Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67451) Csapoati válasza Crytek (#67447) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is szemeztem vele, de a Gamespoton kapott 3-as osztályzat kicsit eltántorított.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#67452) genndy válasza eami (#67449) üzenetére


genndy
addikt

Új játéknál mindig a warezosokról beszél.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#67453) eami válasza genndy (#67452) üzenetére


eami
addikt

pfff, ezt nem tudtam :DDD

(#67454) djculture válasza Csapoati (#67451) üzenetére


djculture
félisten

Nem egy nagy valami de az ára is budget kategória ehhez mérten legalább..

(#67455) Csapoati válasza djculture (#67454) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért a 14 euro így se kevés.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#67456) djculture válasza Csapoati (#67455) üzenetére


djculture
félisten

Kezdetkor...nyáron már bundle lesz.. Most még a hype van mögötte mert hogy új unreal motor, hát én semmit se látok belőle..

[ Szerkesztve ]

(#67457) zone válasza Mate (#67409) üzenetére


zone
őstag

A League of Legends. Nem tudom megunni, pedig rengeteg játék vár félretéve, amivel szívesen játszanék.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#67458) JoolsNOS válasza djculture (#67456) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Az a dying light szerintem. Ez daylight,

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#67459) djculture válasza JoolsNOS (#67458) üzenetére


djculture
félisten

[link] Unreal Engine 4-powered horror game Daylight ..
Lehet a sötétség miatt de kb semmi innovativ dolgot nem mutat fel hiába a nextgen motor alatta.

[ Szerkesztve ]

(#67460) djculture


djculture
félisten

Megint megvolt a napi 100% utáni 0% majd végre beállt :

(#67461) Csapoati válasza djculture (#67460) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez már lassan a szertartás része. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#67462) maddionmax válasza djculture (#67460) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Egyszer szólhatnál a 100%os akciónál :P

Én mindig lemaradok :D

(#67463) Heavyrain


Heavyrain
őstag

TF2 OP-n árulnak Omerta - City of Gangsters-t 1 kulcsért (gift)

Ez hogy lehetséges? Isthereanydeal szerint Steamen eddig a legolcsóbb 11.24€ volt érte. (Meg az oroszoknál sem hiszem,hogy lement annyira,hogy még hasznuk is legyen az 1 kulcson.)

Az eladó 51-es szintű Steamen, 243 játékkal,ha lopott bankkártyával vette volna,nemhiszem,hogy ezzel a fiókjával hirdetné.

[ Szerkesztve ]

(#67464) Crytek válasza maddionmax (#67462) üzenetére


Crytek
veterán

Minek? Szerintem megvenni már úgyse engedi őket!

Next PC Upgrade: 2022

(#67465) djculture válasza Crytek (#67464) üzenetére


djculture
félisten

Múltkor engedte nekem a Castle of Illusion-t, akkor 99% 0.08 dollár volt:) Mondjuk többet nem is nagyon ért.

compass1997: az a játék is elvolt árazva pár hete persze mondjonk gift úgy biztos nem lesz belőle:)

[ Szerkesztve ]

(#67466) ayo válasza Heavyrain (#67463) üzenetére


ayo
addikt

steamen tuti nem volt annyira olcsó. simán vehette ő is valakitől, attól, hogy valaki megbízható és árul vmit az nem = azzal, hogy a cucc biztos. sok emberen át mehet egy gift, kivétel persze, ha ő vette...

http://jateknaplo.blog.hu

(#67467) maross válasza Heavyrain (#67463) üzenetére


maross
veterán

megveheted, tropico5-hoz jart ingye'.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#67468) Heavyrain válasza maross (#67467) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ja,akkor azért van tele vele a TF2OP. :B

Nem tervezem megvenni,csak érdekelt az ára miatt.

Köszi az infókat.

(#67469) ayo válasza Heavyrain (#67468) üzenetére


ayo
addikt

ja ahhoz járt, de az nem eleve beaktiválta? ritkán adnak inventoryba plusz cuccokat, de gondolom akkor itt most pont igen

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#67470) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Van akinek elindul a daylight? Rányomok azt semmi...

(#67471) Crytek


Crytek
veterán

Egész jól sikerült az elő Unreal Engine 4-es game!
Csak a kiválasztottaknak indul el mindenki más csak sír hogy nem indul (sajnos én is a sírok közé tartozok) :W

Next PC Upgrade: 2022

(#67472) djculture válasza Crytek (#67471) üzenetére


djculture
félisten

Megkimélted magadat egy idegbajtól hogy nem indult, van olyan elb gépigénye hogy a bf4 egy flash játék hozzá képest..

[ Szerkesztve ]

(#67473) JoolsNOS válasza djculture (#67459) üzenetére


JoolsNOS
veterán

:R Azt hittem, csak az a zombis lesz egyenlőre unreal4 enginnel...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#67474) arty válasza Csapoati (#67391) üzenetére


arty
veterán

annyiban igen, hogy nagyon sok játék elmegy ebbe az irányba -> kevesebb készül nekem ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#67475) Crytek válasza djculture (#67472) üzenetére


Crytek
veterán

Az nem érdekel akadjon 0-3 fps-el csak indulna el. :W

Next PC Upgrade: 2022

(#67476) huskydog17 válasza Crytek (#67475) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Próbáltad már ezt?

Amúgy a steam fórumban rengeteg a user error, nagyon sokan vannak, akik úgy vették meg a játékot, hogy azt sem tudták, hogy a PC-jük megfelel-e egyáltalán a minimális rendszerkövetelményeknek.
Vicces és egyben szomorú olvasni azokat a kommenteket, ahol olyan felhasználók panaszkodnak, akik DX10 vagy DX10.1 VGA-val akarják futtatni a játékot aztán miután valaki elmagyarázza nekik, hogy DX11 a minimum, még ők vannak felháborodva! Egyszerűen elképesztő! :W

Amúgy úgy tűnik, hogy a játék nem válogat a VGA-k közül, mindenféle DX11 kompatibilis VGA-nál előjön valami hiba, pedig még a Fermi és Evergreen termékcsaládoktól felfelé futnia kéne a játéknak . Ezen bizony még bőven lesz mit csiszolni!

Amúgy miért jó az, ha egy játék diavetítésbe vált?

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#67477) maross válasza BoneDragon (#67470) üzenetére


maross
veterán

restart steam, megy az

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#67478) Crytek válasza huskydog17 (#67476) üzenetére


Crytek
veterán

Ez alapból benne van már a windowsba mivel naprakész.

Inkább akadjon minthogy el se induljon...

Next PC Upgrade: 2022

(#67479) djculture válasza huskydog17 (#67476) üzenetére


djculture
félisten

Én közben rájöttem hogyha lowba rakom vagy ha fullba akkor is néha beakad...grafika meg valami medal of honor 1 textúrákkal van megáldva. A zöld foszforrúd az egyaz egyben abból van. :)

(#67480) eami válasza huskydog17 (#67476) üzenetére


eami
addikt

Most toltam vele fél órát. Azzal kezdtem hogy feltoltam mindent maxra. AMD kártyám van, szóval nem arról van szó hogy csak az NVDIA az amivel menne, mert ezzel is megy és akadás nélkül.

Különösebben nem értem hogy ha tényleg procedurálisan lenne generálva, amiért az új unreal engine kellett akkor miért ugyanazt láttam eddig kb amit már lehetett korábban youtubeon, és ha már az új enginet használja, akkor miért ilyen ronda :F Elég vicc hogy 2014ben az nvidia ilyen grafikájú játékkal nyomatja magát.

Maradjunk annyiban hogy Outlast fényévekkel szebben néz ki.

Ezektől eltekintve viszont megvan az alaphangulata :) volt pár perc amikor rendesen zakatolt a szívem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67481) Crytek


Crytek
veterán

Steam fórumát figyelemmel követem és hát szegény fejlesztők foghatják a fejüket mert csak úgy nyílnak a mindenféle sírás miatt a topikok.
Várom a patchet bőszen amivel elindul majd!

Next PC Upgrade: 2022

(#67482) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Fél napja várok a Steam Guard kódomra. Másnak megjött úgy 3 órán belül, de nekem még mindig nem. Most ilyenkor mi van? Nem fogok tudni játszani?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#67483) eami válasza VoidXs (#67482) üzenetére


eami
addikt

miért megy másnak a steamguard kódod? :DDD
ha nem érkezik meg pár percen belül, akkor ott más gond van. Milyen mail címre várod?

(#67484) VoidXs válasza eami (#67483) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Arra, amin szombaton még azonnal ott volt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#67485) maross válasza VoidXs (#67482) üzenetére


maross
veterán

Azonnal oda kell ernie, ha gmailed van nezz promotions fulet, ha mas, akkor spam mappat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#67486) djculture válasza eami (#67480) üzenetére


djculture
félisten

Legviccesebb hogy ez egy nyavaja port, egy mázsa eszköz engine fájla bennevan ps4 iPad meg még android eszközök is

[ Szerkesztve ]

(#67487) warcat


warcat
veterán

Sword of the Stars: The Pit - The Pilgrim DLC 0.15 font
El van szépen árazva,bár nem hiszem,hogy sokakat érdekel :)

EA: It's in the crate!

(#67488) wjbhbdux válasza VoidXs (#67482) üzenetére


wjbhbdux
veterán

freemailt vagy citromailt használsz? ;]

/s

(#67489) VoidXs válasza wjbhbdux (#67488) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Windows Live, mármint amikor még az volt a neve, most Outlook, de a végződés maradt. Megbízható feladók listáján van a Steam, így nem értem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#67490) reelc válasza Crytek (#67481) üzenetére


reelc
veterán

Azt azért megnézném, hogy játszol 0-3 fps-sel. :) Vagy akár 10-zel.
Sosem volt csúcsgépem, és mindíg low graphics beállításokkal játszottam, vagy mediummal. Egy volt a lényeg: ne szaggasson. Számomra a grafika másodlagos volt.

Sokat játszottam az Unreal Tournament 2004-et. Volt amikor az asztalin alaplapi VGA-val (az aláírásodban szereplő alaplap tesójával, a P5K-VM-mel), amíg gyűjtöttem VGA-ra. Volt amikor a notebook Intel GMA-jával.

Egy a lényeg: mindíg is csodáltam, milyen jól van optimalizálva, milyen szépen fut a játék, és hogy egyáltalán elindul egy ilyen nagyon alap integrált VGA-n, és fut is rendesen.

De változott a világ, komolyabbak a követelmények.

(#67491) csaba951 válasza VoidXs (#67489) üzenetére


csaba951
veterán

Steam kliensben jelentkezz be a fiókodra és nézd meg, hogy mi van e-mail címnek beállítva! Lehet, hogy már nem a te e-mail címed az...

Egyébként "normális" szolgáltatód van. 10 mp-en belül meg kell kapnod a SG értesítését!

[ Szerkesztve ]

(#67492) VoidXs válasza csaba951 (#67491) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Most a suliból bejelentkezve meg is kaptam, de a mobilos belépésre még mindig nem jött meg, valószínűleg akkor a mobilfelület bugja lesz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#67493) Crytek


Crytek
veterán

Daylight helyzetjelentés:

Mint korábban mondtam az eredeti steam-es nem indul nem ír ki semmit ,el se indul semmi miután elindítom.
Ellenben a csúnya verzió az megy , tanulhatnának a kiadók a warez csapatoktól :DDD :DDD

Tudom hogy warez ezért elnézést is kérek,de idegesít hogy valamiért fizettem és nem megy ellenben az "ingyenes' az igen!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#67494) BoneDragon válasza Crytek (#67493) üzenetére


BoneDragon
veterán

:(

(#67495) reelc válasza Crytek (#67493) üzenetére


reelc
veterán

Akkor ebből le lehet vonni a tanulságot, hogy a másolásvédelem hatással van a játék teljesítményére? :D

(#67496) Crytek válasza reelc (#67495) üzenetére


Crytek
veterán

Be is írom a steam fórumrészéhez, kíváncsi vagyok miket írnak rá.
Maxmimum bannolnak a steamről örökre :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#67497) reelc válasza Crytek (#67496) üzenetére


reelc
veterán

:D
Most olvastad egy fórumon, hogy állítólag... :D

(#67498) BasketWink


BasketWink
csendes tag

flatout 1-2-3 vagy UC-t? (singleplayer érdekel inkább) melyiket éri meg[steam hetiből]?

(#67499) Ventur@ válasza BasketWink (#67498) üzenetére


Ventur@
senior tag

Flatout 3 volt a széria legrosszabb része. Azt én nem ajánlom. Az 1 nekem tetszett, a 2 az ugyanaz szinte, mint az 1, csak kicsivel több autó van benne, egy-két pályával van több, mint az egyben és a grafikája is szebb már (bár az 1 sem csúnya!). Fizika mind a kettő alatt szerintem nagyon jó. Ultimate Carnage meg 1+2+új autók+pályák, ha jól tudom játékmódok is. Én imádtam nagyon :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#67500) Csapoati válasza BasketWink (#67498) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ahogy a kollega is mondta, 2 vagy UC. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.