Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109801) cskamacska válasza tomsolo (#109794) üzenetére


cskamacska
addikt

Jájájájáj, de rossz. :(

Ráraboltam, mert a hörcsög szörcsög, de nagyon furmányosan ki is próbáltam, és milyen jól tettem! :Y
Grafika közepes Unity Personal Edition kategória, hangok rosszak, zene elmegy, de te jó ég lövöldézni milyen rossz benne. Mintha csak kenyérmorzsával dobálnám az ellenfelet, semmi hatása nincs a lövéseknek, hangja sincs a fegyvernek, a csúnya bohócok elölről hátulról betámadnak, majd hátrálgatok, azoknak meg elfogy a HP és meg megdöngölgetnek szépen libasorban. Mintha még lagolna is, irányítás is fura, ill a túl erős zoom, amit változtatni sem lehet, a grafikai minőségnek sem használ.

Gamersgate-en van még Hybrid Wars Ultra Mega Deluxe ezresért, de refund az nincs, az jobb ennél, vagy az is ilyen? :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#109802) Dilikutya válasza tomsolo (#109794) üzenetére


Dilikutya
félisten

-0,94€-t még megérne, de 0,94-et már nem...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109803) i2k válasza cskamacska (#109801) üzenetére


i2k
senior tag

Mi mindent meg nem vesztek... :DDD :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#109804) djculture válasza cskamacska (#109801) üzenetére


djculture
félisten

Desert Strike 2.0 az a hybrid izé...

(#109805) cskamacska válasza djculture (#109804) üzenetére


cskamacska
addikt

Meglássuk, mert bevállaltam egy refund túra erejéig. :B

És itt gyorsan megjegyezném, hogy mostanában a Steam a Steampipe tömörítésnek hála konzekvensen 50-60%-át tölti csak le a gépre kerülő játékok adatmennyiségének, a nevezett Hybrid Wars 9 gigájából 4,7 et tölt éppen. :K

Ezt azért tartottam érdemesnek elmondani, mert a Uplay a The Division 70 gigájának az utolsó bájtját is egészben akarta letölteni, mint ahogy az Assassins Creed III-nál sem akar spórolni, de a Uplay még így is áldásos, mert ha gagyi is a kliens és amnéziás is, legalább gyorsan tölt.
A Star Citizen telepítője a friss Alpha 2.6 30,5GB-nyi adatát 4 napig (!!!4!) töltögette 300-500Kbit/s sebességgel, időnkénti újraindulással, random váltogatással P2P és sima HTTP letöltés között(tojta le a beállítást), közben jó torrent szokás szerint a hálózatot is befogta.
Remélem a 300 dolláros mesehajók mihamarabb a Steamre kerülnek, mert ez nem állapot. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#109806) Dilikutya


Dilikutya
félisten

SecuROM most hogy van? A Steam GTA4-nél nem írja a gépenkénti aktiválási korlátot, a Crysis-nél igen. Ez még így van, vagy csak a Steam-en nem írták át? Azt hiszem, ez a szar nem akad össze a Windows 10-zel, a GTA4 megy buherálás nélkül is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109807) FollowTheORI válasza Dilikutya (#109806) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A SecuROM-on belül is van többféle... nem nagyon van dokumentálva.
(Volt olyan hogy összesen x-szer lehetett aktiválni, volt amihez volt revoke tool így akárhányszor, volt aminél csak naponta 5x lehetett, de 24 óránkét "resetelődött"... stb stb.)

Ha szerencséd van, akkor már kivették az adott játékból. :)

Crysis pl nem tartalmazza Origin verziónál, így akár a Steam verzióból is kikerülhetett már.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109808) djculture válasza Dilikutya (#109806) üzenetére


djculture
félisten

gta 4-nél kivették a nemrégen jött frissítéssel

(#109809) ayo


ayo
addikt

tomsolóval összefogva elkészült egy kis ajánló a Shadow Tactics: Blades of the Shogunról, hogy hirdessük az igét, mert tényleg ritkán találni, ennyire jó játékot. Aki még nem tette az szedje le a demót és ámuljon :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#109810) SityiSXT válasza djculture (#109808) üzenetére


SityiSXT
őstag

A lemezesből tuti nem. Pont a napokban telepítettem, és szívtam a SecuROM-os aktiválással még úgy is, hogy instant felraktam az új patchet rögtön a telepítés után.

(#109811) Dilikutya válasza FollowTheORI (#109807) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fantasztikus. Gondoltam, behúzom az első Crysis-t az akció végén kártyapénzből, de ha megvan még a korlát, akkor elvből nem. Na nem mintha esélyes lenne, hogy 50 alkalommal fogom aktiválni. A steam-es GTA-nál elvileg nem volt ilyen, nem ír korlátot az adatlapja, de ha ki is szedték belőle, annak akkor is örülök, ha nem okozott volna problémát.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109812) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A legtöbb bevétellel rendelkező steames játékok listája

Nem sok értelmét látom ennek így, hogy pontos sorrend és számszerű adatok nincsenek.

Live-Die-Respawn

(#109813) BoneDragon válasza oriic (#109812) üzenetére


BoneDragon
veterán

Látom jó sokan benyelték a No Man's Sky-t.

(#109814) Dilikutya válasza oriic (#109812) üzenetére


Dilikutya
félisten

De érdekesnek érdekes, hogy a CS:GO-ból többet adtak el, mint az új Call of Duty-ból.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109815) oriic válasza BoneDragon (#109813) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kérdés, hogy a lista számolja-e a refundolt játékokat. NMS-nél nagyon sokan éltek a visszafizetéssel tudtommal.

#109814) Dilikutya

Mondanám, hogy érdekes, de szerintem nem az. CS:GO jóval népszerűbb mint a CoD széria PC-n. (hiába több éves cucc)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#109816) Csapoati válasza Dilikutya (#109814) üzenetére


Csapoati
nagyúr

PC-ről van szó jelen esetben, szóval simán igaz lehet. Amúgy az meg a másik fele, hogy ott vannak a skinek, kések, mamuszok, stb. is. :DDD

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#109817) ayo válasza oriic (#109815) üzenetére


ayo
addikt

"NMS-nél nagyon sokan éltek a visszafizetéssel tudtommal."

csak szerettek volna élni, valami streamer arc reklámozta, hogy lehet 2 óra után is, de ki volt írva utána store page-re is hogy ua. szabályok vonatkoznak NMS-re is.

http://jateknaplo.blog.hu

(#109818) FollowTheORI válasza oriic (#109815) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

(#109814) Dilikutya

[link]

LOL... "csak" 26 milliónál járnak az eladások és heti szinten 8 millióan játszanak vele... ilyet a CoD/Activision még álmodni sem mer. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109819) oriic válasza FollowTheORI (#109818) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért írtam hogy népszerűbb jóval népszerűbb a CS: GO.

"LOL... "csak" 26 milliónál járnak az eladások és heti szinten 8 millióan játszanak vele... ilyen a COD/Activision még álmodni sem mer. :D"

PC-n soha nem lesznek ilyen CoD adatok. Konzol az más tészta, ott simán megvan ez a mennyiség.

Live-Die-Respawn

(#109820) FollowTheORI válasza oriic (#109819) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah igazából Dilikutyának akartam írni, csak rosszra válaszoltam. :D

(#109821) Dilikutya

SteamDB-n meg tudod nézni hogy állnak a CoD-ok... hát... sehol nincsennek. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109821) Dilikutya válasza Csapoati (#109816) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kérdés, ez a lista foglalkozik-e a kesztyűvel, terepmintás tangával, vagy csak az eladásokkal. Mert az úgy nem fair lista, hogy a CS:GO kereskedelme be van építve a Steam-be, a többinek meg csak az eladások vannak, talán a Bethesda soha nem is kereskedhetne pinkidémonos zoknival. Másrészt a CoD-nak ott az MW4, létezne, hogy az se segített a PC-s eladásokon? A régi azért még elég népszerű volt PC-n, utána lett konzolon egyre népszerűbb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109822) i2k válasza ayo (#109809) üzenetére


i2k
senior tag

:R

Nem olvastam végig - még "játékban" vagyok, így bármiféle plusz infó nélkül akarom -, de pár typo-n kívül jár a piros pont a cikkért.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#109823) Dilikutya válasza FollowTheORI (#109818) üzenetére


Dilikutya
félisten

Értetlenül is állok a jelenség előtt, mivel játékélményben szerintem a CoD 1-2 vagy a MoHAA multija is sokkal szórakoztatóbb volt. De ezt már többször kifejtettem, hogy a mai multiplayer miért rossz szerintem, ebbe most nem mennék bele újra.

Arról gondolom, nincs kimutatás, hogy ebből a 8 millióból mennyi a dél-koreai. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109824) genndy válasza Dilikutya (#109821) üzenetére


genndy
addikt

Steam topikban is körül lett már járva a téma, csak bevételek alapján van a rangsor, refund nincs figyelembe véve, és a mikrotranzakciós játékoknál annak a bevétele is benne van (pl. ezért lehet ott a CS:GO meg a DOTA2 ahol).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#109825) micafighter válasza genndy (#109824) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi a plusz infót, jobban belegondolva máshogy a dota nem is lehetne ott mivel F2P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#109826) Dilikutya válasza micafighter (#109825) üzenetére


Dilikutya
félisten

Logikus, tényleg. :) Másik F2P címet is láttam a listában.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109827) djculture válasza FollowTheORI (#109818) üzenetére


djculture
félisten

De miért? Mert a ládák meg mindenféle itemek kerskedése már nagyobb üzlet mint a kábítószer vagy fegyver üzlet. Valve megpróbálta betiltani de kb 1-2 hónapig tartott azóta van húsz másik ilyen cs-go rulette oldal mindenféle üzemeltetővel. Én azon se csodálkoznák ha egyszer hír lenne hogy egyiket másikat valami terrorista csoport üzemeltette, a valve meg támogatta ezzel a terrorizmust.

[ Szerkesztve ]

(#109828) Dilikutya válasza djculture (#109827) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szép történet. Ez még a vilagtitkai.com-on meg a tudasfaja.eu-n is kiemelt hír lehetne. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109829) cskamacska válasza djculture (#109804) üzenetére


cskamacska
addikt

Desert Strike igen jó volt a maga korában, arra nyugodtan hasonlíthatna. :K

És valamelyest hasonlít is. Az órás demózásból az jött le, hogy egy korrekt Renegade Ops hangvételű nyílt pályás twin stick shooter a Hybrid Wars. A küldetési célok egymás után következnek, de szét vannak szórva a pályán, az ember meg úgy közelíti meg őket ahogy akarja, és darálja le közben a nagy számú meglehetősen változatos ellenfelet. Mert azokból van elég, kis robot, közepes robot, nagy robot, sniper robot, nagy fekete főellen robot, manga mechák minden mennyiségben, kis tank, nagy tank, kis géppuskás kocsi, nagy rakétás kocsi, kis géppuskás drón nagy főellen drón, rakás turret, és még nem értem a második küldetés végére. Jópofa, hogy a nagyobb épületeken kívül a pályán mindent szét lehet lőni, bár ez túl is van tolva kicsit, mert már a mozgással is romba lehet dönteni a várost. :) DLC úgy néz ki majdhogynem felesleges, a hőst és annak cuccait lehet váltogatni kampány kezdéskor, gyakorlatilag ugyanazt a hadjáratot lehetne újrajátszogatni a fizetős karakterekkel, és nem a meglévőeknek ad plusz cumót, vagy ad a sztorihoz tartalmat.

Grafika funkcionális, zene van, hangok jók, átvezető animációk és narráció borzalmasan amatőr garázs munka.

Van egy furcsa érzése az embernek a játékkal kapcsolatban, hogy ha a ruszki fejlesztőket nem főtt krumplin és olcsó vodkán tartották volna, ill adtak volna még egy jó évet a fejlesztésre, akkor Renegade Ops verő csodacsacsi jöhetett volna létre, valahogy terjeng a jobb ruszki cuccokra jellemző csiszolatlan gyémánt érzés. :(

Most éppen pendingel vissza a tárcába a Gabenpénz, én meg rettegek addig a Gamersgate kulcsot aktiválni, nehogy bekavarjon. :B

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#109830) echterion


echterion
nagyúr

Az miért van, hogy a Social Club megint bekéri újratelepítés után a GTA V kulcsát? Azt se tudom hirtelen, hol van...

Mod: megtaláltam és azt irja ki a gyökkettő rendszerük, hogy használatban van...még jó, mert a belépett accountban van aktiválva.

[ Szerkesztve ]

**********

(#109831) djculture válasza echterion (#109830) üzenetére


djculture
félisten

Van hogy bebolondul a social klub:)

[ Szerkesztve ]

(#109832) echterion válasza djculture (#109831) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem steam-es. De úgy tűnik, hogy megoldódott, mert most elindult egy log out-log in kombó után. De hogy mi a franc volt ez, jó kérdés.

**********

(#109833) djculture


djculture
félisten

grid f12013 meg a dirt3-nak lejárt a liszence repült az áruházból..

(#109834) echterion válasza djculture (#109833) üzenetére


echterion
nagyúr

Steam? Első kettő megvan, a rally meg nem érdekel.

**********

(#109835) djculture válasza echterion (#109834) üzenetére


djculture
félisten

Ja mától egyik se megvásárolható steam-en. Race Driver Grid GoG-ról is eltünt.

[ Szerkesztve ]

(#109836) oriic válasza echterion (#109834) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, steam.

Live-Die-Respawn

(#109837) djculture


djculture
félisten

Látom xbox-on már a bf1 is accessba került, pc-re nem kerül be?:)

(#109838) oriic válasza djculture (#109837) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 1? Kizárt, hogy Accessban lenne. Battlefront maximum. BF1-nél továbbra is csak a 10 órás trial van.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#109839) djculture válasza oriic (#109838) üzenetére


djculture
félisten

Valami microsoftos oldalon mutogatta nekem 990-ért és ott volt bf1 képe is azért csodálkoztam nem hallottam hogy bekerült volna.

(#109840) oriic válasza djculture (#109839) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az csak a trial lesz.

Live-Die-Respawn

(#109841) alratar válasza oriic (#109838) üzenetére


alratar
addikt

A Battlefrontot már be is jelentették, hogy lesz accesben.
http://www.gamestar.hu/hir/star-wars-battlefront-ingyen-221353.html

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#109842) oriic válasza alratar (#109841) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az már benne van PC-n és XO-n is. De csak az alapjáték.

Live-Die-Respawn

(#109843) alratar válasza oriic (#109842) üzenetére


alratar
addikt

És itt most nem arrol volt szó?
Tudom, eredetileg a bf1 volt a kérdés de te említetted a Battlefrontot.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#109844) djculture válasza alratar (#109843) üzenetére


djculture
félisten

Nem nekem a bf1 borítóját mutogatta, na mindegy lehet akkor az valami triál lesz

(#109845) eami válasza djculture (#109844) üzenetére


eami
addikt

trial bf1 meddig tolható? mármint a single rész (ha egyáltalán)

[ Szerkesztve ]

(#109846) bullseye válasza eami (#109845) üzenetére


bullseye
addikt

A tankos végéig.

Nagy eszemmel lecsaptam rá az elején, hogy majd kitolom a singlét, kipróbálom a multit, ozt meglátjuk érdekel-e még... na onnantól még kevésbé érdekelt. Szóval valahol igazuk is van, meg hülyék is.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#109847) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nehezen tudom még mindig megemészteni ezt a fizetős demó dolgot.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109848) arty válasza djculture (#109833) üzenetére


arty
veterán

g2a-n 5 eurért zsákolható a csomag - tudom, sötétszürkék, de ez most vészhelyzet :D
az f1-et nem is értem, 2 éve nem volt akcióban... (én még akkoriban vettem egy klasszikot)

anno a dirt2 is 6-800 forintokért ment, ma meg húszezer a szürkéknél ;)
dirt1 pedig nincs is :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#109849) cskamacska válasza Dilikutya (#109847) üzenetére


cskamacska
addikt

Akkor írj a Square-Enixnek hogy ne csinálják. :P EA Access még a legkevesebb, mert ott nem a 10 órás Battlefield trialért fizetsz havidíjat(ami várhatóan később bármely Origin felhasználónak elérhető lesz a trials oldalon), hanem a Vaultban lévő játékokért, esetleg a 10%-os bolti kedvezményért.

Ellenben a SE epizodikus játékainál tényleg egy bemutató változatért fizetsz, mégpedig nem is keveset, mert míg a Life is Strange Episode 1 csak 5 euró volt, a Hitman Intro Pack már 13 euró, amiből bezony kijön 3 hónap EA Access. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#109850) Źşë' válasza djculture (#109833) üzenetére


Źşë'
addikt

ill. "Judge Dredd: Countdown Sector 106" szintén, pont azt akartam megnézni milyen játék...
Dirt 2 GFWL-es kulcsokat nem lehet megetetni steammel valahogy?! még régebben volt róla szó hogy elfogadja 1-2 játéknál

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.