Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66801) maddionmax válasza arty (#66799) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Elenyésző számú galiba történt eddig G2A vásárlások során. Persze, mint mindenütt előfordult már, nekem példuál Humble-nél is, azonban a vásárlások többsége rendben zajlik.

(#66802) cskamacska válasza trance89 (#66800) üzenetére


cskamacska
addikt

Tyű, ezt nem is tudtam, akkor teljesen biztonságosak, meg olcsóbbak is mint a többi bolt, fú, akkor sokkal jobbak, mint az official retailernek csúfolt boltok. Akkor csináljunk olyat, hogy bármilyen zakció felmerül máshol, nézzük meg hogy mennyi a garázsszökevény cédékúcsbótokban, és inkább azokat ajánljuk, mert nem csak remek áraik vannak, de példás a megbízhatóságuk is. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#66803) djculture válasza cskamacska (#66802) üzenetére


djculture
félisten

Mindenki tudja hogy ezen boltok olyanok mint az aluljárós sefter, fizetsz viszed garancia nincs semmire de cserébe olcsó. Mekünk csóró fizetéssel rendelkezőknek sajnos ez van, akit felvet a pénz meg vegye meg hivatalosan 50 euroért a steam-en ami ezeknél 20 euro.:) Én is annyiért venném ha lenne 3-400k-s fizetésem.

[ Szerkesztve ]

(#66804) cashback válasza djculture (#66803) üzenetére


cashback
őstag

+1

Én sem bohóckodnék a cserélgetéssel, ha megtehetném a teljes árú vásárlást.
Így marad a "seftelés".

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#66805) Niczo válasza cskamacska (#66802) üzenetére


Niczo
senior tag

a megbízhatóságuk megkérdőjelezése ezek után kicsit fura :U
vagy akkor a paypal sem megbízható :F
(nem kötekedni akarok, de a paypal ajánlása alapján azt gondolnám hogy megbízhatóak, de lehet naiv vagyok)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#66806) zone


zone
őstag

Nem játék, de talán valaki a kedvenc játékához szeretne egyedi egérpadot, itt $0,99-ért ingyen szállítással megrendelheti: [link] a kuponkód Z099PLAYGK8JB

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#66807) djculture válasza zone (#66806) üzenetére


djculture
félisten

Kérdés milyen minőség:) Pont pénteken vettem újat hát vicc volt. Az volt a szerencsém hogy a boltban kibontottam és mutattam az eladónak már szétvolt esve, aztmondja nem baj húzzak másikat. Jó húztam , ugyanúgy kezdett szétesni. A nyolcadik lett végre olyan ami nem kezdett el a széle már fesleni..
Oké hogy filléres dolog mert 300 jó magyar forint de azért..

[ Szerkesztve ]

(#66808) Crytek


Crytek
veterán

Sonic & All-Stars Racing Transformed 4-es pack érdekel valakit (értelemszerűen 3 ember kellene) ~670ft/db-ra jönne ki (amit garantál a game: steam, acsik, kártyák, olcsó) :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#66809) tibee77


tibee77
őstag

Gamesrocket-röl rendeltem egy borderlands goty-t.Paypal-al fizettem es most azt akarjäk hogy küldjem el a szemelyes adataimat, meg fenykepet az id cardomrol.Tudom hogy vannak oldalak amik ezt szoktäk kerni csak azt nem tudtam hogy a gamesrocket is ilyen.Irtam nekik hogy vissza akarom kapni a penzemet.Simän megy ez a dolog mindig?Vagy vannak mindig fennakadäsok?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#66810) djculture válasza tibee77 (#66809) üzenetére


djculture
félisten

Járt már nem is olyan régen sok ember így itt a topikban olvass vissza. Általában bevágják a durcát visszalökik a pénzt pár nap múlva de nem egyszer törlik a fiókot is.. Mikor milyen kedvük van elég érdekes cég.

[ Szerkesztve ]

(#66811) Satan_Claus válasza zone (#66806) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Nem jó a link?

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#66812) maross


maross
veterán

tropico 5-re 4packre kellene egy megbizhato ember, egyeb okok miatt par szaz forinttal dragabb, 2500-as még mindig meglehetosen barati aron. pre-order, vannak szép tierek hozza, lehet kaszalni vele egy tropico 4-et, extra dlc-t, es omerta-t, ha meglesz a megfelelo szamu preorder (98% hogy meglesz mind). Akit erdekel dobjon egy privit. Viszonylag surge.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#66813) tibee77 válasza djculture (#66810) üzenetére


tibee77
őstag

Igen olvastam hogy volt többeknek gondja ezert nem is ismeretlen szämomra ez a dolog.Csak mär arra nem emlekszem mi lett a dolog vege. :) Akkor remelem nälam se lesz fennakadäs.Irtam arra az email-re amit erre az esetre adtak meg ha el akarok ällni a väsärlästol.Es most värok....

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#66814) #79621120 válasza maross (#66812) üzenetére


#79621120
törölt tag

- Tropico 4 ( DLC-k nélkül )
- Omerta ( DLC-k nélkül )
- ingyenes első napi DLC :U

(#66815) arty válasza trance89 (#66800) üzenetére


arty
veterán

kollégám esetét talán egy hete szúrtam be, ő (és még sok előrendelő!) pont egy preorder dlct nem kapott meg, amit utána külön nekiállt (micsoda véletlen...) árusítani a g2a - szóval vannak botlásaik :) és pont ezért is írtam be az esetet, hogy ne mindig az általános "nem teljesen megbízható cég" legyen róluk elmondva, hanem legyen konkrétum is

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#66816) djculture


djculture
félisten

Ide is belinkelem nehogy valaki megszívja ha kap egy ilyet:
[link]

(#66817) cikasz válasza zone (#66806) üzenetére


cikasz
őstag

"Ez a weboldal nem érhető el"

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#66818) maross válasza #79621120 (#66814) üzenetére


maross
veterán

nem tudom mi az "elso napi" dlc nalad, siman az elso dlc-t ingyen megkapod. fikazos/lenezos smileyt se nagyon ertem mirefel, mondj még egy jatekot ahol adtak plusz ket jatekot es egy dlc-t a preorderhez.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#66819) Csapoati válasza maross (#66818) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem gog-os, itt a hiba. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#66820) djculture válasza maross (#66818) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk ezt még én is elismerem viszont az elég vicces hogy az ötös olyan mintha a négyes lenne a hírek szerint. Még a pcguruban is azt irták ujra kiadják ugyanazt csak egyel nagyobb számozással ..
Mondjuk más kérdés hogy akinek kimarad az életéböl a négyes az ennyiért jól járhat..

[ Szerkesztve ]

(#66821) BoneDragon válasza Csapoati (#66819) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ne bantsd a gog ugynokot. :DD

(#66822) #79621120 válasza BoneDragon (#66821) üzenetére


#79621120
törölt tag

Hát igen . Nehéz itt az élet a sok CD kulcs nepper , Steam és Amazon ügynök mellett .

(#66823) reelc válasza #79621120 (#66822) üzenetére


reelc
veterán

De remélem kitartasz. :)

(#66812) maross: Szerintem ez egy jó ajánlat. Élnék is vele, ha tudnám, hogy bejön a Tropico széria.
Nemrég lett meg a 3-ik bundliból, még nem tudtam elmélyülni benne.

[ Szerkesztve ]

(#66824) alratar válasza djculture (#66820) üzenetére


alratar
addikt

Vagyis azt mobod, hogy ha játszok a 4-gyel akkor játszottam az 5-tel is?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#66825) Csapoati válasza alratar (#66824) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem egeszen, a latottak alapjan azert nagyobb a kulonbseg a 4 es az 5, mint a 3 es a 4 kozott.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#66826) Mr.White


Mr.White
senior tag

helló.
hol tudnánk legolcsóbban arma3-at beszerezni most?cdgalaxisról lekéstek haverok de jönnének szívesen.
köszi előre is!

(#66827) wjbhbdux válasza Mr.White (#66826) üzenetére


wjbhbdux
veterán

http://www.konzolokszervize.hu/pc/arma-3-iii-pc-pc
3990

/s

(#66828) sagem válasza Csapoati (#66825) üzenetére


sagem
addikt

Egen, én is azt olvastam, hogy elvileg ez a rész hoz nagyobb újításokat a sorozat életébe, a 4ről viszont mindenki azt tartotta, hogy ha a hármas megvan, akkor már láttál mindent. Aztán persze majd meglátjuk, jó játék, de tényleg elkélne már egy alapos frissítés, mert a grafikán kívül nem sok minden változott rajta az utóbbi években.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#66829) tipuka válasza zone (#66806) üzenetére


tipuka
addikt

nekem nem megy a link, pedig nagyon érdekelne az egérpad :D

(#66830) csaba951 válasza Mr.White (#66826) üzenetére


csaba951
veterán

Esetleg nézzetek körül a helyi InterSparban, hátha maradt még a 990 Ft-os akcióból pár darab!

(#66831) maross válasza maross (#66812) üzenetére


maross
veterán

Még mindig all a tropico5 ajanlat, de csak paypalre, koszi.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#66832) ollie válasza Niczo (#66805) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is meglepődtem, hogy egy szürke bolt bekerült a paypal sale-be. Ettől függetlenül nem ajánlom senkinek.

***

(#66833) wjbhbdux válasza ollie (#66832) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Paypalnak szerintem ötlete nincs az egészről, legfeljebb azt nézik hogy erre a felhasználójukra érkezett-e sok panasz vagy ilyesmi.

/s

(#66834) djculture válasza alratar (#66824) üzenetére


djculture
félisten

Nem én mondtam hanem azon ujságírók akik tesztelték hogy olyan az öt mintha a négyes dlc-je lenne.

[ Szerkesztve ]

(#66835) maross válasza ollie (#66832) üzenetére


maross
veterán

Szerintem semmi koze hozza a paypalnek. Azert paypal sale, mert csak paypal fizetest fogadnak el (ertsd nem tudsz g2a walletrol fizetni, ahova mondjuk 20eurot fel tudsz tolteni 18 euroert akcio alkalmaval). De aztan lehet hogy tevedek.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#66836) alratar válasza djculture (#66834) üzenetére


alratar
addikt

Itt te mondtad. :P

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#66837) LordMarcus13


LordMarcus13
csendes tag

Diablo 3at lehet olcsóbban beszerezni a blizzardos 9899ft os árnál?Előre is köszi!

(#66838) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Csak jelezném halkan, működik az egérpados rendelés!!!

És ez a kód is működik: Z099PLAYKCN99

Egy felhasználó, egy rendelést indíthat csak!

(#66839) ayo válasza djculture (#66820) üzenetére


ayo
addikt

tropico 3 és 4 között minimális dolgok voltak. 4 ben több a kontent sok újítás egyszerűsítés és jobb megoldások. szebb grafika, több animáció felolvasás nem csak szöveg stb. most 5 ismét ugyanazt az alapot nyomja csak még jobban. én a sorozatot szeretem, meg fogom venni tuti az 5-öst is, de egyelőre a 4-est szeretnem kimaxolni. direkt vártam vele egy kis időd a 3 után :)

egyetlen dolog nem tetszik az egészben: direkt a kolleksönt vettem, hogy minden meglegyen, de azóta 4-5 dlct adtak ki. végül a sok anyázás után úgy döntöttem, hogy nem veszem meg őket, elég lesz ez így is. ezeknél a gotyoknál csak szívás van mindig. ha külön veszem meg és dlc akkor tuti megszívom, hogy gotyban olcsóbb az egész, mint a hiányzó dlc, ha meg gotyot veszek, akkor meg kiadnak még 5 dlct hozzá. anyukat nekik :)

- mellesleg 3nak is volt egy kiegje - kb. annyi kontent mint az egész alapjáték :) változnak az idők..

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#66840) Pocok256 válasza maddionmax (#66838) üzenetére


Pocok256
veterán

Már csak az oldalnak kéne működnie :P

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#66842) maross válasza zone (#66806) üzenetére


maross
veterán

Mar majdnem sikerult checkoutolnom, mikor behalt... :O

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#66843) Arkennys válasza Pocok256 (#66840) üzenetére


Arkennys
addikt

mindenre error.aspx. Király tényleg probléma nélkül rendelhető :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#66844) eami


eami
addikt

ma sincs húsvéti szél :|

(#66845) #41133696 válasza ollie (#66832) üzenetére


#41133696
törölt tag

Én meg azon is, hogy a Norton eszköztár sem riaszt már rá:-) Ettől függetlenül továbbra sem veszek onnan játékot.

(#66846) Heavyrain válasza zone (#66806) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ingyenes szállítás? Nekem 3 lehetőséget ajánl fel szállításra,de egyik sem ingyenes :F

-Regular Airmail(4.99$)
-Registered Airmail (7.48$)
-FedEx (29.99$)

[ Szerkesztve ]

(#66847) joe-ker válasza maddionmax (#66838) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nekem is sikerült megrendelni! :))

compass1997: írd be a kupon kódot.

[ Szerkesztve ]

(#66848) Heavyrain válasza Heavyrain (#66846) üzenetére


Heavyrain
őstag

Sorry én néztem el. 4.99$-est kell választani,csak nem láttam,hogy a kupon már a szállításra is érvényes. Azthittem,csak magára a termékre.

[ Szerkesztve ]

(#66849) Arkennys válasza Heavyrain (#66848) üzenetére


Arkennys
addikt

Én ráhagytam...nem ülök itt egy órát egy fstos egérpadért, mert nem akar működni az oldal -.-

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#66850) cikasz válasza maddionmax (#66838) üzenetére


cikasz
őstag

Csak jelezném, hogy az az oldal egy FOS! :U Most megint nem megy... :W

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.