Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108651) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Mafia 2-höz nem létezik season pass vagy bármiféle upgrade amivel az alapjátékot 1 vásárlással teljessé teszed? Darabokban másfélszer olyan drága a kiegészítő, mint maga az alapjáték. :(((

(#108652) KisApám válasza eami (#108650) üzenetére


KisApám
addikt

G2A - 9 vásárlás, mind a 9 OK volt. 1 esetben volt kis gikszer, de az eladó 30 percen belül javított, azaz kaptam egy másik kulcsot...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#108653) bullseye válasza eami (#108650) üzenetére


bullseye
addikt

És a shield nem segített?
Gondolom ha ennyit tolod ott a biznict, van.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#108654) eami válasza bullseye (#108653) üzenetére


eami
addikt

nope, nem volt, de folyamatban a dolog... steam gift lett volna szóval elég könnyen ki fog derülni hogy nem én aktiváltam ;)

(#108655) tomsolo


tomsolo
őstag

Német MediaMarktba 25 euro a Dishonored2.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108656) i2k válasza tomsolo (#108655) üzenetére


i2k
senior tag

Alakul az ára... kár, hogy maga a release még kicsit köhög... :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108657) morfondőr válasza Hokunda (#108651) üzenetére


morfondőr
őstag

Mafia II Directors Cut-ot keress, abban elvileg minden DLC benne van!

Szerk: közben rájöttem, hogy az alap megvan! Olyat nem találtam, hogy egyben az összes DLC, viszont Steam-en most akciósak a DLC-k (1-2 euro/db)

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#108658) cyberkind


cyberkind
félisten

Jó ez az új Steam-es értékelés de valszeg többet se lesz mert a játékosok nagy része a Half Life 2 - EP 2-t írták be külön mint folytatást érdemlő játék (én meg a Dying-ot mint legjobb zombis és coopos játék :DD ), höhö, jó vicc, nemhogy Half Life már Valve játék se lesz GabeN bá' vezetésével, meg minek lenne ha ömlik a zsé éjjel-nappal. :D

(#108657) morfondőr
Ha minden igaz volt olyan Mafia 2-es kiadás is aminél az alapjáték és ezek a bónuszkontentek külön kódok voltak.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#108659) eami válasza ZsZso (#108581) üzenetére


eami
addikt

"- Dragon Age: Inquisition GOTY Origin (£5/83% off)"

csak óvatosan... lengyel / orosz nyelvűt aktivál :|

(#108660) ZsZso válasza eami (#108659) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem tudom, hogy trollkodás -e vagy tényleg olyan kaptál. Beírtam a kódot újra, legöriztem az aljára az ablaknak és ezt láttam:

Most telepítem, biztos ami zicher. Direkt fix, hogy nem adnak olyat, mert angol az oldal. Rengetegen vásároltak a redditről is, de nem olvastam ilyen bibit, mikor posztoltam (és utána se) - azóta nem tudom mi a helyzet.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#108661) eami válasza ZsZso (#108660) üzenetére


eami
addikt

úgy szeretem, hogy mindent meg kell kérdőjelezni...

vásárlási bizonylatot is kérsz, biztos ami ziher? :U

gondoltam, kipróbálom a híres origin supportot, de 55 perc várakozási idő lejárta után kiírta hogy nincs elérhető supportos :\

[ Szerkesztve ]

(#108662) ZsZso válasza eami (#108661) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ne haragudj, nem akartalak megbántani, de tudom, hogy nem áll tőled messze a fanyar humor. Igaz most smiley ahogy nézem nem volt a posztban. A képet azért toltam be, hogy megmutassam nálam mi a helyzet + egy kérdésnek is szántam, hogy lássuk ez elég bizonyíték -e, mert bizonytalan voltam -e. Pont emiatt nagyon szépen köszönöm, hogy képben válaszoltál, mert úgy fest a letöltés felesleges, ezért a felénél le is állítottam.

Én lehet egyébként a game.co.uk -n próbáltam volna, de lehet végül neked lesz igazad. Kívánom minél gyorsabban megoldódjon a dolog.

A többieknek pedig egy külön posztot teszek ki mindjárt, amit linkelhetek máshova is. Köszi eami, hogy figyelmeztettél erre a turpisságra minket!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#108663) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

eami barátunk lengyel/orosz nyelvű Dragon Age: Inquisition GOTY verziót kapott a game.co.uk -tól. Eddig úgy fest, hogy ez egyedi eset, de azért célszerű ellenőrizni, hogy a tietek angol -e. Nem kell aggódni, pár kattintással megoldaható az alábbi módon:

1. Jussatok el a kulcs aktiválás első pontjáig
- nem kell aktiválni hozzá a játékot, hogy kiderüljön az igazság.
- már aktivált játéknál is tudjátok ellenőrizni

A. Weboldalon keresztül
1.A.1. Menjetek el az alábbi oldalra: https://www.origin.com/irl/en-us/game-library
1.A.2. Jobb oldalt felül a + Add game gombra kattintva a felugró ablakban adjátok meg kulcsotokat, amit a
game.co.uk -tól kaptatok.
B. Kliensen keresztül a megszokott módon

2. A megjelenő ablakban görgessetek le amennyire csak tudtok és ellenőrizzétek, hogy a végén félkövér betűkkel az alábbi sor jelenik -e meg:
(Deutsch, English GB, English US, Español España, Français, Italiano)

Ha igen, akkor nincs probléma, ha más, akkor irány a support.

(A Next gombot csak akkor nyomjátok meg, ha tényleg aktiválni szeretnétek, egyébként back -kel lépjetek vissza)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#108664) eami válasza ZsZso (#108662) üzenetére


eami
addikt

bocsi, hogy kicsit ingerültebb voltam :\ ehhez még hozzátartozik hogy az oldal nem engedi véglegesíteni a regisztrációmat, így még a supporttal sem tudom felvenni a kapcsolatot :(

(#108665) maross válasza ZsZso (#108663) üzenetére


maross
veterán

Aki most vesz, jo esellyel orosz/lengyelt kap, nekem most az jott, es egy forumtarsnak is.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108666) Dilikutya válasza cyberkind (#108637) üzenetére


Dilikutya
félisten

Létezik 50%-nál nagyobb kedvezmény az Activision-nél. Most a Transformers-ek is 75-80%-ban vannak, így már a 6 éves War for Cybertron is 5€. Vicces, hogy a folytatásnak még mindig 50€ az alapára. Kizárt, hogy békeidőben vesz valaki belőle.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108667) cyberkind válasza Dilikutya (#108666) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár, hogy a Trafo játékok nem érdekelnek mert semmi olyat nem tudnak adni mint a filmek, azok pedig szarok csak ahogy kinéznek az bőven elég is mindenre. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#108668) ZsZso válasza eami (#108664) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szerintem én is ludas voltam. Betegség leterített a lábamról és ilyenkor még a szokásosnál is kiállhatatlanabb vagyok, néha anélkül is élesebben fogalmazok, hogy észrevenném azt. Örülök, hogy nincs harag! :K

#108665:
Remek. Akkor lesz dolga a supportnak.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#108669) ZsZso válasza maross (#108665) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Már válaszoltak is a game.co.uk -sok a reddit postban.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#108670) micafighter válasza ZsZso (#108669) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha jól olvasom küldeni fognak jó kódokat.

(#108671) tomsolo válasza eami (#108664) üzenetére


tomsolo
őstag

nem kell véglegesíteni a reget

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108672) eami válasza tomsolo (#108671) üzenetére


eami
addikt

anélkül vettem igen, de nem lenne rossz ha tudnék regelni is.

(#108673) tomsolo válasza ZsZso (#108669) üzenetére


tomsolo
őstag

a support cseten azért nem ennyire agilisek :)

Egyébként az írják nincs közük ahhoz mit írnak a redditen, nem tudja megerősíteni hogy ez valóban így van

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108674) tomsolo válasza tomsolo (#108673) üzenetére


tomsolo
őstag

Annyira nem hogy az EAtól várják a megoldást... :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108675) Pocok256


Pocok256
veterán

Sziasztok annyi Doom os akciót linkeltetek már, hogy elvesztettem a fonalat :D Szóval melyik is az a hely ahol a legolcsóbb ? :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#108676) i2k válasza Pocok256 (#108675) üzenetére


i2k
senior tag

GMG - BLACKFRIDAY10 kóddal: 11,31 font = ~4150 Ft.
STEAM (most): 6140 Ft
Amazon (most): 5799 Ft
Szürke 1: 5997 Ft
Szürke 2: 4834 Ft.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108677) tomsolo válasza Pocok256 (#108675) üzenetére


tomsolo
őstag

cdkey-en 14 euro a CDKEYSBLACK10 kuponnal, nem hiszem hogy van ennél olcsóbb

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108678) Pocok256 válasza i2k (#108676) üzenetére


Pocok256
veterán

Köszi szépen :R

Még egy kérdés season pass vagy valamelyik kiegészítőjére érdemes figyelmet szenteleni ?

(#108677) tomsolo
Köszi neked is :R

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#108679) i2k válasza Pocok256 (#108678) üzenetére


i2k
senior tag

Season Pass / kisebb DLC-k csak akkor, ha multizni akarsz - új pályákat etc. adnak csak (és öcsik is kapcsolódnak hozzájuk).
Sztori DLC: nincs.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108680) i2k válasza tomsolo (#108677) üzenetére


i2k
senior tag

Mindjárt jön egy modi, és beöntést ad, mert leírtad és ajánlottad az egyik szürke oldalt...
Amúgy ott 4356 Ft a vége... a kóddal együtt...

//Én direkt nem ajánlottam.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108681) Pocok256 válasza i2k (#108680) üzenetére


Pocok256
veterán

Nekem jók a szürkék is sőt :D

Multizni doomal nem akarok nem arra való ;]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#108682) i2k válasza Pocok256 (#108681) üzenetére


i2k
senior tag

De, ahogy írtam, a zürkén [amit tomsolo ajánlott] is drágább, mint a GMG-n...
...amin ráadásul a vásárlással kapsz egy indie játékot is ajándékba.

//Ja és fillérre ugyanannyiba kerül a Fallout 4 is ott, ha izgat valakit...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108683) bullseye válasza i2k (#108680) üzenetére


bullseye
addikt

Nem vagyok benne biztos, hogy szürke, nekem megint fotót küldtek (nem Doom, Mafia...), szóval szerintem ez dobozos oldal lehet, csak megspórolják neked a postaköltséget...

+offban full legit még a G2A is

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#108684) i2k válasza bullseye (#108683) üzenetére


i2k
senior tag

Az itt elhíresült státusza miatt emlegetem így. Nekem nem szürke. Regisztrált is vagyok ott, és eddig minden vásárlásom [beleértve a regisztráció előttieket is] szépen lefolyt. Csak az első alkalommal kellett SMS-zni. Azóta minden a megadott mail-re jön.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108685) tomsolo válasza i2k (#108680) üzenetére


tomsolo
őstag

ide nem jön, Imi mert itt lehet ajánlani :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108686) tomsolo válasza i2k (#108682) üzenetére


tomsolo
őstag

végül én is gmgn vettem, volt vagy 40 forint difi, ;] Huntsman rakták mellé fel is ment egyből a steamgiftre

BTW cdkulcson is fontért vásároljatok

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108687) i2k válasza tomsolo (#108685) üzenetére


i2k
senior tag

Én már minden sarokban modikat látok itt...

//hoppáré - a fontosdi megéri ott? Meg is nézem...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108688) maross válasza i2k (#108687) üzenetére


maross
veterán

Mar eszemben volt parszor megnezni, de mindig elfelejtem. Most raneztem, en semmi jot nem talaltam, egyik cim 2 centtel volt olcsobb, pár meg dragabb :D.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108689) micafighter válasza i2k (#108680) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mikor és ki írta hogy itt az offban nem beszélhetünk szürkéröl? Nekem elkerülte sajnos a figyelmem :(

[ Szerkesztve ]

(#108690) tomsolo válasza micafighter (#108689) üzenetére


tomsolo
őstag

senki, csak Imre volt felfokozott állapotában :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108691) micafighter válasza tomsolo (#108690) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én is így tudom, ezért kérdeztem tőle, hátha tud valamit amit én/mi nem :)

(#108692) i2k válasza maross (#108688) üzenetére


i2k
senior tag

Valóban...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108693) i2k válasza tomsolo (#108690) üzenetére


i2k
senior tag

Pszt... vigyázz mert...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108694) micafighter válasza i2k (#108692) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jo kis táblázat :) Azt meg tudtad oldani valahogy hogy mindig a napi árfolyamon számoljon, vagy manuálisan irod mindig be az aktuális árfolyamot? :)

(#108695) bullseye


bullseye
addikt

+ilyenkor egyáltalán a napi számít, vagy a hó végi, amikor lehívják?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#108696) i2k válasza micafighter (#108694) üzenetére


i2k
senior tag

Felső sorban van a három valuta (euro, font, dollár) és manuálisan beírom, a cella hivatkozásoknak hála a többit a táblázat elvégzi.
Nem vagyok guru. Nekem így is bőven jó.

bullseye: a következő munkanapi árfolyam számít, amikor ténylegesen elkönyveli a bankod.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108697) Dilikutya válasza micafighter (#108694) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem olyan nagy macera egy mezőbe valahova beírni az aktuális értéket. :)
Ami amúgy sem egy egyértelmű érték, mert mindenkinek máshogy vált a bankja, és a PayPal sem a mi középárfolyamunkat veszi alapul, ezek csak tájékoztató jellegű adatokat adnak. De arra jó, hogy lásd, melyik a drágább.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108698) arty válasza Źşë' (#108615) üzenetére


arty
veterán

jahogy ez ilyen "ha a nagyanyám csengetne, ő lenne a villamos" szintű eszmefuttatás volt tőled? ;)

nyilván egy, a valóságtól teljesen elrugaszkodott univerzumban igaz a kijelentés, miszerint "a konzolok visszafogják a fejlődést", én "sajnos" nem tudom ennyire egyoldaluan közelíteni a kérdést :) sőt, konkrétan fordítva látom: a jó eladások miatt van pénz kísérletezni (új/grafikai) megoldásokkal, amiket aztán a pécések is élvezhetnek, általában ráadásul a konzolosnál is jobb minőségben.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#108699) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

CdKeys -en egyébként van pár WTF ár: (CDKEYSBLACK10 kuponnal)
- Mad Max - € 3.50
- Mortal Kombat X - € 3.23
- LEGO Avengers - € 3.95 (Deluxe sajna mocsok drága)
- Batman: Arkham Knight - € 4.76
- Batman: Arkham Knight Premium Edition - € 5.93
- Mortal Kombat Komplete Edition - € 2.96
- Just Cause 3 - € 7.55
- Mafia III - € 16.90

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#108700) Źşë' válasza arty (#108698) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor igencsak furán látod a dolgokat, úgymond logikátlanul szvsz :N az is fura dolog hogy a preorderelőket szitkozod, ahelyett hogy belegondolnál abba hogy portolás zajlik nem pedig fejlesztés PC-re, ebből kifolyólag csak olyan lesz a port amennyire át tudják hozni pc-re, ill amennyire át akarják csak hozni :R

"konkrétan fordítva látom: a jó eladások miatt van pénz kísérletezni (új/grafikai) megoldásokkal..." mert pont ez zajlik jelenleg is, el vagyunk árasztva jobbnál jobb PC-n fejlesztett játékokkal :U DX11 is rohadtul kiaknázatlan... a 12ről meg ne is beszéljünk még egyenlőre

"...amiket aztán a pécések is élvezhetnek, általában ráadásul a konzolosnál is jobb minőségben."
nagyon kevés portnál igaz ez, GTA5 példaértékű (ill. talán még akad 1-2), a legjava játék viszont szinte uaz ha nem butább megoldás

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.