Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79401) tipuka válasza i2k (#79399) üzenetére


tipuka
addikt

Akkor jó, mert Win-t használok. :) Meddig tart ez akció? Fel kellene töltenem a bankkártyám, de hétvégén ez esélytelen. :D (ebay-n kicsit vásárolgattam. :B)

(#79402) i2k válasza tipuka (#79401) üzenetére


i2k
senior tag

Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy meddig tervezik ezt az akciót. :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79404) szami777


szami777
addikt

Gamefly 2K akciók,
köztük Borderlands 2 GOTY 7.5 font, ha érvényes rá ez: UKSEP15OFF
+ bármelyik 2k játék vásárlása esetén ajándék Bioshock 2

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79405) aizen92 válasza szami777 (#79404) üzenetére


aizen92
addikt

:Y kösziszépen! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#79406) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Gamefly accounthoz tényleg kell a Credit Card megadása? Ha igen akkor szégyen az egész, mer akkor minek szerepel ott a paypal lehetőség?Ugyanis a BL2 GOTY rendelésem 'Under review' státuszban van, és 7.44 gbp nem is rossz érte , mert a csökkentett árra még rá lehetett tolni a 15%-os kupont is.
Forrás

Egyébkémt érdemes felnézni mert most tényleg kellemes mértékű leárázások vannak náluk.

xsanyi77 : igen érvényes rá , úgy 7.44 font az áááár!

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#79407) aizen92 válasza DrTechnoid (#79406) üzenetére


aizen92
addikt

El tudnék most verni vagy 50£-ot, de vissza kell fognom magam :DDD.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#79408) djculture válasza DrTechnoid (#79406) üzenetére


djculture
félisten

Nemkell kártya számot megadni, nekem sincs csak paypal megadva. Viszont hallottam már olyat hogy valakitöl kérték hogy igazolja magát.

[ Szerkesztve ]

(#79409) rizso válasza szami777 (#79404) üzenetére


rizso
addikt

Egy jó ideje agyalok, hogy be kellene szereznem a BioShock sorozatot. Most pl. az 1-2. rész együtt meglenne durván 1000Ft-ból. Lehet még maradok az agyalásnál...

Mindenesetre kösz az értesítést! :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#79410) aizen92 válasza rizso (#79409) üzenetére


aizen92
addikt

Ha teheted valamikor, mindenféleképpen szerezd be. Kihagyhatatlan alkotás egytől-egyig! ( Még az infinite is! pszt. :DDD )
én most az egyet fogom ipadre beszerezni :)) csak kéne valami fasza kis leárazás oda.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#79411) djculture válasza aizen92 (#79407) üzenetére


djculture
félisten

400forintos font ár mellett az szép összeg lenne..

(#79412) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok!
Az Alien: Isolation honnan vehető meg most a legolcsóbban?

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#79413) djculture válasza MrTwister (#79412) üzenetére


djculture
félisten

Mivel ugyis régiókorlátos lesz ennél is a 9990 forintos nostromo dobozos verzió lesz a nyerő.

(#79414) rizso válasza aizen92 (#79410) üzenetére


rizso
addikt

Előbb-utóbb tuti beszerzem valahogy, nem fogom kihagyni, az biztos :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#79415) aizen92 válasza rizso (#79414) üzenetére


aizen92
addikt

Csodálom, hogy nincs még ilyen megapakk. Minden rész, minden DLC-vel esetleg díszdobozban. :))

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#79416) warcat válasza MrTwister (#79412) üzenetére


warcat
veterán

Dispenser tele van vele 13-14 tf2 kulcs környékén,ha közvetlenül a picról veszed őket,akkor is csak 7400-7500 forint.Nuuvemről jó olcsó lett volna,de azok a kulcsok zárasak lesznek.
Ráadásul ha hozzácsapsz még 4 kulcsot,már Dgitial Deluxe-ot kapsz,amiben benne van a Season Pass.
Persze ha xar a játék,csúnya bukta.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#79417) rizso válasza aizen92 (#79415) üzenetére


rizso
addikt

Nekem megfelelne a díszdoboz helyett valami olcsó bundle-ban is ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#79418) aizen92 válasza rizso (#79417) üzenetére


aizen92
addikt

És azt hogy rakod ki a polcra? :D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#79419) tipuka válasza aizen92 (#79418) üzenetére


tipuka
addikt

Kinyomtatja a borítóképet és belerakja egy 50ft-os fekte tokba. :D

(#79420) MrTwister válasza warcat (#79416) üzenetére


MrTwister
őstag

Köszi!
Rögtön lett egy csomó kérdésem! :B
Hogy lehet innen vásárolni, honnan tudok legolcsóbban tf2 kulcsot venni és végül melyik eladótól érdemes, ki a legmegbízhatóbb? :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#79421) warcat válasza MrTwister (#79420) üzenetére


warcat
veterán

Valószínűleg tf2outpostról,de ne bonyolódjunk bele,röviden olyasvalakitől aki éppen kifelé vinné a pénzét a Steam tárcából.Hardveraprón szokott lenni,de most inkább csak vásárlókat láttam.
Ha más nincs vásárolhatsz piacról.Ilyenkor este drágább,de 1.80€ elérhető reggel/napközben.
Vásárlás eléggé magától értetődő,legyen meg a kellő számú kulcs,aztán a megfelelő cserére bökve egy trade offert kérhetsz,ami Steamen keresztül érkezik.Általában az eladók kiraknak egy gyorstalpalót/segítséget.
A kitől-re válaszolva meg,nézd meg a lebonyolított üzletek számát a boltnál,illetve az árus Steam profilját.

EA: It's in the crate!

(#79422) rizso válasza aizen92 (#79418) üzenetére


rizso
addikt

Polcra, minek? Párom meg is ölne, ha a polcokat játékokkal pakolnám tele ;] Nem vagyok gyűjtő, nekem csak egy kis laza kikapcsolódás miatt kellenek a játékok :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#79424) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Shift 2 Unleashed Origin verziót láttatok mostanában akcióban? Hol érdemes figyelni? :)

(#79425) Lackki válasza Chosen (#79424) üzenetére


Lackki
senior tag

a steameset is betudod regelni originre :)
mármint ha steamen meg van akkor ott van a CD-KEY menű mellett és azt megadhatod originen

Privátot hamarabb észreveszem

(#79426) bul07


bul07
nagyúr

Kis off de ide is szoktak feles játékokat kirakni az emberek

A múltkori ingyenes Receiver-nél kértem párat viszont sok nem jött meg így próbálkoztam sokszor , csakhogy rá két órára elkezdtek ömleni e miatt jó pár darab landolt nálam , de nem is ez a lényeg
Most hogy lejár kiraktam 20db-ot [link] 1perc 42másodpercel később már mindet el is vitték

Szerintem biztos hogy nem élő ember kérte le mindet

Figyelmeztetésként írtam ide , hogy ha ki akartok rakni egy nem kellő játékot akkor ne a rendes adatait másoljátok be hanem egy kis csavarral , mondjuk a számokat írjátok be szöveggel, hogy biztos embernek keljen aktiválni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79427) maross


maross
veterán

Wasteland2 11.5 euronal tart g2a-n. felelosseget nem vallalok, de nekem is onnan van, es megeri a penzet, valoban egy jo fallout2 folytatas :). bluegiftes reflinkert privatban lehet jelentkezni :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#79428) bullseye válasza maross (#79427) üzenetére


bullseye
addikt

De az nem orosz only?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#79429) SityiSXT válasza i2k (#79387) üzenetére


SityiSXT
őstag

1.) Nem, nem adtam meg! Pár jobbfajta gépnél még azt mondom, oké - de itt most a 4 meg 6 GB-os VGA-val szerelt gépekről volt szó, ami nagyon más tészta! Nincs olyan cég (talán az Activisionön és az EA-n kvül), amelyik megengedheti magának azt, hogy egy ilyen gépparkot szerezzen be és utaztasson kiállításokra. Meg egyébként is, akkor most mi az aktuális teória: a mocskos DLC-gyár extraprofitot hajhászó gonosz fejlesztő/kiadó vagy a pénzét a kiállításokon Titan SLI konfigok utaztatásába gyilkoló gonosz fejlesztő/kiadó?

2.) A teszterek és online újságok lefizetését meg hagyjuk. Néha, nagyon ritkán előforul ilyen, de gondolkozz már el egy kicsit: bármelyik újságot és újságírót megnézed, a saját szavahihetőségét kockáztatja, ami hosszabb távon sokkal nagyobb kárt okoz, mint az állítólagos lefizetések haszna lenne. És itt is áll a kérdés akkor: a mocskos DLC-gyár extraprofitot hajhászó gonosz fejlesztő/kiadó mégis hogy egyeztethető össze egy ilyen rizikós befektetéssel?

[ Szerkesztve ]

(#79430) maross válasza bullseye (#79428) üzenetére


maross
veterán

Az orosz 10.35, a global 11.50.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#79431) bullseye válasza maross (#79430) üzenetére


bullseye
addikt

Tényleg, csak a deluxet néztem, sorry. Akkor küld is a reflinket, pls.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#79432) maross válasza bullseye (#79431) üzenetére


maross
veterán

ok, bluegift topicban keresheto amugy :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#79433) warcat


warcat
veterán

Na vettem ilyen g2a Wasteland2-öt bár nem felhasználósat hanem g2a ajánlottat 12.49ért de shield nélkül.
Wastelands 2 Ranger Editiont aktiváltam sikeresen vele. 13.21€ volt a vége,ez már túl közel volt a kitűzött árhoz(~3000 környéke)
Köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#79434) marcusa válasza warcat (#79433) üzenetére


marcusa
addikt

A Selected offer is felhasználós, csak az a felhasználó aki selected offer, az azt hiszem 2%-kal több jutalékot fizet hogy első helyre kerüljön... :D

:-)

(#79435) warcat válasza marcusa (#79434) üzenetére


warcat
veterán

Jó tudni,de megfelelő középútnak tűnt,az ilyen úgyis nagyobb tételt akar mozgatni mondjuk,ami remélhetőleg nem 5 darab lopott hitelkártyás :) De ezek alapján akkor mehet a sima pár ezres üzletet lebonyolított is.

Amúgy első guglizás alapján ez a Ranger Edition ez valamiféle előrendelői/első napos dobozos kiadás kódja.Na vajon melyik országban esett le a platóról? :))

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#79436) maross válasza warcat (#79433) üzenetére


maross
veterán

Csak szolok a jovore nezve, hogy "selected offer" = ugyanugy felhasznalotol vetted, megtoldva egy kis reklammal :).

szerk, ah mar mondtak

szerk2: nagyon remelem hogy nem platos, hanem az egzotikus azsiabol jott :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#79437) marcusa válasza maross (#79436) üzenetére


marcusa
addikt

Vagy a fülöpszigetekről, az most az új orosz régió árban, csak régiózárak nélkül :P

:-)

(#79438) csaba951 válasza marcusa (#79437) üzenetére


csaba951
veterán

+1 a Fülöp-szigetekre! Nyitottam is a héten 2 új fiókot itt! Egyébként a pénzük a Peso, a nemzetközi jele pedig PHP. Tehát ezek PHP-ban fizetnek! Érted?! :))

(#79439) maross válasza marcusa (#79437) üzenetére


maross
veterán

Kulcs, nem gift :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#79440) cskamacska válasza csaba951 (#79438) üzenetére


cskamacska
addikt

"Nyitottam is a héten 2 új fiókot itt!"

Mit fiók, kereskedelmi kirendeltség! Hja kérem, a Keleti Nyitás politikája csak megtérül a végén. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#79441) szallasi007 válasza csaba951 (#79438) üzenetére


szallasi007
őstag

És akkor még nem is beszéltetek a Jáva szigetekről ;)

(#79442) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Giveaway of the Day - Autumn’s Treasures: The Jade Coin - még 21 óráig ingyen.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#79443) i2k


i2k
senior tag

http://www.gamersgate.com: "THIEF" (2014) Daily Deal.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79444) maddionmax válasza i2k (#79443) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Vigyázat, oroszként vásárolva a DLC-k is régiófüggők!!! Beleszaladtam :(

(#79445) warcat válasza maddionmax (#79444) üzenetére


warcat
veterán

Nofene,téli akcióban 5 dolláros játék lesz mint a Hitman,ehhez képest eléggé szivatósak a zárral akkor.

EA: It's in the crate!

(#79446) maddionmax válasza warcat (#79445) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én is az $1 kiegészítőre rávetettem magam és pont azt az egyet lockolták.

[ Szerkesztve ]

(#79447) djculture válasza maddionmax (#79446) üzenetére


djculture
félisten

Csak aktiválási régió van rajta... Én kinnt simán beregisztráltam mindkét fiókomra az összes dlc-t.:) Persze mindenki a saját felelősségére csináljon ilyet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.