Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67101) Rendo84


Rendo84
senior tag

Nem elég hozzáadni a steam acchoz a Red O 2-őt, el is kell indítani a letöltést hogy megmaradjon?

(#67102) csana válasza Rendo84 (#67101) üzenetére


csana
senior tag

Elég csak hozzá adni. Amint kiírja hogy az accodon van, már a tiéd. Letölteni csak akkor kell, ha játszani is akarsz vele minél hamarabb.

Ami még érdekes lehet, hogy ezzel tudsz a Rising Storm pályáin is játszani, annyi megkötéssel, hogy nem fejlődhetsz benne..

(#67103) FollowTheORI válasza Rendo84 (#67101) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A hivatalos kommunikáció szerint:

"To claim your Red Orchestra 2 gift, all you need to do is install it. If you don’t install, it goes back to its regular price and you miss out!"

Tehát elvileg telepíteni kell...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#67104) Stockbauer79 válasza FollowTheORI (#67103) üzenetére


Stockbauer79
tag

Csak hogy ne beszéljünk el egymás mellett, hozzáadom a listámhoz,majd elkezdem telepíteni mindet, majd megállítom a telepítést cirka 100mb után,akkor ez már az enyém marad ingyen?(nem a 100 mega,az egész :D )

just leave me alone

(#67105) II.Démonlord válasza Stockbauer79 (#67104) üzenetére


II.Démonlord
tag

Holnap megtudod :D

(#67106) VoidXs válasza FollowTheORI (#67103) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem kell, hozzáadja a listádhoz checkout után.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#67107) ollie válasza Stockbauer79 (#67104) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az nem telepítés, hanem letöltés.

***

(#67108) Edorn válasza FollowTheORI (#67103) üzenetére


Edorn
aktív tag

Múltkor ugyanígy lehetett kapni L4D2-t. Akkor nem kellett telepíteni, elég volt felvenni a játékok közé. Illetve most, hogy "igényeltem" a Red Orchestra 2-t, azt írta, hogy hozzáadta a könyvtáramhoz és nem szükséges telepítenem, attól még megmarad és bármikor telepíthetem...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#67109) cashback


cashback
őstag

Aki még csak kipróbálni sem akarja, az minek adja a könyvtárához? :U

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#67110) II.Démonlord válasza cashback (#67109) üzenetére


II.Démonlord
tag

Mert ingyen van :D

[ Szerkesztve ]

(#67111) reelc válasza II.Démonlord (#67105) üzenetére


reelc
veterán

A Left 4 Dead 2 is ilyen akció volt, nem? Az adott időben telepíteni kellett.
Nos, nekem még itt van a könyvtáramban. Hozzáadtam a könyvtáramhoz, de nem volt még feltelepítve (jelenleg nem ütöm meg a gépigényét). Most megnéztem, ott van, csak indítanom kellene a telepítést.

Persze nem biztos, hogy ez is ugyanaz szitu, de azért durva lenne, hogy ha akarod, ha nem 24 órán belül telepítened kell, és játszanod kell vele, különben elveszik.

(#67108) Edorn: megelőztél. :) MIndegy, már nem törlöm.

[ Szerkesztve ]

(#67112) Rendo84 válasza FollowTheORI (#67103) üzenetére


Rendo84
senior tag

Érdekes dolog, mert amikor rákattintasz arra a gombra, mikor szeretnéd hogy a játék a tiéd legyen, arra az van írva, hogy a játék telepítése. De ekkor ugye, ha rákattintasz nem telepíti, hanem hozzáadja a fiókodhoz, először is.
Szerintem erre vonatkozhat, nem pedig a tényleges telepítésre.

[ Szerkesztve ]

(#67113) cashback válasza II.Démonlord (#67110) üzenetére


cashback
őstag

Van két kutyám... a kertben végzik a dolgukat... ingyen vihető az is. ;)

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#67114) Edorn válasza cashback (#67109) üzenetére


Edorn
aktív tag

Például én biztos, hogy végig fogom játszani, de most tuti nincsen ennyi helyem. Éppen más nagy helyigényű játék közepén vagyok és emiatt nem fogom törölni, aztán holnap újra telepíteni. Meg szerintem időm se lesz, hogy annyi ideig bekapcsolva hagyjam a gépet, hogy letöltse... Megválaszoltam a kérdésed?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#67115) cashback válasza Edorn (#67114) üzenetére


cashback
őstag

"Megválaszoltam a kérdésed?" - Sajnos nem...

"Aki még csak kipróbálni sem akarja, az minek adja a könyvtárához? :U"

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#67116) wesker24 válasza cashback (#67115) üzenetére


wesker24
senior tag

Azért mert egy vérhörcsög :DDD +1 sorral több :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#67117) gszp


gszp
csendes tag

Blackwell Deception kártyás lett!

(#67118) JoolsNOS válasza cashback (#67115) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Mert esetleg később megváltozik a véleménye, meg ad kártyát stb...

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#67119) Edorn válasza cashback (#67115) üzenetére


Edorn
aktív tag

Ja, bocs, úgy értettem, hogy nem akarja azonnal még ma kipróbálni... Mivel előtted ha jól rémlik senki nem állított olyasmit, hogy soha nem akarja kipróbálni, csak hogy ma nem akarja telepíteni... Erre írtad te a fenti kérdést, ami így úgy hangzott, hogy azt nem érted miért nem akarja mindenki azonnal telepíteni, ha már megigényli... Szóval bocs, ezek szerint félreértelmeztelek...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#67120) bullseye válasza wesker24 (#67116) üzenetére


bullseye
addikt

+4 sor, jó?! Vigyázzunk! Az már nem sz*rral gurigázás!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#67121) tkesy


tkesy
őstag

Mirror's Edge 1,24 euro az Origin-en, a "Deal of the Day" keretében, ha valakit érdekel...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#67122) Alien83 válasza tkesy (#67121) üzenetére


Alien83
senior tag

:DD

(#67123) djculture válasza tkesy (#67121) üzenetére


djculture
félisten

Fsza most komolyan végigmennek az origin bundle játékokon ?

(#67124) Csapoati válasza djculture (#67123) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mikor volt az már? :) Lassan egy éve. 1,24 EUR meg aztán tényleg nem sok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#67125) fuwiradis válasza Csapoati (#67124) üzenetére


fuwiradis
tag

A Mirror's Edge-ért meg aztán különösen. :K Én még valamikor steam-en vettem a téli leárazásokkor (azt hiszem 3 €-ért) és imádtam. :)

(#67126) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Az előző öt kommentre: Hardveraprón van még pár Origin Bundle, és egy ismerősöm is rendelkezik vele, bár ő kissé [bííp], mert darabját 500 Forintért árulja (emlékeztetőül: az ilyenek miatt nem adtak DS2-t többek közt).

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#67127) eami válasza VoidXs (#67126) üzenetére


eami
addikt

szóval ha nem alattomos módon origin bundlebol származik a kulcs, hanem van róla számlája hogy sokpenze vette, akkor mennyit ér szerinted amit árul?

(#67128) VoidXs válasza eami (#67127) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Én vettem neki a bundlit. És még kedvezményt is adtam, 200-at fizetett.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#67129) wwenigma válasza eami (#67127) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Semennyit. Bundléba volt, onnantól kezdve semmit nem ér, tudhatnád... :U Hozhat két tanút is , akkor se.

VoidXs: oszt mashonnan nem lehet neki, vagy másnak.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#67130) dejaris


dejaris
addikt

Ebben a red orchestraban van singleplayer is?

(#67131) Agyzuzo válasza eami (#67127) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Kedves Elvtársak! A Központi Bizottság elítél minden olyan árváltozást, amelynek gyakorlati célja és egyedüli alapja a puszta nyerészkedés! :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#67132) Stockbauer79 válasza dejaris (#67130) üzenetére


Stockbauer79
tag

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Single Player

just leave me alone

(#67133) dejaris válasza Stockbauer79 (#67132) üzenetére


dejaris
addikt

Koszonom, vaksi voltam :R

(#67134) Crytek


Crytek
veterán

Látom egyre több ösrégi game kerül fel steam-re! Látják hogy fogynak mintha muszáj volna.

Remélem valami okból a Dune 2000 és az Emperor Battle for Dune is felkerül majd!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#67135) maross válasza Agyzuzo (#67131) üzenetére


maross
veterán

pontos helye: [link] :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#67136) eami válasza Agyzuzo (#67131) üzenetére


eami
addikt

és van email címe a Központ Bizottságnak ahol jelenthetem ezeket a harácsolóan nyerészkedő árváltoztatókat? :DDD

(#67137) warcat


warcat
veterán

Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition 5€
ha még nem használtad a fiókodon a 10thanks kódot, akkor 4.5€
Steam kulcsot kapsz vásárlásnál,ami itthonról gond nélkül aktiválható.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#67138) maross válasza warcat (#67137) üzenetére


maross
veterán

Nem rossz. Ez a 10thanks valami osregi kod? Mert ha a promo code mezobe kell irni, nekem nem fogadja el. Legutobb szerintem how to survive-ot vettem kb 3 honapja

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#67139) eami válasza warcat (#67137) üzenetére


eami
addikt

hol lehet beírni a kódot?

edit: nálam nincs alatta mező :F

[ Szerkesztve ]

(#67140) warcat válasza maross (#67138) üzenetére


warcat
veterán

Ja,régi kód még tavalyról de csak egyszer?/max 2x használható,amíg nem logoltam be addig elfogadta,tehát jó még,csak már én is használtam
@eami : pakold be a kosárba,szerintem akkor logint kér,majd felbukkan a kosár,Blackgate deluxe pc download stb,ez alatt van egy mező

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#67141) Lajti válasza warcat (#67137) üzenetére


Lajti
tag

Hol lehet látni, hogy steam-es? Elhiszem neked, csak nem találom sehol, és ha legközelebb látok valamit, akkor is érdekelne (mint pl. az origines bf3 akciónál; igen tudom, az más rendszer).

Jut is eszembe, ha még nem írták volna, az originen bf3 5 eur, premium edition pedig 15.

Vaaaagy pl. az összes batman elég komolyan le van árazva az ubin, asylum, city, origins, origins season pass.

[ Szerkesztve ]

(#67142) warcat válasza Lajti (#67141) üzenetére


warcat
veterán

Nem reklámozzák a dolgot,de én kapásból úgy emlékeztem,hogy csak Steames változat létezik belőle,így megvettem.
Általában akkor kapsz Steam kulcsot ha a fenti eset áll fenn(csak Steamworks-ös van belőle).
Legegyszerűbb ha megkérdezed :)

Szerk.: a windows live-Steamworks átállás óta szerintem asylumból meg cityből is Steam kulcsot kapsz de voltak sokkal olcsóbban,origins biztosan Steames de még ennyiért is drága,játékosok nem kedvelték és nem tudom javították e végre a bugot ami miatt nem is lehetett végigtolni
Blackgate PS3 port,nagyon friss PC-n,április elején jelent meg,jókat hallottam róla,ilyen korán -75% szerintem elárazás,ezért linkeltem,meg ugrottam is rá egyből
Injustice-t néztem még,de az még mindig drága,és nem tudom pontosan,hogy csak forgalmazni/eladni nem lehet felénk,vagy kaptunk rá futtatási zárat is végül

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#67143) marcusa válasza Lajti (#67141) üzenetére


marcusa
addikt

Én megvettem, uplay accountra is ráteszi, és ott csak "Játék"-ra lehet kattintani, és egyből behozza a Steam kulcs aktiváló ablakot, tehát tényleg steam-es :K

:-)

(#67144) eami válasza warcat (#67140) üzenetére


eami
addikt

megtaláltam, az volt a gond hogy amit linkeltél az US shop és ott nem adta be.

viszont fizetésnél nem dob át paypalra:
"There was a problem with your payment method, please verify your bank details."

wtf!

(#67145) warcat válasza eami (#67144) üzenetére


warcat
veterán

Hm,hát az az igazság,hogy én Uplay kliensben vettem meg,ha fel van rakva,próbáld onnan inkább.
A link az isthereanydealről lett gyorsan bemásolva,elvileg az eu oldalra kéne dobjon ha engeded futni a scripteket tőlük.

EA: It's in the crate!

(#67146) eami válasza warcat (#67145) üzenetére


eami
addikt

vmi beragadhatott, kliensből engedte, köszi a tippet :D

(#67147) Lajti válasza warcat (#67142) üzenetére


Lajti
tag

Ebből ugyan még mindig nem tudtam meg, ami érdekel (azaz ebben az esetben honnan lehet tudni, hogy csak steam-es van belőle, azon kívül, hogy megveszem...), de köszi a válaszod.

(#67148) Crytek


Crytek
veterán

Ubinak valami jóféle azerződése lehet a batmanes kocerájjal.Steamen hirbe se volt még a Blackgate leárazása pedig ennyiért behuznám kártyákból ;-)

Next PC Upgrade: 2022

(#67149) marcusa válasza Lajti (#67147) üzenetére


marcusa
addikt

3-mal feljebb válaszoltam...

:-)

(#67150) Lajti válasza marcusa (#67149) üzenetére


Lajti
tag

Idéznék:
"Elhiszem neked, csak nem találom sehol, és ha legközelebb látok valamit, akkor is érdekelne"

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.