Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67351) csaba951 válasza Alien83 (#67350) üzenetére


csaba951
veterán

keresed vagy el akarod adni? :DDD

(#67352) Lacka89 válasza szabacsik (#67349) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Koszi

(#67353) Mate


Mate
nagyúr

Megjelent a Stalker Lost Alpha.

Max. grafikán nagy gépigénye van, de cserébe baromi jó grafikát csináltak a fiuk.

Mivel ingyenes Best Buy, de akinek tetszik, az ne felejtse el támogatni a fiúkat!

Letöltési lehetőségek

(#67354) bladegery


bladegery
senior tag

Nem tudom volt-e mar, de ingyen Battlefield 1942 Originen.

gergely-szabo.com

(#67355) dejaris válasza bladegery (#67354) üzenetére


dejaris
addikt

Mar evek ota.

(#67356) cikasz válasza Mate (#67353) üzenetére


cikasz
őstag

Akkor már csak az alapjátékot kellene beszerezni jóárasítva. ;)

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#67357) Cheesus válasza cikasz (#67356) üzenetére


Cheesus
senior tag

Most lehet hülyeséget beszélek, de úgy rémlik ez önállóan is futtatható.

https://www.twitch.tv/csehla

(#67358) Mate válasza cikasz (#67356) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem szükséges hozzá az alapjáték :)

Letöltöd, kitömöríted, telepíted és örülsz :)

(#67359) depzoo


depzoo
tag

Steamen 6 euro / 5 font az osszes DLC Sleeping Dogs-hoz. Alap game is akcios, erre mar vartam egy ideje.

Szerk.: Lost Alpha tenyleg fut magaban? Ezt valaki erositse meg plz mert en ugy tudom SoC mod es non-steam Stalkerrel jo csak.

[ Szerkesztve ]

Ryzen + Vega (?)

(#67360) maddionmax válasza depzoo (#67359) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Van lehetőség $4.5-ért is megvenni...csak mondom. :)

(#67361) Zolás válasza maddionmax (#67360) üzenetére


Zolás
addikt

Hol van erre lehetőség?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#67362) Mate válasza depzoo (#67359) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem hiszel nekem? :D

(#67363) maddionmax válasza Zolás (#67361) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Mea culpa...már vége az akciónak :(

(#67364) depzoo válasza maddionmax (#67360) üzenetére


depzoo
tag

Segitenel nekem annyiert megvenni? Pont most dobott vissza a Steam mert poenbol bekerte a CVV kodot es fejbol nem megy :D

mate3553: nem tudom mit higgyek, en csak ugy tudtam hogy kell neki a lemezes SoC. Ezert nem vettem az evek alatt Steamen SoC-ot. De ha tenyleg free es standalone mod akkor az elegge zsir. Jol ertem hogy nalad igy fut?

[ Szerkesztve ]

Ryzen + Vega (?)

(#67365) Mate válasza depzoo (#67364) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, így fut :)

Ma jelent meg, tehát ilyen formában biztosan nem próbálhattad.

(#67366) cikasz válasza Mate (#67358) üzenetére


cikasz
őstag

jaaaaaa thx :)

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#67367) Rent


Rent
senior tag

Hali!

Vásároltam már párszor ajándékba g2a-n (d2+lod. sc2, cod bo1). Eddig nem volt velük gondom. Most viszont ajándékba kellene megint vásárolnom egy BF3 premium service kódot. Ezzel sincs náluk semmi probléma? Vett már onnan valaki ilyet?
Köszi előre is!

(#67369) Mate válasza x_o_n (#67368) üzenetére


Mate
nagyúr

Itt a legolcsóbb

Látom megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

(#67370) Sirpi


Sirpi
senior tag

Délután néztem, hogy a Don't starve le van árazva a Steam store-ban, ápr. 30-ig. Konkrétan az alapjáték, az alapjáték+dlc, valamint az alapjáték+dlc 2pack is 66%-kal. De valszeg elárazták, mert most néztem, utóbbi kettőnél már csak 53% figyel. Előtte 4,6€-ból kijött volna a 2-pack fele, már akartam is keresni valakit, hogy társuljon, de így már drága.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#67371) Lajti


Lajti
tag

Overlord complete 5 euro a gamersgate-en: [link]
Én anno valami bundliban vettem és nem bántam meg, ennyit szerintem simán megér.
Azt pedig megköszönném, ha valaki tudna válaszolni arra a kérdésre, hogy ez aktiválható-e teljes egészében steam-en. Néhol securom-ot ír, de teljesen össze-vissza (pl. a season 2 3. része sc, a 4. nem, az 5. pedig megint.).

(#67372) djculture válasza Lajti (#67371) üzenetére


djculture
félisten

Securomosak nem de a többi se nagyon ez egy simán ott letölthető pack

[ Szerkesztve ]

(#67373) ollie válasza Lajti (#67371) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szinte biztos, hogy nem Steames a Sam & Max

***

(#67374) Lajti


Lajti
tag

Rendben, köszi!

(#67375) NyMRooD


NyMRooD
őstag

AMD Gaming Evolved store-jában, az AMD Radeon Bronze/Silver/Gold Reward Daily/Weekly/Monthly Sweepstakes alatt a hozzászólásokban miért írnak játékneveket?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#67376) VoidXs válasza NyMRooD (#67375) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Gondolom az kell nekik, amit kommentelnek. Vagy azt hiszik, hogy ez egy Facebookos kamujáték, ahol ez a szokás.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#67377) eami válasza VoidXs (#67376) üzenetére


eami
addikt

mondjuk én írtózom a fészbuktól, de miért mondod hogy kamujátékok?

(#67378) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Oké, de a választható játékok között (legalább is amit elvileg add a bronz kupon) nem szerepel egyik sem a hozzászólásként beírtak közül. Tehát arra lennék kíváncsi, hogy az ott nyerhető bronz kupon között és a videókártyákhoz adottak között van-e különbség.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#67379) BoneDragon


BoneDragon
veterán

A PC-s piac veri a konzolost
Félve merem linkelni, mert gs, de azért mégis csak jó olvasni...

(#67380) ViharVadász válasza BoneDragon (#67379) üzenetére


ViharVadász
őstag

Na akkor ide azzal a GTA V-vel most már ;]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#67381) Hokunda válasza ViharVadász (#67380) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Csak ne úgy optimalizálják, mint a IV-et, mert akkor félmilliós gép vagy 8634 patch szükséges az élvezhető futtatáshoz. :)

(#67382) szami777 válasza BoneDragon (#67379) üzenetére


szami777
addikt

akkor itt az ipon-os link ;]
remélem, hogy ez 1-2 kiadót (rockstar) elgondolkodtat.
(#67380) BirkaZoli A gta5 pc változatáért felelős petició immár 700 ezernél is több aláírást szerzett. Csak az agyunkat húzzák már :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67383) ViharVadász válasza Hokunda (#67381) üzenetére


ViharVadász
őstag

Hát reméljük, hogy ennyi idő után kapunk végre egy jól optimalizált játékot:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#67384) Dilikutya válasza Hokunda (#67381) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem sokadannyiba kerülő gépen is megy. Igaz, 5 évvel később. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#67385) arty válasza BoneDragon (#67379) üzenetére


arty
veterán

jó olvasni, hogy a sok mmonak és mikrotranzakciós szemétnek jól megy? :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#67386) zone


zone
őstag

The Battleground Bundle €3.49
- Commandos: Behind Enemy Lines
- Commandos: Beyond the Call of Duty
- Commandos 2: Men of Courage
- Commandos 3: Destination Berlin
- Cossacks: Art of War
- Cossacks: Back to War
- Cossacks II: Batlle for Europe
- American Conquest: Fight Back

Two Worlds Epic Edition €2.00

Omerta: City of Gangsters – GOLD EDITION €6.00

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#67387) VoidXs válasza eami (#67377) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Mert 99.99999999%-uk arra megy, hogy az oldalnak gyűjjön a like, és megosztódjon, a nyereményt pedig visszajuttatják saját maguknak vagy egy havernak. A legdurvább példa az volt, amikor iskoláknak írtak ki egyet, és apuci kicsi lánya nyert egy osztálykirándulást.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#67388) sing1ep1ayer válasza zone (#67386) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Commandos szériát korábban beszereztem egy bundliban, de sajnos a Steam verzió szenved attól a bugtól, hogy egy mai modern, gyors gépen (az akkoriakhoz képest kábé mindenkié ilyen) az ellen piszok gyorsan szaladgál, így gyakorlatilag lehetetlen bármilyen küldetést is megcsinálni. Nem tudom van-e erre javítás, mert enélkül örömteli perceket csak akkor szerez majd, ha van otthon egy P2-P3-as és azon futtatjuk.

(#67389) djculture válasza sing1ep1ayer (#67388) üzenetére


djculture
félisten

Nekem a két első rész az megy tökéletesen win8 x64-en az biztos. Többi része nem is izgat egyik az tudom hogy lila képenyővel jött be :)

[ Szerkesztve ]

(#67390) Lackki válasza sing1ep1ayer (#67388) üzenetére


Lackki
senior tag

Unreal Tournamentnél is ez a probléma és ott is van megoldás, biztos erre is van.

Privátot hamarabb észreveszem

(#67391) Csapoati válasza arty (#67385) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Artanak neked ezek a jatekok?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#67392) szami777 válasza Lackki (#67390) üzenetére


szami777
addikt

+a gta 1 steames változatánál is minden jó gyors volt, ott is be kellett kapcsolni valamit.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67393) Lackki válasza szami777 (#67392) üzenetére


Lackki
senior tag

nálam ott semmi gond.

Privátot hamarabb észreveszem

(#67394) Csapoati válasza sing1ep1ayer (#67388) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lehet nagyon banalis dolog, de vsync-kel is probaltad?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#67395) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Társat keresek csomagfelezésre - Bundlestars - Battleground -
Commandos-ok érdekelnek a többi a társtulajdonosé .

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#67396) La Magra


La Magra
tag

Steam napi akciós Metal Slug 3 érdekelne valakit? Megvenném a 2-packet, és akkor mindketten jobban jönnénk ki, mint ha külön-külön vennénk...

(#67397) echterion válasza zone (#67386) üzenetére


echterion
nagyúr

Én innen a kozákokon gondolkodom, bár, amilyen lelkesedéssel szereztem be anno a Commandos-okat, sztem sose jutok el odáig, hogy játszanék is velük.

[ Szerkesztve ]

**********

(#67398) eami válasza VoidXs (#67387) üzenetére


eami
addikt

ez ilyen saját tapasztalat vagy csak haver nőjének a öccse mondta? csak mert akkor annak ellenére hogy milyen ritkán lépek be oda, elég szép teljesítmény hogy fácsén már nyertem telefontól kezdve játékokig ezt azt.

[ Szerkesztve ]

(#67399) VoidXs válasza eami (#67398) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Saját tapasztalat. Te elég szerencsés lehetsz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#67400) cskamacska válasza Csapoati (#67391) üzenetére


cskamacska
addikt

A hülye trendekhez igazodás konkrétan mindenkinek árt. :K Ezért kapunk Knights of the Old Republic 3, és The Elder Scrolls VI féle rendes RPG-k helyett The Old Republic, és The Elder Scrolls Online WoW verő csoda MMO-kat, ezért nem látunk ki a random zombis túlélő játékokból, és ezért akar mindenki MOBA játékokat csinálni, miközben az RTS műfaj meg csendben kihal.

Utóbbi agyhalál olyan szinten elharapódzott a kiadók körében, hogy a Trion Worlds az ígéretes End of Nations MMORTS-ét(azaz már nem is klasszikus single cuccot multival, hanem divatos warezolhatatlan mikrotranzakciós F2P MMO izét) felfüggesztette, hogy később MOBA játékká alakítsa. Aztán rendkívül csodálkoztak, hogy senkinek nem tetszett a változás és végleg törölték az egészet. :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.