Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66201) csaba951 válasza Csapoati (#66199) üzenetére


csaba951
veterán

Nem kell minden nyelvi verziót letöltenie! Elég ha csak egy olyan választási lehetőséget biztosítanak, mint ami Steamen is van.

(#66202) cskamacska válasza Pocok256 (#66192) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha jobban megnézed az isthereanydeal grafikont, több helyen is kapható, havonta leárazzák valahol, és utoljára nem egészen 3 hete volt legutoljára jóárasítva. Egyébként mindenképp ezt vedd, ha több is játék kell, mert ha az alapjátékokat olcsón be is lehet valahol szerezni, a DLC áradatra mindenképp minimum ennyit még rákölthetsz.

reelc, dadawa, Csapoati, echterion: Miért kell azon feszengeni, hogy a kliensek honosításkezelése úgy általában csapnivaló? Egyszerűen vérgagyi a legtöbb megoldás. Mennyi erőfeszítésbe kerülne, hogy telepítésnél ki lehessen választani a telepíteni kívánt nyelvi változatot, ha több is elérhető? :U
Originnél pl telepítési beállítás lehetősége úgy általában hiányzik, van egy install gomb, meg egy uninstall gomb, és kész, ennél funkciószegényebb már nem is lehetne. :(((

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#66203) wwenigma válasza csaba951 (#66201) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Minek ha magyarra állítva az origint felajánlja a magyar nyelvet ahol elérhető?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#66204) eami válasza wwenigma (#66203) üzenetére


eami
addikt

és akinek nem magyarul megy a kliens mert nem kíváncsi a gyakran értelmezhetetlen ferdítésekre?

(#66205) Csapoati válasza eami (#66204) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az akkor angolul kapja meg, ahogy szeretné, mivel nem kíváncsi a ferdítésekre? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#66206) wwenigma válasza eami (#66204) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az magára vessen. Egyebkent milyen ferditesek vannak a kliens rendkívüli méretű honosításában? :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#66207) reelc válasza cskamacska (#66202) üzenetére


reelc
veterán

Én nem feszengek, csak éppen az nem tetszett, hogy nem is örült annak, hogy jó áron hozzájutott, és még szinkron is volt rajta. A forgalmazók közül hány foglalkozik magyar nyelvvel? Pláne szinkronnal?

Amúgy miért kínlódnának? Mindenen van angol nyelv. Meg mondjuk német felirat.
Amúgy fogalmam sincs, melyik kliens mennyire gagyi nyelv szempontból. Originen van 2 ingyenes játékom és kész. Nekem nemigen lesznek új EA játékaim. Uplayt sem ismerem.
Miért? Mert a játékaim nagyrésze vagy ezen kliensek megjelenése előttről van, vagy Steames, GoG-os, vagy simán lemezes.
A Steamen sem tudom, hogy működik a nyelv dolog, még nem játszottam magyar nyelvvel semmit sem. Szóval nekem ez a problémakör új.

[ Szerkesztve ]

(#66208) arty válasza echterion (#66200) üzenetére


arty
veterán

visszakérdezek: miért lenne rosszabb, ha letöltéskor rákérdezne?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#66209) eami válasza wwenigma (#66206) üzenetére


eami
addikt

lol, teljesen igazad van :DDD

(#66210) BasketWink válasza cskamacska (#66202) üzenetére


BasketWink
csendes tag

miért mi kéne még? a játékot telepíted játszol vele és letörlöd originnel nekem semmi bajom szép egyszerű és megfelel a funkciónak :)

(#66211) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok! Baratnom megvette a huganak a SIMS 3 -mat. Elkezdi telepiteni es ezt az uzenetet kapja, mi lehet a baj? :S

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#66212) b4sxe


b4sxe
aktív tag

[aaaaaaa]

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#66213) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Az utóbbi időben nem követtem a játékmegjelenéseket, ezért szeretném a segítségeteket kérni.
Az utóbbi időben, max. 5 évig visszamenőleg, jelentek-e meg magyar szinkronos játékok, és ha igen, mik, és milyen stílusban?
A válaszokat előre is köszönöm :R

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#66214) Cheesus válasza klepto (#66213) üzenetére


Cheesus
senior tag

Pl Crysis: Warhead - FPS :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#66215) Lackki válasza b4sxe (#66212) üzenetére


Lackki
senior tag

Google első találat

Privátot hamarabb észreveszem

(#66216) genndy válasza klepto (#66213) üzenetére


genndy
addikt

FIFÁ-k is szinkronosak tudtommal mind (biztos ami biztos: sportjáték :D )

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#66217) szami777 válasza klepto (#66213) üzenetére


szami777
addikt

Burnout paradise, witcher pl.
Új játékok közül nincsen túl sok.

Szerk: most látom, hogy ezek 5 évnél öregebb játékok, hogy repül az idő....

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#66218) VoidXs válasza klepto (#66213) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az utóbbi 5 évben semmi. Eredendően szinkronosan két címet ismerek összesen, a Witcher (2007, szerepjáték) és a Crysis Warhead (2008, FPS). Mindkettőt birtoklom, és csak jót tudok róluk mondani. Mármint a játékokról, nem a szinkronról. De az filmeknél sem szokott jó lenni. Szóval ami van még, fandub: Doom 3 (2004, FPS), Medal of Honor Allied Assault (2002, FPS), Silent Hill (1999 és 2012, TPS), Tomb Raider II (1997, TPS), Warcraft 3 (2002, szerepjáték), és Half Life + Opposing Force (1998, FPS).

Ja bocs! Burnout Paradise intrója! De ilyet sokszor csináltak, és az nem szinkron, hanem semmi. 0.5% hang lefordítva.

Ezt a kommentet negyed óra anyaggyűjtés szülte.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#66219) kovsol válasza VoidXs (#66218) üzenetére


kovsol
titán

"Warcraft 3 (2002, szerepjáték)"
Wc3 RTS és nem szerepjáték. Amúgy nem gyárilag magyar, hanem külön készítettek hozzá magyarosítást.[link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#66220) VoidXs válasza kovsol (#66219) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Valóban, ezt úgy írtam emlékezetből, hogy nem ismertem a játékot. Viszont jeleztem, hogy ez fandub, hivatalos összesen az első kettőhöz készült.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#66221) Lackki válasza kovsol (#66219) üzenetére


Lackki
senior tag

régi szép idők :D carmageddon meg UT szinkronok... :D
"brutális állat a pályán" és társai

Privátot hamarabb észreveszem

(#66222) VoidXs válasza Lackki (#66221) üzenetére


VoidXs
nagyúr

LOL, tényleg... "Térdre, csirkék, itt az isten!" Azt elő kell venni újra.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#66223) echterion válasza arty (#66208) üzenetére


echterion
nagyúr

Ki mondta, hogy rosszabb lenne? Én csak azt mondtam, hogy az, ahogy most van, teljesen logikus. Az más kérdés, hogy neked nem tetszik...
Mivel nem változtatnak rajta, ezért gondolom, a többségnek megfelel így is.

(#66202) cskamacska: Honnan vetted, hogy feszengek? :F

**********

(#66224) maddionmax válasza kovsol (#66219) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nosztalgikus pillanatomban (pár hete) vettem meg egy sráctól a gyűjtői kiadást + Frozen T. kiegészítőt.

Nem is tudtam, hogy magyarorsították, már teszem is fel :D

Köszi :R

(#66225) djculture


djculture
félisten

Brothers in Arms 3: Hells Highway -ból is van magyar szinkronos..
Postal 2
empire earth
Chrome (Döglégy Zoli rulez)
Stronghold Crusader
worms-armageddon meg még jópár rész
The Witcher
UFO: Aftermath
Harry Potter és a Főnix Rendje
Mass Effect 1 (dobozos sehova se regelhető hazai kiadás)
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky
John Woo Presents: Stranglehold
Meg eleve magyarok által készitett stratégiai cuccok és árkád lövöldék:
S.W.I.N.E, Rush for Berlin és Rush for Berlin: Rush for the Bomb,
Codename: Panzers - Phase One
sine mora

Autós játék is van vagy 10 féle magyar szinronos itt a polcon majd összeirom őket, egyik a wrc rally
Új cimek:
League of Legends (még nem teljes)

[ Szerkesztve ]

(#66226) VoidXs válasza djculture (#66225) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A dobozos ME 1 csak feliratos, nem? A Wormsben meg külön poén, hogy a hang magyar, a menük és feliratok már nem. De a HP5 tényleg az, pedig még meg is van PS2-re, ráadásul a filmes hangokkal.

Szerk: a LoL szintén csak hangban magyar.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#66227) djculture válasza VoidXs (#66226) üzenetére


djculture
félisten

Az első kiadás szinkronos az tuti mert megvan.. Utána lévők már teljes angolok vagy magyar felirat. Csúcs amit csináltak azzal a résszel :)
Midway játékok is hasonló káoszként alakultak abból is van vagy 5 féle magyar de ugyanazekböl árultak csak angolt is meg csak magyar feliratost is.

[ Szerkesztve ]

(#66228) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

szinkron.. én még a magyar felirat beállítás mögé is egy cd romból kinyúló karral pofont osztanék, és megnyílna egy szótár popup ;]

/s

(#66229) Csapoati válasza djculture (#66225) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Dirt 1 is szinkronos, az eurosportos Varhegyi Ferenc magyaraz benne meg navigal. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#66230) magitor válasza djculture (#66227) üzenetére


magitor
csendes tag

Szerintem nézd meg újra a Mass Effectet, én is úgy tudom csak magyar felirat van, szinkron nincs, nekem is gyári dobozos van belőle.

(#66231) reelc válasza Lackki (#66221) üzenetére


reelc
veterán

Ne felejtsd el, hogy "tudhatnák, hogy Duke Nukemmel nem f@sza kikezdeni!" :D
Az UT is jó nagyon.

(#66232) kriszpontaz válasza djculture (#66225) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A Crysis: Warhead is magyar szinkronos.
Már írták, bocs.

[ Szerkesztve ]

(#66233) arty válasza echterion (#66223) üzenetére


arty
veterán

leírtuk, miért nem logikus... de mindegy is, ha szerinted a többségnek azért felel meg, mert nem változtatnak rajta :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#66234) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Van Helsing nem magyar szinkronos?:?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#66235) po1son válasza BigBlue69 (#66234) üzenetére


po1son
addikt

Nincs benne magyar szinkron.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#66236) Blaise válasza BigBlue69 (#66234) üzenetére


Blaise
veterán

Csak felirat van.

(#66237) echterion válasza arty (#66233) üzenetére


echterion
nagyúr

Leírtad, hogy szerinted miért nem logikus, én leírtam, szerintem meg az. Nem értünk egyet, ennyi.

[ Szerkesztve ]

**********

(#66238) ollie válasza djculture (#66227) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Mass Effect (első 2 rész) csak magyar feliratos. A harmadik rész meg feliratban sem magyar, ha jól emlékszem.

***

(#66239) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Haegemonia magyar játékok is szinkronosak voltak, meg a Swine is azt hiszem.
Imp. Galactica is talán... bár az már tényleg nagyon régi. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#66240) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Sine Mora?

Szinkronos szintén, és nagyon jó lett a szinkron ott is... :C

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#66241) Agyzuzo válasza Vertigo18 (#66240) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Mivel magyar játék, ott a "szinkron" szerintem nem egészen helytálló. :) De amúgy igen, az elég ütős lett. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#66242) Dilikutya válasza FollowTheORI (#66239) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Imperium Galactica jó. Mondjuk az élőszereplős videók picit gagyik, színészi játék hagy némi kívánnivalót maga után, de az animált videók ma is jól néznek ki. Nyilván a játék már nem annyira, de a kornak abszolút megfelelő a grafika. Gog-on kár, hogy csak a Haegemonia van fent, egy IG2 még jó lenne, az első megvan PC Guru CD mellékleten 1999-ből.

Agyzuzo: A szinkron helytálló, hisz nem élőszereplős a játék, a magyar hangot ugyanúgy kellett rámondani, mint az angolt. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#66243) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Átnézve a Gamersgate kosaramat, van még egy eladó Omerta: City of Gangsters $3.25-ért.
(Ennyiért tudom venni, ennyiért is adom, mielőtt bárki üzletet sejtene mögötte.)

Ha valaki szeretné szóljon.

(#66244) reelc válasza Dilikutya (#66242) üzenetére


reelc
veterán

Annyit azért hozzátennék, hogy a GoG-os Haegemonia (ill. ami bundliban volt nemrég) az adatlapja szerint csak angol nyelvet tartalmaz.
Így volt a SWINE is, jópár éve ingyenes volt egy időre, de a magyar változat nem.
Sok játék van, amiből itthon szinkronosan volt kapható, de a digitális változat nem feltétlenül tartalmazza (ha egyáltalán van digitális változat) a magyar nyelvet. Még választhatónak sem.
Úgyhogy ha valami csoda folytán pl. GoG-os lenne az IG2, valószínüleg nem magyarul lenne.
GoG lista, amik tartalmaznak magyar nyelvet (főleg szüveget, de van ami szinkronos).
Steam lista.

[ Szerkesztve ]

(#66245) BoB válasza Dilikutya (#66242) üzenetére


BoB
veterán

Az Imperium Galactica első része ingyen elérhető legálisan. Java-ban írva, úgyhogy bármilyen platformon fut.

Open Imperium Galactica

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#66246) reelc válasza Dilikutya (#66242) üzenetére


reelc
veterán

Lejárt a szerk. idő.
Mielőtt valaki félreértené, tudom, hogy a Haegemonia magyar játék, és itthon magyarul jelent meg annó.
Csak különbséget tettem azok között, amik valaha kijöttek szinkronosan, ill. mi az, ami manapság is elérhető, digitálisan szinkronnal/felirattal.

(#66245) bob.zxr: köszi, ilyet se nagyon láttam még, hogy az ilyen jellegű projekteknél ne kelljenek eredeti fájlok a játékból.

[ Szerkesztve ]

(#66247) Aidan85 válasza BoB (#66245) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Uhh... tök jó, hogy belinkelted. :R
Sok kellemes órát töltöttem el ezzel a játékkal anno, még általános iskolás koromban... :)) Valahol még meg is van egy PC-Guruból a lemez, de ez így jobban néz ki most. Lassan már optikai meghajtó sincs a gépemben nem hogy még CD-ket keresgessek.

(#66248) reelc válasza Aidan85 (#66247) üzenetére


reelc
veterán

Nekem is megvolt, de megsemmisült a Gurus kiadás első lemeze. Kölcsönadtam valakinek nem sokkal azután, hogy meglett. Még csak nem is játszottam vele. Állítása szerint széttörte a lemezt a CD olvasója, kicsit hibás volt. Nem tudom, mekkora sebességgel pörgethette. A 2-ik lemezt visszaadta. Kárpótlást nem kaptam, viszont ő sem kapott tőlem többet semmit sem.

(#66249) bullseye válasza BoB (#66245) üzenetére


bullseye
addikt

:R

Remélem lesz a második részről is, az milyen jó volt!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#66250) Wolverine


Wolverine
félisten

Elkezdődött a GoG húsvéti akciója.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.