az én hibám is). Emiatt most úgy érzem, nem elvesztegetett idő ezzel erősíteni, bármi is lesz a vége (Hannibál, vagy Ronnie Coleman). :D

De majd fél - 1 év múlva kiderül, addig nincs is értelme erről beszélni, ha abbahagyom 1 hónap múlva ezt is, akkor nincs is értelme előre gondolni.
Kipróbálom, miért ne. Kevesebb nem leszek tőle sztem. :)

[ Szerkesztve ]

(#25075) Jim-Y válasza penene (#25074) üzenetére


Jim-Y
veterán

Teljesen egyetértek abban, hogy minden edzésforma jobb a semmittevésnél, ugye Kassadin?!
Én ha lemegyek gyúrni, akkor azt a kinézet miatt teszem, ugyanis fittségre nem ez a legjobb sport, ahogy te is írtad, a szabad testsúlyos gyakorlatok, illetve a "kötetlen" (értsd nincs csiga, nincs keret, nincs gép) súllyal végzett gyakorlatok másfajta izmot építenek, kinek ez jön be, kinek az :)

(#25076) Ijk válasza Jim-Y (#25075) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért építenének másfajta izmot? Az az izomcsoport fejlődik, ami igénybevételnek van kitéve.
Súlyzós edzés mellett érdemes végezni kiegészítő sportot, én pl. minden héten egyszer úszom, ill. szinte mindenhova kerékpárral járok tavasztól őszig.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25077) spammer válasza Jim-Y (#25075) üzenetére


spammer
veterán

Nincs másfajta izom. Megkapja a stimulációt és kész, nem tudja, hogy honnan és milyen módon kapta.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25078) Kassadin válasza Jim-Y (#25075) üzenetére


Kassadin
addikt

Szállj már le a paciról. Az, hogy közöd sincsen a testépítéshez(meg a biológiához sem), azt eddig is tudtuk. Azt nem tudom, honnan veszed, hogy testépítés mellett nem lehet kiegészítő mozgást/sportot végezni, sőt, ajánlott is, hogy ne tunyuljon el az ember.

[ Szerkesztve ]

(#25079) BÁ Nutrition válasza Kassadin (#25078) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#25080) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#25079) üzenetére


Kassadin
addikt

:DDD
Tudom, 70 kilósan is meg 110 kilósan is ugyanúgy fut az ember. :K
Saját magamon tapasztaltam, hogy mostanság sokkal hamarabb kifulladok, mint régebben, és az igazán vicces az, hogy nem vagyok izmos, csak szimplán elhagytam mindenféle más "mozgást" a bádin kívül, és ez hiba volt.

penene: Bandázst sose próbáltál térdre?

[ Szerkesztve ]

(#25081) penene válasza Jim-Y (#25075) üzenetére


penene
őstag

Megmondom őszintén jó pár évig CSAK a kinézeten akartam javítani, és azért erőltettem magamra a gyúrást (ill. azért, mert nem focizhattam, más fitségi sport meg nem érdekelt, ill. a térdem miatt nem is csinálhattam szinte semmit - úszás mehetett volna, csak nem nyomtam :D).

Aztán előtérbe került kicsit a funkcionális edzés a térdsérüléseim és műtétem után (tavaly), ahol konditerembe jártam gyúrni felsőtestre, de lábra meg otthon erősítettem, mert nem illik a konditerembe.
"Michael Boyle - Functional Training for Sports.pdf"
Szóval volt ilyen hibrid is.

Viszont azok a fasza kis funkcionális lábedzések, amiket akartam (főleg egylábas dolgok, még csak nem is az egylábas guggolás), nem mentek a térdem miatt, túl sok volt neki a terhelés, így kicsit elbizonytalanodtam. Szar, ha a level1-es gyakorlatot nem tudod megcsinálni, mert szúr a térded. :(

És pont akkor hallottam először a fegyencről, pont a térdemre javasolta egy srác. Aztán elolvasva a könyvet és látva felépítve a lábedzést úgy gondoltam, hogy ez pont az a lassú építés, ami a szar térdemmel mehet, és mindennapi élet szempontjából hasznos lesz. És eléggé megerősítve az ínakat, izületeket később már tudom csinálni az egyéb egylábas gyakorlatokat is.
Valóban nincs benne semmilyen extra, viszont legalább ad egy olyan fokozatosságot, amire speciel magamtól nem jöttem rá. ill. eszembe nem jutna csinálni!
Csak nézd meg a guggolás sorozatát. Most a 2es szinten tartok, abból megy már 2 hete a haladó, a térdeim nem fájnak tőle, viszont 3-4 napig van izomlázam, és érzem, hogy erősödik. És ez a cél.

Mielőtt elkezdtem, gondoltam egyet, hogy a fene egye meg a hibrid edzést. Belevágok a teljes programba, miért ne. Főleg, mert más gyengeségeim is vannak, amikre szintén fokozatos terhelés kell (pl. derék). Ki kell próbálni. :D

Azt én is érzem, hogy kell más sport mellé. Úszást tervezem, meg majd térdtől függően egyéb játékos sportok (pl. ping pongnál ha vigyázok, már nem megy a ki a térdem).

No ennyit erről. :)

[ Szerkesztve ]

(#25082) Jim-Y válasza spammer (#25077) üzenetére


Jim-Y
veterán

Jó nem izomszerkezetileg értettem, hanem pl úgy, hogy ahol az edzés több kalóriát éget el közben, ott pl szálkásabb test építődik, illetve úgy értettem, mint amiről pár napja beszéltünk, hogy a küzdősportot végzők is máshogy néznek ki mint a testépítők..

(#25078) Kassadin: mivan? meg nem úgy volt, hogy nem szólsz hozzám? :U

penene: "Valóban nincs benne semmilyen extra, viszont legalább ad egy olyan fokozatosságot, amire speciel magamtól nem jöttem rá. ill. eszembe nem jutna csinálni!" Itt van a kutya elásva szerintem, sokaknak tényleg ezért lehet jó a könyv, mert legalább ad egy keretet az edzésének, csak ne lenne ennyire hypeolva :S Egyébként mostanában ez dívik, és tényleg jó pénzeket lehet kaszálni az ilyennel, magyar példa: Lakatos Péter is ledokumentálta a Gynastica Naturalt, új nevet adott neki, és eladható keresett termék lett a Primal Move-ból. Pedig szinte tök ugyanaz mint a GN, csak ehhez létezik keretrendszer, ahhoz nem, így ebból tudott pénzt csinálni, abból nem..

[ Szerkesztve ]

(#25083) Ijk válasza penene (#25081) üzenetére


Ijk
nagyúr

"konditerembe jártam gyúrni felsőtestre, de lábra meg otthon erősítettem, mert nem illik a konditerembe."
:F

Az egylábas guggolás, na az ami biztos jót tesz a térdnek.

Jim-Y: "hogy ahol az edzés több kalóriát éget el közben, ott pl szálkásabb test építődik"
Csak tudnám honnan jönnek ezek az okosságok.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25084) tepizoli válasza Kassadin (#25078) üzenetére


tepizoli
tag

Hát azért az az igazság ,hogy nem mindenki képes még ez mellett egy másik sportot is űzni. Ha egy héten van 4-5 kemény edzésed nem biztos hogy mindenki olyan gyorsan regenerálódik /én sem/ ,hogy képes legyen mást is csinálni. Azért ha utánnaolvasol a nagy versenyzők pl. 9-11 órát alszanak naponta és délben ledőlnek 1 órára. Ez a sport ennyire kiveszi a szervezetet. Pedig ők rengeteg kiegészítőt szednek és még így is. Ez olyan mint amikor azt látom hogy egyes emberek a teremben egy napon edzik pl. a hátat és a mellet. Szerintem ezt egyrészt lehetetlen 100% -osan megcsinálni más részt belegondolnak abba ,hogy két ekkora izmot a szervezetnek éjszaka meg kell gyógyítani és el kell látni tápanyaggal? Aki kokszos annál lehet hogy sikerül mert akkor a szervezet anabolikus állapotban van a nitrogénegyensúly pozitív a katabolikus folyamatok meg blokkolva vannak. De aki tiszta annál ez nem müködik.Most is volt egy csávó aki tanácsot kért és ugyanezt a hibát követte el. Megmondtam hogy szedje szét a testrészeket és azt mondta így tényleg jobb. Újra fejlődik. Azt sem tudják sokan hogy az alvásnak három fő fázisa van az éjszaka folyamán és a gyógyitó folyamatok csak a középsőben zajlanak ami igen rövid idötartam.

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#25085) penene válasza Ijk (#25083) üzenetére


penene
őstag

"Az egylábas guggolás, na az ami biztos jót tesz a térdnek."

Szerintem igen. És ezt már több éve is olvastam. egylábas edzés

Amikor végeztem hasonló egylábas edzéseket, utána sokkal stabilabnak éreztem a térdem, meg az egészet.
Az már az én hülyeségem volt, hogy idő előtt visszamentem focizni lesérülni. És azóta meg már nem megy ez a terhelés. De majd visszahozom és nem leszek hülye. :)

(#25086) Kassadin válasza Jim-Y (#25082) üzenetére


Kassadin
addikt

Majd ha a butaságaid nem tényként próbáld beállítani, akkor lehet róla szó.

tepizoli: Nem feltétlen kell másik sport, elég ha elmész kocogni erdőben, bringázni, bármi. Mert az állóképességedet is érdemes szvsz fejleszteni. Márk is csinál mindent, aztán látod, mégse esik le róla az izom. A versenyzőket meg fölösleges idekeverni (már megint), ők az egész életüket a sporthoz igazítják.

[ Szerkesztve ]

(#25087) Jim-Y válasza Ijk (#25083) üzenetére


Jim-Y
veterán

jó basszus, akkor hülyeséget írtam, akkor fogalmazd már meg kérlek, hogy pl egy atléta miért nem ronnie coleman-ként néz ki... de most komolyan, kábé ennyit akartam leírni, hogy egy crossfites, fegyences, futó, úszó nem ugyan úgy néz ki. Ezt nem tudom máshogy leírni mint ahogy tettem, de lehet azok is ugyan úgy néznek ki csak nekem kell szemüveg... mondjuk amit írtam feljebb az hülyeség, mert tápkiegek, szteroidok stb.. ettől eltekintve szerintem egy tiszta úszó máshogy néz ki fizikailag mint egy tiszta kondis. Vagy nekem vannak ilyen tévképzeteim?!

(#25086) Kassadin: egyébként, nekem lenne azzal bajom, hogy leírod, hogy hülyeségeket beszélek, csak egyszer írnád le, hogy mi volt a hülyeség, miért? , és mi az igazság helyette.. csak mert ez valahogy mindig lemarad..

[ Szerkesztve ]

(#25088) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

nesze neked fegyencedzés:DDD [link]
na ezek kemények
mellbebaxxa 10 kilós kalapáccsal és meg se kottyan ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#25089) Ijk válasza Jim-Y (#25087) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úszónak kevesebb fejlett izomcsoportja van. Általában az úszók a vállukat, hátukat, tricepszüket használják legjobban, láb másodlagos. Egy testépítő minden izomcsoportot egyformán karban tart.
Az hogy melyik sportoló mennyire szálkás az leginkább a kajáláson múlik. De azt nem mondanám hogy az úszók szálkásabbak a gyúrósoknál, sőt. (Most nem versenyző testépítőkre gondolok, mert természetesen jóval szálkásabbak mint az úszók).

penene: Egyszer próbáltam egylábon guggolni, akkorát roppant a térdem hogy soha többet.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25090) penene válasza BÁ Nutrition (#25088) üzenetére


penene
őstag

Azt a rémült zsűrit. ;]

(#25091) deniro2 válasza Jim-Y (#25087) üzenetére


deniro2
senior tag

Mert sem az edzésük, sem a táplálkozásuk, sem a doppinghasználatuk nem a minél nagyobb és "egyenletesebb" izomzat kialakítását célozza, kb. ennyi.

(#25092) SzlobiG válasza BÁ Nutrition (#25088) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mekkora szar a nő meg úgy megvan rémülve. :W

(#25093) penene válasza Ijk (#25089) üzenetére


penene
őstag

Ez természetes. Nem akarom megmagyarázni. :)
Egyébként a tesztos linken van rá magyarázat, ha esetleg érdekelne.
Plusz a fegyencedzés guggolás szekciójának utolsó, 10. mesterlépése a teljes 1lábas guggolás. Talán nem véletlenül. :) De több fegyences példával nem jövök! :D

[ Szerkesztve ]

(#25094) Sotho


Sotho
őstag

Penne, Ijk, Szlobi, Jim-y, méltóztatnátok lefáradni a terembe és edzeni? ;]

(#25095) macikos válasza Jim-Y (#25087) üzenetére


macikos
addikt

Nincs olyan, hogy atléta-, gyúrós-, tornász-, úszó-, paraszt-, vízilabdás-, fegyenc-, thaiboxos-, stb. izomzat.
Mindenkin ugyanolyan izmok vannak, ugyanis mind emberek vagyunk. Egy testépítő és egy boxoló is ugyanolyan izmokkal rendelkezik. Azért nem néznek ki ugyanúgy, mert a testépítő nagyobb, ennyi. Ezzel az erővel akkor lehetne azt is mondani, hogy egy boxolónak felfújt "műizma" van mondjuk egy hosszútávfutóhoz képest, mert ugye az vékonyabb.

Ez az egész azért terjedt el, mert az igazán izmos testépítők nagyon ritkák, éppen ezért úgy tekintenek rájuk, mint az UFO-kra, mert hogy "a férjemnek nem ilyen izma van, a fiamnak se, a barátnőm fiának se, tehát a Katika fiának műizma van"
A másik az izomtömeg. Aki nagy, nagyon nagy, az ugye nem fog úgy kinézni, mint Bruce Lee, akire 10-ből 10 ember rávágja, hogy szálkás. Persze hogy szálkás, faszom, az egész ember volt 60 kiló vasággyal. 100 kilósan nézett volna ki így. Érdekes módon 100 kilós, hasonló testzsírú kínait nem látni.... Az emberek abban a tévhitben élnek, hogy akinek kicsi izmai vannak, eres a karja, az izmos. Tehát ha van egy 28-as csőkarú kis pokémon, akkor ő izmos, mert eres a karja és neki igazi izmai vannak. Ellenben ha Phil Heath megjelenik offseason formában, akkor ő egy zsíros disznó, mert nincsenek rajta erek, fedett műizma van :W Ennyit az átlag laikus idióták hozzáértéséről.

(#25096) Zomb€€ válasza macikos (#25095) üzenetére


Zomb€€
őstag

Jól van már, tudjuk mire megy ki a játék...nyugi, izmos vagy te is :K

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#25097) penene válasza macikos (#25095) üzenetére


penene
őstag

Igazán szerintem csak az a különbség, hogy a testépítőknél van olyan, hogy fedett forma. Hiszen van tömegnövelő, meg diétázó szakasz.

Küzdő sportolónál, vagy fegyencnél ( ;] ) nincs olyan, hogy most fél évig van rajtam +15 kiló felesleg, aztán pár hónapig meg nincs (és akkor tényleg szálkás). És ugye a hobbi testépítők nagy része az idő nagy részében túlsúlyos (pl. macikos is csak néha szálkás, több időben van nagyobb tzsn van :D).

(#25098) Zomb€€ válasza Zomb€€ (#25096) üzenetére


Zomb€€
őstag

.

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#25099) spammer válasza Zomb€€ (#25096) üzenetére


spammer
veterán

:C

macikos: igen, Phil Heath is meg a többi is nyilván izmos, mert ők profik, még jó, hogy azok. De ha offszezonban be vannak hízva, mint egy disznó, akkor disznók is, kész ;] Viszont ők nyilván "felvághatnak" akkor is rá, mert rajtuk az izomtömeg is nagy alatta, nem csak a zsír :)

Hobbigyúrós szinten ez már nem egészen így van :P

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25100) macikos válasza penene (#25097) üzenetére


macikos
addikt

Csak az emberek nem tudják megérteni, hogy nem ugyanolyan 60 kilósan zsírmentesnek lenni, mint 120 kilósan.

Mint amikor mondják nekem, hogy mekkora hasam van LOL. 130 akárhány kilósan, 140-es mellbőséggel mégis mekkora hasam legyen? 70 kilós emberek a 90-es derekukkal mondogatják ezt, nekem meg van 105-ös derekam. Álomvilágban élnek ezek. A másik ilyen a húzódzkodás. 65 kilós haver is nem tudta megérteni, hogy miért nem bírok úgy húzódzkodni, mint ő... azt azért hozzá kell tenni, hogy ő a súlya ellenére rángatta magát, én meg mamut létemre teljesen leengedve, szépen kontrolláltan, rángatás mentesen húzom fel magam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.