Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67251) zone válasza echterion (#67225) üzenetére


zone
őstag

Ez egy nagyon jó dizájn: [link]

A minőség ezen látszik, a nyomtatás nagyon jó szerintem, a szélek kevésbé. [link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#67252) Cheesus válasza djculture (#67249) üzenetére


Cheesus
senior tag

Köszi hogy szóltál :) Itt pontosan mit is jelent a Tages védelem?
Csak adott számú alkalommal lehet telepíteni a játékot?

https://www.twitch.tv/csehla

(#67253) wjbhbdux válasza Dilikutya (#67241) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem kell fizikai adathordozó, de pl egy Google driveba felrakott GOG installer szerintem tartósabb lesz majd mint a Steam.

/s

(#67254) Assimilator válasza x_o_n (#67250) üzenetére


Assimilator
őstag

"tervezet van rá"

Csak lehet, hogy az is marad. :)

(#67255) sagem válasza wjbhbdux (#67253) üzenetére


sagem
addikt

Ott meg egy másik online szolgáltatótól függsz..az meg már hitvita, hogy a Steam vagy xy szolgáltató xy szolgáltatása alakul át/zárja be a kaput e előbb :) A DRM free persze hogy biztosabb, szerintem ezt senki nem vitatja, de én biztosan nem görcsölök annyit ezen, hogy mi lesz x év múlva. Én mondjuk adok még jó 5+ évet (alsó hangon) a Steamnek, hogy utána mi lesz..hát nem tudom, de ha eltűnik minden egyik pillanatról a másikra én valszeg nem fogok a kardomba dőlni az addigra már maréknyi aprót érő játékaimért.:) A most drága játékok pár év múlva 500 ftos dvdken kaphatóak a sarki ABC-ben:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#67256) BigBlue69 válasza DeFranco (#67242) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én az achikért :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#67257) djculture válasza Cheesus (#67252) üzenetére


djculture
félisten

The PC version uses the Tagès copy protection system. After activating the game for a third time Tagès will start a 30-day timer. After 30 days one will get that activation back up to 3 total activations.[20

(#67258) Crytek válasza Csapoati (#67247) üzenetére


Crytek
veterán

Online rész sosem érdekel sehol.

Next PC Upgrade: 2022

(#67259) Cheesus válasza djculture (#67257) üzenetére


Cheesus
senior tag

Köszi, így már érthető :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#67260) DeFranco válasza zone (#67251) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az a bal felső az nagyon állat :D

(#67261) Dilikutya válasza wjbhbdux (#67253) üzenetére


Dilikutya
félisten

GOG-ról nem nagyon vannak játékaim, de tegyük fel: van sok játékom ott, 15Gb-onként regisztrálok majd nekik új Google fiókot? Ok, nem teszem nyilvánossá, de mi van, ha mégis illegálisnak gondolja a Google? Levelezgetek majd a suporttal, hogy állítsák vissza a fiókomat és/vagy a fájlokat? Nem gondolom azt, hogy a Steam-et veszély fenyegetné.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#67262) reelc válasza Dilikutya (#67261) üzenetére


reelc
veterán

1 céget sokminden csődbe vihet.
Holnapután a csapatépítőre repülve lezuhan a cég egész managementje, kutyaütők viszik tovább a céget, és becsődöl a rossz döntések miatt. Vagy pénzügyi csalások, stb.
Szóval attól, hogy népszerű, és nincs normális alternatívája, még nem jelenti azt, hogy 5-6-10 év múlva is meglesz.
Természetesen semmilyen cégnek nem kívánom a fentieket, és egyéb tragédiákat sem.

[ Szerkesztve ]

(#67263) echterion válasza zone (#67251) üzenetére


echterion
nagyúr

Látom, berendeltél már tőlük párat. :))

**********

(#67264) cskamacska válasza x_o_n (#67250) üzenetére


cskamacska
addikt

"Érdeke vagy sem,hamarosan bekövetkezik,europában biztos,tervezet van rá,törvényileg akarják megoldani."

Erről van valahol konkrét infó, mert én lemaradtam ott, hogy egy használt szoftverlicencekkel seftelő céget kihúzott az Oracle szájából a Német Szövetségi Bíróság / Európai Bíróság páros, és ezután mindenki a Steam végét vizionálta.

DeFranco: Szerintem a legtöbben nem a végtelen törvénytisztelet miatt használnak tiszta játékot, gémingezaszörvisz, ahogy Gabe apánk is megmondta.
Egyszerűen kényelmesebb Steamet használni, mint a tört változatokkal szenvedni(egyes másolásvédelmek hónapokra, vagy évekre kitolták a tört változatok megjelentét - és akkor is szenvedni kellett a működésre bírással, a frissítések meg vagy kaptak törést, vagy inkább nem), a leárazási mánia óta pedig szó szerint bárki megengedheti magának, hogy egy rakás legális játéka legyen.
Meglepő módon a warez az emberek lustasága miatt kezd kihalni. :))

És itt megjegyezném, hogy ha véletlen feldobnák a tappancsuk az onlány szoftverboltok, akkor igen nagy gondban lennénk, mert több játék érhető el legálisan, mint a virágboltban(!), frissítésekkel meg sehogy nem állanak, legtöbb release bugos zeroday, nulla javítással.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#67265) Bluerainbow válasza cskamacska (#67264) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

És akkor még nem is beszéltünk arról a kellemetlenségről,hogy ezeket a warez játékokat ki is kell irni valami adathordozóra , ami a mai több tiz gigás játékoknál elég problémás. Nem egyszer többe kerül a két 8,5 gb-os dvd mint maga a játék eredetiben.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#67266) ayo válasza cskamacska (#67264) üzenetére


ayo
addikt

"Meglepő módon a warez az emberek lustasága miatt kezd kihalni."

mivel van már egy kiforrt rendszer, hogy kb. 2 klikk és 1 dollárért kapsz 5 játékot. ez nem csak a lustaságról szól, hanem hogy végre van egy platform, ami könnyeden elérhető.

ha itthon pl nem azzal foglalkoztak volna csak hogy elkapják a letöltőket, hanem pl. nem 10+ év után lett elérhető pl az iTunes, akkor lehet hamarabb történt volna változás és manapság mindenki elfogadottan megvásárolna zenéket is.

http://jateknaplo.blog.hu

(#67267) Agyzuzo válasza ayo (#67266) üzenetére


Agyzuzo
addikt

"10+ év után lett elérhető pl az iTunes"

Nincs az az isten, hogy azt a nyüves backdoor-t én valaha is bármilyen eszközömre feltegyem. :D Amúgy az ilyen zene store-oknál ott bukott meg nálam a dolog hogy legtöbbször csak fos mp3 vagy más veszteséges formátumban lehet elérni, úgy meg kösz nem.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#67268) bullseye válasza Agyzuzo (#67267) üzenetére


bullseye
addikt

Engem a minőség annyira nem zavarna, de iTunes szereti azt is megmondani, hogy utána még mit tehetsz a zenével, hány mobil eszközödre töltheted le, stb. stb.
Pedig pár album érdekelne, 1-2 dolláros áron, de akkor inkább webrádiók :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#67269) djculture válasza ayo (#67266) üzenetére


djculture
félisten

Persze meg egyéb álmok. 101 500 forint bruttó bérből szorozva kettővel (ha épp dolgozik mindkét szülő és az egyik vagy másik nem kényszerül közmunkára) egyik ismi se vesz semmit az élethez meg a lakásfenntartás számláin kívül, örülnek ha élnek.

[ Szerkesztve ]

(#67270) Wolverine válasza djculture (#67269) üzenetére


Wolverine
félisten

Az ennyit keresők eleve nem célcsoportok, mert nem tudnak fizetni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#67271) #79621120


#79621120
törölt tag

Nem is tudom , hogy miért zavarom meg a társalgást ilyen dolgokkal , de :

GOG

Supremacy Special

(#67272) wjbhbdux válasza djculture (#67269) üzenetére


wjbhbdux
veterán

meg lehet tanulni programozni és bamm 4x akkora fizetés még egy magyar cégnél is
nem olyan reménytelen ez az ország mint ahogy beállítják, csak nem a szakmunkás szakmákat kell választani :)

/s

(#67273) csaba951 válasza djculture (#67269) üzenetére


csaba951
veterán

Valószínűleg nincs a modern játékok futtatásához szükséges számítógépük. Így a warez verzióval sem tudnának mit kezdeni. Szóval ők "tisztának" számítanak.

Steam azoknak jó akinek már megvan a megfelelő számítógépük ÉS nagy sávszélességű internet kapcsolattal rendelkeznek. Itt már tényleg nem lehet arra fogni a warezt, hogy nincs rá pénz. A többieket meg se a kiadók se a Steam nem tekinti célközönségnek, így nem is számítanak rájuk az értékesítésben.

Lásd mondjuk Szudánt a Steam Download Stats-on! :)

[ Szerkesztve ]

(#67274) BoneDragon válasza #79621120 (#67271) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én nagyon örülök a gog leárazásaidnak, de szánalmas az az oldal.. 20 éves szarok amit már a kutyát nem érdekelnek és 50 forintokért kellene adniuk akciósan $1.99 minimum... :C

(#67275) Wolverine válasza BoneDragon (#67274) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha a kutyát sem érdekelnék a GOG játékai, akkor nem lennének életben :P Én pl. hosszú ideje többet vásárlok ott, mint Steamen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#67276) Mate válasza BoneDragon (#67274) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem kell bántani a gog-ot. Egyfelől nem csak régi játékok vannak ott, másfelől sokan szeretik a drm mentes verziókat.

(Továbbá a torrentes társadalom is köszöni gog áldásos munkáját :) )

(#67277) djculture válasza BoneDragon (#67274) üzenetére


djculture
félisten

Ez megint csak nekünk nyomoruság amcsiknak ez egy Pepsi, Solo, Sunkist or Schweppes 2 literes üditő ára.. Nem tétel a 2500 dolláros minimális fizetések mellett. GoG se csoró magyaroknak való de még mindig jobb szerintem hogy dollár maradt mint ha eurora váltottak volna ott is, na akkor lehetett volna rendesen anyázni..

[ Szerkesztve ]

(#67278) Dilikutya válasza csaba951 (#67273) üzenetére


Dilikutya
félisten

Steam-en sem csak 20Gb-os gépzabáló játékok vannak. Én pl. tavaly Commander Keen-t és Quake 1-2-3 csomagot is vettem 4 magos gépre. Az a jó, hogy annyiféle játék van ott, hogy gyakorlatilag bárki megtalálja a kedvére valót, és ez csak egy bolt. Vagy amilyen nevetséges áron van néha a teljes GTA... a Vice City, San Andreas szerintem ma bármilyen netre kötött gépen elmegy, akinek olyan gépe van, ami ezeket se bírja, az már valóban nem célcsoport, annak maga a Steam se fog menni. Viszont egy Vice City-be úgy bele lehet tenni 30-40 órát, hogy fő küldetést se sokat csináltál, csak bolyongsz a városban, mellékküldetéseket csinálsz, autókázol, hallgatod vezetés közben a jó zenéket, elgázolsz pár gyalogost... vagy mint én: jó sokat. ;] Nagy sávszélesség sem kell, ADSL-nél sok helyen már a 10Mbps a legalacsonyabb, de ha régen fizetett elő a legalapabbra, azóta az is 4Mbps már. Jó, minimálbérből tényleg ne ez legyen az első.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#67279) BoneDragon válasza djculture (#67277) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ki beszél itt a csóróságról? Arról beszélek, hogy az ilyen játékokat ingyen kéne szórniuk. Igen vannak ott újabb játékok is természetesen de mikor ilyen 3pixel játékot lemernek akciózni 3-4 ojróra akkor elpattan az agyam.
Off vége részemről.

(#67280) djculture válasza BoneDragon (#67279) üzenetére


djculture
félisten

Egyröl beszélünk mert én meg arról beszélek egy nyavaja kóla árán legtöbb ember nem nézné hogy mit vesz meg csak ide nekem mert olcsó :) Steamröl most volt egy felmérés hogy legtöbb ember összegyűjt egy mázsa játékot de 2-3 al játszik maximum rendszeresen .

[ Szerkesztve ]

(#67281) echterion


echterion
nagyúr

Civilization III-IV-V leárazás a gamefly-on - 6,29 font.

**********

(#67282) Pocok256 válasza djculture (#67280) üzenetére


Pocok256
veterán

Én mondjuk azért nem veszem meg a GOG os játékok többségét mert ha ingyen lenne sem kéne effektus van. Egyszerűen nem játszanék vele ennyi.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#67283) eami


eami
addikt

2K Action pack bontás vki?

engem darkness 2 érdekelne jobban, esetleg maffia 2.

(#67284) #79621120 válasza echterion (#67281) üzenetére


#79621120
törölt tag

Sajnos a csomag csak az alap Civ IV , V játékokat tartalmazza a kiegészitőket nem .

(#67285) pigster válasza eami (#67283) üzenetére


pigster
senior tag

engem a spec ops- the line érdekelne

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#67286) ayo válasza Agyzuzo (#67267) üzenetére


ayo
addikt

szerintem nem a lényegét fogtad meg a mondatnak :) engem nem érdekel milyen dologról van szó, de ha nincs platformja akkor azt le fogják tölteni. az hogy neked mi tetszik meg mi nem az más dolog, szerencsére manapság sok zene bolt is elérhető náluk könnyedén. és ez a lényeg. eddig mindenki csak mondta, hogy így warez meg úgy, de semmit se léptek ellene.

most ott a steam, ott a hib. 1 dollár és tied. 90-es években ha ilyen lett volna, szerintem akkor is mindenki vásárolt volna ilyeneket, mert az még 20 éve se számított sok pénznek...225 forint. nem eszel a büfében és otthonról hozol valamit, easy :)

szóvak ez szerintem nagyon sokat számít.

ON: Risk of Rain most akciós: 1.5 dollárért tudom darabját, ha valaki beszállna 4packba, jelenleg 3 szabad hely van

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#67287) ayo válasza ayo (#67286) üzenetére


ayo
addikt

elkelt az összes.

http://jateknaplo.blog.hu

(#67288) echterion válasza #79621120 (#67284) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez így van, nem is írtam, hogy fullos a csomag. A 3. rész viszont a Complete verzió.

**********

(#67289) eami válasza pigster (#67285) üzenetére


eami
addikt

ment a válasz pü. egy duke 4 ever még biztos szabad.

(#67290) ayo


ayo
addikt

fontos hír

Desura stops handing out Steam keys for bundle games

gondolom, megunták a plusz melót, meg ugye sokan rendesen kijátszottak

http://jateknaplo.blog.hu

(#67291) Crytek válasza ayo (#67290) üzenetére


Crytek
veterán

Világtalan magyarok kedvéért magyarul mi a téma?

Next PC Upgrade: 2022

(#67292) ayo válasza Crytek (#67291) üzenetére


ayo
addikt

nem fog osztani Desura sSeam kulcsokat. egyelőre hivatalos infó nincs, de a lényeg, hogyha egy játék Steames lesz, akkor Desurán nem fogsz kapni kulcsot - persze ettől független a bundle oldalon kaphatsz kulcsot, de ez már tőlük függ.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#67293) Csapoati válasza ayo (#67292) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na, épp tegnap szedtem ki az összes régi bundleszökevény desurás játékból a Steam kulcsokat (már amelyik adott). :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#67294) wwenigma válasza ayo (#67290) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hát akkor, jó éjt Desura.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#67295) bul07 válasza Csapoati (#67293) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy listát írhatnál itt vagy privátba hátha van nekem is ilyen játékom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#67296) Csapoati válasza bul07 (#67295) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Írom ide, hátha valaki elmulasztotta ezeket.
Amik nekem ott lettek unlockolva (főleg Groupees bundlikból):

99 Levels To Hell
Last Knight: Rogue Rider Edition
One Finger Death Punch

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#67297) ayo válasza Csapoati (#67293) üzenetére


ayo
addikt

szerintem csak a jövőbeli cuccokra lesz igaz, de gondolom majd írnak róla egy részletesebb leírást

http://jateknaplo.blog.hu

(#67298) bul07 válasza Csapoati (#67296) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi
Aktiváltam is a One Finger Death Punch játékot viszont nekem nem add steam kulcsot
Kép róla

Biztos hogy ad ez a játék steam kulcsot?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#67299) Csapoati válasza bul07 (#67298) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hülye vagyok, az tényleg nem adott valamiért, pedig Steamen is van már.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#67300) arty válasza Dilikutya (#67243) üzenetére


arty
veterán

nem lesz semmi.

a kliens továbbra is ott lesz a gépeden, fut, támogatja a játékot - csak a hálóra, az MS szerveréhez nem tud majd kapcsolódni, így a profilod nem lesz online és nem tudsz multizni, nem kapsz acsivmenteket, stb.

ettől még offline, szinglit játszhatsz - pont mint most egy offline lájvos profillal, amihez most sem kell az MS szervere...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.