Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67151) crysis88


crysis88
tag

Sziasztok.

Ezt biztosan nem ide kellene , ezert is tettem OFF-ba.
Ha az Assassins Creed III-hoz megveszem a Season Pass-t akkor minden kiegészítőt és új küldetést megkapok vagy nem tartalmaz mindent?

Asus Z97-A , i5-4690k @4.2 Ghz , Scythe Ninja 3 , Corsair 16 GB DDR3 1333MHz , Gainward Phoenix GTX 1070 , Seasonic S12II-520W , Kingston HyperX FURY 120GB SSD , Samsung 500GB HDD , Seagate 2 TB HDD , Cooler Master HAF 912 Plus

(#67152) FollowTheORI válasza crysis88 (#67151) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tartalmaz mindent ami fontos. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#67153) x_o_n


x_o_n
veterán

skyrim-le hol a legolcsobb? ahonnan aktiválható is is hazánkban gond nélkül és nyugaton is játszható

(#67154) crysis88 válasza FollowTheORI (#67152) üzenetére


crysis88
tag

Köszönöm a választ. :R

Mostmar csak meg kell várnom amíg megint akciózzák valahol :K

[ Szerkesztve ]

Asus Z97-A , i5-4690k @4.2 Ghz , Scythe Ninja 3 , Corsair 16 GB DDR3 1333MHz , Gainward Phoenix GTX 1070 , Seasonic S12II-520W , Kingston HyperX FURY 120GB SSD , Samsung 500GB HDD , Seagate 2 TB HDD , Cooler Master HAF 912 Plus

(#67155) duvi válasza x_o_n (#67153) üzenetére


duvi
nagyúr

Az isthereanydeal.com jelenlegi listája alapján, szerintem a mi CD Galaxisunk a nyerő, a maga 6 990 Ft-os árával.
A Gamesrocket 19,95-ért adja (kb. 6350 Ft de őket nem ismerem, megbízhatósági szempontból)

[ Szerkesztve ]

(#67156) djculture válasza duvi (#67155) üzenetére


djculture
félisten

Nyáron lesz az 4990 is abban biztos vagyok. Tavaly is nagyon nagy akciók voltak. Bezzeg az 576 az télen nyáron aranyáron akciókkal kedveskedik a milliomos csemetéknek .. :D

[ Szerkesztve ]

(#67157) x_o_n válasza duvi (#67155) üzenetére


x_o_n
veterán

nekem olyan kell ahol tudok paypal-al fizetni,és én is ezt az oldalt nézem mindig,de van hogy szokott lenni máshol is.de azért köszönöm

(#67158) duvi válasza djculture (#67156) üzenetére


duvi
nagyúr

Tavaly én is 4990-ért vettem a CDGalaxisnál :K
(#67157) x_o_n
Ha elég a kulcs is, akkor ITT nézz még körül.

[ Szerkesztve ]

(#67159) x_o_n válasza duvi (#67158) üzenetére


x_o_n
veterán

igen elég,köszi:)de ezek közül melyik megbizható?:)

(#67160) reelc


reelc
veterán

Gamestar Shop akciók.

Szerintem elég best buy az a pár szuperhősös Activisionos digitálisan már nem kapható játék. Persze azoknak, akik szeretik őket.
Meg pár másik (Scarface, Empire Earth 2)

(#67161) csaba951 válasza x_o_n (#67159) üzenetére


csaba951
veterán

Én a helyedben a listán lévők közül maradnék a GreenManGaming és GamersGate boltoknál!

Amazon sajnos kiesik neked (PayPal miatt). Az összes többi meg mindenféle bizonytalan forrás. Lehet, hogy nem lesz velük gondod, de az is előfordulhat, hogy használt kulcsot kapsz vagy nem is kapsz kulcsot. Az ügyfélszolgálatuk meg gyakorlatilag nem létezik. De olcsóak...

(#67162) Cheesus válasza reelc (#67160) üzenetére


Cheesus
senior tag

Jól látom, hogy a 2009-es Wolfenstein-t is lehet választani, amit már sehol nemtalálok, még dobozos formában se?

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#67163) reelc válasza Cheesus (#67162) üzenetére


reelc
veterán

Ez a Wolfenstein az amit adnak, ha ez segít.
Azt írják multi nélküli változat jogi okok miatt.
1290Ft vidékre a szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#67164) marcusa válasza reelc (#67163) üzenetére


marcusa
addikt

És ezek akkor DRM free-k?

:-)

(#67165) reelc válasza marcusa (#67164) üzenetére


reelc
veterán

Ezek Gamestaros játékok, magazinnal együtt. Régebbi lapszámok.
Gondolom ami Steames az Steames. Ami nem Steames az meg lehet akár lemezes másolásvédelmes.
Szerintem keress rá a honlapjukon az adott lapszámra, játékra, ott biztosan írták mi micsoda.

(#67166) wwenigma: Én ezt nem tudom, csak infót osztottam meg, hátha érdekel valakit.
Amúgy szerinted egy kiadó nem kérheti hivatalosan, és nem adhat olyan példányt sokszorosítani, ami multi nélküli?

[ Szerkesztve ]

(#67166) wwenigma válasza reelc (#67163) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

De mi, egy krekkelt single? Ennyi erővel adhattak volna egy torrent file-t is...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#67167) Mate


Mate
nagyúr

GMG-n kijött 1800-2014 akció.

Company of Heroes
Sniper elite
Sniper elite: Nazi Zombie
Jagged Alliance stb.

(#67168) duvi válasza x_o_n (#67159) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajnos és se tudok a listában szereplő "gazdaságos" boltokról nyilatkozni :( . Ilyen téren osztom csaba951 véleményét.

(#67169) djculture válasza reelc (#67163) üzenetére


djculture
félisten

Egy fillért nemér gyakorlatilag egy bármiféle jog nélküli verziót nyomták mindenki pofájába bármiféle kód nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#67170) FollowTheORI válasza marcusa (#67164) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Maga a játék SecuROM-os volt... kötve hiszem DRM free változat lenne... de lehet hogy nincs multi kulcs hozzá. Csak enged játszani, ha bent a lemez.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#67171) wjbhbdux válasza reelc (#67165) üzenetére


wjbhbdux
veterán

"steames ami steames", én kételkednék ebben a tört HL2 teljes játékuk után :D

/s

(#67172) djculture válasza FollowTheORI (#67170) üzenetére


djculture
félisten

Nincs rajta semmilyen védelem nekem megvan, azóta se értem ezeket amúgy... Volt egy csomó ilyen nem csak ez blur meg a többiek másold fel és játsz...

[ Szerkesztve ]

(#67173) reelc válasza djculture (#67172) üzenetére


reelc
veterán

Ott a cikk alatt a fórum, talán akkor megkérdezheted. :)

(#67174) Cheesus válasza FollowTheORI (#67170) üzenetére


Cheesus
senior tag

Naszoval én halandó ember vagyok, tehát szájbarágósan.
Megveszem az ujsággal együtt a játékot, mivel nincs optikai meghajtóm kérek kölcsön addig egyet, felmásolom a lemezt, telepítem, berakom nem steames játékként a steam alá. Így működhet a dolog? :B
(Vagy már egyszerübb, ha a virágboltit szedem le, és rakom be steam alá? multi úgyse érdekel :DDD )

#67176 mate3553 Hiába tetszik pl egy játék, ha nincs benn a Steam könyvtáramban, én nagyon hamar elfelejtem, hogy megvan nekem valahol is. Azt az egy-két Origines címet is átemeltem a Steam könyvtárba, mert különben eszembe nem jutna arra nézelődni. Ez már csak az én privát hülyeségem :B

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#67175) FollowTheORI válasza djculture (#67172) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor meg azért nincs multi épp, kivették belőle a SecuROM-ot, de így meg se kulcs se semmi online dolog nincs hozzá, mert gondolom ahhoz SecuROM aktiváció kéne pl. Értem.

Nem mintha ehhez bármi multi is kéne, szerintem alig játszák, vagy már eltűnt a süllyesztőbe ezis.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#67176) Mate válasza Cheesus (#67174) üzenetére


Mate
nagyúr

Minek rakod be steam alá?

(#67177) wjbhbdux válasza FollowTheORI (#67175) üzenetére


wjbhbdux
veterán

jah a Razor1911 kivette, a gamestar meg a magyar forgalmazójuk? :C
érdemes lenne összevetni az exe fájlokat.. a gamestaros HL2-ben ugye egy az egyben az első tört változat hibái voltak jelen (lift bug, AI kikapcsol stb)

GS hír kommentbe valaki be is írta hogy még a steam support szerint is illegál volt GG gamestar

[ Szerkesztve ]

/s

(#67178) djculture válasza FollowTheORI (#67175) üzenetére


djculture
félisten

Ja kivan belőle véve a védelem igy se kulcs se semmi... Mondjuk legdurvább a half life 2 nem steam-es az is ottvan a listában megrendelhetően ha jól láttam.. Nekem azóta halott ez az újság mondjuk:)

[ Szerkesztve ]

(#67179) reelc válasza wjbhbdux (#67177) üzenetére


reelc
veterán

Tényleg beírta valaki. :)

(#67180) kozi71


kozi71
senior tag

X_O_N

CSövi!
Én előbb kipróbáltam a fast2play féle oldalt. (WRC4-t vásároltam meg)
Simán fizettem paypal, majd pár perc és kaptam is a kódom, illetve valami extra ajándékot is.
Kipróbálni csak otthonról tudom.
Szóóóval ha jók a kódok akkor működik. Tudom ez csak fél segítség így.
üdv.én

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#67181) Dilikutya válasza djculture (#67178) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hehe, azt hittem, ilyen csak az oroszoknál és a kínaiaknál fordulhat elő. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#67182) reelc válasza Dilikutya (#67181) üzenetére


reelc
veterán

Az oroszok voltak itt sokáig, a kínaiak meg vannak. :)

(#67183) Sirpi


Sirpi
senior tag

Humble Bundle Weekly Sale

$1:
Thomas Was Alone
Puzzle Bots
Dustforce
VVVVVV
Cave Story+

$6:
Reus
LIMBO
Cthulhu Saves the World
Mutant Mudds Deluxe
Lone Survivor
Element4l

$10:
Teslagrad

$40:
Exclusive! TSG Shirt + Keychain
Super contributors will get this TSG keychain and Humble Bundle exclusive t-shirt!

$100:
Exclusive! Mega Fangamer Swag Bag
Swag overload! Get even more Humble Bundle exclusive merchandise!

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#67184) Lackki


Lackki
senior tag

huha egy elemant4l-ra rácuppannék ha vkinek nem kell :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#67185) W.Wilson


W.Wilson
aktív tag

Amazonos Kingdoms of Amalur + DLC-k aktiválható itthonról?

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#67186) x_o_n válasza Lackki (#67184) üzenetére


x_o_n
veterán

én meg egy reus-ra

(#67187) Csapoati válasza W.Wilson (#67185) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Origines, tehát igen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#67188) ruti


ruti
Közösségépítő

ha valaki vesz bontásra Libredia bundlet,
engem a Bridge It+ és a Handball érdekelne

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#67189) W.Wilson válasza Csapoati (#67187) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Köszi!

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#67190) zone válasza x_o_n (#67186) üzenetére


zone
őstag

Reust nem ajánlom, jól néz ki, de halál unalmas, alig lehet benne valamit csinálni.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#67191) echterion válasza ruti (#67188) üzenetére


echterion
nagyúr

Az a handball-os engem is érdekelne. ;)

**********

(#67192) djculture válasza echterion (#67191) üzenetére


djculture
félisten

Nekem megvan 199forintért vettem a tescoba én marha mert jól nézett ki a boritó de az ellenségemnek se ajánlanám.. A hangja ami 10 perc után ugy felidegesít hogy hihetetlen, 10 hangot felvettek abból áll az egész hangja a játéknak.
Rossz játékok pc sorozat gyögyszeme csak ebben nincs vérző busz..

[link]

Az ember előveszi a 2002-es fifát vagy a nhl-t az is jobb mint ez..

[ Szerkesztve ]

(#67193) echterion válasza djculture (#67192) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, már nem érdekel. :))

**********

(#67194) gszp válasza W.Wilson (#67185) üzenetére


gszp
csendes tag

Fú, de jó, hogy megkérdezted, magamtól nem vettem volna észre az akciót. Steamre én hülye megvettem az alapjátékot, de ez így egyben Originre nekem tökéletes! Végre ezt sem kell tovább vadászni. :C :R

[ Szerkesztve ]

(#67195) ayo válasza zone (#67190) üzenetére


ayo
addikt

reus inkább az achikra megy, van adott idő és azon belül kell valamit teljesíteni. inkább egy mobilos cucc, mint egy teljes értékű játék

dobtam egy szokásos rövid leírást ezekről. 1 dollár szerintem megéri a többi max. aki nem vett eddig, v lemaradt valamiről.

sztem végre egy nem rossz csomag, több hete picit beállt a dolog.

http://jateknaplo.blog.hu

(#67196) BomiBoogie válasza djculture (#67192) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Brutális! :D

Van, aki még meg is kérdezi kommentben, futna-e az ő gépén? :D

(#67197) szami777 válasza djculture (#67192) üzenetére


szami777
addikt

te jó ég, jó, hogy megnéztem, gyorsan meggondoltam magam :)
egyébként milyen jó lenne már, ha lenne kézilabdából, vízilabdából fifa színvonalú sportjáték...nem kell évente persze, de elférnének valahogy a piacon azért.
Most nézem, hogy ebből a handball játékból van idei verzió is, 40 euroért vesztegetik steamen, az egy fokkal jobb

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67198) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ezek is egy kulcsot adnak? Igazából egy reus jó lenne, ha valakinek nem kell. Privátban ledumáljuk!

(#67199) djculture válasza BomiBoogie (#67196) üzenetére


djculture
félisten

Ha megtalálom és még nem tépte ketté a kutya mert azzal szoktam frizbizni akkor elküldöm Hrutka Pálnak, több célú cucc a hangjával vallatni lehet :)

(#67200) reelc válasza djculture (#67199) üzenetére


reelc
veterán

Úgyis ígért idénre (talán nyárra) egy új részt a 100000 feliratkozó miatt. :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.